MBSE HSLC Result 2015

MBSE HSLC Result 2015 download-na. Class X result 2015 hre duh tan hetah hian lut mai rawh. Traffic a thawl. HSLC result 2015. Mizoram board of school education HSLC 2015 results.

Mizoram Board 10th Board Result 2015

School zawng zawng results hre duh tan a hnuaiah link-ah hian download tur :

HSLC-Exam-Results-2015

Merit-List-HSLC-2015

HSSLC (Class 12) result enna chu he link hi… Roll No. emaw hming emaw chhu lut ang che : MBSE HSSLC 2015 result

School hrang hrang result en theihna HSSLC result 2015
HSSLC 2015 result pdf file download- na : HSSLC 2015 Result-Book
HIGH SCHOOL LEAVING CERTIFICATE EXAMINATION, 2015
MERIT LIST

1 1501011943 JENNIFER VANRAMMAWII F 465 D E,M,Sc,SS,Mz
D/O R. LALBIAKTLUANGA

2 1501003666 CHRISTOPHER ZORAMMUANA M 464 D E,M,Sc,SS,
S/O LALHMINGLIANA Mz ,IIT
ST.PAUL’S HIGHER SECONDARY SCHOOL, AIZAWL
3 1501011937 C.LALNUNFELI F 463 D E,M,Sc,SS,Mz
D/O C. VANLALMUANA
BAPTIST HIGHER SECONDARY SCHOOL, SERKAWN
4 1501016988 SAMUEL MALSAWMZUALA M 461 D E,M,Sc,SS,Mz
S/O J.H LALDINGLIANA
MARIAN HIGH SCHOOL, SERCHHIP
5 1501009263 LALMUANAWMA KHIANGTE M 460 D E,M,Sc,SS,Mz
S/O RAMDINZAUVA
SPRINGDALE ACADEMY, LUNGLEI
6 1501003661 C LALRINNUNGA M 459 D E,M,Sc,SS,
S/O LALZAMLIANA Mz ,IIT
ST.PAUL’S HIGHER SECONDARY SCHOOL, AIZAWL
7 1501003964 LALBIAKTHUAMA M 458 D E,M,Sc,SS,Mz
S/O LAWMAWMA
GOVT. COMPREHENSIVE MODEL SCHOOL, AIZAWL
8 1501003784 VANLALRUATDIKA M 457 D E,M,Sc,SS,
S/O DANIELA Mz ,IIT
ST.PAUL’S HIGHER SECONDARY SCHOOL, AIZAWL
9 1501003675 F LALRINFELA M 456 D E,M,Sc,SS,
S/O F LALRONGHAKA Mz ,IIT
ST.PAUL’S HIGHER SECONDARY SCHOOL, AIZAWL
10 1501003659 C LALNUNSIAMA M 454 D E,M,Sc,SS,
S/O C LALZAHNGOA Mz ,IIT
ST.PAUL’S HIGHER SECONDARY SCHOOL, AIZAWL

THANKHUMA SAILO HIGH SCHOOL, HNAHTHIAL

Appear-33, Pass-31
1501012189 C VANTHARPUII I L in Mz
1501012190 CINDY LALDUHAWMI PACHUAU II
1501012191 F MALSAWMTLUANGI III
1501012192 K LALHUNMAWII I
1501012193 LALCHHANCHHUAHI III
1501012194 LALRAMPARMAWII III
1501012195 LALTHANZUALI II
1501012196 LALTHANZUALI III
1501012197 MALSAWMSANGI II

1501012198 P LALNUNTLUANGI III

1501012199 R ROSANGLIANI II

1501012200 RODY LALRAMDINTHARI II
1501012201 V.VANLALHMINGLIANI II
1501012202 VANLALZAIPUII D L in E,M,Sc,SS
1501012203 B LALDINPUIA III
1501012204 F LALDAMPUIA II
1501012205 HMINGTHANMAWIA III
1501012207 ISAK VANLALPEKHLUA II
1501012208 JOSEPH VANLALHRUAIA CHHAKCHHUAK III
1501012209 K LALRINFELA I L in Sc
1501012210 K LALRINMAWIA III
1501012211 K ROCHANHLUA III
1501012212 K VANLALMALSAWMDAWNGA II
1501012213 LALREMRUATPUIA III
1501012214 LALRINHLUA JONGTE III
1501012215 LALTHANPUIA C(M)
1501012216 MC LALLIANKIMA III
1501012217 P LALRUATFELA II
1501012218 PC LALNUNHLIMA II
1501012220 RAMDINSANGA II
1501012221 TOMMY LALRINSANGA II
1501012222 VANLALVENPUIA HNAMTE I L in Sc
1501017834 VANLALVENHIMA III

MORIAH PUBLIC SCHOOL, HNAHTHIAL

Appear-22, Pass-22
1501012246 K. LALHMANGAIHSANGI II
1501012247 K. LALRAMCHUANPUII II
1501012248 LALHLIMPUII III
1501012249 LALPEKHLUI II
1501012250 MC. LALDINLIANI II
1501012251 ROHLUPUII II
1501012252 B. LALRAMSANGA I
1501012253 B. ROCHANPUIA II
1501012254 C. LALREMRUATA II
1501012255 F. LALBIAKDIKA II
1501012256 HARDY LALNUNMAWIA CHHAKCHHUAK I
1501012257 JOEL K. VANLALDUHSAKA D L in M,Mz
1501012258 JONATHAN K. LALRINPUIA III
1501012259 JUNIA ZIRSANGLIANA III
1501012260 K. LALROZUALA III
1501012261 LALRAMCHHANA HLONDO III
1501012262 LALRAMDINMAWIA III
1501012263 LALRAMHNAIHZUALA FANAI III
1501012264 LALROKIMA II
1501012265 R. GOSPEL CHANCHINMAWIA I
1501012266 ROCHANHLUA D L in M,Sc
1501012267 ROSANGLIANA KHIANGTE I

GOVT. SOUTHERN HIGH SCHOOL, HNAHTHIAL

Appear-9, Pass-9
1501012171 F.LALNUNHLUI II
1501012172 H.T.LALRAMTHARI III
1501012173 K.LALNUNHRILI III
1501012174 R.ZOMUANPUII II
1501012175 VANLALAWMPUII III
1501012176 F.HRANGTHANZUALA III
1501012177 HARDY ROLUAHPUIA HNAMTE III
1501012178 JOSEPH LALMUANKIMA III
1501012179 MALSAWMZUALA III

GOVT. HNAHTHIAL HIGH SCHOOL

Appear-29, Pass-29
1501012142 C.LALRINPUII III
1501012143 F.LALHUNGCHHUNGI III
1501012144 J.VANLALAWMPUII II
1501012145 K.HMINGTHANSIAMI III
1501012146 LALDINGLIANI III
1501012147 LALENGCHHUNGI III
1501012148 LALMUANPUII II
1501012149 LALREMRUATFELI PULAMTED L in SS,Mz
1501012150 LALREMRUATI II L in Mz
1501012151 LALROMAWII II L in Mz
1501012152 LIANTLUANGPUII II
1501012153 ROHLUZUALI I L in Mz
1501012154 RUTHI ZAITHANMAWII III
1501012155 T.LALFAKZUALI I L in Mz
1501012156 ZARZOLIANI I
1501012157 B.LALCHAWIMAWIA II
1501012158 C.LALREMLIANA III
1501012159 C.VANLALRINCHHANA III
1501012160 F.LALHRIATHLUA III
1501012161 F.LALZARMAWIA II
1501012162 H.LALNUNTLUANGA I L in SS
1501012163 H.LALTHANZUALA III
1501012164 HC.LALRUATPUIA III
1501012165 LALBIAKDIKA III
1501012166 LALFELFAMKIMA II
1501012167 LALMAWIPUIA II
1501012168 LALTHAKIMA II
1501012169 MC.LALRINMAWIA II
1501012170 VANLALPEKA II
PRIVATE :
Appear-50, Pass-26
1501012286 C.ROHLUPUII III
1501012287 DEBBIE LALHRIATCHHUNGI C(E)
1501012291 F.LALHMANGAIHKIMI III
1501012293 JENET LALRAMLUAHPUII III
1501012294 K LALRAMBUATSAIHI III
1501012295 K.LALLAWMSANGI III
1501012300 LALNGHAKLIANI ZINHLAWNG III
1501012301 LALPEKHLUI III
1501012302 LALRAMNGHETI C(E)
1501012303 LALRUATKIMI III
1501012304 LALTHLAMUANZUALI III
1501012306 PC LALTLANHLUI III
1501012308 R. LALNUNMAWII III
1501012309 REMSANGPUII III
1501012310 RUTHI LALHRIATPUII C(E)
1501012311 T.LALCHHUANAWMI II
1501012314 VANLALZAMPUII III
1501012317 BENJAMIN RAMDINTHARA C(E)
1501012318 C LALHRIATZELA III
1501012319 C. LALDINPUIA III
1501012321 F.LALSANGZELA III
1501012323 HD.RAMLUAHPUIA III
1501012324 JACOB LALRINNGHETA III
1501012326 LALBIAKNIA III
1501012328 LALHMINGHLUA III
1501012330 LALHRUAIZELA III
1501012331 LALNUNSANGA III
1501012337 LALZAMLIANA KHIANGTE C(E)
1501012340 RICKY LALRINZUALA III
1501012342 VANLALCHANCHINMAWIA III

Mizoram school hrang hrang HSLC 2015 results

CENTRE – AZL-01
GOVT. MIZO HIGH SCHOOL, AIZAWL
Appear-212, Pass-201
1501000001 ALANA LALAWMPUII II
1501000002 ASA LALSANGPUII D L in E,M,Sc,Mz
1501000003 BABY LALRINCHHANI I L in E
1501000005 C. LALCHHANDAMI III
1501000006 C. LALCHHANDAMI III
1501000007 C. LALDINGPUII II
1501000009 C. LALRINHLUI II L in Mz
1501000010 C. LALRINKIMI D L in M,Sc,Mz
1501000011 C. LALRUATFELI II L in Mz
1501000013 CHAWNGTHANSANGI III
1501000014 CHRISTINA MALSAWMTLUANGI I L in Sc
1501000015 CHRISTINA VANLALTLANI II
1501000016 CINDY LALRAMNGHAKI III
1501000017 DEBORAH LALRAMBUATSAIHI II
1501000018 DUHTINSIAMI I L in Mz
1501000019 ELIZABETH LALPEKHLUI HMAR I L in E
1501000020 EMILY LALNUNPUII II L in E
1501000021 ESTHER LALRAMCHHANI I L in Mz
1501000022 ESTHER LALRAWNGBAWLI I L in Mz
1501000023 ESTHER LALSIAMLIANI III
1501000024 ESTHER LALTHANPUII III
1501000025 ESTHER SAIHLUPUII D L in E,Mz
1501000026 ESTHER VANLALZAWMI VARTE II
1501000027 ESTHER ZORINPUII D L in Sc,Mz
1501000028 EVANGELINE VANLALSAWMI VARTE II
1501000029 F. LALHRUAITLUANGI III
1501000030 F. LALNUNFELI D L in E,Sc,Mz
1501000031 F. LALRINDIKI II
1501000032 FLORA LALLAWMKIMI D L in M,Sc,Mz
1501000033 H. LALREMRUATI D L in E,Sc,Mz
1501000034 H. LALREMSIAMI II
1501000035 H. MALSAWMSANGI II L in Mz
1501000036 HD. LALPEKDIKI I
1501000037 IRENE HMINGTHANSANGI I L in Mz
1501000038 JENNIFER R.LALZAWNCHHUAHI II
1501000039 JENNIFER VANLALHRUAII II
1501000040 JH LALRINSANGI III
1501000041 JH. VANLALHRUAII D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000042 JOSEPHINE LALRUATKIMI I L in Mz
1501000044 K. LALMUANAWMI I L in Mz
1501000045 K. MALSAWMZUALI II
1501000046 K. VANLALMALSAWMI III
1501000047 K. VANLALSAWMI II
1501000048 K. ZOHMANGAIHI I L in E,Mz
1501000049 LALAWMPUII SAILO III
1501000050 LALBIAKHLUI II
1501000051 LALBIAKNGURI II
1501000052 LALBIAKTLUANGI HLONDO II L in Mz
1501000053 LALDAMPUII I L in Mz
1501000054 LALDINSANGI I L in Sc,Mz
1501000055 LALDUHAWMI I L in Sc,Mz
1501000056 LALHMANGAIHZUALI II
1501000057 LALHMINGHRILI I L in E,Mz
1501000058 LALHMINGSANGI II
1501000059 LALHRUAIPUII D L in M,Sc,SS,Mz
1501000061 LALHRUAIZELI PACHUAU II L in E
1501000062 LALLAWMPUII HLONDO II
1501000063 LALLAWMSANGI II
1501000064 LALLAWMZUALI II
1501000065 LALLAWMZUALI II
1501000066 LALMUANPUII II L in M
1501000067 LALNUNFELI D L in Sc,Mz
1501000069 LALNUNSIAMI I L in Mz
1501000070 LALRAMCHUANI II
1501000071 LALRAMDINPUII I L in E,M,Mz
1501000072 LALRINAWMI D L in Mz
1501000073 LALRINMAWII I
1501000074 LALRINSANGI III
1501000075 LALRUATFELI I L in M,Mz
1501000076 LALRUATKIMI I L in E,Sc,Mz
1501000077 LALSAWMZUALI III
1501000078 LALTHARZUALI II
1501000079 LALTHAZUALI I L in Mz
1501000080 LISA LALRINZUALI II
1501000081 MALSAWMTLUANGI I L in Mz
1501000082 MALSAWMTLUANGI D L in E,M,Sc,Mz
1501000083 MALSAWMZUALI II
1501000084 MELINA LALRUATFELI II
1501000085 NGAIROMAWII II
1501000086 NGURNUNTLUANGI II
1501000087 P.C LALRAMPANI II L in E,Mz
1501000088 PRISCILLA LALRUATDIKI II
1501000089 R. LALAWMPUII II
1501000090 R. LALHMINGSANGI II
1501000091 R. LALLUNGAWII I L in Mz
1501000092 R. LALREMRUATI I L in E
1501000093 R. LALRINFELI II L in Mz
1501000094 R. LALTLANHLUI II
1501000095 R. ROHMINGTHANGI D L in E,Sc,Mz
1501000096 R. ROSANGPUII I L in Mz
1501000097 R. VANLALAWMPUII I L in Mz
1501000098 R. VANLALTANPUII II
1501000099 RAKIL LALRUATPUII I L in Sc
1501000100 RAMNUNSANGI III
1501000101 RAMTHARNGHAKI D L in E,Sc,SS,Mz
1501000102 REBECCA LALMUANKIMI III
1501000103 REBEK MALSAWMTHANGI I
1501000104 REMTLUANGPUII I
1501000105 ROSIE LALRUATSANGI II
1501000106 RUTHI LALMUANPUII I L in E,M,Mz
1501000107 RUTHY LALRUATFELI II
1501000108 SAIHMINGHLUI SAILO C(M)
1501000109 V. LALCHHUANAWMI I L in E,Mz
1501000110 VANLALDINGNGHETI II
1501000111 VANLALHRIATPUII III
1501000112 VANLALMALSAWMHLUI II
1501000113 VANLALNUNPEKI III
1501000114 VANLALREMRUATI II
1501000115 ZAITHANTLUANGI II
1501000116 ZOLIANCHAMI PACHUAU I
1501000117 ZOMUANPUII II
1501000118 ZONUNTHARI
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000119 ZONUNTHARI I L in Sc
1501000120 B. ZORINKIMA III
1501000121 BEIDAOTHEI II
1501000122 BRIAN LALHRIATPUIA II
1501000123 C. HMANGAIHROPUIA II
1501000124 C. LALREMSANGA I
1501000125 C. RAMENGMAWIA III
1501000126 CHALHMINGLIANA III
1501000127 DAVID LALHMANGAIHSANGA III
1501000128 DENNIS ZAITHANPUIA II
1501000129 F. LALAWMPUIA II
1501000130 F. LALTHAZUALA D L in E,M,Sc
1501000131 F. RAMNUNKIMA III
1501000132 GABRIEL LALLAWMKIMA II L in E
1501000133 H. VANLALCHHUANGA II
1501000134 H.T ZOLIANSANGA III
1501000135 HMANGAIHNAHUANMAWIA III
1501000136 HMANGAIHZUALA I
1501000137 HMINGTHANGZUALA II
1501000138 ISAAC VANLALHRIATPUIA I
1501000139 J. LALMALSAWMA III
1501000140 JACOB LALRUATLIANA
I L in M,Sc
1501000141 JAMES LALRINFELA CHHANGTE II
1501000142 JAMES RODINGLIANA I L in E,M,Sc
1501000143 JESSEY LALTHANGPUIA I
1501000144 JOHN LALRINAWMA III
1501000145 JOSEPH C. LALTHLAMUANPUIA
I L in Mz
1501000146 JOSEPH F. LALTANPUIA III
1501000147 JOSEPH LALRINCHHANA II
1501000148 JOSEPH VANLALHRIATPUIA II
1501000149 K. LALREMRUATA III
1501000150 K. VANLALNGHAKA II
1501000151 KROSS LALCHHUANGZELA I
1501000152 LALBIAKMAWIA PACHUAUIII
1501000153 LALDINLIANA I L in Sc
1501000154 LALDINMAWIA III
1501000155 LALDINPUIA I
1501000156 LALDUHKIMA III
1501000157 LALENGMAWIA II
1501000158 LALHERLIANA III
1501000159 LALHMANGAIHA II
1501000160 LALHMANGAIHZUALA I
1501000162 LALHRIATKIMA III
1501000163 C. LALHRIATZUALA II
1501000164 LALLAWMKIMA SAILO II
1501000165 LALMUANSANGA III
1501000166 LALNUNFELA II
1501000167 LALNUNTHARA I
1501000168 LALRAMDINPUIA I L in Sc
1501000169 LALREMRUATA KULLAI I
1501000170 LALREMRUATPUIA II
1501000171 LALREMTLUANGA II
1501000172 LALRINAWMA III
1501000173 LALRINDIKA I L in Sc
1501000174 LALRINFELA III
1501000175 LALRUATDIKA HNAMTE II
1501000176 LALRUATKIMA II
1501000177 LALRUATPUIA D L in Sc,SS,Mz
1501000178 LALRUATZELA I L in E
1501000179 LALTHAFAMKIMA
D L in M,Sc,Mz
1501000180 LALTHASANGA I L in E
1501000181 LALTHAWMMAWIA II
1501000182 LALVENHIMA PACHUAU II
1501000183 LAWMSANGA I L in E
1501000184 M.C LALTANPUIA II
1501000185 MALSAWMDAWNGLIANAIII
1501000186 MALSAWMKIMA C(SS)
1501000187 P.C LALREMRUATA I
1501000188 P.C LALRUATDIKA II
1501000189 R. LALNUNPUIA III
1501000190 R. ZOTHANPUIA I
1501000191 RICHARD LALHRUAIZELA III
1501000192 ROSANGZUALA II
1501000193 SAITLUANGA SAILO III
1501000194 SAMUEL H. LALAWMPUIAIII
1501000195 SAMUEL LALBIAKCHHUNGA
RALTE C(M)
– 3 –
1501000196 SAMUEL ZOSANGZELA III
1501000197 V. LALREMSANGA II
1501000198 V.L. MALSAWMTLUANGA II
1501000200 VANLALDAMPUIA II
1501000201 VANLALDINPUIA II
1501000202 VANLALHLIMPUIA II
1501000203 VANLALHRIATA I
1501000204 VANLALLIANA III
1501000205 VANLALPEKA II
1501000206 VANLALRINCHHANA III
1501000207 VANLALRUATDIKA III
1501000208 VANLALTHAZUALA II
1501000209 ZIRTLUANGZELA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000210 ZODINSANGA III
1501000211 ZONUNSANGA III
1501000212 ZOTHANMAWIA II
CHANMARY WEST HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-7
1501000214 LALFAMKIMI ZADENG II
1501000215 LALREMRUATI III
1501000216 MALSAWMZUALI III
1501000217 R.LALRAMNGHAKI III
1501000218 LALRUATFELA II L in Mz
1501000219 RAMDINMAWIA III
1501000220 THANGSUANKHUPA II
HOME MISSIONS SCHOOL
Appear-217, Pass-204
1501000221 AMY VANLALLAWMI
KHAWLHRING I L in M,Mz
1501000222 ANGELA LALHRIATPUII I
1501000223 B. JESSICA CHAKMA III
1501000224 BELINDA ZOTHANPARI III
1501000225 BETSY LHINGNEITHEM I
1501000226 C. LALKROSHLUI II
1501000227 C. LALRINSANGI II
1501000229 CARMEN LALRINDIKI C(M)
1501000230 CATHERINE LALMALSAWMI II
1501000231 CECILIA LALNEIHZOVI
D L in Sc,SS,Mz
1501000232 CHAWNGTHANSANGI III
1501000233 CHRISTY LALHRUAITLUANGI II
1501000234 CINDY LALAWMPUII HAUHNAR
II L in Mz
1501000235 DOROTHY HMINGTHANSANGI II
1501000236 DOROTHY MALSAWMZUALI
D L in Sc,Mz
1501000237 ELIZABETH VANRAMNGHAKI II
1501000239 ESTHER LALLAWMZUALI TLAU III
1501000240 ESTHER LALNUNHLUI II L in Mz
1501000241 ESTHER LALNUNTLUANGI
D L in Sc,Mz
1501000244 ESTHER LAWMSANGZUALI
D L in E,Sc,Mz
1501000245 GLORIA LALHRIATPUII SINGSON
I L in Sc
1501000246 GRACE LALRINKIMI II
1501000247 GWENDOLYN LALZUIKIMI
D L in Sc,Mz
1501000248 H. LALRINSANGI D L in E,M,Sc,Mz
1501000250 JESSICA LALREMPUII I L in Mz
1501000251 JOAN LALRAMNGAIHSANGI
I L in Sc,Mz
1501000252 JUDY ROHMINGLIANI
D L in M,Sc,Mz
1501000253 JUDY ZONUNSANGI III
1501000254 JULIET LALAWMPUII
D L in M,Sc,Mz
1501000255 K. LALBIAKHLUI II
1501000256 KROSS SUNG I L in Mz
1501000257 LALAWMPUII I L in Mz
1501000258 LALBIAKNGURI I L in Sc,Mz
1501000259 LALCHAWISANGI III
1501000260 LALCHHANCHHUAHI FANAI II
1501000261 LALDINSANGI HMAR I L in Mz
1501000262 LALDUHAWMI SAILO I L in Sc
1501000264 LALHLUPUII III
1501000265 LALHMANGAIHZUALI II
1501000266 LALHMANGAIHZUALI PACHUAU
I L in Sc,Mz
1501000267 LALHMINGMAWII I L in Sc,Mz
1501000268 LALHMINGTHANGI RALTE D
L in M,Sc,SS,Mz
1501000269 LALHRUAITLUANGI
CHHAKCHHUAK D L in E,M,Sc,Mz
1501000270 LALHRUAIZELI I L in Mz
1501000271 LALLAWMAWMI II
1501000272 LALMALSAWMI II
1501000273 LALMALSAWMI KHAWLHRING
II L in Mz
1501000274 LALMUANPUII III
1501000275 LALNGAIHAWMI II
1501000276 LALNIENGI III
1501000277 LALNIPUII III
1501000278 LALNUNPUII KAWLNI I L in M,Mz
1501000279 LALRAMHMACHHUANI II
1501000281 LALRAMNGHAKI RALTE
I L in Sc,Mz
1501000282 LALRAWNGBAWLI CHINZAH III
1501000284 LALRINHLUI I
1501000285 LALRINMAWII I
– 4 –
1501000286 LALRUATKIMI I
1501000287 LALRUATKIMI BETLU I L in Sc,Mz
1501000289 LALRUATSANGI III
1501000290 LALTHAZUALI III
1501000291 LIANSANGPUII RALTE II
1501000292 LOISY VANLALHRUAII II
1501000293 MALSAWMTLUANGI II L in Mz
1501000294 MALSAWMTLUANGPUII II
1501000295 MARIAN LALMUANPUII III
1501000296 MERCY REMSANGPUII II
1501000297 MONICA BYHNANGIA BOHIA II
1501000298 P.C. LALHLIMPUII D L in Sc,Mz
1501000301 P.C. LALRINAWMI III
1501000302 P.C. LALRINPUII III
1501000303 P.C. LALVENPUII I
1501000304 P.C. ZONUNSANGI I L in E
1501000305 R. LALBIAKZUALI D L in E,Sc,Mz
1501000306 R. LALREMRUATI I L in Mz
1501000307 RAMENGMAWII D L in M,Sc,Mz
1501000308 RAPHAEL LALNUNFELI II
1501000309 REMSANGPUII D L in Sc,SS,Mz
1501000310 ROSANGPUII D L in SS,Mz
1501000311 RUBY RAMDINTLUANGI I L inSc,Mz
1501000312 RUTH LALBIAKZAMI PACHUAU I
1501000313 RUTH LALMUANZUALI I L in Mz
1501000314 S. MELISA LYNAKI D L in Sc,Mz
1501000315 SAITLUANGPUII I
1501000316 T. LALRAMCHHUANGI II
1501000317 T.B.C. LALRINAWMI D L in Sc,SS,Mz
1501000318 VANLALAWMKIMI D L in Sc,Mz
1501000319 VANLALCHHUANGI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501000320 VANLALDUHAWMI RALTE I L in Mz
1501000321 VANLALDUHSAKI JONGTE
I L in Sc,Mz
1501000322 VANLALHMANGAIHZUALZELI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501000323 VANLALHRIATI I L in Mz
1501000324 VANLALHRIATPUII TANGPUA
I L in Sc
1501000325 VANLALHRUAII I
1501000326 VANLALMALSAWMI I
1501000327 VANLALRUATI KHAWLHRING
I L in Sc,Mz
1501000328 VANLALRUATI PACHUAU III
1501000329 VUNGTHANPARI II L in Mz
1501000330 Z. LALDINGLIANI I L in Mz
1501000331 ZODINPUII D L in M,Sc,SS,Mz
1501000332 ZOHLUPUII II
1501000334 ZONUNMAWII II
1501000335 ZONUNMAWII BAWITLUNG
D L in Sc,SS,Mz
1501000336 ZONUNPUII KHAWLHRING
I L in Sc,Mz
1501000337 ZORINSANGI D L in E,Sc,Mz
1501000338 ZOTHANKIMI III
1501000339 ALAN LALRINSANGA I L in Sc,Mz
1501000340 ALEEN CHAKMA III
1501000341 APOORVA CHAKMA I
1501000342 BARTHO LALREMRUATTLUANGA
II 1501000343
BEICHHITHA ZAWTHA I
1501000344 BENJAMIN LALTHAZELA II
1501000345 BENJAMIN ROSANGZUALA III
1501000346 BETHEL ZOSANGKIMA I L in Sc
1501000347 BIAKHMINGSANGA II
1501000348 BIAKTHANZAMA I L in Mz
1501000349 C. CHAWNGTHANTLUANGA
I L in M
1501000350 C. LALAWMPUIA D L in E,M,Mz
1501000351 C. LALHLIMPUIA D L in Sc,Mz
1501000352 C. LALREMRUATA I L in Sc
1501000353 C. LALVENTLUANGA I L in Sc,Mz
1501000354 C. VANLALRUATPUIA I L in Sc,Mz
1501000355 CHRISTIAN BEIIASA SYUHLO
I L in M,Mz
1501000356 D. LALCHHANHIMA I L in Mz
1501000357 DAVID H. VANLALHRILA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000358 DOMINIC ZOSANGLIANA
I L in Sc,Mz
1501000359 FREDDY VANLALDUHAWMA
D L in M,Sc,Mz
1501000360 GAVIN LALRAMNGHAKA RALTE I
1501000361 GEORGE LALLUNGHNEMA
D L in M,Sc,SS,Mz
1501000362 H. LALRINAWMA I L in Sc
1501000363 H. VANLALMALSAWMA III
1501000364 HMINGLIANMAWIA I L in Mz
1501000365 JOHNY LALLAWMZUALA NGENTE
D L in M,Sc,Mz
1501000366 JOSEPH LALCHHUANSANGA
I L in Mz
1501000367 K. LALTLUANGKIMA I L in M
1501000368 K. LALZAWMLIANA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000369 K.C. MALSAWMKIMA II L in Mz
1501000370 LAL HMANGAIHA II
1501000371 LALBIAKZUALA II
1501000372 LALCHHANHIMA III
1501000373 LALCHHUANAWMA RALTE
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000374 LALCHHUANSANGA CHENKUAL
I L in Sc
– 5 –
1501000375 LALDUHSAKA I L in Sc
1501000376 LALFAKSANGA II
1501000377 LALFAKZUALA II
1501000378 LALHMANGAIHZUALA
CHHAKCHHUAK D L in Sc,Mz
1501000379 LALHRUAITLUANGA SAILO
D L in M,Sc,SS,Mz
1501000380 LALMALSAWMA II
1501000381 LALMUANKIMA II
1501000382 LALMUANPUIA D L in Sc,Mz
1501000383 LALMUANPUIA I L in Sc
1501000384 LALNGAIHZUALA I L in Mz
1501000385 LALNUNKIMA I
1501000386 LALNUNSANGA HRAHSEL
D L in E,M,Sc,Mz
1501000387 LALREMPUIA D L in E,Sc,Mz
1501000388 LALREMRUATA I L in Sc
1501000389 LALREMRUATA II L in Sc
1501000390 LALREMRUATA I L in Mz
1501000391 LALRINCHHANA KHIANGTE II
1501000392 LALRINSANGA CHAWNGTHU II
1501000393 LALRUATFELA I L in Mz
1501000394 LALRUATSANGA II
1501000395 LALRUATTLUANGA I
1501000396 LALTHANLIANA D L in M,Sc,Mz
1501000397 LALTHANTLUANGA D L in M,Sc,Mz
1501000398 LALTHANZAMA D L in Sc,Mz
1501000399 LALTHLANTHANGA D L in Sc,Mz
1501000400 LALTLANMAWIA CHHAKCHHUAK
D L in M,Sc,SS,Mz
1501000401 MAHESH BHARDWAJ
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000402 MALSAWMDAWNGZELA
I L in Mz
1501000403 MALSAWMDAWNGZUALA
I L in E,Sc
1501000404 MALSAWMLIANA HLYCHHO
D L in M,Sc,Mz
1501000405 MALSAWMSANGA I L in Mz
1501000406 MARK LALDUHAWMA I L in E,Sc
1501000407 MICHAEL LALRINKIMA II
1501000408 MICHAEL ZODINTHARA I L in Sc
1501000409 PETER LALMUANPUIA RALTE
I L in E,Sc,Mz
1501000410 PETER MALSAWMKIMA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000411 R. LALREMPUIA II
1501000412 R. LALRINPUIA I L in Mz
1501000413 R. ZODINTLUANGA I L in Mz
1501000414 RAMHERLIANA D L in Sc,SS,Mz
1501000415 REUBEN LALDINTLUANGAII
1501000416 ROZAMLIANA D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000417 SAJAN SINGH I L in E,Sc,Mz
1501000418 SAMUEL LALROSANGA III
1501000419 SAMUEL LALRUATSAKA
D L in E,M,Sc,Mz
1501000420 STEWART LALMUANSANGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000421 VANLALHMANGAIHKIMA
D L in E,M,Sc,Mz
1501000422 VANLALMALSAWMTLUANGA
I L in E,Sc
1501000423 VANLALMAWIA KHAWLHRING
I L in Mz
1501000424 VANLALMUANPUIA I
1501000425 VANLALREMA I L in E,Mz
1501000426 VANLALRINAWMA D L in Sc,Mz
1501000427 VANLALRUATA I L in Sc,Mz
1501000428 VANLALRUATA SAILO III
1501000429 VANLALRUATDIKA I L in Sc,Mz
1501000430 VANLALRUATKIMA CHINZAH I L in Mz
1501000431 ZODINSANGA KHIANGTE D L in E,Sc
1501000432 ZONUNSIAMA I L in E
1501000433 ZOREMMAWIA D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000434 ZOSIAMLIANA JOUTE I L in Mz
1501000435 ZOTHANCHAMA D L in E,Sc,Mz
1501000436 ZOTHANPUIA I L in Sc
1501000437 ZOTHANPUIA FANAI D L in E,Sc,SS,Mz
PIONEER MISSIONARY SCHOOL
Appear-19, Pass-19
1501000438 K. LALNUNTLUANGI II
1501000439 LALDUHSAKI I L in E
1501000440 LALLAWMPUII III
1501000441 LALMUANAWMI III
1501000442 LALRAMCHHANI II
1501000443 LALRINGZELI RENTHLEI II L in E
1501000444 RACHEL LALMUANZUALI I
1501000445 ZAIHMINGLIANI RENTHLEI I L in E
1501000446 C. ROSANGZUALA II
1501000447 CAVIN H. LALCHHANDAMA III
1501000448 H. LALREMRUATA I L in E
1501000449 ISAAC VANLALRUATA I L in E
1501000450 MOSES RUATFELA I L in E,Mz
1501000451 ROBERT LALHLIMPUIA D L in E,Sc
1501000452 S. VANLALNGHAKA II
1501000453 SANGLIANA BOCHUNG II
1501000454 V.L. MALSAWMA RALTE I
1501000455 VICKY LALRUATPUIA III
1501000456 ZODINPUIA I
– 6 –
NEUHOF ENGLISH MEDIUM SCHOOL
Appear-29, Pass-28
1501000457 C.LALLIANTLUANGI I L in Mz
1501000458 CAROLIN LALAWMPUII II
1501000459 DEBORAH LALBIAKLIANI I L in Mz
1501000460 ELIZABETH LALAWMPUII II
1501000461 HMANGAIHZUALI II
1501000463 LALHMINGMAWII I L in E
1501000464 LALROZAWNI D L in E,Mz
1501000465 P.B.LALCHHANDAMI I
1501000466 R.LALDUHZUALI I
1501000467 RUTHI LALNUNTLUANGI I
1501000468 SHEROLYN DARSANGPUII I L in Mz
1501000469 VANLALMALSAWMTLUANGI D L in E,Sc,Mz
1501000470 ZARZOKIMI I
1501000471 ZONUNMAWII I L in Mz
1501000472 ZOSANGPUII II
1501000473 ALBERT LALCHHANHIMA
D L in E,M,Mz
1501000474 CALEB ZOTHANSANGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000475 DAVID LALAWMPUIA II
1501000476 J.H.LORRAIN LALHRIATCHHUNGA
D L in E,Sc,SS,Mz
1501000477 LALMUANAWMA PAUTU I
1501000478 LALNGAIHZUALA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000479 LALPEKHLUA I L in Mz
1501000480 LALRUATKIMA PACHUAU I L inMz
1501000481 MALSAWMSANGA SAILO
I L in E,Mz
1501000482 R.K.LALRUATFELA D L in SS,Mz
1501000483 RODDY MALSAWMDAWNGKIMA
D L in E,M,Sc,Mz
1501000484 SAIENGPUIA SAILO
D L in E,Sc,SS,Mz
1501000485 SAMUEL LALAWMPUIA I
NEW HORIZON HIGH SCHOOL
Appear-45, Pass-36
1501000486 B VANLALHNEMI D L in M,Mz
1501000487 BABY LALDINGNGHETI III
1501000489 C LALREMSIAMI III
1501000490 CH LALRINCHUNGNUNGI I
1501000491 CINDY LALCHHANCHHUAHI I
1501000492 H RAMTHIANGHLIMI II
1501000494 IRENE LALDUHSAKI II
1501000495 LALFAKZUALI III
1501000496 LALRINCHHUNGI III
1501000500 LUNGTIAWII II
1501000501 MARINA LALRINTLUANGI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501000502 MONICA MALSAWMZELI II
1501000503 VL HMANGAIHZUALI III
1501000504 VT NGOCHAMI II
1501000506 ZONUNSIAMI I
1501000507 ALFRED ZAHMINGLIANA II
1501000508 C LALRINMAWIA III
1501000510 DILIP KARKI III
1501000511 F VANLALHRUAIA II
1501000512 GABRIEL LALHLIMPUIA III
1501000513 HB ROSANGA II
1501000514 JEHOVA LALRINCHHANA I L in Sc
1501000515 JESAI ROCHULLO PARATE III
1501000516 JH VABEIKYPACHARONA II
1501000517 JOSEPH LALRUATFELA III
1501000518 JOSEPH LALTANPUIA II
1501000520 LALFELKIMA III
1501000521 LALHMANGAIHPUIA I
1501000522 LALREMRUATA II
1501000523 LALRINAWMA II
1501000524 LALRINHLUA III
1501000525 MONAN CHAKMA III
1501000526 SURAJ CHHETRI III
1501000527 SURESH KARKI I L in M,Sc
1501000529 VARNABULA I
1501000530 VIJAY CHHETRI III
PRIVATE
Appear-132, Pass-56
1501000537 C ZAIREMMAWII III
1501000538 C. LALCHAWIMAWII III
1501000541 C. LALRUATDIKI II
1501000542 C. LALSANGLIANI II
1501000544 CATHERINE LALBIAKZUALI III
1501000545 CATHERINE LALREMKIMI III
1501000549 ESTHER LALRINAWMI III
1501000552 H. LALRINCHHANI III
1501000554 JENY LALRINHLUI III
1501000564 LALHRUAITLUANGI III
1501000565 LALMUANAWMI III
1501000568 LALRAMTHARI III
1501000569 LALRAMTHARI III
1501000572 LALREMSANGPUII III
1501000575 LALRINKIMI I L in Mz
1501000577 LALTHLAMUANPUII II
1501000578 LALTLANKIMI II
1501000579 LALTLANPUII III
1501000581 LALVENKIMI III L in Mz
1501000588 NGURNUNMAWII SAILO III
1501000591 R. LALNUNPARI II
1501000592 R.LALRINAWMI II
1501000593 RAMENGMAWII II
1501000594 RODY LALLAWMKIMI III
– 7 –
1501000598 S LALLAWMZUALI III
1501000599 S.T. LALCHHANHIMI III
1501000602 SHIELA LALMUANAWMI III
1501000604 T.B.C. LAWMSANGZELI III
1501000607 VANLALHRIATZUALI III
1501000613 ABRAHAM LALRINSANGA II
1501000614 ALEX LALTHANTLUANGA II
1501000616 ANDREW LALMUANPUIA II
1501000617 B. LALMUANPUIA II
1501000618 C. LALPEKHLUA III
1501000619 CALVIN LALMALSAWMA III
1501000620 CHANCHINTHAHRILMAWIA III
1501000629 K. LALTHLAMUANA III
1501000630 KENNEDY C. VANLALHRIATPUIA II
1501000632 LALCHHUANVAWRA II
1501000633 LALDINGLIANA II
1501000634 LALHMUNLIANA III
1501000636 LALMUANAWMA III
1501000637 LALMUANPUIA NGENTE III
1501000638 LALMUANZELA III
1501000639 LALNUNMAWIA III
1501000640 LALRAWNGBAWLA II
1501000641 LALREMRUATA III
1501000644 LALRINKIMA III
1501000646 LALRUATKIMA III
1501000647 LALRUATPUIA III
1501000648 LALTLUANGKIMA III
1501000650 P.C LALHRIATKIMA C(SS)
1501000656 SEN PALIANA III
1501000660 VANLALROSANGA II
1501000662 XAVIER R.L III
1501000664 ZORAMMAWIA III
1501000666 ZOTHASANGA III
CENTRE – AZL-02
GOVT. CHALTLANG HIGH SCHOOL
Appear-50, Pass-50
1501000667 BIAKHLIMPUII II
1501000668 DAISY LALNUNMAWII I L in E
1501000669 DIAMOND LALREMRUATI II
1501000670 ELIZABETH LALNUNFELI II
1501000671 JANET LALREMRUATI II L in Mz
1501000672 LALBIAKZUALI D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000673 LALHMINGHLUI III
1501000674 LALHMUNSIAMI II
1501000675 LALHMUNSIAMI II
1501000676 LALHUNRUATI III
1501000677 LALPANZELI II
1501000678 LALRUATDIKI I L in Mz
1501000679 LALRUATKIMI II
1501000680 LINDA ROCHANHLUI D L in E,M,Sc
1501000681 MARIA LALENGMAWII II
1501000682 NGURTHANSANGI III
1501000683 PC LALNGAIHSAKI I
1501000684 PS LALAWMPUII II
1501000685 R MALSAWMTLUANGI III
1501000686 REBEK LALENGKIMI II L in Mz
1501000687 REBEK LALNUNPARI I L in E,Sc
1501000688 VANLALTLUANGI II L in Mz
1501000689 VL MALSAWMTLUANGI III
1501000690 ZOTHANPARI III
1501000691 BENJAMIN
MALSAWMDAWNGKIMA II
1501000692 BRAMWELL VANLALHRUAIA II
1501000693 C LALREMRUATA II
1501000694 CHANDAN THAPA II
1501000695 IMMANUEL LALHRUAITLUANGA D L in Sc,Mz
1501000696 J LALNUNZIRA II
1501000697 JOHN LALLIANZUALA II
1501000698 JOSEPH LALREMRUATA I L in Sc,Mz
1501000699 K LALNUNPUIA II
1501000700 KAMLAMMAWIA III
1501000701 LALCHHANHIMA II
1501000702 LALHMINGSANGA SAILO III
1501000703 LALMUANZOVA I
1501000704 LALRAMMUANPUIA I L in E,Mz
1501000705 LALRAMNGHAKA II
1501000706 LALRAMNGHAKA III
1501000707 LALRINZUALA RALTE I
1501000708 MALSAWMTLUANGA III
1501000709 NANGSUANTHANG III
1501000710 R LALRINAWMA I
1501000711 ZORAMCHHANA III
1501000712 RAMNGHAHMAWIA II
1501000713 RINSANGPUIA III
1501000714 ROMIE ZOSANGPUIA II
1501000715 SAMUEL LALBIAKDIKA II
1501000716 T MALSAWMZUALA II
GOVT. CHALKUNGA HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-3
1501000720 VANLALREMI II
1501000721 LALCHHANCHHUAHA III
1501000722 LALLIANSANGA III
MOUNT CARMEL SCHOOL
Appear-155, Pass-154
1501000723 ABYGAIL H. BAWITLUNG I L in E
1501000724 ANDREA LALREMDIKI I
1501000725 B. LALHRUAITLUANGI I L in Mz
1501000726 C. LALHRUAITLUANGI I L in E,Mz
– 8 –
1501000727 C. LALMUANSANGI I
1501000728 C. LALNEIHTHANGI II
1501000729 C. LALROPARI I
1501000730 C. LALTHAZUALI I L in E,Mz
1501000731 C. LALZAWMLIANI I
1501000732 C. MALSAWMTLUANGI II
1501000733 C. ZOMUANPUII II
1501000734 CINDY LALHLIMPUII II
1501000735 CORINNA LALDINLIANI I L in E
1501000736 DIANA LALRINZUALI II
1501000737 DIMEL LALNGAIHZUALI I L in E
1501000738 DORIS LALRAMENGI II
1501000739 F. LALTHLENKIMI II
1501000740 GRACE ZONUNTLUANGI II
1501000741 H. LALFAKAWMI II L in Mz
1501000742 H. LALRINAWMI II
1501000743 HMINGTHANSANGI D L in E,Sc
1501000744 HMINGTHANSANGI HRAHSEL II
1501000745 HT. VANLALENKAWLI II
1501000746 IRENE C. LALHMANGAIHZUALI II
1501000747 IVEY VANLALHMANGAIHZUALI D L in E,M,Sc,Mz
1501000748 JENNY LALHRIATZUALI I L in Mz
1501000749 JENNY LALTANPUII KAWLNI I L in Mz
1501000750 JESSICA LALBIAKHLUI I
1501000751 K. LALRINSANGI I L in Mz
1501000752 K. LALRINSANGI D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000753 K. LALTHAZUALI I L in Mz
1501000754 K. VANLALTLEIPUII I
1501000755 LALAWMPUII I L in Mz
1501000756 LALBEISEII SAILO II
1501000757 LALCHHANCHHUAHI I
1501000758 LALCHHANHIMI II
1501000759 LALCHHANHIMI II
1501000760 LALDUHAWMI I L in E
1501000761 LALHMANGAIHTLUANGI I L in E
1501000762 LALHMANGAIHZUALI I L in E,Mz
1501000763 LALHMINGHLUI I L in E,Mz
1501000764 LALHMINGMAWII I
1501000765 LALHRIATPUII I L in Sc,Mz
1501000766 LALLAWMSANGI I
1501000767 LALNUNMAWII SAILO II
1501000768 LALREMSANGI D L in E,Mz
1501000769 LALRINGZUALI II
1501000770 LALRINMAWII II
1501000771 LALRINNGHETI II
1501000772 LALRINSANGI I
1501000773 LALRUATDIKI I L in E,Mz
1501000774 LALRUATSANGI I
1501000775 LALSIAMTHARI I L in M
1501000776 LALTHANGPUII D L in M,Sc,SS,Mz
1501000777 LALTHANSIAMI I L in Mz
1501000778 MALSAWMKIMI SAILO II
1501000779 MARIA LALRINAWMI I
1501000780 MARY LALDUHAWMI I L in M,Sc
1501000781 MIJEANA CHAKMA D L in E,M,Sc,SS,Ae
1501000782 MIMI C. LALBIAKZAMI II
1501000783 NGURTHANZAMI SAILO I L in E
1501000784 NISULEE CHAKMA II
1501000785 R. LALMALSAWMI II
1501000786 R. LALREMTHANGI I L in Mz
1501000787 R. LALRUATFELI II
1501000788 R.C. VANLALHRUAII I
1501000789 RACHEL LALNUNPUII D L in E
1501000790 RAMDINMAWII I L in E,Sc
1501000791 RAMDINMAWII I L in E
1501000792 RAMDINMAWII D L in E,Sc,Mz
1501000793 RAMDINSANGI SAILO I L in E
1501000794 RAMTHIANGHLIMI I
1501000795 RODINGPUII I L in E
1501000796 ROSY LALNUNPUII III
1501000797 RUTH LALCHHANHIMI I
1501000798 RUTH LALLIANPUII I L in E
1501000799 RUTHI LALAWMPUII D L in E,M,Mz
1501000800 SAIHLUPUII SAILO I
1501000801 SARAH SANGLIANTHANGI I L in E,Mz
1501000802 TINA VANLALHRUAII D L in E,M,Sc,SS,Ae
1501000803 VANLALTLANKIMI SAILO II
1501000804 ZAIREMMAWII II
1501000805 ZODINPUII III
1501000806 ZONUNSANGI RALTE I L in E
1501000807 ZOTHANPUII III
1501000808 ANDREW LALMUANZUALAII
1501000809 ANUJ GHIMIRE D L in E,Sc,SS
1501000810 ASHISH JOSHI D L in E,Sc,SS,Ae
1501000811 BENJAMIN LALMALSAWMA I L in E
1501000812 BHARAT BHUSHAN RAI I
1501000813 C. LALAWMPUIA I
1501000814 C. LALREMTLUANGA I L in E,Sc
1501000815 C.S. RAMLAWMSANGA II
1501000816 CHRISTOPHER F.
NGURSANGZUALA D L in E,M,Sc
1501000817 COLLIN BEICHHITHA D L in Mz
1501000818 DINESH SHARMA I L in E
1501000819 F. LALBIAKZUALA I
1501000820 GEORGE B. ZOKIMA D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000821 H. LALLAWMAWMA I L in E,Sc
– 9 –
1501000822 H. LALMAWIZUALA I L in E,M
1501000823 H. ZAITHANKIMA I L in E,Sc
1501000824 J.C. LALRINMAWIA I L in E,Mz
1501000825 J.H. LALREMRUATA II
1501000826 JEFFREY ZOREMTLUANGAI L in E
1501000827 JOHN SAWMLIANA I
1501000828 K. LALFAKZUALA I L in E
1501000829 LALCHHUANMAWIA I L in E
1501000830 LALDUHZUALA D L in Sc,SS
1501000832 LALHMUNMAWIA D L in E,Sc
1501000833 LALHRIATCHHUNGA I L in E
1501000834 LALHRIATPUIA SAILO I L in E,Sc
1501000835 LALLAWMSANGA I L in SS
1501000836 LALMUANSANGA I
1501000837 LALREMRUATA I L in Sc,Mz
1501000838 LALREMSANGA D L in M,Sc,Mz
1501000839 LALREMSIAMA D L in E,M,Sc,SS
1501000840 LALRINMUANA FANAI D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000841 LALRINPUIA I
1501000842 LALROHLUA I L in E
1501000843 LALRUATSANGA I
1501000844 LALSANGKIMA I
1501000845 LALTHANSANGA PAUTU I L in E
1501000846 LALTHLAMUANA D L in E,M,Sc,SS
1501000847 LALVENTLUANGA PACHUAU II
1501000848 LORRAIN LALHRUAIZELA D L in E,M,Sc,SS
1501000849 MALSAWMDAWNGZELA I
1501000850 MARTIN VANLALBERA D L in M
1501000851 NABIN SHARMA I L in E
1501000852 NEWTON TONGCHANGYA II
1501000853 NIBIR CHAKMA III
1501000854 PORAK CHAKMA II
1501000855 R. LALMUANPUIA I L in E
1501000856 R. LALMUANPUIA I
1501000857 R. MALSAWMSANGA D L in E,Sc,SS,Mz
1501000858 REMLALMUANPUIA I
1501000859 ROYAL CHAKMA I
1501000860 S.T. LALTHLAMUANA D L in E,Sc
1501000861 SAMUEL VANLALPEKA D L in E,Sc
1501000862 SHIVA CHANDEL I
1501000863 SIDDARTHA PRADHAN I L in Sc
1501000864 SIMON VANKHUMA TLAU II
1501000865 STEPHEN LALZARLIANA I
1501000866 V. VANLALCHHANHIMA I L in E
1501000867 VANLALMALSAWMA I
1501000868 VANLALNUNPUIA D L in Sc,SS,Mz
1501000869 VANLALNUNPUIA RALTE D L in Sc,Mz
1501000870 VANLALNUNTLUANGA I
1501000871 VANLALPEKA RALTE I L in Sc
1501000872 VANLALRINHLUA D L in E,Sc,Mz
1501000873 VANLALROHLUA VANCHHAWNG I L in Sc
1501000874 VANLALRUATFELA I
1501000875 ZORAMTHANGA D L in Sc,Ae
1501000876 ZOREMSANGA D L in E,Sc,Mz
1501000877 ZORINPUIA SAILO I AR ELLS SCHOOL
Appear-29, Pass-29
1501000878 B. LALCHHANHIMI II
1501000879 C. VANLALREMPUII I L in M,Sc
1501000880 CHRISTINA ROSANGZUALII L in Sc
1501000881 ESTHER LALVENPUII I L in Sc
1501000882 LALHRUAITLUANGI I L in Sc
1501000883 LALLAWMAWMI I L in Sc
1501000884 LALRINCHHANI D L in M,Sc,SS,Mz
1501000885 LALRINKIMI D L in M,Sc
1501000886 LISA LALHRUAIZELI D L in M,Sc,Mz
1501000887 MALSAWMKIMI I L in M,Sc
1501000888 RUTH VANLALHLUI D L in E,M,Sc,SS 1501000889
VANLALREMRUATI I L in Sc
1501000890 VANLALRUATI I L in Sc
1501000891 AMOSA LALRUATKIMA D L in M,Sc,Mz
1501000892 IVAN VANLALCHAMA I L in M,Sc
1501000893 JACOB LALTHAFAMKIMA I L in Sc
1501000894 JERRY MANGHMINGLIANA II L in Sc
1501000895 JOSEPH LALHRIATZUALA D L in M,Sc
1501000896 JOSEPH LALMUANPUIA I L in Sc
1501000897 JOSEPH LALRUATFELA I L in Sc
1501000898 K. CHHUANTHANGA II
1501000899 LALAWMPUIA I L in Sc
1501000900 LALDINSANGA I L in Sc
1501000901 LALRINLIANA SAILO I L in Sc
1501000902 LALSIAMTHARA D L in M,Sc,Mz
1501000903 MALSAWMDAWNGKIMA I L in M,Sc
1501000904 REMLALTHLAMUANPUIA I L in Sc
1501000905 ROSANGKIMA I L in M,Sc
1501000906 VANLALHRIATRENGA I L in Sc
AIZAWL NORTH HIGH SCHOOL
Appear-33, Pass-33
1501000907 ALTHEA LALREMRUATI HRAHSEL II
1501000908 CHINGKHAWLKIMI III
1501000909 FLORENCE ZOTHANPUII D L in M,Sc,SS,Mz
– 10 –
1501000910 K.C.VANLALCHHUANAWMI III
1501000911 KARISHMA RABIDAS III
1501000912 LALFAKAWMI II
1501000913 LALRAMCHUANI II
1501000914 LALRINPUII II
1501000915 LALRINSANGI III
1501000916 LALRUATFELI II
1501000917 LALSANGKIMI I
1501000918 LIANSANGPUII I L in M
1501000919 NUZAWNPUII II
1501000920 S.LALMALSAWMI III
1501000921 TERESSA LALCHAWIMAWII III
1501000922 VANLALREMLIANI III
1501000923 B.LALMUANPUIA I
1501000924 BIAKTHANSANGA II
1501000925 C.LALREMRUATA III
1501000926 C.LALRUATSANGA II
1501000927 EDWARD LALTHANNGURA I
1501000929 JONATHAN LALHRUAITLUANGA II
1501000930 LALBIAKTLUANGA II
1501000931 LALENGKIMA HNAMTE I
1501000932 LALFAKZUALA I
1501000933 LALMUANAWMA I
1501000934 LALMUANSANGA I L in Mz
1501000935 LALROSANGA I L in M,Sc
1501000936 LALRUATKIMA I L in M
1501000937 SAMSON LALHRIATZUALA II
1501000938 VANLALTHAWMMAWIA I
1501000939 VANLALZAMA D L in Sc,SS,Mz
1501000940 ZOREMSIAMA I
GREENLAND HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-61, Pass-61
1501000941 B. LALREMSIAMI II
1501000942 C. LALMUANPUII II
1501000943 CECILIA LALRINHLUI ROKHUM II
1501000944 EMILY NGURTHANMAWII II
1501000945 ESTHER MUANSANGKIMI II L in Mz
1501000946 H. LALBIAKZAMI II
1501000947 K. REBECCA DEVI II
1501000948 LALDUHZUALI HRAHSEL I
1501000949 LALRAMMAWII I L in Mz
1501000950 LALRINAWMI D L in M,Mz
1501000951 LALRINFELI II
1501000952 LALRINSANGI D L in M,Sc,SS,Mz
1501000953 LALRINSANGI II L in Mz
1501000954 LALSIAMPUII II
1501000955 MALSAWMSANGI II
1501000956 MALSAWMTLUANGI II
1501000957 MALSAWMZUALI FANAI II
1501000958 R. LALNUNMAWII II
1501000959 R. LALNUNMAWII III
1501000960 VANLALRUATI II
1501000961 ZOTHANTLUANGI II
1501000962 AZID A. BARBHUIYA I
1501000963 B. LALCHHANTLUANGA III L in Mz
1501000964 B. LALROTLINGA I
1501000965 C. HMINGMAWIZUALA I
1501000966 C. LALLAWMZUALA I L in Mz
1501000967 FRANCIS LALHRUAITLUANGA
RALTE II
1501000968 H. LALROZAMA D L in Sc,Mz
1501000969 H.C. ROSA II
1501000970 IMMANUEL LALMUANPUIA
I L in Mz
1501000971 ISAAC LALMUANKIMA II
1501000972 ISAAC LALPEKHLUA
D L in M,Sc,SS,Mz
1501000973 J. ROCHAMLIANA D L in M,Sc,Mz
1501000974 JEREMY VANBAWITHANGA
D L in M,Sc
1501000975 JESSY LALMUANPUIA I L in Mz
1501000976 JOHN MALSAWMTLUANGA
I L in M
1501000977 LALDUHPUIA II
1501000978 LALHMINGMAWIA D L in M,Sc,Mz
1501000979 LALLAWMKIMA RALTE I L in M
1501000980 LALLAWMPUIA I L in Mz
1501000981 LALRAMLIANA I
1501000982 LALRAMMUANA I
1501000983 LALREMTLUANGA I L in Mz
1501000984 LALRINCHHANA RALTE I
1501000985 LALRINFELA III
1501000986 LIANTINTHANGA II
1501000987 LINCOLN LALDUHSAKA I
1501000988 MALSAWMDAWNGKIMA I L in Sc
1501000989 MALSAWMDAWNGZELA
I L in M,Mz
1501000990 MALSAWMPUIA II
1501000991 MALSAWMTLUANGA D L in E,M,Sc
1501000992 P.C.LALDAWNGSANGA II
1501000993 PETER ZAUKLIANA II
1501000994 R. LALRUATFELA
D L in M,Sc,SS,Mz
1501000995 RAMDINTHARA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000996 RONY LALREMSANGA I
1501000997 VANLALAWMPUIA II
1501000998 VANLALHRIATA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501000999 VANLALHRIATPUIA HRAHSEL
I L in M,Sc
1501001000 VANLAWMPUIA D L in M,Sc
1501001001 VANTLUANGPUIA II
– 11 –
FAIR HAVEN HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-25, Pass-24
1501001002 ARCHANA JOYSI II
1501001003 B. VANLALTLANI I
1501001004 BINU DEVI I
1501001005 CHRISTINA R. LALLAWMKIMI I
1501001006 DP LALDINGNGHETI II L in Mz
1501001007 EMELY VANLALNGHAKI III L in Mz
1501001008 JULIE ZOSANGPUII III
1501001009 K. VANLALDUHSANGI II
1501001010 K. VANLALHMANGAIHSANGI III
1501001012 LALNUNRINGI II
1501001013 LALTHAKIMI D L in Sc,Mz
1501001014 MALSAWMKIMI I
1501001015 MICHELLE LALNUNMAWII II
1501001016 RAMNUNFELI II
1501001017 TANUSHREE DEBNATH II
1501001018 DENIS LALREMRUATA II
1501001019 F. ZONUNTLUANGA I
1501001020 JOEL LALTHARZELA II
1501001021 K. LALREMRUATA I L in Mz
1501001022 LALHRUAIZELA I
1501001023 R.BIAKTHANMAWIA II L in Mz
1501001024 RICKY LALREMSANGA I L in Mz
1501001025 VANLALCHHUANGA III
1501001026 VANLALMAWIA I L in Mz
PRIVATE
Appear-227, Pass-104
1501001030 C VANLALBIAKPARI III
1501001032 C. ROTLUANGPUII III
1501001033 CATHERINE LALDINPUII III
1501001035 CLARA C. LALRINHLUI II
1501001036 DAWNPUII III
1501001037 DEBORAH LALRINZUALI III
1501001038 EMILY LALRINDIKI FANAI II L in E
1501001041 ESTHER LALDUHAWMI III
1501001044 ESTHER R. LALLAWMZUALI III
1501001045 ESTHER VANLALFAKI III
1501001046 EVELYN LALHRIATPUII III
1501001047 H. LALMUANPUII III
1501001048 H. LALPEKHLUI III
1501001050 HMANGAIHENLAII III
1501001051 IMANUEL LALHRIATRENGI III
1501001052 JASMINE K. LALRUNMAWII II
1501001058 JUDY LALCHHANHIMI III
1501001059 JULIE LALRAMMAWII III
1501001061 K. LALTANPUII II
1501001071 LALDINTHARI III
1501001072 LALFAKAWMI III
1501001076 LALHLIMPUII III
1501001084 LALHRUAITLUANGI II
1501001086 LALLAWMKIMI C(M)
1501001087 LALLAWMZUALI II
1501001088 LALMUANPUII III
1501001091 LALNGAIHSAKI COLNEY III
1501001092 LALNUNHLUI III
1501001095 LALREMPUII SAILO III
1501001096 LALREMRUATI III
1501001101 LALRINZUALI III
1501001107 LALTANPUII II
1501001108 LALTHANMAWII III
1501001111 LALTHLAMUANI III
1501001116 LILYPARMAWII III
1501001123 MARY LALTHLAMUANPUII II
1501001124 MARY MELODY LALROSANGI III
1501001126 P.C. MALSAWMDAWNGI II
1501001129 R LALCHHUANAWMI III
1501001130 R LALZAMLIANI III
1501001133 REBEC LALREMRUATI III
1501001134 REBECCA LALRINNUNGI SAILO III
1501001141 STEPHANIE RAMHLUNMAWII II
1501001142 SUSHMITA KUMARI III
1501001143 T.C.LALLAWMKIMI III
1501001146 TULNA CHAKMA III
1501001148 VANLALHMANGAIHI III
1501001151 VANLALHRUAII PACHUAUIII
1501001152 VANLALLAWMPUII III
1501001161 ZONUNMAWII TLAU III
1501001163 AKLESH RAY I L in Ae
1501001165 BENJAMIN LALFAKZUALA III
1501001166 BENJAMIN LALHMANGAIHSANGA
III
1501001168 BIVEK KUMAR PASWAN II
1501001169 C LALNUNKIMA III
1501001173 C. LALNUNMAWIA III
1501001178 EMMANUEL LALBIAKDIKA III
1501001180 ERIC LALREMRUATA III
1501001188 H. LALCHHANCHHUAHA III
1501001189 H. LALMUANZUALA III
1501001190 H. LALRINSANGA III
1501001191 H. LALTANPUIA II
1501001192 HENRY LALHRUAIZELA FANAI III
1501001193 HMINGCHUNGNUNGA III
1501001199 JEREMY LALDINGNGHETA III
1501001200 JOHN F LALRINSANGA III
1501001201 JOHN LALFAMKIMA III
1501001203 JOSEPH LALTHLAMUANA II
1501001205 K LALDUHKIMA III
1501001206 K. LALREMRUATA II
1501001208 LALAWMPUIA III
1501001209 LALAWMPUIA III
1501001210 LALCHUNGBIAKA I L in Mz
1501001211 LALCHUNGNUNGA II L in Mz
– 12 –
1501001212 LALDUHPUIA II L in Mz
1501001213 LALDUHSAKA III
1501001215 LALENGZAUA III
1501001216 LALFAKAWMA II
1501001217 LALHMINGLIANA III
1501001218 LALHNUNPUIA SAILO III
1501001219 LALHRUAIZELA III
1501001220 LALMALSAWMA ZOTE III
1501001221 LALMUANPUIA II
1501001225 LALRAMNGAIHA I L in Mz
1501001228 LALRELKIMA C(M)
1501001229 LALREMRUATA III
1501001231 LALRINDIKA RALTE II L in Mz
1501001233 LALRODAWNGA II
1501001237 LALRUATSANGA SAILO III
1501001238 LALTHUTIAMA II
1501001239 LALTLANHLUA II
1501001240 LALVENHIMA III
1501001242 MARVIN LALBIAKSIAMA III
1501001243 MICHAEL C. LALBUATSAIHA III
1501001247 PRAVEEN KUMAR III
1501001249 RAJESH BARUAH I
1501001251 RAMESH CHAKMA III
1501001254 REMLALHRUAIA III
1501001255 ROHIT THAPA II
1501001262 TONMOY SENGUPTA II
1501001264 V.L. BIAKTHANZUALA SAILO II
1501001266 VANLALAWMPUIA C(M)
1501001267 VANLALHRIATA III
1501001271 VANLALTLANHLUA III
1501001273 ZOCHUNGNUNGA III
1501001274 ZOHERLIANA III
1501001275 ZORAMCHHANA III
CENTRE – AZL-03
GOVT. BAWNGKAWN HIGH SCHOOL
Appear-24, Pass-20
1501001276 C. LALREMPUII III
1501001277 JASTY RAMDINSANGI III
1501001279 KHAWLSIANSIAMI II L in Mz
1501001280 KHAWMSANNUAMI III
1501001281 LALCHHANDAMI II L in Mz
1501001282 LALDINTLUANGI II L in Mz
1501001283 LALHLIMCHHANI I L in Mz
1501001284 LALRAWNGBAWLI II
1501001285 LALREMMAWII II L in Mz
1501001286 LALRINAWMI II
1501001287 LALSANGPUII II
1501001288 MALSAWMSANGI II
1501001289 ZONUNSANGI II L in Mz
1501001291 K.KHANSIAMA III
1501001292 KHAILALMUAN II
1501001293 LALBIAKNUNGA I
1501001294 LALHMINGLIANA I L in Mz
1501001295 LALNUNSANGA III
1501001297 LANCY LALHRUAITLUANGA III
1501001298 PC.LALRUATSANGA II
TON’S MEMENTO SCHOOL
Appear-31, Pass-30
1501001300 CHRISTINA K LALHMACHHUANI III
1501001301 ELIZABETH R. LALHRIATPUII III
1501001303 LALDINSANGI III
1501001304 LALLAWMAWMI II
1501001305 LALLAWMSANGI III
1501001306 LALLIANZUALI I L in Mz
1501001307 LALMAWLSAWMI II
1501001308 LALMUANCHHANI II
1501001309 LALNUNTLUANGI II
1501001310 LALREMMAWII II
1501001311 LALREMRUATI III
1501001312 LALTHANPUII III
1501001313 LALVENTLUANGI III
1501001314 PRIYA SHARMA III
1501001315 VANLALDIKI III
1501001316 VANLALNGHAKI II
1501001317 VANLALNUNFELI I L in E,Mz
1501001318 VANLALTHANPUII II
1501001319 W. SUNITA SINGHA II
1501001320 C. LALMUANPUIA II
1501001321 C. VANLALHRUAIA D L in Sc,Mz
1501001322 CALEBA VANLALPEKHLUA III
1501001323 DODDY ZONUNTLUANGA III
1501001324 F. ZOSANGLIANA I
1501001325 H.C. LALTHAFAMKIMA I
1501001326 JOHN RALTE II
1501001327 LALBIAKSANGA II L in Mz
1501001328 LALTLUANGKIMA II
1501001329 VANLALHRUAICHHUAHA II
1501001330 VIKAS LAWMNAKIMA I L in E,Mz
NORTH STAR HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-15
1501001331 CLAIRE LALRINTLUANGI II L in Mz
1501001332 H.LALRUATDIKI I L in E,Mz
1501001333 IRENE LALMUANPUII I L in Mz
1501001335 LALENKAWLI I
1501001336 LALRINZUALI III
1501001337 MALSAWMDAWNGZELI II
1501001338 MARGARET NGURZIKPUII II
L in Mz
1501001339 VANLALHRUAII II
1501001340 ZORINPUII II
– 13 –
1501001341 DAVID LALREMRUATA II
1501001342 F.LALCHHANCHHUAHA I
1501001343 LALREMTLUANGA I L in E,SS,Mz
1501001344 LALZARMAWIA I
1501001345 NGURHMINGLIANA D L in E,M
1501001346 ROSANGLIANA NGENTE II
TEJ SINGH GORKHA HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-7
1501001351 MARY III
1501001353 SILPA THAPA III
1501001355 DILIP KUMAR III
1501001356 JITEN RAI III
1501001358 KUMAR.R.SANGMA III
1501001359 LALAWMPUIA III
1501001360 R.ZORINPUIA II L in E
SILOAM ENGLISH HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-5
1501001362 LALRINTLUANGI FANAI II L in E
1501001364 R.VANRENGPUII II
1501001365 ZOREMSANGI I L in E
1501001366 K.LALHRUAIZELA II
1501001367 LALFAMKIMA I L in E
Z.N. ENGLISH MEDIUM SCHOOL
Appear-8, Pass-6
1501001369 LALREMRUATI PACHUAU III
1501001370 LALRINPUII I
1501001371 SAITLUANGPUII SAILO II
1501001372 JOHNY LALREMRUATA PC III
1501001373 LALNUNFELA RALTE C(M)
1501001374 MICHAEL LALREMRUATA III
1501001375 RAKIB HUSSAIN LASKAR II
PRIVATE
Appear-40, Pass-10
1501001386 LALRUATSANGI III
1501001392 ANDREW C LALHLIMPUIA C(M)
1501001394 ELSHADAI MALSAWMZUALA III
1501001395 H. LALDINSANGA III
1501001396 H.LALDINSANGA III
1501001399 LALMUANPUIA KAWLNI III
1501001401 LALREMRUATA III
1501001403 LALTHAZUALA III
1501001404 LALTHLAMUANA III
1501001407 PC. LALTHANMAWIA III
1501001408 PRAKASH THAPA III
CENTRE – AZL-04
GOVT. DURTLANG HIGH SCHOOL
Appear-20, Pass-13
1501001422 LALNUNTLUANGI III
1501001423 LALRUATSANGI III
1501001424 MARY LALLAWMZUALI III
1501001426 MONICA LALBIAKSANGI III
1501001427 PHOIBI LALFELI III
1501001428 VANLALDIKI III
1501001429 ZOTHANGKIMI II
1501001430 KHAMJOHNSONA III
1501001432 LALCHHANHIMA III
1501001433 LALDINTLUANGA III
1501001434 LALRINDIKA III
1501001435 LALRUATKIMA II
1501001437 VANLALCHHANDAMA III
1501001438 ZORINSANGA C(M)
EMMANUEL ENG. BOARDING SCHOOL
Appear-37, Pass-37
1501001439 CAROLIN H.LALREMLIANI II L in Mz
1501001440 CHRISTINE VANLALCHHANHIMI I
1501001441 ESTHER LALRINDIKI III
1501001442 JULIET LALTLANHLUI III
1501001443 LALBIAKMUANI I
1501001444 LALDINMAWII I L in SS,Mz
1501001445 LALHMINGMAWII II
1501001446 LALMALSAWMI III
1501001447 LALREMSANGI III
1501001448 LALRUATFELI CHHANGTE III
1501001449 MALSAWMKIMI CHAWNGTHU I
1501001450 MELODY LALMALSAWMI III
1501001451 R LALRUATFELI I
1501001452 REBECCA MALSAWMTLUANGI
I L in Mz
1501001454 TH JUBILLEE LALDINPUII III
1501001455 VANNEIHSANGI III
1501001456 C LALLAWMKIMA III
1501001457 JOHN K. BEIMOSIA II
1501001458 JONATHAN LALRAMCHHANA II
1501001459 LALCHHANDAMA III
1501001460 LALHLIMPUIA III
1501001461 LALHMACHHUANA III
1501001462 LALHRIATRENGA III
1501001463 LALNUNTLUANGA II
1501001464 LALREMKIMA III
1501001465 LALRINAWMA I L in M
1501001466 LALRINNUNGA II
1501001467 MALSAWMDAWNGKIMA III
1501001468 MOSES LALHMANGAIHA III
1501001469 PC RAMENGMAWIA
D L in M,Sc,SS,Mz
1501001470 R LALRINDIKA II
1501001471 RICHARD LAMLUNTHANG VAIPHEI
II
– 14 –
1501001472 SAMUEL LALCHHANCHHUAHA III
1501001473 TIMOTHY VL VOHBIKA II
1501001474 VANLALHRUAIA FANAI II
1501001475 VANLALMALSAWMA PACHUAU III
1501001476 VANLALNGAIHSAKA III
K.V.MULTIPURPOSE SCHOOL
Appear-31, Pass-28
1501001477 HMANGAIH LALRINNGHETI
HRAHSEL III
1501001478 JENNIFER ZOMUANSANGI II
1501001479 LALNGAIHAWMI D L in M,Sc,Mz
1501001480 LALNUNSIAMI III
1501001481 LALROSANGI III
1501001483 R LALFAKZUALI II
1501001484 RODINGLIANI III
1501001485 VIVIAN LALKHAWPUIMAWII II
1501001487 EMMANUEL LALTHLAMUANPUIA
III
1501001488 F LALPEKMAWIA II
1501001489 H LALHMANGAIHZUALA III
1501001490 JEROME LALNUNFIMA II
1501001491 JOHN LALRINMAWIA I
1501001492 JOHNY LALBIAKZUALA III
1501001493 JOSEPH SINGH III
1501001494 K LALHRIATRENGA III
1501001495 LALLIANZUALA SAILO II
1501001496 LALREMRUATA III
1501001497 LALRENGLIANA III
1501001498 LALRINMAWIA II
1501001499 LALRUATFELA TLAU II
1501001500 LALSANGLIANA III
1501001501 MALSAWMSANGA I
1501001502 MORRIS VANLALSANGA III
1501001503 NGURCHAMLIANA RALTE I
1501001504 R LALRINTLUANGA I
1501001505 REUBEN LALREMRUATA III
1501001507 VANLALDUHSAKAWMA I
GOVT. TINZAGINA HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-5
1501001509 LALRAMHLUNI II
1501001512 VUNGBIAKMAWII II
1501001513 ZAIHMINGTHANGI III
1501001515 LALHRUAITLUANGA III
1501001516 LALLAWMSANGA III
MUTHI HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-9
1501001518 ANGELA LALNUNSANGI III
1501001519 HMINGHLUPUII III
1501001520 JENNIFER ZOSANGPUII PACHUAU
III
1501001523 MARY LALDINPUII II
1501001524 PC. LALAWMPUII II
1501001525 TERESA LALMUANAWMI II
1501001527 LALHMINGSANGA II
1501001528 ZOMUANSANGA II
1501001529 ZOTHANTLUANGA II
PATHWAY HIGH SCHOOL
Appear-22, Pass-21
1501001530 GENEVIEVE RINSANGPUII II
1501001531 H.LALRINNGHETI III
1501001532 JESSICA LALROHLUI II
1501001533 K.VANLALRINDIKI I L in Mz
1501001534 LALTLANHLUI I
1501001535 M.RAMCHHANMAWII II
1501001536 R.LALLAWMAWMI II
1501001537 REBECCA LALNUNHLIMI II
1501001538 REBEK LALLAWMZUALI III
1501001539 RINMUANPUII III
1501001540 SYLVIA LALRINPUII III
1501001542 VANLALNUNGI III
1501001543 C.LALFAKAWMA II
1501001544 FRANCIS MALSAWMSANGA
D L in E,M,Sc
1501001545 H.LALCHAMLIANA II
1501001546 LALAWMPUIA III
1501001547 LALFELKIMA II
1501001548 LALHMANGAIHSANGA I L in M
1501001549 LALHMINGCHUNGNUNGA III
1501001550 PS LALVENPUIA II
1501001551 VANLALRINCHHANA II
SPECIAL BLIND SCHOOL
Appear-2, Pass-2
1501001552 JULIE LALNUNREMI III
1501001553 MALSAWMDAWNGKIMA III
PRESBYTERIAN ENGLISH SCHOOL,
DURTLANG
Appear-11, Pass-11
1501001554 C. LALRINTHARI II
1501001555 C. LALTHAZUALI II
1501001556 K. LALRAMMAWII II
1501001557 K. ROZAMPUII II
1501001558 LALRAMDINMAWII II
1501001559 REGINA ZOTHANPUII II L in Mz
1501001560 VANLALTHLANGI I
1501001561 LALHRIATPUIA III
1501001562 LALLAWMKIMA I
1501001563 R. ZOTHANMAWIA I L in E,Sc,Mz
1501001564 R.K. MALSAWMTLUANGA I
– 15 –
PRIVATE
Appear-70, Pass-19
1501001567 BIAKHMINGLIANI II
1501001569 C VANRAMMAWII III
1501001570 C.MALSAWMDAWNGLIANI III
1501001572 EPHRAIM VANLALHLIMPUII III
1501001573 ESTHER VANLALDUHZUALI III
1501001586 LALLAWMZUALI III
1501001588 LALMUANSANGI III
1501001590 LALRAMNUNMAWII III
1501001592 LALRINMAWII III
1501001601 MONALISA LALTLANHLUI C(M)
1501001603 RAMSANGMAWII CHHAKCHHUAK
III
1501001605 ROSANGPUII KHIANGTE III
1501001613 C. VANLALCHHANHIMA III
1501001614 H. LALVENSANGA III
1501001615 JOHN ZORAMTHARA III
1501001616 JONATHAN LALRAMCHUANA
III
1501001620 LALHMANGAIHSANGA III
1501001622 LALHRUAIKIMA III
1501001628 MOSES LALLAWMSANGA III
1501001635 VANLALMUANPUIA III
CENTRE – AZL-05
GOVT. ZEMABAWK HIGH SCHOOL
Appear-79, Pass-65
1501001637 C. LALRINAWMI III
1501001641 H. LALFAKZUALI III
1501001642 H. LALTHAZUALI I
1501001643 JANET LALREMRUATI
D L in M,Sc
1501001644 K. LALRINFELI III
1501001645 K. SAITHANGPUII I
1501001646 LALHMANGAIHSANGI III
1501001647 LALHMUNSIAMI III
1501001648 LALLAWMKIMI I L in Sc
1501001649 LALMUANPUII III
1501001650 LALNUNFELI III
1501001651 LALNUNMAWII III
1501001652 LALNUNPUII III
1501001654 LALRAMLIANI CHHANGTE III
1501001655 LALRAMMAWII VARTE III
1501001657 LALRINCHHANI III
1501001658 LALRINKIMI III
1501001660 LALRINMAWII III
1501001662 LALRUATDIKI II
1501001663 LALRUATMAWII II
1501001664 LALTHAPARI III
1501001665 LALTUAIMAWII III
1501001666 LALVENPUII COLNEY III
1501001667 MALSAWMKIMI II
1501001668 MALSAWMTLUANGI II
1501001669 MELODY SIAMNUNZIRI III
1501001670 R. LALAWMPUII III
1501001673 RITA CING LEM CIANG III
1501001674 RODY VANLALHRUAIZELI III
1501001675 RUTHI LALREMRUATI III
1501001677 SAIHLUPUII SAILO I
1501001678 VANLALAWMPUII III
1501001679 VANLALREMRUATI III
1501001680 VANSANGKIMI III
1501001681 ZODINGLIANI III
1501001682 ZORINMAWII I
1501001683 DAVID LALROPUIA I L in M,Sc,Mz
1501001684 H. LALLIANZUALA III
1501001685 JOHNY LALNUNTLUANGA III
1501001686 K. MALSAWMZELA I
1501001687 LALBUATSAIHA III
1501001688 LALCHHANCHHUAHA C(SS)
1501001689 LALDINSANGA III
1501001690 LALHMANGAIHZUALA III
1501001691 LALHMANGZELA II
1501001694 LALNUNSANGA III
1501001695 LALNUNTLUANGA I L in Sc
1501001696 LALREMMAWIA II
1501001698 LALRINMAWIA II
1501001699 LALROHLUPUIA III
1501001700 LALRUATTLUANGA III
1501001701 LALSIAMKIMA III
1501001702 LALTANPUIA III
1501001703 LALTLANCHHUAHA II
1501001704 LALTLANZUALA II
1501001705 MALSAWMTLUANGA III
1501001706 PRADESH KUMAR II
1501001707 RAMNUNMAWIA ROKHUM II
1501001708 ROSIAMMAWIA III
1501001709 SR. LALRAMSANGA III
1501001710 STEPHAN LALAWMPUIA III
1501001711 V. ZOREMPUIA II
1501001712 VANLALMALSAWMDAWNGKIMA
III
1501001713 VANLALMAWIA SAILO III
1501001714 ZOHMANGAIHSANGA II
1501001715 ZORAMTHARA III
VINCENT SCHOOL
Appear-6, Pass-6
1501001716 VANLALHLIMPUII III
1501001717 AJIT YENGKHOM III
1501001718 LALNUNTLUANGA RALTE III
1501001719 LALRAMROPUIA III
1501001720 LALROSIAMA III
1501001721 TIMOTHY RAMDINTHARA I
– 16 –
ZUANGTUI HIGH SCHOOL
Appear-26, Pass-25
1501001722 AGNES CHINGLIANNIANGI III
1501001723 C LALZAMENGI II
1501001724 IRENE LIANNGAIHDONI I L in Mz
1501001725 JULIE LALBIAKSANGI II
1501001726 JULIET CHINGLIANSANGI I
1501001728 LALHLIMMAWII III
1501001729 LALHMACHHUANI II
1501001730 LALLAWMZUALI I L in M,Sc
1501001731 LALLIANPUII CHHANGTE II
1501001732 LALMUANKIMI III
1501001733 LALNUNPUII II
1501001734 LALRINMAWII III
1501001735 LALRINSANGI III
1501001736 LALSANGZUALI II
1501001737 LALTLEIPUII II
1501001738 LUCY LALREMRUATI III
1501001739 O ROMINA SINGHA III
1501001740 SYLVIA LALCHHANCHHUAHI III
1501001741 ZOHMANGAIHI I L in E,Mz
1501001742 C LALLAWMSANGA I L in M
1501001743 F ZARZOLIANA II
1501001744 K LALRUATFELA III
1501001745 LALNGAIHAWMA III
1501001747 LALTHANSANGA II
1501001748 ZOSANGLURA III
ZEMABAWK NORTH HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-12
1501001750 ELIZABETH ZORINPUII III
1501001751 LALRINZUALI III
1501001752 R. LALREMRUATI III
1501001753 REBECCA MALSAWMTLUANGI II
1501001754 VANLALRINCHHANI II
1501001755 C. LALDINGNGHETA I
1501001756 C. VANLALRINCHHANA II
1501001757 JAMES LALRINAWMA III
1501001758 LALMUANAWMA III
1501001759 LALRINDIKA II
1501001760 RAMNGAIHSANGA II
1501001761 RC RAMLUAHPUIA III
CALVARY COMP. SCHOOL (TNT)
Appear-16, Pass-15
1501001762 ESTHER LALRUATFELI III
1501001763 LALRINMAWII III
1501001764 LALTHAFAMKIMI III
1501001765 VANLALLAWMI II
1501001766 VANLALVENI II L in Mz
1501001767 LALCHHANCHHUAHA III L in Mz
1501001768 LALMUANPUIA I L in Mz
1501001769 LALNUNPARA III
1501001770 LALNUNTHARA III
1501001771 LALRAWNA II L in Mz
1501001772 LALREMRUATA II
1501001773 LALRINCHHANA II
1501001774 LALTHAFAMKIMA II L in Mz
1501001775 OMEGA LALRAMDINA I
1501001928 LALTLANKIMA D L in M, SS, Mz
EBENEZER BOARDING SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501001777 EMANUEL LALHMUDIKA II
1501001778 JOHNY LALREMSIAMA II
1501001779 LALRINFELA II
1501001780 LALRINPUIA RALTE II
1501001781 NATHANAEL RUOLVANSANG
CHOREI II
1501001782 VANLALCHHUANGA II
1501001783 VANLALHRIATPUIA II
SAMMY ENG.ACADEMY
Appear-17, Pass-17
1501001784 ABISAG LALHMINGHLUI II
1501001785 C. LALNUNSANGI III
1501001786 EMMANUEL LALTLANFELI
II L in Mz
1501001787 LALDUHKIMI II
1501001788 LALMUANPUII I L in SS,Mz
1501001789 LALREMTLUANGI SAILO
D L in E,Sc,SS,Mz
1501001790 VANLALCHAMI I L in Mz
1501001791 VANROSIAMI FANAI II
1501001792 GOLDEN LALRINDINGA II
1501001793 H.VANLALAWMPUIA III
1501001794 JACOB LALRAMLUAHA II
1501001795 LALHMANGAIHA II
1501001796 LALRINDIKA SAILO I
1501001797 NAJIM UDDIN II
1501001798 R.VANLALLAWMAWMA II
1501001799 R.VANNEIHTLUANGA D L in Sc,SS
1501001800 ZONUNSIAMA II
HEALNET ACADEMY
Appear-10, Pass-8
1501001801 K. LALRINSANGI I
1501001802 LALRAMNGAIHAWMI C(ScT)
1501001804 NGURTHANSANGI III
1501001805 P.B. LALRAMMAWII II
1501001806 RAMNGHAHMAWII III
1501001807 RUTHI LALNGAIHDAMI III
1501001808 H. LALBIAKHLUA III
1501001809 LALTHAKIMA II
1501001810 LALTHAKUNGA II
– 17 –
TUIRIAL SECONDARY SCHOOL
Appear-9, Pass-8
1501001811 C.LALBIAKMAWII II
1501001812 K.RUTHI GANGTE II
1501001813 LALDUHSANGI I L in SS,Mz
1501001814 LALREMRUATI II L in Mz
1501001816 NANCY LALNGAIHAWMI II
1501001818 DALMUANSIAMA II
1501001819 LALAWMPUIA III
1501001820 VANLALHRUAIA I L in Sc,SS,Mz
FERRANDO SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501001821 C.VANLALSAWMI I L in Sc
1501001822 H.LALROKHUMI I
1501001823 PRISCA LALCHHANCHHUAHI I
1501001824 VANLALHRIATI D L in E,Sc,SS,Mz
1501001825 JONATHAN LALHMINGTHANGA
I L in Sc,SS
1501001826 LALAWMPUIA I L in Sc
1501001827 LALLAWMAWMA I L in Sc
1501001828 ROKIAMLOVA II
SENTEA MEMORIAL HIGH SCHOOL
Appear-20, Pass-20
1501001829 C.LALHRIATPUII I L in E,Sc
1501001830 C.LALREMPUII II
1501001831 CHRISTY RAMTHARNGHAKI II
1501001832 HMINGTHANSANGI II
1501001833 K.VANLALRAMNGHAKI II
1501001834 LALHMINGMAWII ZOTE I L in Mz
1501001835 LALVENTLUANGI II
1501001836 MARIA LALNUNPUII II
1501001837 POOJA GURUNG D L in E,M,Sc,Ae
1501001838 HENRY LALRINPUIA III
1501001839 K.LALREMTLUANGA III
1501001840 LALLAWMKIMA KAWLNI I
1501001841 LALRAMSANGA III
1501001842 LALREMRUATA II
1501001843 LALRINFELA PACHUAU I L in E
1501001844 MESAK ROCHANMAWIA SAILO II
1501001845 SAMUEL LALPEKHLUA II
1501001846 SAMUEL LALRAMMAWIAII
1501001847 VANLALTHLENGA II
1501001848 ZOMUANPUIA III
PRIVATE
Appear-81, Pass-10
1501001852 DIMNEIHKIMI III
1501001855 F. LALNUNTHARI III
1501001857 HMINGTHANSANGI III
1501001866 LALLAWMSANGI III
1501001871 LALRAMSANGI III
1501001899 C. LALDUHSANGA III
1501001908 LALDUHSAKA II
1501001911 LALHMANGAIHSANGA III
1501001914 LALHRUAIKIMA III
1501001922 LALNUNMAWIA III
CENTRE – AZL-06
GOVT. HRANGCHHUANA HIGH SCHOOL
Appear-29, Pass-23
1501001942 DEBBIE ZOSANGPUII III
1501001943 H.S.LALRUATDIKI C(M)
1501001944 IMANUEL LALLAWMZUALI II
1501001945 JENNIFER ZORINPUII II L in Mz
1501001946 JULIE LALRUATSANGI III
1501001947 LALMUANAWMI III
1501001948 LALNGILNEII I
1501001949 LALNUNSIAMI III
1501001951 MALSAWMTLUANGI II
1501001952 NGURTHANSANGI II
1501001953 NINGNGAIHCHINGI II
1501001954 PC.ZODINSANGI III
1501001957 S.CHINGHUAINIANG III
1501001958 VANHLUPUII III
1501001959 VANLALHMUCHHUAKI III
1501001960 VANLALHRIATPUII III
1501001961 ZIONLALHMUNPUII C(M)
1501001962 H.VANLALFELA II
1501001963 JOSEPH VANLALAUVA II
1501001964 K.MALSAWMKIMA III
1501001965 KENNETH MAWIDINKIMA II
1501001966 LALFAKZUALA III
1501001967 LALRAMKHAWPUIMAWIA III
1501001968 LALREMSANGA III
1501001969 RAMSANGKIMA III
NEW FOUNDLAND SCHOOL
Appear-12, Pass-5
1501001971 LALTANPUII II
1501001972 PC MALSAWMI II
1501001973 R. LALCHHANHIMI III
1501001974 SANGEETA CHHETRI III
1501001981 VANLALPEKA III
MONT FORT HIGH SCHOOL
Appear-19, Pass-19
1501001983 BELINDA R.LALHLIMPUII III
1501001984 EUNIKI LALRUATFELI III
1501001985 LALNUNZOVI III
1501001986 LALREMRUATI III
1501001987 LALZARKIMI CHHANGTE II
1501001988 PC.LALRINDIKI II
– 18 –
1501001989 R.LALCHHANCHHUAHI III
1501001990 RAMDINMAWII II
1501001991 RODY MALSAWMKIMI II
1501001992 VANLALHRIATRENGI II
1501001993 ZORINKIMI I
1501001994 ALBERT LALRINTLUANGA I
1501001995 ANDREW LALRINMAWIA I L in E
1501001996 H.LALLAWMAWMA I L in Mz
1501001997 K.F.LALCHAWISANGA II
1501001998 LALDINTHARA I
1501001999 LALNUNFELA VARTE II
1501002000 LALRINTLUANGA D L in Sc,SS,Mz
1501002001 LARRY LALHMANGAIHKIMA II
HOLY CHILD SCHOOL
Appear-11, Pass-11
1501002002 ESTHER VANLALRUATI III L in Mz
1501002003 K.LALHMINGSANGI I L in Mz
1501002004 LALRINMUANI I
1501002005 LALHRIATPUIA KHIANGTE I L in Sc
1501002006 LALLAWMAWMA III
1501002007 LALROPARA III
1501002008 LALRUATLIANA I L in Sc,Mz
1501002009 P.C.LALRINHLUA II
1501002010 PAUL L.PULAMTE II L in Sc
1501002011 RICKY MS.DAWNGZELA II L in Sc
1501002012 RIRI VL NGAIHAWMA I
RAMHLUN VENGTHAR HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-5
1501002013 C.LALCHHANCHHUAHI III
1501002014 K.MALSAWMTLUANGI C(SS)
1501002015 LALNUNPUII III
1501002016 LALRINDIKI III
1501002017 LALROSANGI II
1501002022 JAMES VANLALINMAWIA II
ST.JOSEPH HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-41, Pass-41
1501002024 BIBIANA LALRINPUII I L in Mz
1501002025 CAROLINE LALCHHUANAWMI
D L in E,Sc,SS,Mz
1501002026 CATHERINE LALAWMPUII
D L in E,Sc,Mz
1501002027 CECILIA KAWLNIPUII I
1501002028 CHRISTINA SAINUNPUII II
1501002029 F. LALCHAWITHANGI I
1501002030 JUDITHY VL. NUNPUII I L in Mz
1501002031 K. LALHLIMPUII II L in Mz
1501002032 K. LALHMANGAIHI D L in E,Mz
1501002033 LALHUALHIMI I L in Mz
1501002034 LALNUNTHARI D L in E,M,Sc,Mz
1501002035 LALRINDIKI PARTE I L in E
1501002036 LALSIAMLIANI D L in E,SS,Mz
1501002037 LALTANPUII PACHUAU III
1501002038 MALSAWMTLUANGI I L in Mz
1501002039 MALSAWMTLUANGI I L in E,Mz
1501002040 MARY LALRINPUII I L in Mz
1501002041 R. LALMUANAWMI II
1501002042 R. ZONUNSANGI I L in Mz
1501002043 VANLALCHAMI I L in Mz
1501002044 ZOTHANMAWII D L in E,Sc,Mz
1501002045 C. LALFAKZUALA I L in Mz
1501002046 C. LALRAMTHARA
D L in M,Sc,SS,Mz
1501002047 J. LALRAWNGBAWLA I L in Mz
1501002048 JOEL LALTHAZUALA II L in Mz
1501002049 LALCHHANHIMA RALTE I L in Mz
1501002050 LALMALSAWMA D L in Sc,Mz
1501002051 LALTHANPARA I
1501002052 MALSAWMTLUANGA II
1501002053 MARVIN Z.D. LALTHLAMUANPUIA
II
1501002054 MESAK LALRINCHHANA SOLO
I L in SS,Mz
1501002055 OBED HUNTHARA D L in SS,Mz
1501002056 RAMDINMAWIA I L in Mz
1501002057 RAMDINSANGA I L in E,Mz
1501002058 V. LALAWMPUIA I L in M,Mz
1501002059 VANLALMALSAWMTLUANGA
RALTE I L in M
1501002060 VANLALNUNCHHANA I
1501002061 VANLALRUATA I L in Mz
1501002062 VANLALRUATA D L in M,Sc,SS,Mz
1501002063 VANLALTHIAMSANGA
D L in Sc,SS,Mz
1501002064 VANLALZARZOKIMA I
ROSEBUD SCHOOL
Appear-47, Pass-47
1501002065 B. LALRINFELI II L in Mz
1501002066 C. MALSAWMZELI III
1501002067 CINDY MALSAWMDAWNGKIMI
SAILO I L in Mz
1501002068 EMILY LALNUNTLUANGI I L in Mz
1501002069 ESTHER LALCHHANHIMI III
1501002070 ESTHER SAIDINGPUII I L in Sc,Mz
1501002071 GRACE VANLALDINTLUANGI I
1501002072 H. LALHLIMPUII I L in Sc,Mz
1501002073 H.K LALCHHANCHHUAHI I L in Sc
1501002074 J. LALMALSAWMI I L in Mz
1501002075 J. LALNUNPARI I L in Sc,Mz
1501002076 JANET LALDINGPUII I
– 19 –
1501002077 K. LALNUNSANGI II
1501002078 LALAWMPUII I L in Mz
1501002079 LALDAMPUII II
1501002080 LALHMANGAIHZUALI RALTE
D L in M,Sc,Mz
1501002081 LALHRUAIZELI II L in Mz
1501002082 LALNUNPUII I L in Sc
1501002083 LALNUNPUII I L in Mz
1501002084 LALREMPUII VARTE I
1501002085 LALREMRUATI PACHUAU
I L in Sc,Mz
1501002086 MARY LALLAWMKIMI II L in Mz
1501002087 P. LALTHANZUALI II
1501002088 PHOEBE LALPEKHLUI SAILO
I L in Sc
1501002089 REBECCA MALSAWMTLUANGI I
1501002090 REBEK LALZAHAWMI HNAMTE
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501002091 RUTHI LALRINCHHANI I L in Sc,Mz
1501002092 VANLALMALSAWMI I L in Sc,Mz
1501002093 VANLALMALSAWMI I L in Sc,Mz
1501002094 ZODINPUII II
1501002095 ZOSANGLURI III
1501002096 ZOTHANSANGI RALTE II
1501002097 CALEB RUATFELA I L in Sc
1501002098 K. LALMUANAWMA III
1501002099 K. LALREMRUATA I
1501002100 K. LALVENHIMA I L in Sc
1501002101 K. ZOTHANTLUANGA
D L in M,Sc,Mz
1501002102 LALDINPUIA SAILO I L in Mz
1501002103 M.S DAWNGLIANA III
1501002104 REUBEN LALHMANGAIHZUALA
D L in M,Sc,Mz
1501002105 V.L THAFAMKIMA D L in M,Sc,Mz
1501002106 VANLALHRIATA II
1501002107 VANLALHRIATA I L in M,Mz
1501002108 VANLALHRUAITLUANGA II
1501002109 VANLALRUATA III
1501002110 ZOMUANPUIA I L in Mz
1501002111 ZOTHANPUIA III
BLUE STAR ACADEMY
Appear-21, Pass-15
1501002112 DEBORAH LALCHHUANMAWII III
1501002115 J RAMNEIMAWII III
1501002116 LALENGKIMI II L in Mz
1501002119 LINSA RAMROPUINGHAKI
II L in Mz
1501002120 PUJA KUMARI III
1501002121 VANLALHMACHHUANI II
1501002122 ZONUNDANGI I L in Mz
1501002123 ALBERT ZODINPUIA III
1501002124 C SANGTHANMAWIA II
1501002126 LALHMACHHUANA III L in Mz
1501002127 LALHMINGLIANA III
1501002128 LALTHLAMUANA RALTE III L in Mz
1501002129 LAWMAWMA RALTE II L in Mz
1501002130 R LALROSANGA II L in Mz
1501002132 TBC MALSAWMDAWNGZELA III
ROYAL ENG. ACADEMY (COMPREHENSIVE)
Appear-18, Pass-15
1501002133 JUDY LALREMRUATI III
1501002134 LALRAMBUATSAIHI CHINZAH III
1501002135 CHRISTOPHER LALHRIATPUIA III
1501002137 DAVID K SIAMLIANMAWIA II
1501002138 FREDDY M S DAWNGKIMA III
1501002139 H C LALLAWMAWMA II L in Mz
1501002140 J H VANLALPEKA II
1501002142 K LALRINCHHANA III
1501002143 LALLAWMZUALA I
1501002144 LALRINCHHANA II
1501002145 LALTHAKIMA KHAWBUNG C(M)
1501002146 LALTHAZUALA III
1501002148 MALSAWMTLUANGA II
1501002149 RAMDINSANGA III
1501002150 SAIDINTLUANGA SAILO III
1501002151 VANSANGPUIA III
AGATHOS HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-7, Pass-5
1501002152 GRACE LALCHHANDAMI II
1501002154 RINSANGZUALA III
1501002155 SAIRENGPUIA III
1501002156 VANLALTHLANA III
1501002157 ZORINPUIA III
LOVE ACADEMY
Appear-7, Pass-6
1501002159 CHRISTINA NGURREMMAWII III
1501002160 LALRAMMUANPUII III
1501002161 R VANLALPEKI III
1501002163 LALRINCHHANA II
1501002164 VANLALMUANZOVA II
1501002165 ZOTHANSANGA III
J.C. ENGLISH ACADEMY
Appear-8, Pass-4
1501002166 JANET K.LALRINPUII I L in Mz
1501002167 JULIE C.LALENGZUALI III
1501002169 B.LALAWMPUIA III
1501002173 MALSAWMKIMA II
– 20 –
PRIVATE
Appear-108, Pass-61
1501002175 BETTY ZOTHANKIMI II L in E
1501002179 EVI KALAI III
1501002180 F. LALPEKHLUI III
1501002181 GRACE VANLALHRUAII III
1501002182 JOHLINT LALREMRUATI III
1501002183 JUBILEE LHINGDEIHCHOI GANGTE
II
1501002184 K. VANLALHRIATPUII III
1501002185 LALDAWNGKIMI III
1501002186 LALHLIMPUII III
1501002189 LALNGAIHSAKI II
1501002190 LALRAMNUNSANGI III
1501002191 LALREMMAWII III
1501002196 LALRINZUALI III
1501002198 LALTLANTHANGI II
1501002200 MALSAWMTLUANGI III
1501002201 MALSAWMTLUANGI II
1501002203 NOEL ZOTHANPUII III
1501002204 PC. ZONUNTLUANGI III
1501002205 PC.LALRUATTHIAMI III
1501002206 R.LALNUNHLIMI C(SS)
1501002207 REBEK LALLAWMZUALI III
1501002209 SULEKHA KUMARI II
1501002211 VANLALHRUAII C(M)
1501002212 VANLALMALSAWMTLUANGI III
1501002214 VANLALTANPUII III
1501002215 VL HRIATCHHUNGI III
1501002217 ZOMUANSANGI III
1501002220 AMOS MALSAWMKIMA II
1501002223 C. CHAWNGDINGLIANA I
1501002224 C.LALSANGZUALA III
1501002227 DANIEL B.SAWMLIANA III
1501002229 F.LALLAWMKIMA III
1501002232 JOHNY LALCHHANHIMA III
1501002233 JONATHAN LALNUNZOVA III
1501002236 K. ZONUNTLUANGA III
1501002237 K.RAMTHIANGHLIMA III
1501002239 KB LALHRUAIZELA III
1501002241 KERRY LALRINAWMA I
1501002246 LALDINPUIA III
1501002247 LALHMANGAIHKIMA II
1501002251 LALLAWMKIMA III
1501002252 LALLAWMSANGA III
1501002254 LALNGAIHLIANA III
1501002255 LALNUNSANGA III
1501002259 LALRINFELA III
1501002261 LALRINPUIA II
1501002263 LALSANGZELA II
1501002264 LALTHANGCHIA III
1501002265 LALTHAZUALA CHAWNGHLUT III
1501002268 MALSAWMKIMA SAILO II
1501002270 MOSES LALRUATDIKA I
1501002273 R.LALNUNMAWIA III
1501002275 RAMNGAIHAWMA III
1501002276 RAMTHARNGHAKA C(M)
1501002277 RAYMOND LALREMSANGA III
1501002278 REMRUATPUIA C(M)
1501002279 T. LALRUATPUIA I
1501002280 TH DONALD NEKLAL PAUL III
1501002281 V. LALROPUIA II
1501002282 VANLALHLUA III
1501002284 VANLALHRUAIA III
1501002285 VANLALHRUAIZELA II
1501002288 VANLALTHAZUALA I L in SS
1501002289 ZARMAWIA II
1501002291 ZOTHANPUIA III
CENTRE – AZL-07
GOVT. REPUBLIC HIGH SCHOOL
Appear-82, Pass-70
1501002292 BABY LALNUNKIMI III
1501002293 C. LALBIAKNUNPARI II L in Mz
1501002294 DOROTHY LALFAKZUALI C(M)
1501002295 DOROTHY LALREMSANGI I L in Mz
1501002296 EDENPARMAWII III
1501002297 ELINA BUANGTHANGPUII III
1501002298 EMANUEL SAPTHANZUALI III
1501002299 F. LALREMLIANI III
1501002300 F. LALRINSANGI III
1501002301 HC ZORAMMUANI III
1501002302 KC ZONUNSANGI III
1501002303 LALENGKIMI III
1501002304 LALENGZUALI III
1501002305 LALENKAWLI II
1501002307 LALHRUAITLUANGI III
1501002308 LALNUNKIMI II
1501002309 LALREMRUATI III
1501002310 LALREMRUATI III
1501002311 LALREMSANGPUII III
1501002312 LALRINZAMI III
1501002313 LALROHLUPUII II L in Mz
1501002314 LALRUATFELI III
1501002315 LALRUATFELI I L in Sc,Mz
1501002316 LALTHAPUII I L in Sc,Mz
1501002317 LINDA LALCHHUANMAWII II
1501002318 MALSAWMDAWNGZELI III
1501002319 MALSAWMKIMI II
1501002320 MALSAWMTLUANGI III
1501002321 MALSAWMTLUANGI III L in Mz
1501002322 PC LALTANPUII II
1501002324 R. LALHRIATPUII III
1501002325 RITA VL ROHLUI II L in Sc
– 21 –
1501002327 VANLALDUHSAKI III
1501002330 VICTORIA CHINGBAWI I L in Sc
1501002331 VUNGNGAIHLUN III
1501002332 ZARZOKIMI III
1501002334 ZORIMAWII II
1501002335 ZOTHANPARI III
1501002336 B. LALREMRUATA III
1501002337 BC LALLAWMKIMA III
1501002338 C. LALRINZUALA III
1501002339 CASSIDY LALCHUNGLURAIII
1501002340 DAVID LAWMSANGZUALA III
1501002341 DAVID VANLALREMRUATA II
1501002342 EMANUEL LALRUATDIKA II
1501002344 F. LALRUATKIMA III
1501002345 ISAAK LALCHUNGNUNGA III
1501002346 K. DAWNGLIANA II
1501002347 K. ZOTHANSANGA III
1501002349 LALBIAKMAWIA III
1501002350 LALCHHUANAWMA III
1501002351 LALHMANGAIHZUALA I L in Sc
1501002352 LALHMINGSANGA III
1501002353 LALHRIATZELA II L in Sc
1501002354 LALHRUAIZELA I L in Sc
1501002355 LALMUANCHHANA II
1501002356 LALMUANPUIA II
1501002357 LALNUNTLUANGA I
1501002358 LALREMRUATA SAILO I
1501002359 LALRINZUALA III
1501002360 LALRINZUALA HRAHSEL I L in Sc
1501002362 LALRUATDIKA C(M)
1501002363 LALRUATKIMA II
1501002364 LAWMSANGZUALA II
1501002365 MALSAWMHLUA I
1501002366 P. LALCHHUANAWMA I L in Sc,SS
1501002367 THUAMZOMUANA II
1501002368 TONY LALRINFELA HLAWNDO II
1501002369 VANLALHRUAIZELA III
1501002370 VANLALMALSAWMA III
1501002371 VANLALVENA III
1501002372 ZOHMINGLIANA SAILO III
ST.LAWRENCE SCHOOL
Appear-75, Pass-68
1501002375 CHRISTINA LALLUNGAWII II
1501002376 CLARA ZORINPUII III L in IIT
1501002377 CYRIL B LALRINCHHANI III
1501002378 EMILIA REMLALRUATI II L in IIT
1501002379 ESTHER LALTLANKIMI I L in Sc,IIT
1501002380 ESTHER LALVENHIMI I L in IIT
1501002381 H LALREMRUATI II
1501002384 K LALHMACHHUANI III L in IIT
1501002385 K LALREMTLUANGPUII I L in IIT
1501002387 LALCHHUANAWMI I L in IIT
1501002389 LALDINPUII II L in IIT
1501002390 LALENKAWLI I L in IIT
1501002391 LALMUANPUII III L in IIT
1501002392 LALNUNNEMI II L in IIT
1501002393 LALREMRUATI SAILO I L in IIT
1501002395 LALRINTLUANGI I L in Sc
1501002396 LALRINZUALI II
1501002397 LALRUATSANGI II
1501002398 LOISIE LALHRIATZUALI I L in Mz
1501002399 LOISY LALHRIATZUALI I L in IIT
1501002400 LUCY VANLALVENTLUANGI
I L in Mz ,IIT
1501002401 MALSAWMDAWNGKIMI
I L in Mz ,IIT
1501002403 MELODY LALNUNPUII II L in IIT
1501002404 NIANGSIANMUANG I L in IIT
1501002405 R LALHMINGMAWII III L in IIT
1501002406 R LALNUNMAWII I L in IIT
1501002407 R LALRINSANGI III L in IIT
1501002408 REMCHHINGPUII
D L in E,M,Sc,Mz ,IIT
1501002409 ROSY LALTLUANGPUII I L in Mz ,IIT
1501002410 RUTH VANLALENKAWLI SAILO II
1501002411 RUTHI LALTHANPUII I L in SS,IIT
1501002412 RUTHY LALRINMAWII
I L in M,Mz ,IIT
1501002413 SUSMITA POKHREL II
1501002414 VANLALTHARI I L in E
1501002415 VICKIE VANLALVENPUII L HRAHSEL
II
1501002416 ZARZOKIMI III
1501002417 ZIRKIMI PACHUAU II
1501002418 C LALCHHANCHHUAHA I
1501002419 C LALLAWMSANGA
D L in E,Sc,SS,Mz ,IIT
1501002420 C LALMUANSANGA III
1501002421 C LALSANGPUIA I
1501002422 C ZOTHANSANGA
D L in E,Sc,SS,Mz,IIT
1501002423 CHRISTOPHER
C LALBIAKTLUANGA III
1501002424 DAVID LALCHANSANGA III
1501002425 GABRIEL LALNUNCHHANA II
1501002426 JF LALRAMHLIMPUIA I L in Mz
1501002427 JOHN VANLALMAWIA II
1501002428 JOSEPH LALRINAWMA RENZA II
1501002429 JOSEPH LALTLANHLUA I
1501002430 K LALBIAKMAWIA II
1501002431 K LALHRIATPUIA D L in M,Mz ,IIT
1501002432 LALBIAKNUNGA II
1501002433 LALHRUAITLUANGA COLNEY I
1501002434 LALHRUAIZELA II
– 22 –
1501002435 LALMUANAWMA III
1501002436 LALRINCHHANA I
1501002437 LALRINDIKA I
1501002438 LALRINFELA III
1501002439 LALRUATFELA II
1501002440 LALRUATKIMA I
1501002441 LALTHLAMUANZUALA I
1501002442 R LALLAWMAWMA II
1501002443 REMRUATDIKA RALTE
D L in Sc,SS,Mz
1501002444 SAIZIKPUIA SAILO II
1501002445 STEPHEN VL HRUAIA II
1501002446 VANLALMALSAWMDAWNGKIMA
PACHUAU D L in Sc,Mz
1501002447 VL MALSAWMZUALA I L in Mz
1501002448 ZOTHANPUIA HNAMTE II
RAMHLUN ‘S’ HIGH SCHOOL
Appear-49, Pass-38
1501002449 BETHLEHEM HMINGTHANZUALI
II L in Mz
1501002450 C. LALRUATFELI II
1501002451 ELIZABETH LALNUNSANGI II
1501002453 F.ZONUNMAWII II
1501002454 JULIA LALRUATDIKI II
1501002455 LALAWMPUII I
1501002456 LALFELFAMKIMI C(SS)
1501002457 LALHMANGAIHZUALI II
1501002458 LALMUANPUII III
1501002460 LALREMRUATI II L in Mz
1501002462 LALRINTLUANGI II
1501002463 LALRUATFELI II
1501002464 LALSANGKIMI II
1501002465 LALTLANCHHUAHI II
1501002466 LALVENHIMI II
1501002467 MALSAWMKIMI II L in Mz
1501002468 MARIA LALCHHANCHHUAHI III
1501002469 RAMDINTHARI III
1501002470 RUTHI LALTLANCHHUAHI II
1501002471 RUTHI LALVENTLUANGI I L in Mz
1501002472 TC. LALDUHAWMI III
1501002473 ALBERT R. LALRINDIKA III
1501002475 B. LALRINAWMA III
1501002476 C. LALREMRUATA I
1501002477 C. VANLALHMACHHUANAIII
1501002479 JACOB LALRAMNGHAKA III
1501002481 JOHN LALRAMDINA II
1501002482 JOSEPH LALLAWMZUALA III
1501002484 LALDUHAWMA RALTE III
1501002485 LALHMINGLIANA II
1501002486 LALRAMZAILAWMA II
1501002488 LALREMRUATFELA III
1501002491 MALSAWMTLUANGA RALTE
I L in Mz
1501002492 PC. LALREMRUATA III
1501002494 SAIDINGPUIA SAILO II
1501002495 SAMUEL LALRAMNGHAKA III
1501002496 SANGLIANTHANGA I L in M,Mz
1501002497 V. LALRINCHHANA III
1501002498 VANLALNUNZIRA III
STAINE’S MEMORIAL SCHOOL
Appear-35, Pass-34
1501002499 BABY ZOREMSANGI III
1501002500 CAROLINE LALHRIATZUALI FANAI
II
1501002501 CINDY HOUNEICHINGI III
1501002502 DOROTHY T. VANLALCHHUANGI II
1501002503 JENNIFER LALRAMMALSAWMI II
1501002504 JENNY ZORINMAWII I L in Mz
1501002505 LALCHHUANMAWII II
1501002506 LALMUANKIMI II
1501002507 LALMUANPUII II
1501002508 LALREMPUII I
1501002509 LALREMRUATI II
1501002510 LALRINFELI II
1501002511 LALTHANZUALI III
1501002512 MALSAWMTLUANGI II L in Mz
1501002513 MELODY HMANGAIHZUALI III
1501002514 NOELLE VANLALAWMPUII III
1501002515 R. LALROCHAMI C(M)
1501002517 VANLALHLUPUII III
1501002518 VANLALLAWMI III L in Mz
1501002519 VANLALRENGPUII II
1501002520 ZONUNMAWII II
1501002521 ANDREW LALNUNPUIA II
1501002522 BENJAMIN LALTHAZUALA SAILO
III
1501002523 C. LALROTLUANGA II
1501002524 H.T LALDINTLUANGA II
1501002525 HENRY LALLAWMKIMA II
1501002526 J. LALSANGZUALA III
1501002527 JOSEPH LALTHANMAWIA II
1501002528 K. LALRUATSANGA II
1501002529 LALHMANGAIHSANGA I
1501002530 LALRUATFELA III
1501002531 LALZAWMTHANGA I L in Mz
1501002532 VANLALTHLANGFELA II
1501002533 VICTOR LALRINFELA II
1501002534 ZOMUANSANGA I
PRESBYTERIAN ENGLISH SCHOOL,
RAMTHAR VENG
Appear-17, Pass-16
1501002535 B.LALCHHANHIMI I
– 23 –
1501002536 EMMANUEL LALHRUAITLUANGI I
1501002537 HMINGTHANSANGI I
1501002538 LALCHANHLUI III
1501002540 VANLALHRIATPUII II
1501002541 B.LALTHANCHHUNGA III L in Mz
1501002542 F.LALRINCHHANA I L in Mz
1501002543 H.VL.AWMPUIA I L in Mz
1501002544 K.LALFAKMAWIA II
1501002545 KEVIN VANLALFAKAWMA II
1501002546 LALHRUAIZELA II L in Mz
1501002547 LALMUANAWMA SAILO I L in Sc
1501002548 LALRAMZAUVA SAILO I L in Mz
1501002549 P.C.LALHMANGAIHSANGA II
1501002550 R.LALHMANGAIHSANGA I
1501002551 SAITHANGPUIA SAILO II
PRIVATE
Appear-66, Pass-12
1501002554 ELIZABETH LALLAWMAWMI III
1501002555 ESTHER LALRINPUII III
1501002558 K. LALHLIMPUII III
1501002562 LALHRIATPUII III
1501002580 SAITLUANGPUII SAILO III
1501002593 LALBIAKTLUANGA III
1501002596 LALHMINGMAWIA C(SS)
1501002597 LALHRUAIMAWIA III
1501002601 LALNGAIHAWMA II
1501002604 LALRINDIKA C(E)
1501002612 RONALD F.ZOTHANMAWIA III
1501002615 SAMUEL LALHRIATPUIA III
1501002619 ZONUNSANGA II
1501002622 ZORINSANGA III
CENTRE – AZL-08
GOVT. PIANGHLEIA HIGH SCHOOL
Appear-31, Pass-22
1501002623 C LALHUMHIMI III
1501002624 CINDY LALDINMAWII III
1501002625 JESSICA LALFAKAWMI III
1501002628 LALHMINGMUANPUII III
1501002629 LALLAWMSANGI II
1501002631 LALMUANPUII III
1501002634 MERCY LALLAWMAWMI III
1501002635 PC LALHLIMPUII III
1501002636 PC LALHMANGAIHI III
1501002637 PC LALNUNPUII TETEI III
1501002638 R LALRINZUALI III
1501002639 SHITA LALDUHAWMI III
1501002640 TINGNGAIHENGI III
1501002641 VANLALHRUAITLUANGI C(M)
1501002642 VANLALRAMPARI II
1501002643 VL LAWMKIMI III
1501002645 C RAMDINZELA III
1501002646 KHUALLAWMSANGA III
1501002649 LALRAWNGBAWLA II
1501002650 LALRINDIKA III
1501002651 R VANLALRUATPUIA III
1501002652 RAMNUNSANGA SAILO III
1501002653 RVL HMINGTHANPUIA III
OXFORD HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-33, Pass-27
1501002655 BABY LALRAMPARI II
1501002656 BIAKTHAPARI III
1501002657 BIJITA DEVI III
1501002659 JOSEPHINE LALRINPUII I L in Mz
1501002660 K.LALAWMPUII II
1501002662 LALAWMPUII III
1501002663 LALLAWMAWMI III
1501002665 LALNIPUII III
1501002666 LALNUNSIAMI III
1501002667 LALRINDIKI SAILO II
1501002668 LALRINHLUI TLUMANG III
1501002669 LALRINTLUANGI III
1501002670 LALROCHAMI RALTE III
1501002671 LALRUATSANGI II
1501002673 LALTHARLIANI II
1501002674 NANCY LALLAWMCHHUNGI III
1501002675 NANCY LALLAWMZUALI III
1501002676 P.C. MALSAWMKIMI II
1501002677 ROMALSAWMI III
1501002680 HMINGCHUNGNUNGA I
1501002681 JAMES LALLAWMSANGA II
1501002682 LALTHUAMKIMA I L in M,Sc,Mz
1501002683 R. LALHMACHHUANA II
1501002684 VANLALCHHUANGA III
1501002685 VANLALCHHUANLIANA III
1501002686 VANLALRUATA III
1501002687 ZOTHANPUIA II
ZABANGA HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-5
1501002688 LALLAWMAWMI III
1501002689 LALTLANHLUI II
1501002690 NANCY LALDUHAWMI III
1501002691 REBEK LALRUATFELI II
1501002692 B VANLALPEKA II
ETON ENGLISH SCHOOL
Appear-28, Pass-24
1501002694 BRENDA C. LALRUATSANGI III
1501002695 C. LALHMANGAIHZUALI III
1501002696 C. LALRINMAWII I
– 24 –
1501002697 CHRISTINA HMINGTHANPUII III
1501002698 F. LALTLANLIANI III
1501002700 K.C. LALLAWMZUALI III
1501002701 LALLAWMSANGI III
1501002702 LALTHAHLUI II L in Mz
1501002703 LINDA K. LALMUANAWMI III
1501002705 V.L HUMHIMI III
1501002706 VANJERUSALEMTHARNGHAKI
II L in Mz
1501002707 VANLALHRUAII III
1501002709 VANLALMUANZOVI II
1501002710 VANLALRAMDINTHARMAWII
I L in Mz
1501002711 ZORINPUII II
1501002712 C. LALLAWMZUALA II
1501002713 F. ZODINPUIA II
1501002714 JASON VANLALRUATA I L in SS
1501002715 LALBIAKHLUA II L in Mz
1501002716 LALHRIATRENGA VARTE II
1501002717 LALNUNSIAMA II
1501002718 VANLALCHHANHIMA II
1501002719 VANLALVENHIMA III
1501002720 VANNUNSANGA III L in Mz
PRIVATE
Appear-57, Pass-15
1501002721 B LALREMPUI III
1501002722 BIAKHLUPUII III
1501002734 LALRAMENGMAWII III
1501002740 MELODY LALHRIATMAWII III
1501002743 VANLALHMANGAIHI III
1501002746 A.C. SAIKAPHRANGA III
1501002759 LALBIAKHLUNA III
1501002760 LALBIAKSANGA III
1501002763 LALHRUAIZELA III
1501002766 LALMUANAWMA VARTE III
1501002769 LALNUNTHARA III
1501002778 P.C. ZODUHZUALA III
1501002782 ROTHANGZUALA III
1501002784 VANLALHLIMPUIA III
1501002787 ZOSANGZUALA III
CENTRE – AZL-09
GOVT. K.V.M. HIGH SCHOOL
Appear-28, Pass-23
1501002788 H LALTHANPUII III
1501002790 J LALHRUAIZELI II
1501002791 K.LALRINDIKI I L in Mz
1501002792 LALNUNTHIANGI I
1501002793 LALREMRUATI II
1501002794 LALTLANSAI CHERPUT II
1501002795 PC LALCHHUANMAWII III
1501002796 VANHMINGPUII III L in Mz
1501002797 VANLALHRUAITLUANGI III
1501002798 VOHBIK LALMARI III
1501002799 ZOHMANGAIHI III
1501002801 DANNY ZODINTHARA III
1501002802 H LALMUANPUIA II
1501002804 LALHRIATPUIA II
1501002805 LALRAWNGBAWLA I L in Mz
1501002806 LALREMRUATA II
1501002807 LALRINAWMA II
1501002808 LALROTHANGA II L in Mz
1501002810 M RAMDINTHARA III
1501002811 MICHAEL LALROSANGA I
1501002812 OMEG LALRAMNGHAKA III
1501002813 PC MALSAWMTLUANGA C(SS)
1501002814 ZOREMSIAMA III
1501002815 ZOTHANMAWIA II L in M
AIZAWL EAST HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-9
1501002816 ANASTASIA LALHRUAIZELI II
1501002817 JULIET LALRAMTHIANGI C(SS)
1501002820 R. LALAWMPUII III
1501002821 RAMTHARNGHAKI III L in Mz
1501002822 V.L. HMANGAIHZUALI III
1501002823 V.L. REMRUATFELI II
1501002824 FREDDY MALSAWMTLUANGA III
1501002825 H. LALROHLUPUIA II
1501002827 LALCHHANDAMA III
1501002828 LALRINAWMA II
NAZARETH ENGLISH SCHOOL
Appear-30, Pass-30
1501002830 ANGELA LALHMANGAIHZUALI II
1501002831 DORIS LALRINSANGI II
1501002832 F VANLALTANPUII I L in Mz
1501002833 H LALLAWMZUALI II
1501002834 H LALRINZUALI I L in E,Sc,Mz
1501002835 JENET C LALLAWMZUALI II
1501002836 LALDAMPUII II
1501002837 LALLIANTLUANGI II L in E
1501002838 LALRINTLUANGI II
1501002839 LALTHANTHUAMI I
1501002840 RUTHI LALREMRUATI I
1501002841 SANGTHANPUII III
1501002842 VANLALMALSAWMDAWNGZUALI
III
1501002843 ZONUNMAWII I
1501002844 C ZORINSANGA D L in E,M,Sc
1501002845 H LALRAMNGHAKA I L in Sc,Mz
1501002846 HENRY LALCHHANHIMA I
1501002847 ISRAEL RAMDINNGHETA II
1501002848 JOHAN LALNUNFELA II
– 25 –
1501002849 JONATHAN LALROSANGA I
1501002850 KANE VANLALREMRUATAI
1501002851 LALBIAKSANGA SAILO II
1501002852 LALNUNTLUANGA II
1501002853 LALREMRUATA I
1501002854 LALTANPUIA II
1501002855 LAWRENCE LALBIAKZAMA I
1501002856 MALSAWMTLUANGA II
1501002857 MALSAWMTLUANGA I
1501002858 P C LALDUHAWMA I
1501002859 ZOSANGPUIA I
LITTLE KINGDOM SCHOOL
Appear-40, Pass-39
1501002860 A. VANLALHMANGAIHKIMI II
1501002861 C.LALCHAWIMAWII II
1501002862 ESTHER LALNUNZIRI III
1501002863 L. SUSNITA DEVI SINGH III
1501002864 LALENKAWLI II
1501002865 LALFAKZUALI II
1501002866 LALLAWMZUALI III
1501002868 LALNUNHLIMI HLONDO
D L in E,M,Sc,Mz
1501002869 LALNUNNEMI III
1501002870 LALRAMMNUANPUII II
1501002871 LALRINMAWII I
1501002872 LALTLANHLUI I L in Mz
1501002873 LUCY RAMHLUNMAWII II
1501002874 MALSAWMKIMI II
1501002875 MALSAWMTLUANGI I
1501002876 RUTH LALCHHANDAMI III
1501002877 SAIDINGLIANI III
1501002878 V.LALHMUNMAWII II
1501002879 VANLALHRUAII II
1501002880 VANLALTLUANPUII II
1501002881 VL HMINGTHANSANGI II
1501002882 ZONUNMAWII I
1501002883 C.MALSAWMTLUANGA I
1501002884 ISAK MALSAWMKIMA I L in M,Sc
1501002885 JACOB ROTLUANGKIMA
I L in E,Sc,Mz
1501002886 JOHAN LALLAWMZUALA
I L in M,Sc,Mz
1501002887 JOSEPH LALMUANPUIA
D L in M,Sc,Mz
1501002888 K.LALCHHAWNMAWIA II
1501002889 LALNUNTLUANGA III
1501002890 LALRAMSANGA D L in E,Sc,Mz
1501002891 LALRINCHHANA I
1501002892 LALRUATFELA II
1501002893 LALSANGLURA III
1501002894 MALSAWMTLUANGA I
1501002895 ROTHANGLIANA II
1501002896 VANLALFAKA SITHLOU I
1501002897 VANLALNGHAKA I
1501002898 VANLALSAWMA II
1501002899 VANLALZAHAWMA NGURTE
I L in Sc
PRIVATE
Appear-69, Pass-33
1501002905 H. LALBIAKNUNGI III
1501002906 HMANGAIHZUALI C(M)
1501002908 JENNY ZONUNMAWII III
1501002909 LALAWMPUII II
1501002910 LALAWMPUII II
1501002918 MELODY ZODINSANGI III
1501002920 PARVATI KUMARI III
1501002921 R. LALRINFELI II
1501002922 R. ROSANGKIMI III
1501002923 R.REMSANGPUII II
1501002924 ROHLUPUII III
1501002925 SARAH SAIBUANGPUII III
1501002928 VANLALTLANHLUI III
1501002929 ZIRSANGPUII III
1501002935 CARLOS LALHRIATPUIA III
1501002937 GORDON ZOHRUAILIANA III
1501002939 HC LALBIAKNUNGA III
1501002942 K VANLALHRUAIA II
1501002943 K VANLALPEKHLUA II
1501002946 LALFAKZUALA II
1501002951 LALMUANPUIA III
1501002956 LALREMFELA RALTE III
1501002957 LALRINFELA III
1501002958 LALROPUIA III
1501002959 LALRUATZELA C(M)
1501002960 LALTANPUIA II
1501002961 LALTLANMAWIA III
1501002963 PETER LALPEKHLUA III
1501002964 SANTOSH KUMAR III
1501002965 VANLALCHHUANVAWRA II
1501002967 VANLALMAWIA III
1501002968 VANLALSANGZUALA III
1501002969 VANLALVENHIMA II
1501002971 ZOCHHUANMAWIA I
1501002972 ZORINSANGA II
CENTRE – AZL-10
GOVT. CENTRAL HIGH SCHOOL
Appear-45, Pass-37
1501002975 C.LIANHMINGTHANGI II L in Mz
1501002977 ESTHER LALDINSANGI III
1501002978 ESTHER LALNUNSIAMI I L in M
1501002979 H.C LALTHANPUII II
1501002980 H.LALTHUHRIATTIRI III
– 26 –
1501002981 J.LALRAMHLUNI III
1501002982 K.LALBIAKMAWII II
1501002983 K.VANLALFELI III
1501002984 LALCHHANHIMI III
1501002985 LALDINMAWII III
1501002986 LALHMANGAIHZUALI III
1501002987 LALLAWMSIAMI I
1501002988 LALMALSAWMI III
1501002989 LALNUNPUII III
1501002990 LALNUNTLUANGI II
1501002991 LALRAMHLUNI I L in E
1501002992 LALRINMAWII III
1501002993 LALRUATFELI II
1501002994 REBEK LALHMINGSANGI II
1501002995 REMRUATFELI III
1501002996 VANLALMUANPUII III
1501002997 ZOHMINGLIANI III
1501002999 CHAWNGHMINGTHANGA C(ScT)
1501003001 F.LALNUNZIRA III
1501003002 H.LALMUANSANGA II
1501003003 H.LALNGILNEIA I
1501003004 JACOB LALTLANZAUVA III
1501003005 JEREMIA LALRUATSAA II
1501003006 LALHMACHHUANA II
1501003007 LALLAWMKIMA II
1501003008 LALRAMNGHAKA III
1501003009 LALRAMNGHINGLOVA III
1501003010 LALREMMAWIA III
1501003011 LALRINSANGA II
1501003012 LALTHLAMUANA III
1501003014 S.H. MESAK LALMUANZOVA III
1501003016 VANLALPEKA III
1501003017 VANROMAWIA I L in E
GOVT. BETHLEHEM VENGTHLANG HIGH SCHOOL
Appear-22, Pass-16
1501003021 K. VANLALFELI III
1501003022 LALDINGNGHETI II L in Mz
1501003023 LALREMSANGI III
1501003024 LALROHLUPUII III
1501003025 LALRUATFELI III
1501003026 LALRUATKIMI III
1501003027 T. LALHMINGMAWII III
1501003028 VANLALAWMPUII C(M)
1501003029 VANLALCHHANCHHUAHI II L in E
1501003031 BIAKSANGZUALA II
1501003033 H. REMRUATPUIA II L in Mz
1501003034 LALMAWIA II
1501003035 LALREMSIAMA III
1501003036 LALRINSANGA D L in E,M,Sc
1501003037 LALRUATZELA II
1501003038 R. LALDINMAWIA I
1501003039 VANLALTHAKIMA III
I.T.I VENG HIGH SCHOOL
Appear-3, Pass-1
1501003040 LALREMMAWIA III
ORIENTAL HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-11
1501003043 C VANLALHRIATI II
1501003044 HMINGDUHAWMI III
1501003046 VENUS LALHRUAIKIMI III
1501003048 FREDDY LALLAWMSANGA II
1501003049 JACOB LALROHLUA II
1501003050 JOHNSON
MALSAWMDAWNGLIANA III
1501003051 K MALSAWMSANGA III
1501003052 LALCHHUANMAWIA III
1501003053 MALSAWMDAWNGKIMA III
1501003054 PREM LALAWMA II
1501003055 SAMUEL VANLALRUATA II
REV. SAIAITHANGA HIGH SCHOOL
Appear-87, Pass-78
1501003056 B.VANLALRUATI II
1501003057 C.LALHMINGHLUI I L in E
1501003058 C.LALRAMMAWII D L in E,Sc,SS,Mz
1501003059 C.MALSAWMTLUANGI II
1501003060 C.ZONUNSANGI III
1501003061 CINDY LALREMZUALI III
1501003062 F.LALNUNSIAMI III
1501003064 F.RAMTHANSANGI II
1501003066 H.LALHRIATRENGI II
1501003067 H.LALRAMMAWII III
1501003068 H.VANLALHRIATI III
1501003069 J.HMINGHLUPUII FANAI III
1501003070 JANET VANLALRINAWMI III
1501003071 JENY LALTHANZUALI I L in E
1501003072 K.LALTHANSANGI II
1501003073 LALDINPUII II
1501003074 LALHMINGLIANI III
1501003075 LALHRIATCHHUNGI III
1501003076 LALLAWMKIMI II
1501003077 LALLAWMZUALI III
1501003078 LALMALSAWMI III
1501003079 LALMUANPUII III
1501003080 LALMUANSANGI RALTE II
1501003081 LALNGAIHZUALI III
1501003082 LALRAMNGHETI III
1501003083 LALRINTLUANGI III
1501003084 LALRINZUALI III
1501003085 LALRUATKIMI III
1501003086 LALRUATTLUANGI II
1501003087 LALSIAMLENI II
– 27 –
1501003088 LALTANPUII III
1501003089 LALTHANMAWII II L in Mz
1501003090 MARY LALMAWIZUALI II L in Mz
1501003092 R.LALHRUAITLUANGI III
1501003094 VANLALCHHANI TLAU I L in Mz
1501003095 VANLALHRIATI III L in Mz
1501003096 VANLALHRUAITLUANGI III
1501003097 VANNEIHCHAWNGI II
1501003098 ZOTHANSANGI III
1501003099 ZOTHANSIAMI II
1501003101 ANDREW LALAWMPUIA I
1501003102 C.LALRAMROPUIA II
1501003103 C.LALRINFELA III
1501003105 C.VANLALRUATDIKA III
1501003106 DANIEL LALRUATZELA PAUTU I
1501003107 DAVID C.LALNUNPUIA II
1501003108 DAVID LALHRIATCHHUNGA II
1501003109 DAVID LALRINPUIA III
1501003111 H.LALRINKIMA III
1501003112 H.LALZUIMAWIA I L in SS
1501003113 HEN ROBERT III
1501003114 HMINGSANGZUALA I
1501003115 JOEL ZODINSANGA III
1501003116 JOSEPH B.LALMALSAWMA III
1501003117 JOSEPH LALHRIATPUIA II
1501003118 JOSEPH VANLALVENA III
1501003119 LALAWMPUIA II
1501003120 LALCHHANCHHUAHA I L in E
1501003121 LALDINSANGA II
1501003122 LALHMANGAIHKIMA HRAHSEL
I L in Mz
1501003123 LALHRUAIZELA PACHUAU II
1501003124 LALLIANZUALA I
1501003125 LALNGAIHAWMA III
1501003126 LALNUNTHARA II
1501003127 LALREMSANGA I L in E
1501003128 LALRINLIANA III
1501003129 LALTHANSANGA III
1501003130 LALZUITHANGA I
1501003132 R.LALRUATPUIA III
1501003133 R.S.LALLAWMZUALA II
1501003134 SAIRENGPUIA II
1501003136 VANLALDAWNGA II
1501003137 VANLALFELA I
1501003138 VANLALHRIATPUIA II
1501003139 VANLALHRUAIA II
1501003140 VANLALRUATA III
1501003141 VANLALZAWMA I
1501003142 ZOREMMAWIA III
HOLY TRINITY HIGH SCHOOL
Appear-23, Pass-17
1501003144 CHRISTINA LALREMSIAMI III
1501003145 K LALAWMPUII II
1501003146 LALLAWMZUALI PACHUAUI
L in Sc
1501003147 LALPEKHLUI III
1501003149 R LALRINTLUANGI II
1501003150 ANDREW C ZONUNMAWIA
D L in Sc,SS
1501003152 F LALDAWNGLIANA III
1501003153 F LALREMRUATA I
1501003154 FRANCIS LIANA I
1501003156 JH LALRAMSIAMA I L in SS
1501003157 LALCHHANCHHUAHA III
1501003159 LALRUATDIKA D L in E,Sc,SS
1501003160 PC LALREMRUATA II
1501003161 R LALREMPUIA III
1501003162 R VANNEIHSANGA II
1501003163 REMSANGPUIA II
1501003165 VANLALFAKA I
PRIVATE
Appear-104, Pass-24
1501003167 C.LALCHHANHIMI III
1501003173 HADASI LALLIANKIMI III
1501003174 IRENE MALSAWMHLUI III
1501003180 LALDUHAWMI III
1501003197 LALRENGPUII VARTE II
1501003210 RODINGPUII II L in Mz
1501003219 ZOSANGKIMI III
1501003222 B.C LALRINTLUANGA III
1501003223 BENJAMIN ZORINMAWIA III
1501003224 C LALAWMPUIA III
1501003226 C. LALLAWMAWMA III
1501003229 C.LALHMACHHUANA C(M)
1501003240 K.LALVENHIMA III
1501003242 KRISHNA LALRINMAWIA III
1501003245 LALAWMPUIA III
1501003247 LALDINTLUANGA III
1501003250 LALHRUAITLUANGA II
1501003251 LALIT KUMAR SUNAR III
1501003252 LALMALSAWMA III
1501003255 LALNISA LALHMANGAIHZUALA
III
1501003261 LALRINMAWIA III
1501003264 LALRONGHAKA III
1501003266 LALTHANMAWIA III
1501003274 R MALSAWMKIMA III
1501003275 R.K.LALCHHUANAWMA III
– 28 –
CENTRE – AZL-11
GOVT. AIZAWL HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-13
1501003284 HUNLAWMAWMII III
1501003285 LALAWMPUII III
1501003286 LALENKAWLI III
1501003287 LALNUNFELI II L in Mz
1501003288 LALNUNFELI III
1501003290 MALSAWMKIMI III
1501003291 MERYLIN R. LALNUNFELI III
1501003293 RUTHI LALHRUAIZELI I L in Mz
1501003294 T. ZAITHANMAWII III L in Mz
1501003295 VANLALNGHAKI II
1501003296 LALFAKAWMA II L in Mz
1501003297 VANLALMALSAWMZUALA III
1501003298 ZONUNMAWIA III
GOVT. HRANGCHHUNGA HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-5
1501003302 LALFAKZUALI III
1501003303 LALHLIMPUII III L in Mz
1501003304 LALRUATDIKI II L in Mz
1501003310 LALRINDIKA III
1501003312 VANLALSIAMTHARA III
SPRINGFIELD SECONDARY SCHOOL
Appear-78, Pass-71
1501003313 ANNIE HMINGTHANSANGI
II L in Mz
1501003314 C LALLAWMKIMI D L in E,Sc,SS,Mz
1501003315 C LALRUATFELI II
1501003316 C VANLALRUATI III
1501003317 CHRISTY LALREMRUATI III
1501003318 ELIZABETH BIAKHMINGTHANGI
I L in Mz
1501003319 F LALZAWMPUII I L in Mz
1501003320 F ROHMINGSANGI II
1501003321 H LALREMRUATI II
1501003323 JOYCE LALDINGLIANI II
1501003324 K VANLALNGILNEII III
1501003325 LALAWMPUII I L in Mz
1501003328 LALHLIMPUII II
1501003329 LALHLUPUII RAWIHTE II
1501003331 LALHRUAIKIMI III
1501003332 LALLAWMZUALI SAILO II
1501003333 LALNUNPUII II
1501003334 LALNUNSIAMI II
1501003335 LALNUNTHARI D L in M,Sc,SS,Mz
1501003336 LALRAMNGHAKI III
1501003337 LALRAMNGHAKI III
1501003338 LALRINPUII HAUHNAR I L in Mz
1501003339 LALRINSANGI I L in E
1501003341 LALRUATFELI II
1501003342 LALRUATFELI HRAHSEL III
1501003343 LALRUATKIMI III
1501003344 LALTHANSENI III
1501003345 LALTHAPARI III
1501003346 MELISSA HMINGTHANZAMI III
1501003348 NOELLE LALHLUPUII I L in E
1501003349 P C HMUNCHUNGNUNGI
I L in Sc,Mz
1501003350 P C LALTLANKIMI III
1501003351 R LALRAMMAWII II
1501003352 RAMTHANZUALI I L in Mz
1501003353 REBECCA LALRINLIANI COLBERT II
1501003354 RODHA ZOPARMAWII I
1501003355 ROMI TAMANG I
1501003356 ROSANGZUALI II L in Mz
1501003357 RUTH LALRINSANGI III
1501003358 TBC LALTLEIPUII III L in Mz
1501003359 V LALREMSANGI II L in Mz
1501003361 VANLALNGHAKI II
1501003362 ZONUNPUII I
1501003363 ABED LALNUNTLUANGA III
1501003365 C LALCHHANDAMA III
1501003366 C LALLAWMZUALA III
1501003367 C LALRINPUIA II
1501003368 C RAMDINSANGA III
1501003369 C VANLALRUATA III
1501003370 CALEBA LALCHHANDAMA III
1501003371 DAVID LALRINNGAMA I
1501003372 EDDIE LALMALSAWMA III
1501003373 F LALHMANGAIHTLUANGA III
1501003374 H LALHMINGLIANA I
1501003375 H VANLALPEKA III
1501003376 K LALLAWMAWMA III
1501003377 LALBIAKDIKA SAILO III
1501003378 LALCHAMLIANA I L in Mz
1501003379 LALHMANGAIHZUALA II
1501003380 LALHRUAITLUANGA
D L in E,Sc,SS,Mz
1501003381 LALLAWMAWMA II
1501003382 LALNUNSANGA I
1501003383 LALPEKHLUA I L in Mz
1501003384 LALRAMHMACHHUANA II
1501003385 LALRINDIKA III
1501003386 LALTHAFELA III
1501003387 RODUHAWMA II L in Mz
1501003388 SAMSON LALNUNPUIA I L in M,Mz
1501003389 VANLALDUHSAKA III
1501003390 VANLALFELA C(M)
1501003391 VANLALMALSAWMA III
1501003392 ZAKARIA V L TANPUIA I L in Mz
– 29 –
PRIVATE
Appear-57, Pass-36
1501003394 EUNIKI ZOTHANSANGI II L in Mz
1501003395 K HMINGDUHAWMI III
1501003398 LALHMACHHUANI III
1501003399 LALLAWMAWMI III
1501003402 LALRINFELI III L in Mz
1501003406 T. RAMTHARNGHAKI II
1501003408 ZOREMMAWII III
1501003411 ZOTHANSANGI III
1501003412 C LALREMLIANA III
1501003414 FRANCIS LALNUNPUIA III
1501003415 JACOB LALRINZUALA II
1501003418 K LALTHANZUALA III
1501003424 LALHRUAIZELA III
1501003425 LALNUNPUIA II
1501003426 LALRAMDINSANGA III
1501003427 LALRAMNGAIHZUALA III
1501003428 LALRAMSANGA ZOTE III
1501003431 LALRUATFELA III
1501003432 LALTHAWMLIANA III
1501003433 LALTLANKIMA III
1501003434 LALZAIDAMA III
1501003435 MALSAWMSANGA III
1501003436 MALSAWMSANGA RALTE II
1501003437 MICHAEL LALTANPUIA III
1501003438 MOSES LALHUMHIMA III
1501003441 R LALHRUAITLUANGA III
1501003442 R LALMUANPUIA III
1501003443 R LALRUATPUIA III
1501003444 R Z BAWIHTLUNG III
1501003446 RICHARD LALZARMAWIAIII
1501003447 ROBERT K. LALRINAWMA C(ScT)
1501003448 RONALD LALMUANKIMA III
1501003449 ROSANGZUALA III
1501003450 SAMUEL LALNUNMAWIA HMAR II
1501003454 VANLALTHLENGA III
1501003455 VIVAS LALRUATSANGA III
1501003457 ZOMUANKIMA III
CENTRE – AZL-12
ST.PAUL’S HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-333, Pass-332
1501003458 ABISAK LALDUHZUALI
I L in E,Sc,Mz ,IIT
1501003459 AGNES LALRINZUALI I
1501003460 ALICE NEMNGAIHZUALI GUITE II
1501003461 AMELYNE V L ROSANGZUALI
D L in M,Sc,Mz ,IIT
1501003462 ANGELA K DENGTLUANGPUII
D L in E,Sc,Mz
1501003463 ANGELA LALLAWMZUALI
D L in E,M,Mz ,IIT
1501003464 ANGELA ROZARLIANI I L in IIT
1501003465 ANISHA ANN DANIEL I L in Sc,Ae
1501003466 ANNE VANLALMUANAWMI II L in E
1501003467 ANNETTE RAMNGAIHZUALI
D L in E,Sc,IIT
1501003468 BABY LALBIAKSANGI I L in IIT
1501003469 BABY ZOTHANKIMI
D L in E,M,Sc,Mz
1501003470 BINETA BHATTARAI II
1501003471 BINITA ACHARYA I L in Sc,Hn ,IIT
1501003472 C LALHRIATCHHUNGI
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003473 C LALMUANAWMI I L in Mz ,IIT
1501003474 C LALNGHINGLOVI II
1501003475 C REMSANGPUII I L in IIT
1501003476 C ZORINPUII I L in E,Sc
1501003477 CAROLINE LALCHHANDAMI II
1501003478 CECILIA LALRINAWMI I
1501003479 CHANCHAL KUMARI D L in M,Sc
1501003480 CHAWNGHMINGLIANI
I L in E,Sc,IIT
1501003481 CHRISTIE LALNUNMAWII
D L in Sc,Mz
1501003482 CT ZOHMANGAIHI II
1501003483 ELIZABETH LALKHAWNGAIHI
I L in Sc,Mz ,IIT
1501003484 ELIZABETH LALREMRUATI
I L in E,Mz ,IIT
1501003485 ELIZABETH ZODINPUII I L in Sc
1501003486 EMILDA LALMUANPUII II
1501003487 EMMA RAMDINMAWII I
1501003488 EMMANUEL ROLUAHKIMI
D L in E,Sc,Mz ,IIT
1501003489 ESTHER LALKHAWNGAIHI II
1501003490 ESTHER LALNUNFELI I
1501003491 ESTHER SAWMBIAKHOIH
I L in Sc,Mz
1501003492 EUNICE ZOHMINGMAWII
D L in M,Mz
1501003493 F LALREMRUATI I L in IIT
1501003494 F LALTHANMAWII
D L in E,Sc,SS,Mz,IIT
1501003495 F VANLALPEKI I L in IIT
1501003496 F ZODINGPUII
D L in M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003497 FLAVIA LALTLEIPUII I L in Sc,IIT
1501003498 H LALHRIATPUII I L in Sc,IIT
1501003499 HANNAH LALBIAKZUALI II
1501003500 HELEN LALREMRUATI II
1501003501 HMINGTHANTLUANGI I L in IIT
1501003502 J VANLALHRIATPUII
I L in Sc,Mz ,IIT
– 30 –
1501003503 JACINTA LALNUNPUII I L in IIT
1501003504 JOANNE RAMNUNENGI
D L in E,M,Sc,Mz ,IIT
1501003505 JOSEPHINE THANGROZAMI
D L in E,Sc,Mz ,IIT
1501003506 K LALHRIATPUII I L in Mz ,IIT
1501003507 K LALNUNFELI I
1501003508 K LALREMTLUANGI II
1501003509 K LALRINCHHANI I
1501003510 K LALRINZUALI I
1501003511 K LALTHLAMUANI I L in IIT
1501003512 K VANLALRUATI D L in E,M,Sc,IIT
1501003513 KC LALRINAWMI I L in Sc,IIT
1501003514 L LALMUANAWMI I L in Mz
1501003515 LAETITIA LALRINNGHETI
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003516 LALAWMPUII I L in E
1501003517 LALAWMPUII KHIANGTE I L in Sc
1501003518 LALCHUANGSANGI
I L in E,Sc,Mz ,IIT
1501003519 LALDINFELI RENTHLEI I L in E,Mz
1501003520 LALDINPUII PACHUAU III
1501003521 LALDINTLUANGI I L in Sc
1501003522 LALDUHAWMI I L in Sc,IIT
1501003523 LALENKAWLI I
1501003524 LALHLIMZUALI I
1501003525 LALHLUZUALI
D L in M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003526 LALHMANGAIHSANGI
D L in E,Sc,SS,Mz,IIT
1501003527 LALHMANGAIHZUALI D L in Sc,Mz
1501003528 LALHMINGLIANI
D L in E,Sc,SS,Mz,IIT
1501003529 LALHMINGSANGI I L in E
1501003530 LALHRIATPUII D L in M,Sc,Mz ,IIT
1501003531 LALHRUAITLUANGI I L in IIT
1501003532 LALHUNDIKI D L in E,Sc,SS
1501003533 LALKHUMTIRI PACHUAU I
1501003534 LALLAWMAWMI III
1501003535 LALLAWMKIMI II
1501003536 LALMUANPUII I L in IIT
1501003537 LALMUANPUII I
1501003538 LALMUANPUII FANAI
D L in E,Sc,IIT
1501003539 LALMUANZUALI FANAI I L in IIT
1501003540 LALNUNHLIMI I L in E,Sc,IIT
1501003541 LALNUNHLIMI D L in E,Sc,SS,IIT
1501003542 LALNUNHLIMI D L in E,M,Sc
1501003543 LALNUNHLUI II
1501003544 LALNUNHLUI JAHAU
D L in E,Sc
1501003545 LALNUNTLUANGI I
1501003546 LALPEKHLUI I L in IIT
1501003547 LALRAMLUAHPUII NGENTE
D L in M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003548 LALRAMMAWII D L in M,Mz ,IIT
1501003549 LALRAMTIAMI II
1501003550 LALREMPUII D L in E,M,Mz ,IIT
1501003551 LALREMPUII I L in Sc
1501003552 LALREMPUII RALTE I L in E,IIT
1501003553 LALREMRUATI D L in E,Sc,IIT
1501003554 LALREMRUATI I L in IIT
1501003555 LALREMRUATI D L in M,Sc,SS,Mz
1501003556 LALREMSANGI I L in Sc,IIT
1501003557 LALRINMAWII I
1501003558 LALRINTLUANGI
D L in E,M,SS,Mz ,IIT
1501003559 LALRINZUALI RALTE I L in E,IIT
1501003560 LALROTLUANGI II
1501003561 LALRUATFELI RALTE II
1501003562 LALRUATKIMI II L in E
1501003563 LALRUATPUII I L in E
1501003564 LALRUATPUII
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003565 LALRUATSANGI FANAI I
1501003566 LALSANGKIMI II L in E
1501003567 LALTHAKIMI I L in M,Mz ,IIT
1501003568 LALTHANKHUMI I
1501003569 LALTHLAMUANI I L in E,IIT
1501003570 LALTHLAMUANPUII III
1501003571 LALTLANHLUI I L in Sc
1501003572 LALVENKIMI BAWIHTLUNG
I L in E,M,IIT
1501003573 LAWMSANGZUALI
D L in M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003574 LAWMSANGZUALI II
1501003575 LIANSANGPUII D L in M,Sc
1501003576 LILY LALRUATFELI I L in M
1501003577 LP ZOMUANPUII I L in M
1501003578 M LALRINSANGI I L in IIT
1501003579 MALSAWMTLUANGI ZOTE I L in E
1501003580 MALSAWMZUALI RALTE
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003581 MARGARETH VANLALRUATFELI II
1501003582 MARIA LALHMANGAIHI
D L in Sc,SS,IIT
1501003583 MARY ZOTHANKIMI
D L in M,Sc,Mz ,IIT
1501003584 MATILDA LALBIAKZAMI I L in Mz
1501003585 MELODY LALCHHANMAWII II
1501003586 MELODY LALREMRUATPUII
I L in E,Sc,IIT
1501003587 MELODY LALRINCHHANI II
1501003588 MELODY ZONUNSANGI II
– 31 –
1501003589 MICHELLE ZOLIANPUII
D L in Sc,SS,Mz ,IIT
1501003590 MIMI C RINPUII
D L in Sc,SS,Mz ,IIT
1501003591 MIMI LALREMRUATI I L in Sc,IIT
1501003592 MIRIAM LALDAWNGZUALI
D L in E,Sc,IIT
1501003593 NANCY LALREMSANGI
D L in M,Sc,SS,IIT
1501003594 NAOMI LALHRIATPUII I L in IIT
1501003595 NATALIA LALHMINGMAWII
I L in IIT
1501003596 PRISCILLA LALNUNMAWII
D L in SS,Mz ,IIT
1501003597 PRITY SINGH D L in M,Sc,Hn
1501003598 R LALHRIATPUII I
1501003599 R LALNUNHLUI II
1501003600 R LALRINTLUANGI I L in IIT
1501003601 R SANGHLUPUII D L in M,Mz ,IIT
1501003602 RACHEL RAMDINTHARI I L in IIT
1501003603 RAMNGAIHZUALI D L in E,M,Sc,Mz
1501003604 RAMNUNSANGI III
1501003605 REMRUATFELI TOCHHAWNG
I L in IIT
1501003606 RINPARI RENTHLEI I L in IIT
1501003607 RINPUII I L in E
1501003608 RODINGPUII I L in IIT
1501003609 ROSY LALMUANPUII III
1501003610 RUTH L MALSAWMZUALI
D L in M,IIT
1501003611 RUTH LALDINPUII I L in M,IIT
1501003612 RUTH LALTLANSANGI
D L in M,Sc,Mz ,IIT
1501003613 RUTH RAMENGMAWII I
1501003614 SAIHLUPUII SAILO I
1501003615 SARA LALRINZUALI I
1501003616 SARAH LALRINTLUANGI
D L in M,Mz ,IIT
1501003617 SARAH VANLALHRIATPUIII L in IIT
1501003618 SERENA VANLALMUANPUII
D L in Sc,Mz ,IIT
1501003619 SHARON MALSAWMTLUANGI
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003620 SHIRLEEN LALHRIATZUALI
I L in Sc,IIT
1501003621 SONI KUMARI I
1501003622 STELLA LALTHANZUALI II
1501003623 SUGMINE BEGAM LASKARI
L in SS,IIT
1501003624 VANLALAWMPUII I L in Mz
1501003625 VANLALCHAMI D L in M,Mz
1501003626 VANLALCHHANDAMI
I L in M,Mz ,IIT
1501003627 VANLALHLANI KHAWLHRING
D L in Sc,SS,Mz ,IIT
1501003628 VANLALHLIMPUII II
1501003629 VANLALHLIMPUII II
1501003630 VANLALHRIATI I
1501003631 VANLALHRUAII I L in IIT
1501003632 VANLALLUNGTIAWII III
1501003633 VANLALRINPUII D L in SS,Mz ,IIT
1501003634 VANLALRUATMAWII I L in Mz
1501003635 VANLALRUATSAKI
D L in M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003636 VANLALSAWMI
D L in M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003637 VANLALTHLANI I L in Sc,SS,IIT
1501003638 VANLALTLANHLUI
D L in M,Sc,SS,IIT
1501003639 VL HMANGAIHZUALI III
1501003640 VL LAWMSANGZUALI I L in IIT
1501003641 VL SAWMZELI D L in Mz ,IIT
1501003642 YOUMNAM NONGPOKNGANBI I
1501003643 ZOBIAKMUANI I
1501003644 ZODINPUII I
1501003645 ZODINPUII II
1501003646 ZODINTHARI LUNGTAU I L in
M,IIT
1501003647 ZOLIANZUALI D L in M,Mz ,IIT
1501003648 ZOMUANSANGI
D L in M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003649 ZONUNMAWII I L in IIT
1501003650 ZONUNTLUANGI II L in IIT
1501003651 ZORINFELI I L in IIT
1501003652 ZORINKIMI VANCHHAWNG
I L in IIT
1501003653 ZOSANGLIANI D L in Sc,IIT
1501003654 ADITYA D L in M,Sc,IIT
1501003655 ALBAN LALFAKAWMA III
1501003656 BIJYOTSAV KINDWAR
D L in M,Sc,SS,Hn,IIT
1501003657 BRUTUS LALREMSIAMA SAILO I
1501003658 C LALCHHUANSANGA I L in E,Sc
1501003659 C LALNUNSIAMA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003660 C LALRINFELA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003661 C LALRINNUNGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003662 C VANLALSAWMA
D L in E,M,Sc,SS,IIT
1501003663 C VANNEIHTLUANGA I
1501003664 CH ANDREW LALROHLUA I L in E
– 32 –
1501003665 CHRISTOPHER VANLALHRIATA
I L in E,IIT
1501003666 CHRISTOPHER ZORAMMUANA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003667 DANIEL LALAWMPUIA
D L in E,M,Sc,IIT
1501003668 DANIEL LALRINTLUANGA II
1501003669 DANIEL RINMUANPUIA I
1501003670 DANIEL ROSANGLUAIA II L in E
1501003671 DANIEL ZOMUANA BAJAJ
D L in E,M,Sc,IIT
1501003672 DAVID LALMUANPUIA I L in E
1501003673 EMMANUEL HMUNHLUZUALA I
1501003674 ERIC C RAMTHARNGHAKA
D L in M,Sc,Mz ,IIT
1501003675 F LALRINFELA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003676 F LALRINGNGHETA I L in M,Sc
1501003677 F LALRUATFELA I L in E,IIT
1501003678 FRANCIS LALNUNTLUANGA
I L in M,Sc,IIT
1501003679 FRANCIS
MALSAWMDAWNGZUALA I
1501003680 FRANCIS ZORAMMUANA
I L in E,Sc
1501003681 GEORGE DAWNGSANGLIANA I
1501003682 GILBERT LALLIANZUALA I
1501003683 GOLDY VANLALMAWIPUIA I L in E
1501003684 H LALHMINGSANGA I L in E,IIT
1501003685 IFTIKAR AHMED
D L in E,M,Sc,SS,Hn,IIT
1501003686 J LALTLANHLUA D L in E,Sc,Mz ,IIT
1501003687 JAMES C LALRUATKIMA II
1501003688 JANGKHOLIEN DOUNGEL
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003689 JOHAN LALRAMCHUANA
D L in E,Sc
1501003690 JOHN LALCHHANDAMA
D L in Sc,Mz ,IIT
1501003691 JOHN LALNUNTLUANGA
I L in E,Sc,IIT
1501003692 JOHN LALRUATSANGA
D L in E,M,Sc,SS,IIT
1501003693 JOHN LALTHANMAWIA
D L in E,Sc,SS,Mz,IIT
1501003694 JOHN P S KIMA I L in E,Mz ,IIT
1501003695 JONES LALTHAKIMA III
1501003696 JORDAN LALCHHANHIMAII
1501003697 JOSEPH LALMUANPUIA I
1501003698 JOSEPH LALRUATKIMA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003699 JUSTIN V L REMRUATFELA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003700 K MALSAWMKIMA II
1501003701 KEVIN MALSAWMDAWNGZUALA
I L in Sc
1501003702 KIM LALTHANSANGA II
1501003703 KSHETRIMAYUM KAPIL SINGH
I L in Sc,SS
1501003704 LALAWMPUIA I L in E,Sc,IIT
1501003705 LALAWMPUIA I L in E,M,IIT
1501003706 LALBIAKDIKA I L in E,Sc
1501003707 LALCHHANDAMA I
1501003708 LALCHHANHIMA
D L in E,M,Sc,SS,IIT
1501003709 LALCHHUANAWMA I L in E,IIT
1501003710 LALCHHUANAWMA
D L in E,M,Sc,SS,IIT
1501003711 LALDINSANGA
D L in E,M,SS,Mz ,IIT
1501003712 LALDINSANGA I
1501003713 LALFAKZUALA II
1501003714 LALHMANGAIHSANGA I
1501003715 LALHMINGMAWIA D L in M,Sc
1501003716 LALHMINGSANGA PACHUAU
` I L in E
1501003717 LALHRUAIZUALA I L in E
1501003718 LALLAWMAWMA I L in M,Sc,IIT
1501003719 LALLAWMZUALA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003720 LALMUANPUIA II
1501003721 LALNUNTLUANGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003722 LALPEKHLUA LELHCHHUNI
L in E,M,Sc
1501003723 LALRAMDINA VARTE D L in E,M,Sc
1501003724 LALRAMMAWIA I L in E,M,IIT
1501003725 LALRAMMUANA D L in E,M,Sc,IIT
1501003726 LALREMRUATA II L in E
1501003727 LALREMRUATA II
1501003728 LALREMTLUANGA D L in M,Sc
1501003729 LALRINAWMA
D L in E,M,Sc,Mz ,IIT
1501003730 LALRINAWMA HNAMTE
I L in E,Mz ,IIT
1501003731 LALRINCHAMA I L in Sc
1501003732 LALRINCHHANA II
1501003733 LALRINZUALA CHENKUAL
D L in E,Sc,IIT
1501003734 LALRUATFELA II
1501003735 LALRUATFELA I L in E
1501003736 LALRUATKIMA D L in E,M,Mz ,IIT
1501003737 LALSANGLIANA PACHUAU
I L in E,IIT
– 33 –
1501003738 LALTLANHLUA I L in E
1501003739 LALVENHIMA CHAWNGTHU
I L in E,Sc
1501003740 LAWMSANGZUALA I L in E
1501003741 LUKE VANLALHUMA I
1501003742 MALSAWMHLUA I L in E,Sc,IIT
1501003743 MALSAWMKIMA I L in E,Sc,IIT
1501003744 MALSAWMKIMA D L in E,M,Sc,IIT
1501003745 MALSAWMTLUANGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003747 MALSAWMZELA D L in E,Sc,Mz
1501003748 MICHAEL F LALSANGPUIA
II L in IIT
1501003749 MICKY LALLIANZUALA I L in IIT
1501003750 MUANPUIA I L in E,Sc,IIT
1501003751 NAHIN PARVEZ D L in E,M,Sc,IIT
1501003752 NICK H MATE D L in E,M,Sc
1501003753 PC LALHRIATPUIA I L in E
1501003754 PRASANT CHHETRY
D L in M,Sc,Mz ,IIT
1501003755 R LALCHHANZUALA I L in E,Sc,IIT
1501003756 R LALNUNTLUANGA I L in Sc
1501003757 R LALREMRUATA
D L in E,M,Sc,SS,IIT
1501003758 R LALREMZUALA
D L in E,M,Sc,SS,IIT
1501003759 R LALRINFELA I L in IIT
1501003760 R MALSAWMZELA
D L in M,Sc,SS,IIT
1501003761 RAHUL KUMAR SHAH I L in M,IIT
1501003762 RAHUL SARKAR
D L in E,M,Sc,SS,Hn,,IIT
1501003763 REMLALDIKA II
1501003764 RICHARD LALRINPUIA I L in M
1501003765 RK ZOTHANLIANA III
1501003766 ROHAN I L in IIT
1501003767 ROHMINGCHHUANGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003768 RONALD LALRUATMAWIA SAILO
I L in IIT
1501003769 SAMUEL C LALLIANSANGA
D L in M,Mz ,IIT
1501003770 SAMUEL KAPCHUNGNUNGA
D L in M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003771 SAMUEL LALREMRUATA
D L in M,Sc,IIT
1501003772 SAMUEL LALRINNUNGA
I L in Sc,Mz ,IIT
1501003773 SAMUEL LALRUATPUIA II
1501003774 SAURAV ROY I L in IIT
1501003775 T PAULALMUAN I
1501003776 TLANSANGZELA
D L in E,Sc,SS,Mz,IIT
1501003777 VANLALCHHUANGA I L in E,Mz ,IIT
1501003778 VANLALHMANGAIHA
II L in Mz ,IIT
1501003779 VANLALHRIATA I L in E,Mz
1501003780 VANLALHRIATRENGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003781 VANLALHRUAIA COLNEY
D L in E,M,Sc,SS,IIT
1501003782 VANLALREMSANGA II
1501003783 VANLALRUATA D L in Sc,SS,Mz ,IIT
1501003784 VANLALRUATDIKA
D L in E,M,Sc,SS,Mz,IIT
1501003785 VANLALTANPUIA I
1501003786 VICTOR MARIANUS
DEVASAHAYAM III
1501003787 ZOMUANSANGA I L in E,Sc,IIT
1501003788 ZONUNCHAMA SAILO I L in E,IIT
1501003789 ZONUNMAWIA ZADENG II L in E
1501003790 ZORAMHMANGAIHSANGA I
SAVIOUR HIGH SCHOOL
Appear-23, Pass-16
1501003791 CHRISTINA ZONUNSANGI II
1501003792 JUDY LALCHAWIMAWII III
1501003795 LALRINSANGI III
1501003796 LALTHLAMUANI II
1501003797 PRISCILLA ZOREMDIKI III
1501003798 PRIYASHREE HEMAM I
1501003799 RAMNGAIHZUALI II
1501003800 ROSALYN MALSAWMKIMI III
1501003801 SOPHY LALDAMCHHANI I L in E
1501003803 VANLALMUANPUII III
1501003807 DIBBY JYOTI DAS II
1501003808 F. LALMUANPUIA II
1501003810 JOEL ZODINSANGA VARTE II
1501003811 RVL. HRIATPUIA I L in M
1501003812 SAMUEL LALMUANKIMA II
1501003813 VANLALNUNMAWIA II
PRIVATE
Appear-25, Pass-8
1501003814 ANGELA LALVENPUII III
1501003817 MARY LALHRIATKIMI I L in E,Sc,IIT
1501003820 SABINA YEASMIN II
1501003824 C. LALHLIMPUIA III
1501003837 LALRINCHHANA III
1501003840 LIANSANGKIMA III
1501003841 NGOLIANSANGA III
1501003842 NGURSAILOVA III
– 34 –
CENTRE – AZL-13
GOVT. MAMAWII HIGH SCHOOL
Appear-52, Pass-39
1501003845 ANGELA LALLAWMZUALI III
1501003846 C.LALTHAFAMKIMI III
1501003847 C.VANLALREMPUII III
1501003848 F.VANLALDAMPUII I L in Mz
1501003849 H.LALHMANGAIHKIMI III
1501003851 HT MALSAWMDAWNGLIANI
I L in Sc
1501003852 J.VANLALHMANGAIHZUALI III
1501003853 JENNY LALRUATFELI III
1501003855 LALBIAKTLUANGI II
1501003856 LALDINKIMI II L in Mz
1501003857 LALDINSANGI III
1501003860 LALHRILHMAWII III
1501003861 LALHRUAITLUANGI III
1501003862 LALHUANMAWII I
1501003864 LALLAWMPUII I
1501003865 LALLAWMZELI II
1501003866 LALMAWIZUALI III
1501003867 LALMUANAWMI III
1501003868 LALNGAIHSAKI C(SS)
1501003869 LALNUNSIAMI III
1501003870 LALRAMCHHANI D L in E,Sc,Mz
1501003871 LALRAMNGHAKI III
1501003873 LALRINCHHANI I L in Mz
1501003874 LALRINFELI III
1501003876 LALRUATKIMI III
1501003878 LALTHASANGI I
1501003879 LALTLANHLUI III
1501003880 LALTLANPUII II
1501003881 LALTLANSANGI II
1501003882 MALSAWMI I L in M
1501003883 MALSAWMSANGI PACHUAU II
1501003884 MALSAWMSANGZUALI II
1501003885 MALSAWMTLUANGI II
1501003886 P.LALHMANGAIHZUALI I
1501003887 R.LALRAMTLUANGI III
1501003890 REMLALNGHAKI II
1501003892 THANGBIAKMAWII I
1501003893 VANLALSANGI III
1501003894 VANLALTHATLUANGI II L in Mz
1501003895 VANLALTHLAMUANI III
GOVT. KULIKAWN HIGH SCHOOL
Appear-26, Pass-25
1501003897 C.LALRINPUII I
1501003898 F.LALDINSANGI III
1501003899 JENNY LALHRIATPUII III
1501003900 LALDINSANGI III
1501003902 LALRINHLUI III
1501003903 LALTHANMAWII II
1501003904 LALTHLAMUANPUII III
1501003905 RAKIL GURUNG III
1501003906 REBEK LALREMRUATI III
1501003907 SANTONA CHAKMA III
1501003908 SUKH MAYA GURUNG II
1501003909 V.L HRUAITLUANGI III
1501003910 VANLALHRUAITLUANGI II
1501003911 VANNEIHKIMI II L in Mz
1501003912 ANDREW LALHMUNSANGA III
1501003913 B.LALRUATDIKA III
1501003914 LALNUNPUIA II
1501003915 LALNUNTHARZELA D L in Sc,SS,Mz
1501003916 LALREMDIKA III
1501003917 LALRINTLUANGA II
1501003918 PAUL PARVULTHANGA II
1501003919 R.ZONUNSANGA III
1501003920 RAJESH CHHETRI III
1501003921 ZODINPUIA III
1501003922 ZORAMTHARA II
GOVT. S. HLIMEN HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-14
1501003923 BABY LALREMTLUANGI III
1501003925 LALDINTHARI III
1501003926 LALDUHSANGI III
1501003927 LALHMANGAIHZUALI II
1501003928 LALNUNPARI II
1501003929 LALRUATSANGI II
1501003930 LALTLANKIMI I L in E,Mz
1501003931 RUTH LALENGZAMI II
1501003932 VANSANGKIMI III
1501003933 ZORAMMUANI II
1501003934 ZOREMSIAMI II
1501003936 JOSIA MALSAWMTLUANGA III
1501003937 VANLALPEKA III
1501003938 ZORAMMAWIA II L in Mz
GOVT. COMPREHENSIVE MODEL SCHOOL
Appear-38, Pass-38
1501003939 F.ZOREMTLUANGI II
1501003940 HMINGTHANPUII II
1501003941 JENNY LALRAMTHARI III
1501003942 JULIE ZOSANGKIMI II
1501003943 LALCHANSANGI I L in Sc
1501003944 LALFAKZUALI II
1501003945 LALNUNSIAMI II
1501003946 LALRINCHHANI I L in E
1501003947 LALRINNUNGI II
1501003948 LALROTLUANGI III
1501003949 LALZUIMAWII I
1501003950 MALSAWMDAWNGKIMI I L in M
1501003951 MALSAWMKIMI III
– 35 –
1501003952 ZOMUANKIMI II
1501003953 ZOTHANSANGI II
1501003954 F. LALNGAIHZUALA II
1501003955 FELIX LALTHANSANGA III
1501003956 FELIX LAVENHIMA II L in E
1501003957 GIDEON LALCHHANCHHUAHA II
1501003958 IMMANUEL LALRAMPANMAWIA
II
1501003959 ISAAC C. LALNGAIHAWMA III
1501003960 J. LALREMRUATA D L in Sc
1501003961 J. VANLALNGAIHAWMA II
1501003962 JOEL LALREMRUATA II
1501003963 JOHN ZOTHANPUIA I
1501003964 LALBIAKTHUAMA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501003965 LALHMACHHUANA KHIANGTE
I L in Sc,SS
1501003966 LALHRIATPUIA III
1501003967 LALNEIHTLUANGA II
1501003968 LALRINFELA II
1501003969 LALTLANKIMA D L in E,Sc,SS
1501003970 MALSAWMKIMA III
1501003971 MESAK LALRINDIKA I L in E
1501003972 PITTAM III
1501003973 RICKY VANLALZAWMA II
1501003974 VANLALRUATFELA III
1501003975 ZOLIANKIMA II
1501003976 ZORINPUIA I
GOVT. MELRIAT HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-13
1501003977 LALLAWMKIMI III
1501003978 ROSANGPUII III
1501003979 SAIHLUPUII III
1501003980 C.LALENGMAWIA II
1501003981 F.LALMUANAWMA II
1501003982 FREDY ZORINSANGA III
1501003983 HMINGTHANSANGA C(M)
1501003984 JOHN LALTHANSANGA C(M)
1501003985 KENNETH ZODINTHARA I
1501003987 LALRINZOVA III
1501003988 LALSANGZUALA II
1501003989 LALTHLAMUANPUIA II L in Mz
1501003990 LALTLUANGKIMA III
1501003991 NELSON ZOREMMAWIA II
1501003992 SAMUEL LALPIANFELA II
GOVT.FALKAWN HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-2
1501003995 ZOHMANGAIHCHAMI III
1501003996 C. LALRINSANGA C(M)
1501003997 JEFREY LALRINMAWIA ROYTE III
GOVT. LUNGLENG HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-13
1501003998 LALNUNSANGI III
1501003999 NGURBIAKTLUANGI I L in Sc
1501004000 R.VANLALNGHAKI II
1501004001 VANLALTHIANGHLIMI II
1501004002 C.LALEMANUELLA II
1501004003 ERIC VANLALHLANA III
1501004004 JOHN ZOTHANSANGA III
1501004005 LALRAMPARA III
1501004006 R.LALDINSANGA III
1501004007 SUMEON LALRAMBEISEIA II
1501004008 ZIRNUNMAWIA II
1501004009 ZOLIANSANGA II
1501004010 ZOREMSANGA II
TINY TOTS SCHOOL
Appear-4, Pass-2
1501004013 LALNEIHTHANGI II
1501004014 TBC LALHRIATZUALI III
J. THANGHUAMA MEMORIAL HIGH SCHOOL
Appear-1, Pass-1
1501004015 LALSANGLIANI III
SAMTLANG HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501004016 JULIE LALLIANKIMI III
1501004017 VANLALMALSAWMI I L in Mz
1501004018 ZONUNSANGI II
1501004019 ALBERT LALRINNUNGA III
1501004020 LALAWMPUIA RENTHLEI II
1501004021 LALREMTLUANGA II
1501004022 RICKY LALTLANKIMA I
SOLOMON’S HIGH SCHOOL
Appear-24, Pass-19
1501004023 C.MARY III
1501004024 EMILY LALHRUAITLUANGI II
1501004025 ESTHER LALREMRUATI I
1501004026 LALDAMPUII C(M)
1501004027 LALHMINGMUANI III
1501004029 LALMUANPUII CHHAKCHHUAK
II
1501004030 MELODY LALHRIATPUII II
1501004031 NGURBIAKSANGI II
1501004033 PRICILA LALSANGZELI III
1501004034 SARA GURUNG III
1501004035 AMOSA LALLAWMAWMA III
1501004036 B.ZOTHANMAWIA III
1501004038 ISAAC LALRUATPUIA II
1501004039 LALCHHANCHHUAHA III
– 36 –
1501004040 LALHMANGAIHHLUA II
1501004041 LALRINPUIA III
1501004043 ROCHUNGNUNGA II L in Mz
1501004044 ROSANGPUIA II
1501004045 SALEM LALTHLANKIMA III
1501004046 YAM BAHADUR GURUNG III
GOODWILL FOUNDATION SCHOOL
Appear-23, Pass-23
1501004047 ANNIE VANLALCHHANDAMI
II L in Mz
1501004049 CHRISTINA VANLALPEKI II
1501004050 LALAWMPUII III
1501004051 LALDUHSAKI II
1501004052 LALRAMBEISEII II L in Mz
1501004053 NOELLE LALPIANRUALI III
1501004054 RAMNGAIHHLUTAWMI
I L in E,Mz
1501004055 SARA LALRUATFELI III
1501004056 TAMANNA SULTANA I
1501004057 VANLALTANPUII III
1501004058 FC ZAWKHAI I L in E
1501004059 FRANKLIN BEIZISA II L in E
1501004060 H LALTHANSANGA II
1501004061 JIM LALVULLUAIA
D L in E,Sc,SS,Mz
1501004062 JOSEPH LALTLANKIMA I L in Mz
1501004063 K LALRINMAWIA I L in Mz
1501004064 LALLUNGMUANA
D L in M,Sc,SS,Mz
1501004065 LALRUATSANGA III
1501004066 PAUSIANSANG D L in E,Sc,SS,Mz
1501004067 ROBERT LALPIANGTHARAI
1501004068 SHUBUD BAKTI III
1501004069 T.ZOTHANKHUMA
D L in E,Sc,Mz
1501004070 VANLALAWMPUIA II
CALVIN HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-48, Pass-35
1501004071 ANGEL LALHMINGLIANI III
1501004072 ANJALI PRADHAN II
1501004073 ANKITA SHARMA III
1501004074 ESTHER LALMALSAWMI II
1501004075 F.VANLALCHHANHIMI III
1501004076 GAUTOMI CHAKMA III
1501004077 HC.LALHLIMAWMI III
1501004078 HMINGTHANPARI SAILO I L in E
1501004079 HMINGTHANSANGI III
1501004082 LALCHHANHIMI III
1501004083 LALDUHAWMI III
1501004084 LALNUNPUII II
1501004087 LALTHARZELI III
1501004089 MALSAWMTLUANGI III
1501004090 MARINA LALMALSAWMI II
1501004091 MAYURI ROY III
1501004092 MERITHA SANGMA III
1501004094 REBECCA NGURTLUANGPUII
SAILO III
1501004095 ROSHNI THAPA I
1501004096 RUSTANA BEGUM I L in E
1501004099 Y.BINITA CHANU I L in E
1501004102 DANIEL LALRINKIMA III
1501004103 LALBIAKZUALA III
1501004104 LALHMANGAIHKIMA III
1501004106 LALMALSAWMA II
1501004107 LALRUATFELA III
1501004110 MD.SAKIL ISLAM CHOUDHURY
D L in E,Sc
1501004111 MONI BIKASH CHAKMA II
1501004112 NICHOLAS LALRINSANGA II
1501004113 PC.VANLALHMANGAIHZUALA III
1501004115 R.LALRINKIMA II
1501004116 RICKY LALCHHANDAMA III
1501004118 TOSHI KUMZUK II L in E
1501004119 ZODINTHARA I L in E,Mz
1501004120 ZOMUANPUIA III
PRIVATE
Appear-138, Pass-19
1501004126 C.VANLALHLUPUII III
1501004127 CINTA MALSAWMKIMI C(ScT)
1501004137 LALCHHANDAMI III
1501004173 PATI MAYA III
1501004177 RAMHMANGAIHI III
1501004181 ROSANGPUII III
1501004182 S LALHLIMPUII III L in Mz
1501004211 G.MANSANGA III
1501004215 HMANGAIHZAUVA III
1501004216 J RAMNGHAKMAWIA III
1501004235 LALHMINGLIANA III
1501004236 LALHMINGSANGA III
1501004243 LALMUANPUIA III
1501004246 LALREMPUIA III
1501004253 LALRUATSANGA III
1501004256 MALSAWMSANGA III
1501004257 NIR BAHADUR III
1501004259 P.C.VANLALFIMA III
1501004267 SAMUEL LALMUANPUIA III
1501004273 ZD.LALTANPUIA II
– 37 –
CENTRE – AZL-14
SYNOD HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-185, Pass-183
1501004277 ALICE LALNUNPUII II
1501004278 BLESSY LALMALSAWMI
I L in E,Mz
1501004279 C LALMALSAWMI I L in E,Mz
1501004280 C LALNUNSIAMI I
1501004281 C LALRAMMUANPUII I L in Mz
1501004282 C LALRUATFELI II L in E
1501004283 C LAWMSANGPUII D L in E,SS,Mz
1501004284 C ROSANGKIMI I L in E
1501004285 ZODINPUII II L in E
1501004286 CATHERINE LALHMANGAIHZUALI
I L in E
1501004287 CHRISTINA ZOTHANTLUANGI I
1501004288 DAISY ROSANGPUII I L in Mz
1501004289 DANSANGPUII II
1501004290 DOROTHY VANLALDINPUII II
1501004291 ELIZABETH RAMNUNMAWII III
1501004292 ELOI LALHMINGHLUI I L in E
1501004293 ESTHER ZOTHANPUII I L in Mz
1501004294 EVELYN LALRUATFELI II
1501004295 FLORENCE VANLALNUNPUII
I L in E,Mz
1501004296 GRACE LALMALSAWMI I
1501004297 H LALCHAWIMAWII I L in Mz
1501004298 H LALRINDIKI II L in E
1501004299 H LALRINFELI I
1501004300 H MALSAWMKIMI I L in Mz
1501004301 H VANLALDUHAWMI
D L in E,M,Sc,Mz
1501004302 HANNAH LALNUNFELI I L in E
1501004303 HMINGTHANKIMI I L in Mz
1501004304 JENNY ZOMUANSANGI
D L in E,SS,Mz
1501004305 JOSEPHINE LALCHHUANMAWII I
1501004306 JUNNE VANSANGLURI I L in E,Mz
1501004307 K LALNUNFELI II
1501004308 K LALREMRUATI I L in Mz
1501004309 K VANLALMAWII II
1501004310 K ZOSIAMLIANI I L in Mz
1501004311 L LALRINFELI D L in Sc,SS,Mz
1501004312 LALAWMPUII II L in Mz
1501004313 LALBIAKSANGI I
1501004314 LALENPUII I L in Mz
1501004315 LALFAKAWMI I L in Mz
1501004316 LALFAKZUALI D L in Sc,SS,Mz
1501004317 LALHLIMPUII II
1501004319 LALHRIATPUII I
1501004320 LALKHUMI D L in M,Sc,SS,Mz
1501004321 LALLAWMKIMI SAILO
D L in M,Sc,SS,Mz
1501004322 LALLAWMZUALI I L in SS
1501004323 LALLAWMZUALI III
1501004324 LALLIANMAWII II
1501004325 LALMALSAWMI I
1501004326 LALMUANSANGI D L in Sc,SS,Mz
1501004327 LALNGAIHSAKI II
1501004328 LALNUNPARI I L in SS
1501004329 LALRINDIKI II
1501004330 LALRINDIKI I
1501004331 LALRINFELI III
1501004332 LALRINMAWII II
1501004333 LALRINPUII II
1501004334 LALRINTLUANGI II
1501004335 LALRUATFELI II
1501004336 LALRUATMAWII II
1501004337 LALRUATMAWII I L in Mz
1501004338 LALRUATSANGI I L in Mz
1501004339 LALRUATTLUANGI HNAMTE
I L in E
1501004340 LALSIAMTHARI II L in Mz
1501004341 LALSIAMZELI D L in E,Sc,SS,Mz
1501004342 LALTANPUII I L in SS
1501004343 LALTLANHLUI I
1501004344 LALTLANKIMI CHHUNGTE
I L in Sc,Mz
1501004345 LALVENPUII D L in M,SS,Mz
1501004346 MALSAWMDAWNGKIMI
D L in Sc,SS,Mz
1501004347 MALSAWMTLUANGI
D L in E,M,Sc,SS
1501004348 MARGARET VANLALHRIATPUII
I L in E
1501004349 NAOM LALNUNTHARI I
1501004350 PC LALRINDIKI I
1501004351 R HMINGTHANPARI I L in E
1501004352 R LALMUANZOVI I L in Mz
1501004353 R LALRUATFELI II
1501004354 R MALSAWMTLUANGI I
1501004355 R ZOSANGPUII I L in E
1501004356 RAMDINTHARI I
1501004357 RAMDINTHARI II
1501004358 RAMENGMAWII I
1501004359 RUBY LALRUATSANGI I
1501004360 RUTHI LALREMSIAMI II
1501004361 RUTHI LALROZAMI I
1501004362 SAILIANTLUANGI SAILO I
1501004363 SARAH LALTHANCHHUNGI I
1501004364 V LALLAWMKIMI II
1501004365 VANLALDINPUII I L in Mz
1501004366 VANLALHMANGAIHZUALI I
1501004367 VANLALHRIATI II L in Mz
1501004368 VANLALHRUAIZELI D L in Sc,SS,Mz
1501004369 VANLALNGHAKI II
– 38 –
1501004370 VANLALSAWMI II
1501004371 VANROPUII D L in M,Sc,Mz
1501004372 ZOCHHUANMAWII I L in M
1501004373 ZODINSANGI III
1501004374 ZONUNSANGI III
1501004375 ZORAMMAWIPUII I
1501004376 ZORAMPARI D L in Sc,Mz
1501004377 ZOTHANSANGI D L in Sc,SS,Mz
1501004378 ALBERT MALSAWMKIMA III
1501004379 AMOS VL HRUAITLUANGA II
1501004380 ANDREW LALRINAWMA II
1501004381 ANDY MALSAWMZUALA
D L in Sc,SS,Mz
1501004382 C LALDINSANGA I L in Sc,Mz
1501004383 C LALRAMNUNPUIA I L in Mz
1501004384 C LALRINZUALA II
1501004385 C LALHRUAITLUANGA I
1501004386 C LALREMSIAMA II
1501004387 C LALRINZUALA I
1501004388 C LALTANPUIA II
1501004389 C MALSAWMTLUANGA I
1501004390 C ZOTHANSANGA I
1501004391 CHRISTOPHER LALLAWMSANGA
III
1501004392 GEORGE LALSANGPUIA III
1501004393 H LALRINMAWIA II
1501004394 H LALRUATPUIA D L in Sc,SS
1501004395 H VANLALSANGA II
1501004396 H VANLALTHLANA II
1501004397 H VARTHLAMUANA II
1501004398 HC LALNUNMAWIA I L in Sc,Mz
1501004400 HC LALDINPUIA I L in Sc
1501004401 JEHO MALSAWMDAWNGKIMA II
1501004402 JERRY VANLALHRIATPUIA I
1501004403 JOHN VL HRUAITLUANGA
HNAMTE III
1501004404 JONATHAN K ZOSANGZELA III
1501004405 JOSEPH C LALNUNKIMA I L in Sc
1501004406 JOSEPH T VANLALNGHAKA II
1501004407 JOSEPH ZOTHANSANGA PAUTU
I L in Sc
1501004408 JOSEPH V LALHRILMAWIA
D L in Sc
1501004409 K MALSAWMTLUANGA I L in M,Sc
1501004411 LALAWMPUIA II
1501004412 LALBIAKHLUNA II
1501004413 LALBIAKSANGA II
1501004414 LALDINFELA SAILO I
1501004415 LALFAKAWMA II
1501004416 LALFAMKIMA VARTE II
1501004417 LALHLUNMAWIA II
1501004418 LALHMANGAIHZUALA
D L in Sc,Mz
1501004419 LALNUNKIMA SAILO II
1501004420 LALNUNKIMA SAILO I
1501004421 LALREMLIANA II
1501004422 LALREMRUATA II
1501004423 LALREMSANGA II
1501004424 LALRINAWMA KHIANGTEII
1501004425 LALRINHLUA I
1501004426 LALRINNUNGA I L in Sc
1501004427 LALRINZAMA II
1501004428 LALRUATSANGA I
1501004429 LALRUATSANGA KAWLNI
I L in Sc,Mz
1501004430 LALTHLANAWMA II
1501004431 LR HMANGAIHZUALA I L in Sc
1501004432 MALSAWMDAWNGKIMA
D L in Sc,Mz
1501004433 MALSAWMDAWNGKIMA I L in Sc
1501004434 MALSAWMDAWNGKIMA II
1501004435 MALSAWMKIMA PACHUAU I
1501004436 MARTIN LALMALSAWMA
D L in E,Sc,Mz
1501004437 MARTIN VANLALHLIMPUIA II
1501004438 MOSES VANLALHMUAKLIANA I
1501004439 PC LALNUNSANGA I
1501004440 R LALREMZUALA I L in Sc
1501004441 R VANLALMALSAWMA II
1501004442 R LALHRIATPUIA II
1501004443 R LALRINSANGA I L in Mz
1501004444 R VANLALAWMPUIA I L in M,Sc
1501004445 R VANLALTLUANGA II
1501004446 R ZORINPUIA I
1501004447 RAMNGAIHZUALA I L in Sc
1501004448 REMLALNGHAKA CHAWNGTHU II
1501004449 RICHARD S RAMMAWIZUALA III
1501004450 SAMUEL VANLALVENHIMA
D L in Sc,SS
1501004451 SAMUEL VL DUHSAKA I
1501004452 T LALREMMAWIA
D L in E,Sc,SS,Mz
1501004453 THOMAS LALREMTLUANGA II
1501004454 TIMOTHY LALSIAMLENA
I L in M,Sc
1501004455 V ZOTHANMAWIA I
1501004456 VANHMINGMAWIA II
1501004457 VANLALDUHSAKA II
1501004458 VANLALHRIATKIMA I L in Sc
1501004459 VANLALHRIATPUIA II
1501004460 ZODINPUIA RALTE I L in M
1501004461 ZOMUANSANGA II
1501004462 ZOSON F LALZAHAWMA II
– 39 –
P.G HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-11
1501004463 ESTHER LALCHHANDAMI III
1501004464 LALHMANGAIHZUALI II
1501004465 LALLIANKIMI III
1501004466 LALRAMNGHAKI III
1501004468 LALRODINGPUII III
1501004470 NGURROPARI KHIANGTE II L in Mz
1501004471 ZONUNTHARI III
1501004472 ZORINMAWII III
1501004473 DAVID LALCHHANDAMA II
1501004476 LALDINGLIANA III
1501004478 TIMOTHY LALMUANSANGA I
GOVT. KHAWRIHNIM HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-10
1501004479 C.LALTHLAMUANPUII III
1501004480 H.LALHRIATKIMI III
1501004481 H.ROSANGKIMI C(M)
1501004482 HMANGAIHLALCHHANCHHUAHI
II L in Mz
1501004483 LALRAMDINTHARI C(M)
1501004484 LALRAMENGI III L in Mz
1501004485 JONATHAN ZOMUANSANGA II
1501004486 LALBIAKNGHETA III
1501004487 LALHMANGAIHFAMKIMAII
L in Mz
1501004488 LALNILIANA III
1501004489 LALPIANFELA III
1501004490 RICHARD LALSAWMLIANA III
LIVING WATER SCHOOL
Appear-42, Pass-41
1501004491 AMANDA LALHLIMPUII I L in Sc
1501004492 ANNIE MALSAWMKIMI I
1501004493 C. LALNUNKIMI I
1501004494 F. LALHLUPUII II
1501004495 JENNY LALLAWMKIMI D L in M,Sc
1501004496 JESSIE LALRINDIKI III
1501004497 JOYCE LALNUNZIRI I
1501004498 K. LALZARLIANI II
1501004499 LALDINPUII RALTE II
1501004501 LALHUMHIMI III
1501004502 LALLAWMKIMI I L in Mz
1501004503 LALNUKIMI III
1501004504 LALREMRUATI II
1501004505 LALRINZUALI I L in Sc,Mz
1501004506 LALTHLAMUANPUII I L in Mz
1501004507 MALSAWMTLUANGI III
1501004508 MELODY LALZAWMMAWII III
1501004509 ROSANGLIANI II
1501004510 V. LALRAMDINPUII II L in Mz
1501004511 V. ZORAMMUANI II L in Mz
1501004512 ZOTHANPUII KHIANGTE II
1501004513 BEIHROHRUA ZAWTHA D L in M,Sc
1501004514 C. LALLIANSANGA I L in Mz
1501004515 CLEMENT LALTHLAMUANA SAILO
III
1501004516 F. LALTHANLIANA
D L in M,Sc,SS,Mz
1501004517 ISAAC LALKHAWNGAIHA II
1501004518 JOSEPH MALSAWMKIMA I
1501004519 JOSEPH SAIDINGPUIA SAILOII
1501004520 LALLAWMTLUANGA III
1501004521 LALREMCHHUNGA NGENTE II
1501004522 LALROZARA I L in Sc,Mz
1501004523 LALRUATKIMA I
1501004524 LALSANGPUIA SUAMTE
I L in Sc,Mz
1501004525 LALTHANTLUANGA II
1501004526 NICHOLAS LALREMRUATA II
1501004527 NICHOLAS ZAITHANMAWIA II
1501004528 P.C. LALRAMVENPUIA III
1501004529 RICHARD VANLALNGHAKA II
1501004530 VANLALFAKA II
1501004531 VANLALTLUANGA I
1501004532 VERDUN VANLALRINLIANA II
PRIVATE
Appear-16, Pass-3
1501004537 LALSIAMTHARI III
1501004539 VANLALRINZUALI III
1501004541 JOHNY V.L.LAWMSANGA III
CENTRE – AZL-15
GOVT. BUNGKAWN HIGH SCHOOL
Appear-23, Pass-20
1501004550 C. LALHMUNMAWII II
1501004551 C. LALHRIATPUII III
1501004552 F. LAWMSANGZUALI II
1501004553 H. VANLALHRIATZUALI II L in Mz
1501004554 LALNGAIHDAMI II
1501004555 LALRAMLUAHSANGPUII SAILO III
1501004556 LALRAMTHARI II
1501004557 LALRAMTHLANPUII III
1501004558 LALREMTLUANGI II
1501004559 LALROSIAMI II
1501004560 P.C. VANLALNUNHLUI III
1501004562 SNEHA DUTTA III
1501004563 VANLALHRIATI III
1501004564 C. RAMLUAHSANGA III
1501004565 JOEL LALNUNPUIA III
1501004566 JONY RAMNGAIHSANGA III
– 40 –
1501004567 LALPIANMAWIA REANG III
1501004570 SUHIT CHHETRY III
1501004571 SUSHIL ANAND III
1501004572 VANLALMALSAWMA III
GOVT. MAUBAWK HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-6
1501004578 DAVID LALRAMHMACHHUANA III
1501004580 LALLAWMKIMA III
1501004582 LALNUNHLUA III
1501004583 LALRINAWMA C(SS)
1501004584 R. LALSANGLIANA II
1501004585 SAMSON LALCHHANHIMA III
1501004586 SONALAL MURMU III
GOVT. KANGHMUN HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-0
ROYAL STANDARD SCHOOL
Appear-28, Pass-25
1501004599 B. LALCHHINGPUII III
1501004600 CHRISTINA LALRINTLUANGI II
1501004602 JUDY ZOTHANPARI II
1501004603 LALDINGNGHETI III
1501004604 LALENKAWLI ROYTE II
1501004605 LALLAWMZUALI III
1501004606 LALRINAWMI II
1501004608 MACY LALPEKHLUI II
1501004609 R. LALRINSANGI II
1501004610 ROHLUPUII III
1501004612 ZONUNMAWII I
1501004613 ZORAMTHANKIMI II
1501004614 ZOSANGZELI ZOTE III
1501004615 ASRIAL LALHRUAITLUANGA II
1501004616 EPHRAIM RAMDINMAWIA II
1501004617 ISAAC VANLALCHHANHIMA III
1501004618 KARAN GAHA THAPA III
1501004619 LALRAMZAUVA III
1501004620 LALREMRUATKIMA III
1501004621 LALRINTLUANGA III
1501004622 MONISH THAPA II
1501004623 MOSIS VANLALCHHANCHHUAHA I
1501004624 R. ZARZOKIMA III
1501004625 REUBEN LALAWMPUIA III
1501004626 WILLIAM CHAWNGTHANSANGA
II
MARCUS SCHOOL OF EDUCATION
Appear-57, Pass-38
1501004628 C.LALNUNPUII III
1501004629 DINAI VANLALRENGPUII III
1501004630 GANGA CHHETRI III
1501004631 H.C.LALAWMPUII I L in E,Sc,SS
1501004632 J.VANLALPEKI III
1501004633 JENNY LALSANGZELI III
1501004635 LALDINTHARI III
1501004636 LALDUHKIMI III
1501004637 LALDUHMAWII III
1501004638 LALENGMAWII C(SS)
1501004639 LALHRUAITLUANGI II
1501004640 LALNUNSANGI III
1501004641 LALRAMHMUAKI III
1501004647 LALTHAHLUI II
1501004648 MELODY ZONUNTLUANGI III
1501004649 MIMI LALREMRUATI C(SS)
1501004650 NGURTHANSANGI II
1501004652 SAIDINGPUII II
1501004654 SITA KUMARI SUNAR III
1501004655 VANLALHRUAII III
1501004656 VANLALRUATI III
1501004657 ZOHMANGAIHI III
1501004658 AJAY CHHETRI III
1501004659 ANDREW LALTLUANGKIMA C(M)
1501004660 BENJAMIN LALRAMSANGLIANA
III
1501004661 C.ZOTHANKIMA C(M)
1501004662 CHRISTOPHER B.CHOZAH C(M)
1501004663 DAVID M.S.DAWNGLIANA III
1501004664 H.LALCHHUANMAWIA II
1501004665 HENDRIC LALNGAIHAWMA II
1501004667 K.LALLAWMAWMA C(M)
1501004669 LALMUANPUIA III
1501004672 LALRINNUNGA III
1501004673 LALRINSANGA III
1501004674 LALRINZUALA III
1501004675 LALRUATFELA III
1501004676 LALTHAZUALA III
1501004677 LALTHLAMUANA II L in E
1501004678 P.C.LALTHANGLIANA II
1501004679 PETER ROCHANHLUA HMAR I
1501004680 R.LALMALSAWMA II
1501004681 RICHARD LALBIAKHLUNAIII
1501004682 VANLALPEKA III
1501004684 ZOREMSANGA III
AILAWNG HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-5
1501004685 LALRINMAWII III
1501004686 LALHMINGZUALA II
1501004687 LALNUNHLIMA I
1501004688 MALSAWMTLUANGA II
1501004689 RAMDINTHARA III
– 41 –
PRIVATE
Appear-46, Pass-7
1501004697 LALENGMAWII III
1501004713 ZOTHANPUII III
1501004715 BIKASH GURUNG III
1501004718 HMANGAIHROPUIA C(SS)
1501004720 JACOB BIAKTHANSANGA III
1501004724 LALRINPUIA III
1501004729 LALZARLIANA III
1501004735 RAJAN CHHETRI III
CENTRE – AZL-16
GOVT. J.L. HIGH SCHOOL
Appear-55, Pass-52
1501004741 C.LALBIAKDIKI III
1501004742 F.H.LALREMKIMI I
1501004743 F.LALRINDIKI II
1501004744 H.LALRUATDIKI III
1501004745 J.LALREMRUATI II
1501004746 JASINTA LALRUATFELI I L in Mz
1501004747 JENNIFER LALHMANGAIHZUALI
III
1501004748 JOAN LALTHANSANGI II
1501004749 JULIE ZODINSANGI III L in Mz
1501004750 K.C.LALCHHUANAWMI III
1501004752 LALKHAWNGAIHI III
1501004753 LALLIANTHANGI III
1501004754 LALMUANZUALI HNIALUM III
1501004755 LALRUATFELI II
1501004756 LALTHASIAMI III L in Mz
1501004758 LUCY BEIHROZI LAPI I
1501004759 NGAITHANSANGI I L in Mz
1501004760 R.LALTLANPUII III
1501004761 REBECCA LALRINDIKI III
1501004762 REMSANGKIMI III
1501004763 V.LALNUNPUII II L in Mz
1501004764 VANLALAUVI II
1501004765 VANLALDINPUII III
1501004766 VANLALHRUAII III
1501004767 ZOTHANSANGI II
1501004768 BROSON THANCHUNGNUNGA
I L in Mz
1501004769 C.LALLAWMSANGZELA III
1501004770 C.LALRINTLAKA III
1501004771 DAVID LALNUNZIRA II
1501004772 H.LALRINSANGA I
1501004773 ISAK LALLAWMKIMA III
1501004774 JACOB LALSANGBERA I L in Mz
1501004775 JESSIE ZOTHANSANGA I L in Mz
1501004776 JOAR LALRAMCHHANZELA III
1501004777 JOHN LALMUANPUIA III
1501004778 JOSEPH LALRUATZELA III
1501004779 LALAWMPUIA KAWLNI III
1501004780 LALCHHANDAMA III
1501004781 LALCHHANHIMA II L in Mz
1501004782 LALDINGZELA II
1501004783 LALDUHTHLANA III
1501004784 LALHRIATTLUANGA I L in Mz
1501004785 LALLAWMKIMA III
1501004786 LALLAWMZUALA II
1501004787 LALRAMSANGA III
1501004788 LALRUATKIMA III
1501004789 NELSON LALAWMPUIA III
1501004790 NICHOLAS LALCHHANHIMA III
1501004791 PAHLIRA III
1501004793 VANLALHRIATRENGA III
1501004794 VANLALPIANPUIA II
1501004795 ZION LALRAMTANA II
GOVT.GORKHA HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-11
1501004796 NANDINI PUN II
1501004797 SUDARSHINI I L in N
1501004798 VANLALPEKI II
1501004799 ASHIM PARSAD GURUNG III
1501004800 DUR BADUR III
1501004801 GAURAV CHHETRI III
1501004802 KINA KUMAR CHAKMA III
1501004803 M. MADAN KUMAR BHATTARAI
III
1501004804 NITESH CHHETRI III
1501004805 SHANTOSH POON III
1501004806 SURAJ SARKI I L in M,N
PINE MOUNT HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-19, Pass-13
1501004807 H. LALHMINGHLUI III
1501004808 H. ZOREMSANGI III
1501004809 JENNIFER LALHRUAITLUANGI II
1501004810 JOKEBEDY III
1501004811 JULIANA L. REMLENTIRI III
1501004812 K.C. LALBIAKSANGI I
1501004815 LALRINPUII II L in Mz
1501004816 LALTHLAMUANI III
1501004819 HENRY LALRAMNGHAKA III
1501004820 J. LALHRUAITLUANGA II
1501004822 LALSIAMMAWIA C(M)
1501004823 PUJAN CHAKMA I L in Sc,SS
1501004824 RORELKIMA III
1501004825 ZOHMINGLIANA III
L.R.HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-12, Pass-11
1501004826 HELEN LALMALSAWMI III
– 42 –
1501004827 JESSIE SIAMTHANGPUII III
1501004828 LALTLANHLUI III
1501004829 NGURTHANSANGI II
1501004830 NGURTHANSANGI III
1501004831 R LALTHANPUII III
1501004832 BENJAMIN LALROHLUPUIA III
1501004833 F LALDINFELA III
1501004834 MICHAEL LALDUHSAKA III
1501004835 NIMON CHAKMA III
1501004836 S VANLALPEKA III
HIGHLANDER HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-16
1501004838 ELIZABETH VANLALPEKI II
1501004839 LALCHHANHIMI I L in E,M
1501004840 LALMALSAWMI ZOTE III
1501004841 LALRAMNGHAKI II
1501004842 LALRUATFELI II
1501004843 LALRUATSANGI I
1501004844 PRERNA NEWAR III
1501004845 RUTHI MALSAWMKIMI II
1501004846 AJAY KARKI II
1501004847 BENJAMIN ZONUNSANGA I
1501004848 F.LALHUNMAWIA I
1501004849 LALMUANPUIA I L in SS
1501004850 LALVENTLUANGA I L in SS
1501004851 MARKA VANLALZAWMA I L in SS
1501004852 RAKESH KUMAR RAM II
1501004853 VANLALHMACHHUANA II L in SS
CHILDRENS GUIDING SCHOOL
Appear-7, Pass-4
1501004856 VANLALMALSAWMTLUANGI III
1501004857 LALDINPUIA II
1501004858 LALDUHSANGA III
1501004860 ZOSANGLURA III
BRIGHTER HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-24, Pass-21
1501004861 BABY LALNUNZIRI II
1501004862 CHITRA KALA SUNAR III
1501004863 F.LALRUATFELI II
1501004864 F.ZOHMINGSANGI III
1501004865 LALDUHAWMI III
1501004866 LALENGPUII II L in Mz
1501004868 LALRINMAWII III
1501004869 LILYPARI III
1501004870 LUDY SAIZAMPUII SAILO II
1501004873 ARVIND KUMAR III
1501004874 B.LALRINMAWIA I L in Mz
1501004875 DANIEL LALHMUNSANGA
THANGLUAH II
1501004876 JOSHUA PACHUAU I
1501004877 LALDAMPUIA I
1501004878 LALMUANSANGA SAILO II
1501004879 LALTHAKIMA I L in Mz
1501004880 PAUL LALTHLAMUANA I
1501004881 ROBERT BEINGALAI II
1501004882 SANDY T.CHINPAU II L in Mz
1501004883 TIMOTHY LALZARZOKIMA III
1501004884 ZOTHANZUALA III
PRIVATE
Appear-85, Pass-25
1501004893 LALRAMDINI III
1501004895 LALREMLENGI III
1501004896 LALRINFELI III
1501004899 LALTHANTLUANGI III
1501004900 LALVENPUII III
1501004901 LINDA VANLALRUATI III
1501004904 MARY LALDUHAWMI III
1501004907 MERABI SAIHMINGPUII SAILO III
1501004918 SHIKSA GURUNG C(M)
1501004926 AJIT MANJHI III
1501004928 BIAKLIANKUNGA III
1501004946 K.LALHRUAISANGA III
1501004947 K.LALRUATFELA C(M)
1501004948 LALBIAKDIKA III
1501004950 LALCHHANTLUANGA III
1501004951 LALFAKZUALA III
1501004954 LALNUNTLUANGA III
1501004955 LALNUNZAMA III
1501004956 LALREMRUATA III
1501004957 LALRINCHHANA III
1501004958 LALRINSANGA II
1501004961 MICHAEL RAMPANMAWIA C(M)
1501004962 MOHAN III
1501004965 R.LALFAKZUALA C(SS)
1501004966 R.LALREMPUIA III
1501004968 RAMDINMAWIA III
1501004971 ROHMINGSANGA III
1501004972 S.LALRUATSANGA III
1501004976 VIKASH KUMAR SINGH III
1501004977 ZODINPUIA C(M)
CENTRE – AZL-17
GOVT. R.M. HIGH SCHOOL
Appear-23, Pass-14
1501004980 C. LALRAWNGBAWLI I
1501004982 F. VANLALPEKI II L in Mz
1501004985 LALDUHSANGI II L in Mz
1501004987 LALRAMPARI III
1501004988 LALREMPUII I L in Mz
1501004991 MELODY LALLAWMKIMI III
– 43 –
1501004993 TLUANGREMMAWII III
1501004994 ZOTEI VAIPHEI II
1501004995 H. LALRUATSANGA III
1501004997 JACK ZOTHANSANGA II
1501004999 LALNUNTLUANGA III
1501005000 LALRINPUIA I
1501005002 R. VANLALBUATSAIHA III
1501005003 REMRUATMAWIA III
GOVT. DINTHAR HIGH SCHOOL
Appear-25, Pass-20
1501005004 CHINGHOIHKIM III
1501005005 LALHMAHRUAII II
1501005006 LALHRUAITLUANGI II
1501005007 LALLAWMAWMI II
1501005009 LALREMKIMI III
1501005010 LALTHAMAWII I
1501005011 MARY LALBIAKZUALI III
1501005012 REBECCA MALSAWMKIMIIII
1501005013 REBEK V.L.MALSAWMKIMI II
1501005015 VANLALDUHSAKI III
1501005018 CHRISTOPHER LALLIANZUALA III
1501005019 J.C.MALSAWMTLUANGA II
1501005021 LALNUNTHARA III
1501005022 LALREMTHARA I
1501005023 LALRINCHHANA II
1501005024 LALROPUIA II
1501005025 LALZIRSANGA III
1501005026 MALSAWMDAWNGA II
1501005027 MALSAWMTLUANGA III
1501005028 VANLALVULA III
HERMON SCHOOL
Appear-31, Pass-31
1501005029 CC REMRUATPUII I
1501005030 ESTHER LALRINCHHANI I
1501005031 EVA LALHMUNMAWII II
1501005032 GAYATRI GURUNG III
1501005033 L ZAITHANMAWII III
1501005034 LALDUHAWMI I L in E
1501005035 MELODY LALNUNTLUANGI
D L in E,SS,Mz
1501005036 NANCY LALNUNSANGI II
1501005037 R ZOSANGPUII III
1501005038 VANLALCHHUANGI III
1501005039 ZOTHANMAWII II
1501005040 ALEX LALNGAIHAWMA
I L in Sc,Mz
1501005041 H DINGMUANSANGA
I L in Sc,SS
1501005042 JEREMY LALNUNDIKA
D L in Sc,Mz
1501005043 JOEL LUAITHANLIAN II
1501005044 JOSHUA LALREMPUIA II
1501005045 LALDINPUIA I L in Mz
1501005046 LALNGAIHAWMA I
1501005047 LALROHLUA CHHANGTE II
1501005048 LK MALSAWMTLUANGA I L in Mz
1501005049 MALSAWMTLUANGA KAWLNI III
1501005050 NIKHIL CHHETRI II
1501005051 P THANSANGA I
1501005052 PC LALREMRUATA I L in Mz
1501005053 PC VANLALHRUAIA I
1501005054 R LALNUNFIMA I
1501005055 R LALNUNTHARA D L in M,Sc,Mz
1501005056 T VANLALCHHUANGA I
1501005057 THOMAS LALTLANZAUVA
I L in Mz
1501005058 V SANGTHANZUALA D L in Sc,Mz
1501005059 VANLALHRUAIZELA I
TUIKUAL ‘S’ HIGH SCHOOL
Appear-45, Pass-43
1501005060 C.MALSAWMTLUANGI III
1501005061 CHAWNGTHANKIMI HAUZEL II
1501005062 L.T.C. MALSAWMHLUI III
1501005064 LALDINTHARI III
1501005065 LALDINTLUANGI III
1501005066 LALENGMAWII III
1501005068 LALHRIATPUII II
1501005069 LALHUNTHARI SAILO III
1501005070 LALLAWMZUALI II
1501005071 LALMUANPUII II
1501005072 LALMUANZUALI I L in Mz
1501005073 LALNUNZIRI III
1501005074 LALREMMAWII III
1501005075 LALRINFELI II L in E
1501005076 MALSAWMTLUANGI III
1501005077 MALSAWMZUALI II
1501005078 MELODY LALRUATSANGI I
1501005079 NGURNUNMAWII SAILO III
1501005080 NGURTHANZAMI III
1501005081 R. LALHRUAITLUANGI III
1501005082 R. RALTHANPUII III
1501005083 V. LALDINPUII III
1501005084 V.L. RUATFELI III
1501005085 VANLALAWMAWII III
1501005086 VANLALPEKI RALTE III
1501005087 VANLALREMRUATKIMI II
1501005088 ZARZOKIMI III
1501005089 ZIONTHANGI II
1501005090 ZOTLUANGPUII III
1501005091 B. LALTHANTLUANGA III
– 44 –
1501005092 C. LALHRUAIMAWIA III
1501005093 C. LALNUNTLUANGA III
1501005094 DAVID LALRINCHHANA RANA III
1501005095 F.C. LALHRUAISANGA II
1501005096 JEHO LALRUATZELA III
1501005097 K. LALREMRUATA III
1501005098 LALRINNUNGA III
1501005099 LALRINZAUVA II
1501005100 MARTIN LALTHUAMLUAIA III
1501005101 SAMUEL LALHRIATZUALA III
1501005102 VANLALHRIATPUIA II
1501005103 VANLALHRUAIZELA III
1501005104 VANLALMUANPUIA III
PRIVATE
Appear-89, Pass-39
1501005105 AGNES V. LARI III
1501005107 C. LALRINZUALI III
1501005115 K. LALHLIMPUII C(ScT)
1501005116 K. LALRINTLUANGI III
1501005117 KIMBIAKLUN III
1501005120 LALBIAKNUNGI III
1501005121 LALHMINGMAWII NGENTE III
1501005125 LALLAWMMAWII III
1501005126 LALMUANCHHANI C(ScT)
1501005127 LALMUANKIMI III
1501005132 LALRAMNGHETI RALTE III
1501005133 LALRAMTHANGI SAILO II
1501005134 LALREMRUATI III
1501005135 LALREMRUATI III
1501005136 LALRINCHHANI III
1501005139 LALSANGPUII III
1501005140 LYNDA CVL HMANGAIHZUALI II
1501005141 MARY LALREMTLUANGI II
1501005142 MELODY LALAWMPUII III
1501005148 VANLALTHLAMUANPUII C(M)
1501005150 ZOHMINGTHANGI III
1501005153 ALDRIN VANLALNGHAKA I
1501005155 BIAKCHHINGPUIA III
1501005156 C. LALRUATFELA III
1501005157 DAVID LALMALSAWMA III
1501005158 DAVID P.C.LALDINPUIA II
1501005159 DIVESH LALRINENGA III
1501005160 F. VANLALTHUNUNA C(ScT)
1501005161 H. LALFAKMAWIA III
1501005163 HOREB LALRUATPUIA III
1501005166 K. LALREMPUIA III
1501005168 K. NUNZAUVA III
1501005170 LALCHHANPUIA C(M)
1501005171 LALDIKMAWIA II
1501005172 LALDUHSAKA III
1501005174 LALMALSAWMA C(ScT)
1501005176 LALRAMENGMAWIA II
1501005180 LALRINENGA III
1501005181 LALRINHLUA III
1501005184 MALSAWMTLUANGA III
1501005188 S.K.LIANA III
1501005189 V. LALSANGZELA III
1501005195 VANLALPEKA III
1501005196 WILLIAM ZODINSANGA III
1501005197 ZD LALTHLAMUANPUIA III
CENTRE – AZL-18
GOVT. K.M. HIGH SCHOOL
Appear-53, Pass-53
1501005200 ALICE LALLAWMZUALI II
1501005201 B. LALLAWMKIMI I L in Mz
1501005202 BIAKHMINGLIANI II
1501005203 ESTHER LALHMELTHAI III
1501005204 ESTHER LALRINTLUANGI III
1501005205 LALCHHANCHHUAHI II
1501005206 LALDINTHARI III
1501005207 LALHERMAWII III
1501005208 LALHLIMPUII SAILO III
1501005209 LALHMINGMAWII II
1501005210 LALHRIATPUII II
1501005211 LALNUNSANGI II
1501005212 LALREMPUII III
1501005213 LALTHATLUANGI III
1501005214 R.LALREMRUATI II
1501005215 V.LALHRIATPUII III
1501005216 VANLALHMANGAIHI II
1501005217 VANLALPEKHLUI II L in Mz
1501005218 VANLALREMRUATPUII I L in Mz
1501005219 VANLALRUATI II
1501005220 VANLALTHAMAWII III
1501005221 VL.NUNFIMI I
1501005222 VL.RINZUALI I L in Sc
1501005223 ZOMUANSANGI II
1501005224 ZORAMCHHANI II
1501005225 CLEMENT THANGLIANSANGA II
1501005226 DAVID VANLALFAKA I L in M
1501005227 H.LALREMRUATA III
1501005228 H.LALRINLIANA III
1501005229 J.VANLALREMRUATA II
1501005230 JOSEPH LALDINPUIA III
1501005231 LALAWMPUIA II
1501005232 LALBIAKNIA III
1501005233 LALHRIATPUIA III
1501005234 LALRAMLIANA III
1501005235 LALREMTLUANGA III
1501005236 LALRINHLUA SAILO III
1501005237 LALRINTLUANGA SAILO III
1501005238 LALRUATTLUANGA I L in Mz
– 45 –
1501005239 MALSAWMDAWNGZUALA III
1501005240 NICKY RAMDINTHARA II
1501005241 OBEDA LALTHATLUANGA
I L in E,Mz
1501005242 PC.LALBIAKTLUANGA III
1501005243 R.LALHLUPUIA I
1501005244 RAMNUNZIRA III
1501005245 RC.LALRINSANGA II
1501005246 RYUHMO CHOZAH I
1501005247 SAMUEL LALHRIATPUIA III
1501005248 SAMUEL LALROCHUNGA II L in Mz
1501005249 SANGMAWIA II
1501005250 VANLALTHLANENGA I
1501005251 WILLIAM
H.VANLALKHAWNGAIHA II
1501005252 ZOMUANSANGA III
GOVT. LENGPUI HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-8
1501005253 KROSS HMINGTHANSANGI
III L in Mz
1501005255 LALRUATKIMI III
1501005256 LALTHAFELI III
1501005257 LALTHAZUALI III
1501005258 LALTLUANGKIMI II
1501005259 LALZAWMLIANI III
1501005260 ROSANGPUII II
1501005261 LALENGKIMA III
VAIVAKAWN HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-12
1501005262 C.LALMUANPUII III
1501005264 LALDUHSAKI III
1501005267 LALREMSANGI III
1501005268 LALRINAWMI VARTE III
1501005269 LALRUATFELI III
1501005272 LALHRUAIMAWIA II
1501005273 LALHUMHIMA III
1501005274 LALLAWMZUALA TOCHHAWNG
III
1501005275 MALSAWMSANGA II
1501005276 SIAMLUNMANGA D L in M,SS,Mz
1501005277 TOMMY ROSANGLIANA II
1501005278 VANLALDINA III
ZOTLANG HIGH SCHOOL
Appear-25, Pass-16
1501005285 LALNGAIHZUALI III
1501005286 LALNUNZIRI III
1501005287 LALPEKHLUI III
1501005289 PRABHA THAPA III
1501005290 RUALKHUMI III
1501005291 V.L. MALSAWMTLUANGI III
1501005292 VANLALDUHAWMI C(E)
1501005293 ZOTHANPUII II
1501005294 C. LALTHAZUALA III
1501005295 JACOB LALRINHLUA III
1501005296 LALCHAMLIANA C(E)
1501005297 LALDUATMAWIA II
1501005298 LALHMANGAIHSANGA III
1501005299 LALRAMTHARA II
1501005300 LALRUATFELA III
1501005301 MALSAWMKIMA III
1501005303 T LALRUATMAWIA III
1501005304 VANLALTHLANA II
KANAN HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-11
1501005305 BRENDA LALREMDIKI III
1501005306 ELIZABETH VANLALDUHAWMI
I L in Mz
1501005307 H. LALTHAKIMI III
1501005308 LALCHHANHIMI II L in Mz
1501005309 LALHMANGAIHI II L in Mz
1501005313 MONICA LALREMSANGI II
1501005315 VANLALHLIMPUII II
1501005317 HMANGAIIHDAWNGZUALAIII
1501005318 JIMMY LALDINPUIA III
1501005319 OLIVER VANLALHRUAIA III
1501005320 V. LALCHHUANKIMA III
ST. SALVIUS HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-14, Pass-5
1501005325 LALLIANTLUANGI III
1501005327 LALTHAZUALI III
1501005329 PC LALRUATSANGI III
1501005330 REMRUATFELI II
1501005336 STEPHEN LALRINCHHANA I
NEW AGE ACADEMY
Appear-24, Pass-20
1501005337 H. LALNUNPUII II L in Mz
1501005338 H.K. LALRAMTHARI III
1501005339 HEMA CHAKMA III
1501005340 HMINGTHANMAWII II
1501005341 LALMALSAWMI II
1501005342 LALNUNPUII III
1501005344 NIKITA THAPA II
1501005346 VANLALFAKAWMI II
1501005347 VANLALRUATI III
1501005348 VANNEIHCHHUNGI II
1501005350 J. LALLAWMKIMA III
1501005351 JONATHAN VANLALHRIATPUIA
I L in Mz
– 46 –
1501005352 LALREMSANGA III
1501005353 LALTANPUIA II
1501005354 LALTHIANGHLIMA III
1501005356 MOSES ZODINTHARA III
1501005357 S. LIANBUANGA III
1501005358 SAMUEL LALREMRUATA III
1501005359 SANKAR CHAKMA III
1501005361 VIMAL SUNAR III
SPRINGDALE SCHOOL
Appear-13, Pass-10
1501005362 ANNIE VANLALVENI III
1501005363 CATHERINE LIANSANGPUII II
1501005364 H.LALBIAKZUALI II L in Mz
1501005365 LALHMANGAIHZUALI II
1501005366 LALPEKHLUI II
1501005367 R.LALRUATKIMI II
1501005369 J.VANLALRUATA I
1501005370 LALHMINGHLUA CHHAKCHHUAK
II
1501005371 LALLAWMAWMA HRAHSEL C(M)
1501005372 LALLIANTHANGA C(M)
1501005373 LALREMTLUANGA PACHUAU II
1501005374 REMSANGZUALA RALTE III
PRIVATE
Appear-120, Pass-16
1501005375 ABIGAIL LALTHANZUALI III
1501005377 ANGELA ZOMUANSANGI III
1501005393 JACINTA DARTHANGPUII III
1501005396 LALBIAKCHAWNGPUII III
1501005397 LALBIAKHLUI III
1501005402 LALHMANGAIHZUALI III
1501005441 RUBY LALRAMMUANI III
1501005442 RUTH VANLALTHLANGI III
1501005458 HMINGTHANMAWIA III
1501005459 IMMANUEL LALREMRUATAIII
1501005470 LALHUMHIMA III
1501005477 LALPEKHLUA RENTHLEI III
1501005485 LALROKIMA III
1501005487 LALTANPUIA II
1501005491 PC LALAWMPUIA II
1501005499 STALLONE
LALCHUNGNUNGBERA III
CENTRE – AZL-19
GOVT. CH.CHHUNGA HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-9
1501005509 BABY LALHMINGSANGI II
1501005510 C LALLAWMKIMI III
1501005511 EMMA J LALTHIANGHLIMIIII
1501005512 LALHUMHIMI III
1501005513 LALPARVULI III
1501005514 LALREMZOVA III
1501005515 LIANDINGPUIA III
1501005516 MALSAWMDAWNGKIMA III
1501005517 S.R.LALHMANGAIHZUALA III
GOVT. TANHRIL HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501005518 LALRUATDIKI II L in Mz
1501005519 MALSAWMTLUANGI II
1501005520 ZOHERLIANI III
1501005521 EZEBA MALSAWMZUALA II
1501005522 ISAAC LALHUNRUATA I L in Mz
1501005523 JONATHAN LALHRIATKIMA II
1501005524 LALHRIATNUNGA III
1501005525 ZODINPUIA III L in Mz
GOVT. SAKAWRTUICHHUN HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501005526 HMINGCHUNGNUNGI II
1501005527 LALHRIATRENGI II L in Mz
1501005528 LALKROSHLUI II L in Mz
1501005529 LALNUNZIRI I L in Mz
1501005530 LALRINDIKI I L in Mz
1501005531 MALSAWMKIMI II L in Mz
1501005532 CALEBA LALRUATSANGA
II L in Mz
1501005533 LALTLANMAWIA I L in Mz
1501005534 LR THANZUALA I L in Mz
1501005535 VANLALRIMAWIA I L in Mz
FAITH ACADEMY
Appear-44, Pass-44
1501005536 DAPHNE LALDINTHARI II
1501005537 FLORENCE VANINMAWII III
1501005538 GABRIELLA K.LALREMRUATI II
1501005539 H. LALNGAIHZUALI I L in M
1501005540 K. ZODINPUII III
1501005541 LALBIAKDIKI III
1501005542 LALDUHSANGI I
1501005543 LALLAWMZUALI I
1501005544 LALMUANZUALI II L in Mz
1501005545 LALRINAWMI II L in Mz
1501005546 LALSIAMTHARI II
1501005547 MALSAWMTLUANGI I L in Mz
1501005548 MALSAWMZUALI I L in Mz
1501005549 MARIA ZOSANGZUALI I L in Mz
1501005550 NAOM LALHRUAIMAWII II
1501005551 REMSANGPUII D L in M,Sc,SS,Mz
1501005552 RUTH ZOTHANTLUANGI I L in Mz
1501005553 SARAH LALHMANGAIHI I
1501005554 SARAH LALRINPUII II
– 47 –
1501005555 V.LALTHLAMUANPUII I L in Mz
1501005556 VANLALRINCHHANI
D L in E,M,Sc,Mz
1501005557 ZOLIANSANGI D L in M,Sc,Mz
1501005558 ZORINMAWII I L in Mz
1501005559 ZOTHANKIMI I L in Mz
1501005560 C.LALRINENGA II
1501005561 DAVID LALLAWMZUALA I L in Mz
1501005562 DAVID SAIDINPUIA I
1501005563 DAVID ZONUNTLUANGA I
1501005564 H. ZODINPUIA I
1501005565 HD LALRINFELA II
1501005566 HD. LALRINMAWIA I L in Mz
1501005567 K.LALNUNSANGA I L in Mz
1501005568 LALCHAWIMAWIA I
1501005569 LALCHHANHIMA I
1501005570 LALCHHUANAWMA I
1501005571 LALHMANGAIHZUALA III
1501005572 LALHMUNSANGA III
1501005573 LALLAWMZUALA I L in SS,Mz
1501005574 LALRAMDINTHARA II
1501005575 MICHAEL LIANCHUNGNUNGA II
1501005576 MOSES VL MUANPUIA I L in Mz
1501005577 RAMDINTLUANGA III
1501005578 S.LALREMRUATA II
1501005579 SAISANGA SAILO III
RESIDENTIAL SCHOOL FOR PRIVILEGED
CHILDREN
Appear-16, Pass-13
1501005580 CATHERINE CHAWNGTHANMAWII
II L in Mz
1501005581 IRENE LALRIMAWII II
1501005583 LALRINMAWII II L in Mz
1501005584 LALRINTLUANGI III
1501005585 LALRUATFELI III
1501005586 LALSANGPUII II L in Mz
1501005587 LALTHAZUALI III
1501005590 PC RAMENGMAWII I L in Mz
1501005591 R. LALTHANZAMI III L in Mz
1501005592 R. VANLALCHHANHIMI III L in Mz
1501005593 VANLALHMANGAIHI III L in Mz
1501005594 ZAILAWMI III
1501005595 ZONUNMAWII III
CHAWLHHMUN HIGH SCHOOL
Appear-26, Pass-26
1501005596 C.LALRINZUALI III
1501005597 CATHERINE MALSAWMTLUANGI
I L in Mz
1501005598 ESTHER LALHMANGAIHZUALI II
1501005599 LALDUHAWMI III L in Mz
1501005600 LALHMINGSANGI II
1501005601 LALHRUAITLUANGI III
1501005602 LALNUNPUII I L in Sc,SS,Mz
1501005603 LALREMRUATI I
1501005604 LALRINTLUANGI I
1501005605 LALRUATKIMI III
1501005606 LALRUATPUII D L in E,Sc,SS,Mz
1501005607 MARY LALBIAKTHIANGI II
1501005608 P.C. RAMTHARNGHAKI II
1501005609 VANLALVENPUII III
1501005610 C. VANLALMALSAWMTLUANGA II
1501005611 DOBY RAMTHIANGHLIMA I L in Mz
1501005612 ERIC VANLALPEKA II
1501005613 H. LALMUANPUIA II
1501005614 JONY LALRAMCHHANA II
1501005615 LALBIAKSANGA II
1501005616 LALFAMKIMA II L in Mz
1501005617 LALHMANGAIHSANGA II
1501005618 LALHMANGAIHZUALA II
1501005619 LALHMINGHLUA II L in Mz
1501005620 LALNEIHKIMA II
1501005621 ZOSANGLUAIA I L in Mz
ST.JAMES SCHOOL
Appear-28, Pass-28
1501005622 C.LALHLIMPUII II
1501005623 C.NGURTHANTLUANGI I
1501005624 C.VANLALRUATI I
1501005625 ELEANOR LALZEPUII
D L in E,Sc,SS,Mz
1501005626 K.LALNUNHLIMI I L in SS,Mz
1501005627 LALAWMAWII D L in E,Sc,SS,Mz
1501005628 LALCHHANDAMI D L in E,Sc,SS
1501005629 LALHMANGAIHZUALI I
1501005630 LALKROSMAWII D L in E,Sc,SS,Mz
1501005631 LALMUANPUII D L in E,Sc,SS,Mz
1501005632 LALNGURPUII SAILO III
1501005633 LALREMRUATI PACHUAU
D L in E,Sc,SS
1501005634 LALRINSANGI I
1501005635 LALTHIANGHLIMI I
1501005636 R.LALREMPUII I
1501005637 C.LALLUNGMUANA I
1501005638 DANNY ZOTHANPUIA I L in E
1501005639 FREDDY LALREMRUATA II
1501005640 H.LALRUATFELA I
1501005641 ISAAC LALRUATPUIA RALTE
I L in E
1501005642 J.LALHLIMPUIA D L in Sc,SS
1501005643 JAMES LAL SARKI III
1501005644 LALRINAWMA II
– 48 –
1501005645 LALRINPUIA I
1501005646 LALROZAMA I L in E
1501005647 R.LALRINKIMA I L in E
1501005648 R.LALTHANPUIA I L in E
1501005649 R.MALSAWMTLUANGA
D L in E,Sc,SS
R.S. SCHOOL OF LEARNING
Appear-27, Pass-26
1501005650 C. LALREMTLUANGI II
1501005652 LALNGAIHAWMI II
1501005653 LALNUNHLUI II L in E
1501005654 LALRUATFELI II
1501005655 LHINGNEIHTHIANGI II
1501005656 SITA SUNAR III
1501005657 VANLALHRIATZUALI I
1501005658 VANLALMAWII D L in E,Mz
1501005659 VIJAYA LAXMI II
1501005660 ZOHRIATPUII II
1501005661 ZORAMTHARI II
1501005662 DANNY LALDINPUIA II
1501005663 H.LALRUATFELA III
1501005664 JH.ZODINSANGA I
1501005665 JOSEPH LALHRUAITLUANGA I
1501005666 K.NGURTHANTLUANGA II
1501005667 KUNDAN KUMAR III
1501005668 LALTHLAMUANA II
1501005669 MALSAWMZUALA II
1501005670 P.C.LALREMZUALA II
1501005671 PEHEUDWADI I
1501005672 PHIRTHANCHHUNGA II
1501005673 RAJESH CHHETRI III
1501005674 SAMUEL LALCHENPUIA II
1501005675 VANLALBIAKMUANPUIA II
1501005676 VIKASH KUMAR ROY I
ELKTON HILL SCHOOL
Appear-4, Pass-3
1501005677 LALRUATSANGI III
1501005679 SYLVIA LALTLANHLUI II L in Mz
1501005681 THIRPHAN MURMU III
PRIVATE
Appear-56, Pass-31
1501005682 B.LALCHHANHIMI III
1501005683 BABY LALBIAKHLUI III
1501005684 C.LALENGZUALI III
1501005685 C.LALRINSANGI II
1501005686 ESTHER LALDINPUII III
1501005687 H LALDINPUII III
1501005696 LALNUNFELI III
1501005698 LALSIAMPUII III
1501005700 RAMTHIANGHLIMI III
1501005702 REMRUATPUII III
1501005704 SHARON III
1501005705 VANLALDAMPUII III
1501005706 VANLALHRIATPUII II
1501005707 VANLALTHAKIMI III
1501005708 VANLALTHLAMUANI I
1501005710 ZOMUANPUII III
1501005712 ZORAMDINTLUANGI III
1501005715 C. ZAIHMINGLIANA II
1501005716 CLEMENT MALSAWMZUALA III
1501005722 LALDUHSAKA III
1501005723 LALENGKIMA FANAI III
1501005724 LALHRIATRENGA III L in Mz
1501005725 LALLAWMTLUANGA III
1501005729 LALTHAZUALA III
1501005730 MALSAWMTLUANGA III
1501005732 PRATAP CHHETRI II
1501005733 R.VANLALHRIATKIMA III
1501005735 THOMAS LALNUNHLUA III
1501005737 VANLALCHHANHIMA III
1501005738 VANLALPEKHLUA III
1501005739 ZION LALRAMMAWIA II
CENTRE – AZL-20
GOVT. REIEK HIGH SCHOOL
Appear-4, Pass-4
1501005740 LALBIAKMAWII III
1501005741 LALRINAWMI III
1501005742 LALRINKIMI III
1501005743 VANLALSIAMMAWII II
W.LUNGDAR HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-0
RULPUIHLIM HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-2
1501005752 CHRISTINA LALRINNUNGI C(M)
1501005755 LALROHLUA III L in Mz
1501005756 ZARZOKIMA III
LUNGPHUN NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-9, Pass-3
1501005758 LALNGILNEIHI III
1501005759 LALRAMDINTHARI III
1501005760 GABRIELC.LALMUANPUIA
II L in Mz
PRIVATE
Appear-15, Pass-2
1501005767 ESTHER LALNUNZIRI III
1501005776 LALRAMCHHUANGA III
– 49 –
CENTRE – AZL-21
GOVT. TUISUALRAL HIGH SCHOOL
Appear-29, Pass-28
1501005782 EMMANUEL TINGTHIENMAWI III
1501005783 GRACE NUZAWNI II
1501005784 LALHMACHHUANI II
1501005785 LALRAMENGI III
1501005786 LALRAMNUNTHAR II
1501005787 LALRUATMAWII III
1501005788 RC LALRUATPUII III
1501005789 RUTHI LALNUNZUII III
1501005790 ZOMUANPUII III
1501005791 ZOTHANPUII III
1501005793 ANDY MALSAWMSANGA III
1501005794 CHATUANLALRAMNGHAKA III
1501005795 CHRISTO H. TIMOTHY I L in Sc
1501005796 DANIEL ZAIREMMAWI ZOTE III
1501005797 DAVID LALROHLUA III
1501005798 FIMLIANSANGA I
1501005799 HC ZORAMLAWMA II
1501005800 J. LALRAMLIANA III
1501005801 JAMES RAMTHIANGHLIMA III
1501005802 JOHN H. LALREMMAWIA III
1501005803 LALHMANGAIHZUALA I L in Sc,SS
1501005805 LALNGHATLIANA III
1501005806 LALREMRUATA III
1501005807 LALRUATFELA III
1501005808 LALSIAMSANGA III
1501005809 MICHAEL LALMALSAWMA II
1501005810 R. LALHMANGAIHZAUVA III
1501005811 ZOLIANTLUANGA III
VAITIN HIGH SCHOOL
Appear-21, Pass-21
1501005812 CHUAUZAMPUII III
1501005813 JENNY MALSAWMKIMI III
1501005814 LALBIAKHLUNI III
1501005815 LALBIAKMAWII III
1501005816 LALHRUAITLUANGI II
1501005817 LALNUNSANGI II
1501005818 LALRAMNGHAKI II
1501005819 LALREMMAWII III
1501005820 LALRINNUNGI III
1501005821 LALRINTLUANGI III
1501005822 VANLALHRUAII II
1501005823 GOLALA III
1501005824 HRANGLIANBUANGA III
1501005825 IMMANUEL LALMUANKIMA II
1501005826 JEHO RAMLUAHSANGA II
1501005827 K. HUNLAWMAWMA III
1501005828 LALHMAHRUAIA III
1501005829 LALHMUNMAWIA II
1501005830 LALRINMAWIA II
1501005831 LALROPUIA II
1501005832 PHILIP LALHRIATCHHUNGA I
MANA HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501005833 DOROTHY LALROTLUANGI II
1501005834 JOLLY LALVENPUII III
1501005835 LALHRIATZOVI II
1501005836 LALHUNTHARI III
1501005837 LALNUNSIAMI II
1501005838 LALRINNGHETI III
1501005839 TLANGLAWMKIMI II
1501005840 JESSY LALDUHSAKA I
1501005841 JOHN LALRAWNGBAWLA II
1501005842 RICKY LALRINFELA I
PRIVATE
Appear-25, Pass-6
1501005855 ZOTHANSANGI III
1501005858 K.LALRUATSANGA III
1501005859 LALFAKZUALA III
1501005864 PACHHUNGA III
1501005865 R LALNUNTLUANGA III
1501005868 RORELTULIANA III
CENTRE – AZL-22
GOVT. DARLAWN HIGH SCHOOL
Appear-25, Pass-24
1501005870 C.LALHLIMPUII D L in M,Sc,SS,Mz
1501005871 EMELYN ZOTHANZUALI I L in Sc
1501005872 JENNY LALLAWMSANGI III
1501005873 LALCHHUANAWMI III
1501005874 LALHRIATRENGI III
1501005875 LALHRUAITLUANGI I
1501005876 LALRUATFELI I L in Mz
1501005877 LALRUATFELI I
1501005879 VANLALCHHUANGI I
1501005880 VANLALHRIATI II
1501005881 VANLALRUATI III
1501005882 VANZAMPUII II
1501005883 ZOTHANSANGI III
1501005884 C.LALDUHAWMA III
1501005885 JOEL LALA III
1501005886 JOSEPH LALLAWMZUALA I
1501005887 LALAWMPUIA II
1501005888 LALBIAKRINAWMA III
1501005889 LALHRUAIZELA I
1501005890 LALNUNFELA II
1501005891 LALRINFELA I
1501005893 LAWMZELA III
1501005894 SIMON LALRINFELA II
1501005895 ZAIREMTLUANGA II
– 50 –
GOVT. N.M.HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501005896 LALHRUAITLUANGI II
1501005897 LALNGAIHAWMI II
1501005898 LALNUNPUII II
1501005899 LALRUATFELI II
1501005900 ZOREMSIAMI III
1501005901 IMRAN KHAN III
1501005902 LALREMRUATA III
1501005903 LALRUATCHHUNGA III
1501005904 LALTHANSANGA III
1501005905 LALTHLAMUANPUIA II
GOVT. SAWLENG HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-12
1501005906 H.ROPUILIANI I L in SS,Mz
1501005907 LALENGZUALI II
1501005908 LALREMMAWII III
1501005909 LALRINMAWII I L in Mz
1501005910 LALTLANMAWII III
1501005911 RUTH SL.MUANSANGI III
1501005912 SANGHNIH LALREMRUATIIII
1501005913 T.VANLALSANGI III
1501005915 THANGROMUANA II L in Mz
1501005916 VANLALCHHANTLUANGA III
1501005917 VANLALRAMDINTHARZELA II
1501005918 ZAITHANCHHUNGA I
PRESBYTERIAN ENGLISH SCHOOL, DARLAWN
Appear-14, Pass-14
1501005919 C.LALRINFELI D L in M,Sc,Mz
1501005920 ELLIE MALSAWMDAWNGZELI
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501005921 LALNUNPUII I L in M,SS
1501005922 LALRINDIKI D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501005923 REBEK LALHRUAITLUANGI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501005924 VANLALRUATI D L in E,Sc,SS,Mz
1501005925 VANLALVENI D L in E,M,Sc,Mz
1501005926 ZONUNSANGI I L in Mz
1501005927 ALBERT LALLAWMSANGA
D L in M,Sc,Mz
1501005928 LALHERLIANA I L in Sc
1501005929 LALRINAWMA I L in Sc
1501005930 R.LALREMSANGA II
1501005931 ROTHANGLIANA I L in Sc
1501005932 ZOSANGLURA D L in M,Sc,Mz
DON BOSCO SCHOOL, DARLAWN
Appear-3, Pass-3
1501005933 CHRISTINA LALNGAIHZUALI
D L in E,Mz
1501005934 JULIE LALHMUNMAWII I
1501005935 LALREMRUATI I L in Mz
SUNHLUCHHIP NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-3, Pass-1
1501005937 NANCY NIANGNGAIHVUNGI III
DARLAWN HIGH SCHOOL-II
Appear-10, Pass-7
1501005941 LALNIPUII II
1501005942 MALSAWMDAWNGZUALI III
1501005943 VANLALHMACHHUANI III
1501005944 JEHO LALKUNGPUIA III
1501005945 JEHOVAJIRE II
1501005946 K.LALNGAIHAWMA III
1501005948 ZODINSIAMA III
N. SERZAWL SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-7
1501005949 LALAWMPUII II L in Mz
1501005950 LALREMPUII III
1501005951 LALRINFELI RALTE III
1501005953 LALTHAPUII III
1501005954 PC.LALRINZUALI II
1501005955 ALEX HMANGAIHLIANA III
1501005956 LALTHLAMUANA I
PRIVATE
Appear-67, Pass-20
1501005958 EVELYN RAMTIAMMAWII III
1501005966 LALHRIATPUII III
1501005971 LALMUANPUII III
1501005972 LALNUNHLIMI III
1501005973 LALRAMDINPUII C(E)
1501005974 LALRAMENGI III L in Mz
1501005975 LALRAMMAWII III
1501005976 LALREMRUATI III
1501005978 LALRENGPUII II
1501005980 LALROTLUANGI III
1501005982 LINDA LALHMACHHUANI III
1501005983 LINOR LALTLANKIMI III
1501005984 MONICA II
1501005987 R.LALHMANGAIHZUALI III
1501005988 RAMHLUMAWII III
1501006004 JAMES LALREMSANGA III
1501006006 LALCHUANGLIANA III
1501006018 LALTHAFAMKIMA C(ScT)
1501006021 NICKY MALSAWMTLUANGA III
1501006024 TIMOTHY LARINTLUANGA III
1501006025 VANLALROLUAHPUIA III
1501006027 ZONUNMAWIA III
– 51 –
CENTRE – AZL-23
GOVT. ZORAM HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-5
1501006029 HMANGAIHNASANGZUALI
II L in Mz
1501006030 LALTHASANGKIMI II L in Mz
1501006032 ZOREMSIAMI III
1501006034 JOSEPH LALRINLIANA C(M)
1501006035 K LALMUANAWMA I L in E,Mz
1501006036 LALHRUAIMAWIA C(M)
1501006039 TIMOTHY LALBIAKREMA VARTE
II L in Mz
GOVT. E.PHAILENG HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-11
1501006040 LALNGAIHSAKI III
1501006041 LALREMTLUANGI III
1501006042 LALRINGZELI III
1501006043 VANLALCHHANHIMI II
1501006044 VANLALCHHANHIMI II
1501006045 C.RORELSANGA II
1501006046 C.VANLALAWMPUIA III
1501006047 VANENGMAWIA III
1501006048 VANLALFELA III
1501006049 VANLALTLUANGA II
1501006050 ZOTHANBUANGA III
KHANPUI HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501006051 LALZOVI III
1501006052 SIESANGKIMI II
1501006053 VANLALCHHARI I L in E,Mz
1501006054 EMANUEL LALCHHANCHHUAHA
II L in Mz
1501006055 JMS DAWNGZELA II
1501006056 JOSEPH LALRINFELA I L in Sc,Mz
1501006057 KHAWTINKHUMA I
1501006058 LALCHHANHIMA I L in Mz
1501006059 ROCHAMLIANA I L in Sc,Mz
1501006060 THANGZIRA II
LAILAK NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-7, Pass-4
1501006062 RAMROPUII III L in Mz
1501006063 SAWMPARI II L in Mz
1501006064 KANAN LALRAMPARA II L in Mz
1501006065 LALENGKIMA C(E)
1501006067 LALSAWIA I L in Mz
PRIVATE
Appear-49, Pass-13
1501006068 ANNA LALREMRUATI II
1501006069 C.D.LALRINKIMI II
1501006070 DOROTHY HRANGNEIHTLINGI III
1501006074 HMANGAIHSANGI II
1501006080 LALMUANAWMI II
1501006082 LALRINHLUI III
1501006083 LALRINMAWII II L in Mz
1501006087 LALTHAZOVI III
1501006095 ZOHMINGLIANI III L in Mz
1501006100 JONATHAN LALCHHANDAMA II
1501006104 LALHMINGTHANGA C(E)
1501006109 LALREMRUATA III
1501006112 LALRUATKIMA I
1501006115 MALSAWMTLUANGA III
CENTRE – AZL-24
GOVT. SUANGPUILAWN HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-9
1501006120 DEBORA KAISANGPUII II L in Mz
1501006121 H.V. LALTHANPUII III L in Mz
1501006122 JESSI LALRAMPUII III L in Mz
1501006124 LALLAWMSANGI II L in Mz
1501006125 LALRINZAMI II
1501006126 VANLALTHLANI III
1501006128 LALLAWMZUALA II
1501006129 LALVENHIMA II L in Mz
1501006130 ZOTHANSANGA RALTE II
GOVT. VANBAWNG HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-7
1501006132 H.D.ZIRSANGZELI II
1501006135 LALNUNSIAMI III
1501006136 LALROHLUPUII III
1501006138 MALSAWMTLUANGI II L in Mz
1501006139 C.LALPEKHLUA III
1501006140 JOSUA LALMALSAWMA III L in Mz
1501006141 JOSUA LALNUNCHHUANGA
I L in Sc,Mz
N.KHAWLEK R.M.S.A SECONDARY SCHOOL
Appear-7, Pass-3
1501006146 JESI LALDUHAWMA II
1501006147 LALROCHAMA III
1501006148 TIMOTHE LALRINHLUA II
LAMHERH SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-2
1501006153 LALBUATSAIHA II L in Mz
1501006157 R.LALMUANAWMA III
PRIVATE
Appear-10, Pass-3
1501006159 H. VANLALDUHSANGI III
– 52 –
1501006160 JENNY LALTHAZUALI III
1501006167 T.B.C. MALSAWMSANGA III
CENTRE – AZL-25
GOVT. PHUAIBUANG HIGH SCHOOL
Appear-20, Pass-17
1501006169 ESTHER LALTHANPUII III
1501006170 LALHRIATPUII III
1501006171 LALNUNPARI III
1501006172 LALNUNSIAMI I L in Mz
1501006173 LALREMRUATI FAIHRIAM I
1501006174 LALRINHLUI II
1501006175 LALRUATDIKI I L in M
1501006176 LALTHANTLUANGI III
1501006177 P.C LALREMRUATI III
1501006178 F. LALMUANPUIA II
1501006179 HENRY ZOLIANSANGA III
1501006181 JOSEPH LALDINSANGA III
1501006182 MAHER LALRONGHETA III
1501006183 MALSAWMTLUANGA III
1501006184 RAMTHAZUALA III
1501006185 ROHMINGLIANA II
1501006187 VANLALROVA III
GOVT. KHAWLIAN HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-5
1501006189 C.HMINGLIANI III
1501006190 GLORIA LPAKHUANGTE III
1501006201 LALMUANPUIA III
1501006202 LALMUANPUIA I
1501006203 VANLALCHHUNGA III
RIMAWI ENGLISH SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501006204 J.LALHMINGLIANI II
1501006205 MERCY KAISANGPUII I
1501006206 BARNABBA LALMUANTHANGA II
1501006207 JOHN LALHRUAIZELA III
1501006208 JONES RAMBUATSAIHA II
1501006209 LALDINGZELA II
1501006210 LALMUANPUIA II
1501006211 LALRINGSAN II
1501006212 ROBINSON D L in M,Sc
1501006213 ROLAND RAMLIENSANG II L in M
NE TLANGNUAM SECONDARY SCHOOL
Appear-10, Pass-8
1501006214 BUANGTHANSANGI III
1501006216 DEBORAH CHINNGAIHMANGI III
1501006218 LALROTLUANGI III
1501006219 JAMKHAWTHANGA III
1501006220 KHAMSUANPAUA III
1501006221 LALSANGZUALA III
1501006222 LIANHMINGSANGA III
1501006223 THANGKHANSIAMA III
PRIVATE
Appear-36, Pass-10
1501006227 J.F.CHAWIMAWITHANGI III
1501006230 JESY LALAWMAWII III
1501006231 LALBIAKZUALI III
1501006232 LALDINCHHUAHI III
1501006234 LALHMINGMAWII III
1501006247 F. MALSAWMTLUANGA III
1501006250 HMINGTHANZAUVA III
1501006253 LALENGMAWIA III
1501006256 LALROENGA III
1501006259 LALSUONGLIEN III
CENTRE – AZL-26
GOVT. NATIONAL HIGH SCHOOL, PHULLEN
Appear-24, Pass-23
1501006266 C.LALTHASANGI III
1501006267 HMINGTHANSANGI III
1501006268 JULIE ZOMUANSANGI III
1501006269 LALCHHANHIMI I
1501006270 LALRINTHANGI III
1501006271 LUCY LALCHHANCHHUAHI II
1501006272 MALSAWMTLUANGI II
1501006273 MELODY LALRINPUII III
1501006274 NGURHMINGLIANI II
1501006275 R.LALHMINGMAWII I L in Mz
1501006276 VANLALLIANI III
1501006277 ZOTHANPUII III
1501006278 C.LALDUHKIMA II
1501006280 EMANUEL VANLALNGHETA III
1501006281 HMINGTHANZUALA D L in Sc,SS
1501006282 K.LALHRUAITLUANGA III
1501006283 LALLAWMZUALA II
1501006284 LALREMFELA II
1501006285 LALRINPUIA II
1501006286 LALRINSANGA I L in Sc
1501006287 MALSAWMSANGA II
1501006288 T.LALCHHANCHHUAHA
D L in M,Sc,Mz
1501006289 ZORINMAWIA III
THANGLAILUNG HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501006290 C.LALRUATFELI III
1501006291 K.LALNUNHLUI I L in Mz
1501006292 LALCHHANDAMI II
1501006293 LALNGHAKRENGI III
1501006294 PRECILLIS LALLIANPUII III
– 53 –
1501006295 RAMTHAMAWII III
1501006296 LALRUATDIKA III
PRIVATE
Appear-20, Pass-14
1501006297 BEISEINASANGZUALI C(E)
1501006299 E.LALHRIATPUII III
1501006301 LALKROSHLUI III
1501006302 LALRAMDUHAWMI III
1501006304 LALTHAHNEMI III
1501006306 PC HMINGTHANSANGI III
1501006309 F.LALBIAKSANGA III
1501006311 LALBIAKTHARA II
1501006314 LALNGHAKHLELA III
1501006315 LALRAMLUAHPUIA II
1501006316 LALREMKIMA III
1501006317 LALREMRUATA II
1501006318 LALRINPUIA III
1501006320 ZARZOKIMA II
1501006321 ZORINHLUA III
CENTRE – AZL-27
GOVT. SAITUAL HIGH SCHOOL
Appear-26, Pass-18
1501006322 BIAKTHUAMPUII III
1501006323 CHINBIAKI III
1501006325 LALHRIATPUII III
1501006326 LALNUNPUII II
1501006327 LALREMPUII II L in Mz
1501006329 LAWMSANGZUALI II
1501006330 MALSAWMTLUANGI II
1501006331 REMSANGZUALI III
1501006334 VANLALRAMZAWNI III
1501006335 VANLALTHAZUALI III
1501006336 VANLALZAWNI III
1501006337 ZAIREMMAWII III
1501006338 ZOREMSIAMI C(M)
1501006339 DAVID LALTHLAMUANA I
1501006340 EBENEZER VL MUANPUIA II
1501006341 JOSEPH MALSAWMZUALA II
1501006342 K. LALRINHLUA III
1501006343 LALREMFELA C(M)
1501006344 LALREMRUATFELA C(SS)
1501006346 SAMUEL LALRAMNGHAKA
I L in Sc,Mz
1501006347 ZORAMLIANA III
GOVT. SIHFA HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-9
1501006348 LALRAWNGBAWLI III L in Mz
1501006349 LALRUATMAWII II L in Mz
1501006350 LALRUATSANGI III L in Mz
1501006352 VANLALMALSAWMDAWNGZELI
II L in Mz
1501006353 K C VANLALMUANPUIA II
1501006354 LALREMLIANA III
1501006355 LALRINKIMA D L in M,Sc,SS,Mz
1501006356 VANLALPEKA III
1501006357 VANLALRUATDIKA III
SAITUAL HIGH SCHOOL-II
Appear-13, Pass-13
1501006358 HMINGTHANZAMI I
1501006359 JUDY ZOREMSANGI II L in Mz
1501006360 LALENGLIANI III
1501006361 PC.LALLAWMKIMI III
1501006362 H.LALNUNSANGA III
1501006363 ISAAC LALHLIMAWMA I L in SS
1501006364 LALAWMPUIA II
1501006365 LALBIAKHLUNA III
1501006366 LAWMSANGZUALA II
1501006367 MALSAWMTLUANGA I L in SS,Mz
1501006368 R.ZOTHANKIMA II
1501006369 RICKY LALCHHANDAMA II
1501006370 VANLALBAWIHA II
ROSEBUD ENGLISH SCHOOL
Appear-3, Pass-3
1501006371 LALREMFELA II
1501006372 LALREMRUATFELA III
1501006373 R. MALSAWMTLUANGA III
BUHBAN SECONDARY SCHOOL
Appear-9, Pass-6
1501006374 K. ROSANGKIMI I L in Mz
1501006376 LALNUNVULI II
1501006378 V.L MALSAWMKIMI II L in Mz
1501006380 ZAIREMPUII III
1501006381 LALLAWMKIMA I L in Mz
1501006382 ZODINSANGA III
TUALBUNG HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-7
1501006383 CATHERINE ZONUNSIAMI II
1501006384 CHATUANLALRAMLIANI
I L in Sc,Mz
1501006385 LALHMINGMAWII III
1501006386 LALREMCHHUNGI II
1501006387 LALRINPUII III
1501006388 LALROPARI III
1501006390 VANLALHLUI C(M)
1501006391 LALFAKZUALA III
– 54 –
N. LUNGPHER HIGH SCHOOL
Appear-3, Pass-3
1501006392 LALDAMPUII II L in Mz
1501006393 JOHN LALNGHAKLIANA I L in Mz
1501006394 K.LALRUATSANGA III
PRESBYTERIAN SCHOOL, SAITUAL
PASTORATE
Appear-19, Pass-19
1501006395 F. VANLALREMDIKI I
1501006396 HANNA LALPEKHLUI I
1501006397 LALBIAKSANGI II L in Mz
1501006398 LALNUNFELI KHIANGTE II
1501006399 RUTH THLAMUANPUII III
1501006400 VANLALCHHANHIMI I L in Mz
1501006401 VANLALREMRUATKIMI III
1501006402 ZAITHANPUII II
1501006403 ZONUNSANGI I L in Mz
1501006404 BLESSING ZOTHANMAWIA II
1501006405 C. MALSAWMTLUANGA I
1501006406 DANNY HMINGTHANSANGA II
1501006407 F. LALBIAKHLUA I L in Mz
1501006408 F. MALSAWMDAWNGZUALA II
1501006409 ROSANGZUALA II
1501006410 V. LALTHLAMUANA I
1501006411 VANLALFAKZUALA
D L in E,Sc,SS,Mz
1501006412 VANLALNGILNEIA III
1501006413 VANLALROHLUA I L in Mz
PRIVATE
Appear-41, Pass-6
1501006424 LALREMRUATI C(ScT)
1501006431 SANDA ZONUNMAWII C(M)
1501006432 VANLALAWMAWII III
1501006435 VANLALMUANPUII III
1501006440 C. RAMBUATSAIHA III
1501006442 DAVID LALMALSAWMTLUANGA
III
1501006447 LALCHHANHIMA III
1501006454 PL.RAMBEISEIA III
1501006461 ZOTHANSANGA C(M)
CENTRE – AZL-28
GOVT. RULCHAWM HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-0
MUALPHENG HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501006472 LALRAMNUNHLUI III
1501006473 VANLALDUHSAKI III
1501006474 C.LALRAMCHHANA II L in Mz
1501006475 C.LALRINZAMA III
1501006476 C.VANLALRINAWMA II L in Mz
1501006477 LALDINLIANA II
1501006478 LALREMSANGA III
1501006479 LALZAWMLIANA II L in Mz
1501006480 VL BIAKHLUNA II L in Mz
1501006481 VL REMRUATDIKA II
TAWIZO NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-3, Pass-1
1501006484 LALTLANSANGA III
MAITE HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-5
1501006486 LALHMINGCHHUANI III
1501006487 LALREMSANGI PAUTU II L in Mz
1501006488 LALZUITLUANGI III L in Mz
1501006489 PC.LALRINZUALI III
1501006490 SANGLIANCHHUNGI III
NEW MILENNIAL SCHOOL
Appear-6, Pass-3
1501006492 VANLALTHAFAMKIMI III
1501006493 C.VANLALTHASANGA III
1501006495 STEPHEN ZOSANGKIMA III
RUALLUNG HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-7
1501006497 ESTHER RAMTHIANGHLIMI III
1501006499 LALHMINGTHAI III
1501006501 LALRINFELI II
1501006502 R ZOREMPUII III
1501006503 VANLALLAWMAWMI III
1501006504 HMUNTHIANGHLIMA I
1501006505 VL HMINGTHANZUALA III
LENCHIM HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-1
1501006507 H. LALREMPUIA III
PRIVATE
Appear-12, Pass-1
1501006513 K. LALRAMMAWIPUII III L in Mz
CENTRE – AZL-29
GOVT. THINGSULTHLIAH HIGH SCHOOL
Appear-26, Pass-11
1501006526 F.HUNLAWMAWMI III
1501006527 LALBIAKDIKI III
1501006533 MALSAWMDAWNGKIMI III
1501006539 JEREMY LALLAWMZUALA III
1501006541 LALBIAKZUALA III
– 55 –
1501006542 LALHUNRUATA II
1501006543 LALRINMAWIA III
1501006545 LALRINZUALA C(SS)
1501006546 LALRUATDIKA III
1501006547 R.LALRUATFELA III
1501006548 ZAIREMSANGA II
1501006549 ZODINSANGA II
GOVT. SELING HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-6
1501006556 LALMUANKIMA III
1501006557 LIANTHANGPUIA II L in Mz
1501006558 R. ZOREMSANGA II
1501006559 RAMNGHINGLOVA III L in Mz
1501006560 SAMUEL LALNUNSANGA
II L in Mz
1501006561 VANLALPEKLAWMA III
GOVT. TLUNGVEL HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-14
1501006562 C.LALHMINGSANGI III
1501006563 CHRISTINA LALENGZUALI I
1501006564 JULIE VANLALNGAIHAWMI II
1501006565 K.LALHRIATPUII II
1501006566 LALREMSIAMI II
1501006567 VANLALHMNGAIHZUALI II
1501006568 ALLAN LALRINSANGA II
1501006569 K.LALMUANPUIA I L in E,Sc,SS
1501006570 LALLAWMPUIA III
1501006571 LALMUANAWMA III
1501006572 LALNGAIHZUALA II
1501006573 LALSIAMTHARA III
1501006574 ROZAMLIANA II L in Mz
1501006575 VANLALHRUAITLUANGA III
THINGSUL TLANGNUAM HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-8
1501006576 DEBORY VANLALREMRUATFELI III
1501006578 LALRAMENGMAWII III
1501006579 LALRINZUALI II
1501006580 T. LALRINTLUANGI II
1501006581 THANGZUALI II
1501006583 VANLALNUNZIRI II
1501006584 C. LALRINDIKA III
1501006586 LALLAWMAWMA III
TLANGKHAMA MEMMORIAL HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-14
1501006590 CHHAKCHHUAKVUNGI III
1501006592 JOSEPHINE LALNUNSIAMI
II L in Mz
1501006593 LALMANKIMI II L in Mz
1501006594 LALRAMMUANI II
1501006595 LALRINNUNGI III
1501006596 MERCY LALTLANKIMI III
1501006597 ROSIE ZODINGLIANI I L in Mz
1501006598 RUBY LALBIAKZUALI II
1501006599 ZAIREMTLUANGI III
1501006600 ZONUNSIAMI II L in Mz
1501006601 ZORINMAWII III
1501006602 ELBETHEL LALHRIATZUALA III
1501006603 NGURTHANGLIANA III
1501006604 ROZAIMAWIA II L in Mz
DON BOSCO SCHOOL, SELING
Appear-27, Pass-27
1501006605 ANGELA LALREMSIAMI II
1501006606 C.MALSAWMKIMI
D L in E,Mz
1501006607 CATHERINE LALNGILNEII II
1501006608 IMANUEL VANLALNGILNEII
II L in Mz
1501006609 LALFAKAWMI I L in E,Mz
1501006610 LALRAMNGHAKI II
1501006611 LALRUATDIKI I L in Mz
1501006612 MALSAWMTLUANGI II
1501006613 NGURTHANPUII RALTE II
1501006614 BIRAS MONI CHAKMA II
1501006615 DOMINIC CHHUANSANGA II
1501006616 FRANCIS LALMUANPUIA III
1501006617 FREDDY VANNEIHTLUANGA
I L in Mz
1501006618 H.LALRUATKIMA II
1501006619 HENRY LALREMRUATA II
1501006620 JACOB LALTHLAMUANPUIA II
1501006621 JAMES LALLIANMAWIA II
1501006622 JERRY ZOSANGKIMA II
1501006623 JOHNY LALREMRUATA I L in M,Sc
1501006624 LALAWMPUIA I L in Mz
1501006625 LALCHHANHIMA I
1501006626 LALPIANFELA II
1501006627 MALSAWMHERLIANA III
1501006628 MD.IRFAN AHMED II
1501006629 ROHLUPUIA I L in E,Sc,Mz
1501006630 SHAILESH KUMAR III
1501006631 T.MALSAWMTLUANGA I
RADIANT HEART HIGH SCHOOL
Appear-23, Pass-22
1501006632 ELIZABETH LALLAWMZUALI I
1501006633 LALMAWIKIMI I L in Mz
1501006634 LALNUNCHAMPUII II
1501006635 LALNUNPUII RALTE I L in E
1501006636 LALREMRUATI HRANGDO I L in Mz
– 56 –
1501006637 LALREMSANGI I
1501006638 LALRINPUII HAUZEL II
1501006639 LALRUATFELI I L in Mz
1501006640 LALRUATFELI TLAU
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501006641 LALTHLAMUANPUII RALTE I
1501006642 LINY LALTHLAMUANPUII
I L in E,Mz
1501006643 NOEL LALRUATDIKI III
1501006644 RODY MALSAWMSANGI II
1501006645 RUTHI LALLAWMSANGI I
1501006646 SARAH MALSAWMTLUANGI I
1501006647 VANLALHRUAIZELI II
1501006648 VANLALREMPUII VANGCHHIA
D L in M,Sc
1501006649 ALFRED VANLALMALSAWMA II
1501006650 C. LALRINAWMA II
1501006651 K.VANLALAWIA II
1501006652 LALRINTLUANGA D L in E,M,Sc
1501006653 LALSAWMPUIA RENTHLEI II
PRIVATE
Appear-66, Pass-20
1501006663 JENI ZOTHANSANGI III
1501006664 K.LALDINGLIANI III
1501006665 K.LALDINTLUANGI III
1501006672 LALRINHLUI III
1501006673 LALRINMAWII III
1501006678 LALTHAZUALI III L in Mz
1501006684 R. LALRINFELI III
1501006689 VANLALHLIAPPUII III
1501006690 VANLALRUATI III
1501006694 ERIC LALLAWMSANGA III
1501006698 HAWKIP CHAKMA III
1501006702 JOHNY LALLAWMKIMA III
1501006703 JOSEPH LALHRUAILIANA III
1501006710 LALRINSANGA III
1501006714 PHILIP RAMDINSANGA III
1501006719 SANGTHANKHUMA III
1501006720 SURAJH CHAKMA III
1501006722 VANLALPEKA II
1501006723 VANLALRUATSANGA III
1501006724 ZAITHANTLUANGA ZOTE III
CENTRE – AZL-30
GOVT. SATEEK HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-8
1501006727 LALRINCHHANI III
1501006729 LALRUATFELI III
1501006731 REBECCA VANTLUANGPUIIIII
1501006732 JOEL LALRAMMUANA III
1501006733 LALAWMPUIA I
1501006734 ELISA LALNUNMAWIA III
1501006735 LALREMSANGA III
1501006736 ZOHMACHHUANA III
GOVT. DARLUNG HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-6
1501006738 ANITA LALRAMTIAMI III
1501006740 LALDUHSANGI II L in Mz
1501006741 LALHMACHHUANI III L in Mz
1501006744 F.LALMUANPUIA D L in E,Sc,Mz
1501006745 ISAK LALDUHKIMA III
1501006746 LALDINSANGA III
1501006747 RAYMOND ROSANGLIANAC(M)
GOVT. AWITHANGPA HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-8
1501006748 K.LALDINTLUANGI III
1501006749 LALREMRUATPUII III
1501006750 VANLALPIANPUII III
1501006752 ABSALOM
MALSAWMDAWNGZELA III
1501006753 JONATHAN LALMUANSANGA I
1501006756 LALLIANTLUANGA III
1501006757 M.S DAWNGLIANA II
1501006759 ZONUNTLUANGA III
TACHHIP HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-6
1501006760 K.VANLALHRUAITLUANGI III
1501006762 C.LALHLIMPUIA III
1501006763 FREDDY VANLALFAMKIMA II
1501006764 LALRINZUALA III
1501006765 MALSAWMSANGA III
1501006766 R.LALSIAMTLUANGA III
AIBAWK HIGH SCHOOL
Appear-17, Pass-16
1501006768 LALFAKKIMI II L in Mz
1501006769 LALLAWMSANGI II
1501006770 LALREMPUII III
1501006771 LALRINFELI I
1501006772 LALTLANSANGI III
1501006773 LUDI R.VANLALHMANGAIHIIII
1501006774 MALSAWMKIMI III
1501006775 RODY C.LALHRIATDIKI III
1501006776 VANLALRUATI III
1501006777 B.LALTLANCHHUAHA I
1501006778 H.LALRUATBIKA III
1501006779 LALFAKZUALA II
1501006780 LALRUATSANGA II
1501006781 LALTANPUIA II
1501006782 LALVENHIMA III
1501006783 R.VANLALZAWMA III
– 57 –
LALDENGA MEMORIAL HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-8
1501006784 DORIS LALHLIMPUII II
1501006785 K.LALBIAKZUALI III
1501006786 LALNUNZUALI III
1501006787 LALRAMNGAIHAWMI III
1501006788 LALREMRUATI II
1501006789 TABITHI ROSANGZUALI II
1501006791 R.LALBIAKSANGA III
1501006793 ZOTHANSANGA II
MAUBUANG HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501006794 ZODINMAWII II
1501006795 BIAKNGAIHAWMA III
1501006796 LALNGAIHAWMA II
1501006797 LALRAMNUNMAWIA III
1501006798 MALSAWMSANGZELA III
1501006799 RICKY LALTHANPUIA III
1501006800 ZORINPUIA III
PRIVATE
Appear-47, Pass-4
1501006802 F.RAMTHANSANGI III
1501006804 LALENKAWLI III
1501006809 LALPIANFELI III
1501006845 LALVENTLUANGA III
CENTRE – AZL-31
GOVT. SIALSUK HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-12
1501006851 DAPHNE LALROCHANHLUI III
1501006852 JENNY LALRINFELI III
1501006853 LALHLIMPUII II L in Mz
1501006855 LALREMRUATI II L in Mz
1501006856 LALRINNGHETI III
1501006857 LALRINPARI II
1501006859 RUTHI LALCHAWISANI III
1501006860 VANLALREMRUATKIMI III
1501006861 C. MALSAWMKIMA II
1501006862 HIMADRI DAS D L in M,Sc,Mz
1501006863 HUNLAWMAWMA III
1501006864 SAMUEL CHAWNGLIANCHHUNGA
II
GOVT. SUMSUIH HIGH SCHOOL
Appear-3, Pass-0
GOVT. SAMLUKHAI HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-8
1501006869 LALRUATZELI III
1501006870 RAMENGZELI III
1501006871 RAMFANMAWII III
1501006872 RODINGPUII III
1501006873 BRANDO LALFAKMAWIA III
1501006875 LALTHLANFELA III
1501006876 VANLALDUATA III
1501006877 VANLALTANPUIA III
BENGKHUAIA HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-9
1501006878 LALHMANGAIHMAWII III
1501006879 LALHMINGHLUI III
1501006880 ROHMINGTHANGI III
1501006881 ROSALINE LALRINHLUI III
1501006882 VANTHARNGHAKI II
1501006883 ZIRSANGZELI I L in Mz
1501006884 ZOCHAMPUII II
1501006885 ZOTLUANGPUII III
1501006887 ROPIANGA III
H. ROTLUANGA MEMORIAL HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-7
1501006888 ESTHER LALENDIKI III
1501006891 LALZAWNPUII III
1501006893 LUCY LALHLIMPUII III
1501006898 ISAAK LALRINDIKA III
1501006899 LALBIAKMAWIA III
1501006900 LALHMINGHLUA II L in Mz
1501006902 LALTLANZOA III
MOUNT HERMON SCHOOL
Appear-12, Pass-10
1501006904 JERUSHA LALREMPUII II
1501006906 LALHMINGHLUI II
1501006907 LALHMINGMAWII III
1501006909 RODINGPUII III
1501006910 ZOMUANPUII II
1501006911 C LALRINFELA II
1501006912 DAVID VANLALRUATA III
1501006913 LALNUNMAWIA II
1501006914 V.L.HRUAIZELA PACHUAU
I L in M,Mz
1501006915 VANRENGPUIA III
PRIVATE
Appear-27, Pass-5
1501006916 BABIE LALCHHANDAMI III
1501006918 D.RAMLIANMAWII III
1501006921 LALPEKHLUI III
1501006926 LALTHANSANGI NGENTE C(ScT)
1501006929 PC VANLALMAWII III
1501006938 LALNUNTHARA III
– 58 –
CENTRE – AZL-32
GOVT. SIHPHIR HIGH SCHOOL
Appear-17, Pass-10
1501006948 C.LALLAWMKIMI C(SS)
1501006949 ESTHER K.LALNUNPUII III
1501006950 LALBIAKMAWII III
1501006953 LALNUNMAWII III
1501006955 MALSAWMDAWNGLIANI III
1501006956 MALSAWMZUALI II
1501006957 R LALNUNSIAMI III
1501006958 RC VANLALDINGPUII III
1501006959 RUTHI LALNUNMAWII III
1501006960 SALOM MALSAWMTHARIIII
1501006964 LALAWMAWIA III
SIHPHIR VENGHLUN HIGH SCHOOL
Appear-20, Pass-20
1501006965 C LALREMRUATI III
1501006966 ELENA LALDUHAWMI FANAI III
1501006967 ESTHER VANLALNGILNEIHI II
1501006968 HMINGTHANZUALI II
1501006969 LALBIAKDIKI III
1501006970 LALRINENGI II
1501006971 LARINTLUANGI II
1501006972 LINDA ZODINMAWII II
1501006973 MARY ZOTHANSANGI III
1501006974 R LALBIAKMAWII III
1501006975 R ZONUNSANGI III
1501006976 V REMSANGPUII I
1501006977 VANLALNUNHLUI II
1501006978 E DAIKHANSIAMA D L in E,M,Sc,SS
1501006979 FRANCIS LALMUANSANGA III
1501006980 HMANGAIH JOHANA II
1501006981 LALHMUNMAWIA II
1501006982 LALHRIATZUALA II
1501006983 T. PAUGOUMUANA III
1501006984 ZORINSANGA II
CITY ENGLISH ACADEMY, SIHPHIR
Appear-19, Pass-19
1501006985 C.ZONUNPUII II
1501006986 HMANGAIHSANGZUALI I
1501006987 LALHMANGAIHZUALI II
1501006988 LALNUNTLUANGI II
1501006989 LALREMSIAMI II
1501006990 LALRINCHHANI II
1501006991 LALRINHLUI II
1501006992 LALROPUII III
1501006993 LALRUATFELI I
1501006994 MARIA LALAWMPUII III
1501006995 R.K.LALRINSANGI D L in E,Sc,SS
1501006996 ROSANGZUALI I L in Sc
1501006997 ZOTHANSANGI II
1501006998 C. LALLAWMKIMA III
1501006999 DAVID LALHRUAITLUANGA I
1501007000 H.V. LALRINAWMA I L in Sc,SS
1501007001 VANLALKRAWSHLUA
D L in E,M,Sc,Mz
1501007002 VANNEIHTLUANGA III
1501007003 ZOMUANPUIA I L in Sc
SK MEMORIAL SCHOOL
Appear-11, Pass-9
1501007004 C.LALHMANGAIHSANGI III
1501007005 H.LALLAWMKIMI II
1501007007 RAMNGAIHZUALI III
1501007008 V.SANGLIANI III
1501007009 ZODINSANGI HNAMTE II
1501007010 DALTHIANMUANA II
1501007011 MOSES ZORINPUIA III
1501007012 MUANLALA III
1501007013 SONGTHIANGINA C(SS)
1501007014 ZION LALRINCHHANA III
HOLY ANGEL’S SCHOOL
Appear-4, Pass-4
1501007015 BRIGIT LALHMANGAIHZUALI II
1501007016 MARY LALRAMNGHAKI I
1501007017 MICHAEL LALRAMDINGLIANA I
1501007018 VANDINGPUIA I
PRIVATE
Appear-39, Pass-16
1501007019 C LALRAMDINI III
1501007022 LALNUNSIAMI III
1501007026 MALSAWMSANGI III
1501007028 MELODY LALREMSANGI C(SS)
1501007032 THEILUNKIMI III
1501007038 BENJAMIN LAWMSANGZUALA II
1501007039 ENOK VANLALHRUAIA C(M)
1501007040 H.LALMUANAWMA III
1501007042 JOHN LALDINTHARA III
1501007047 LALFAKZAIKIMA III
1501007050 LALHRUAITLUANGA III
1501007051 LALLAWMZUALA III
1501007053 LALRAWNGBAWLA III
1501007055 LALTLANHLUA II
1501007056 P THONSONLIAN III
1501007057 R. VANLALCHHUANGA III
1501007058 REUBEN LALCHHANDAMA III
1501007059 SAMUEL LALRUATSANGA III
– 59 –
CENTRE – AZL-33
HELEN LOWRY HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-88, Pass-86
1501007064 B. LALRUATTLUANGI II
1501007065 C. LALRAMNUNMAWII III
1501007066 DAISY LALREMSIAMI I L in Mz
1501007067 DORIS LALHMANGAIHZUALI
I L in Mz
1501007068 ESTHER LALAWMPUII II
1501007069 ESTHER LALMALSAWMI I L in Mz
1501007070 ESTHER REMRUATI I L in Sc,Mz
1501007071 F. LALRINZUALI III
1501007072 GRACE LALHMANGAIHI II
1501007074 K. LALCHHANDAMI I L in Mz
1501007075 LALDINTHARI II
1501007076 LALDUH SAKI II
1501007077 LALDUHAWMI II
1501007079 LALHRIATCHHUNGI II
1501007080 LALMUANAWMI II
1501007081 LALNUNHLIMI II
1501007082 LALPEKHLUI PUNTE II
1501007083 LALRAMROPUINGHAKI III
1501007084 LALRAMTLUANGI II L in Mz
1501007085 LALREMMAWII I L in Mz
1501007086 LALREMRUATI SAILO II
1501007087 LALRINMAWII I L in Mz
1501007088 LALRINPUII CHAWNGTHU I L in E
1501007089 LALRINSANGI HLAWNDO
D L in M,Sc,SS,Mz
1501007090 LALRINSIAMI D L in M,Sc,Mz
1501007091 LALRINZUALI II
1501007092 LALRINZUALI FANAI I
1501007093 LALRUATKIMI D L in E,Sc
1501007094 MALSAWMKIMI I L in Mz
1501007095 MALSAWMKIMI CHHAKCHHUAK I
1501007096 MALSAWMPUII I L in Sc
1501007097 NGURBIAKZAMI SAILO I L in Mz
1501007098 NINGNGAIHSANGI I
1501007099 R L ZOTHANPARI II
1501007100 RAMCHUANSANGI BAWITLUNG I
1501007101 REBECCA LALRINMAWII II
1501007102 REBECCA RAMDINTHARI III
1501007103 REBEK M S DAWNGLIANI II
1501007104 RUNREMTHANGI III
1501007105 RUTHI K. LALTLUANGKIMI II
1501007106 RUTHI VANRAMNGAII III
1501007107 SOUGAIJAM THASANA CHANU
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501007108 THAHMINGLIANI HAUHNAR
D L in M,Sc,SS,Mz
1501007109 VANLALHRIATRENGI D L in Sc,Mz
1501007110 VT DOSO III
1501007111 ZONUNSANGI II
1501007112 BIAKMUANPUIA III
1501007113 C. BEITHATLO II
1501007114 C. LALHMINGSANGA II
1501007115 DAVID MOSES D L in M,Sc,SS,Mz
1501007116 FREDY KAWLNIENGMAWIA II
1501007117 GIDION VANLALRUATA III
1501007118 H. ROSANGLIANA I L in Sc
1501007119 JACOB LALBIAKHLUNA
D L in Sc,Mz
1501007120 JOSEPH MALSAWMTLUANGA II
1501007121 K. LALRUATFELA D L in M,Sc,Mz
1501007122 LALBIAKSANGA KHIANGTE I
1501007123 LALCHUNGNUNGA KHIANGTE II
1501007124 LALENGKIMA III
1501007125 LALHMANGAIHA SAILO III
1501007126 LALLAWMKIMA III
1501007127 LALREMRUATA II
1501007128 LALRINNGHETA II
1501007129 LALRINZUALA I L in M,Sc
1501007130 LALRUATDIKA II
1501007131 LALRUATKIMA COLNEY I L in Sc
1501007132 LALRUATZELA I L in Sc
1501007133 LALTHANKHUMA III
1501007134 MALSAWMDAWNGKIMA II
1501007135 MARCELLUS LALHRUAITLUANGA
I L in M
1501007136 P C LALRAMMAWIA I L in M,Sc
1501007137 P C LALROTLUANGA I
1501007138 R. LALDUHAWMA I L in Sc
1501007139 RICHARD LALNUNFELA I L in M
1501007140 SAMUEL T. ROCHAMLIANA II
1501007141 SANTA TAMANG II
1501007142 STEPHEN MALSAWMKIMA
D L in M,Sc
1501007143 TIMOTHY LALNUNSANGA III
1501007144 V L HMANGAIHDAWNGKIMA
II L in Sc
1501007145 VANLALNUNMAWIA I
1501007146 VANLALRAMNEIA I L in Mz
1501007147 VANLALREMTLUANGA TLAU II
1501007148 VANLALTLUANGA I
1501007149 VANLALZARZOVA III
1501007150 VICKY TAMANG I
1501007151 ZOTHANTLUANGA III
1501007155 R. VANLALDIKI I L in Mz
GOVT. CHAWNPUI HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-12
1501007152 LALNUNPUII III
1501007153 LALPEKKIMI ZOTE III
1501007156 RAKIL V.L. HMANGAIHZUALI III
– 60 –
1501007157 REBEK LALREMRUATI II
1501007158 VANLALHMANGAIHI II
1501007159 JACOB LALTHANGHNUNA FANAI II
1501007160 JERRY LALREMPUIA II
1501007161 LALLAWMSANGA II
1501007162 PAUL G. MUANTLUANGA III
1501007163 T. LALRUATFELA II
1501007164 VANLALHRIATPUIA II
1501007166 ZOTHANSANGA III
DIVINE INTERVENTION SCHOOL
Appear-40, Pass-40
1501007167 BABY C LALREMRUATI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501007168 CINDY LALHLIMPUII I
1501007169 DUHAISAM LALRUATPUII II
1501007170 EMELYN K ZORAMSIAMI II
1501007171 F LALNUNKIMI II
1501007172 H LALRINHLUI II L in Mz
1501007173 JESSICA LALHRUAIPUII I
1501007174 LALMAWIPUII III
1501007175 LALRINMAWII KHIANGTE III
1501007176 NANCY LALNUNMAWII I L in Mz
1501007177 NGURDINGI TLAU I
1501007178 PC LALDUHAWMI III
1501007179 ROWLAND LALNUNPUII
D L in M,Sc,SS,Mz
1501007180 TABANA DEWAN D L in M,Sc,SS,Ae
1501007181 V LALHRUAITLUANGI III
1501007182 ZOHLUPUII FANAI I L in M,Mz
1501007183 ZOREMPUII CHENKUAL I L in M
1501007184 A LALRINZUALA I
1501007185 C LALRUATMAWIA I
1501007186 C MALSAWMTLUANGA I
1501007187 DEEGHOL CHAKMA II
1501007188 F LALREMRUATPUIA I L in Mz
1501007189 H LALRINNGHETA D L in M,SS,Mz
1501007190 H VANLALRINDIKA I
1501007191 JEHO LALRAMNGHAKA II
1501007192 JOHN VANLALROLUAHKIMA II
1501007193 JONATHAN LALREMRUATA I
1501007194 JOSHUA LALREMRUATA HNAMLER
D L in E,M,SS
1501007195 LALCHHANHIMA RENTHLEI
D L in E,M,SS,Mz
1501007196 LALHRUAISANGA RALTE I
1501007197 LALRAMTHARA II
1501007198 LALREMPUIA RALTE III
1501007199 LALRINZAUVA KHIANGTE I
1501007200 LALRUATPUIA KHIANGTE I L in SS
1501007201 R LALNGAIHAWMA I L in M
1501007202 RAMDINTHARA RALTE I
1501007203 REUBEN LALHMANGAIHZAUA II
1501007204 SAIZAMPUIA KHAWLHRING
I L in Mz
1501007205 V LALRINPUIA II
1501007206 ZOMUANPUIA I
ANGELS OF GOD SCHOOL
Appear-34, Pass-34
1501007207 ANGELA LALDINPUII RENTHLEI I
1501007208 C. LALAWMPUII I
1501007209 C. LALDUHAWMI I
1501007210 CINDY LALREMRUATI II
1501007211 J. LALMUANPUII I L in Mz
1501007212 K. LALHMINGHLUI I
1501007213 LALHMUNMAWII SAILO
D L in M,Sc,Mz
1501007214 LALRINHLUI D L in M,Sc,Mz
1501007215 MALSAWMDAWNGLIANI
KHAWLHRING III
1501007216 P.C. ZOTHANMAWII II L in Mz
1501007217 SEPHALY THAPA I
1501007218 D. LALRINDIKA II
1501007219 DAVID LALRUATCHHUNGA
KAWLNI III
1501007220 DAVID VANKHAWPUIMAWIA III
1501007221 H. LALRUATSANGA I
1501007222 ISAAK LALTLUANGKIMA II
1501007223 JAMES MALSAWMTLUANGA I
1501007224 JETHRO LALCHUNGNUNGA I
1501007225 JUNIOR MALSAWMTLUANGA
I L in Mz
1501007226 K. LALMALSAWMA I L in Sc
1501007227 KHUM BAHADUR I
1501007228 LALFAMKIMA I
1501007229 LALHMACHHUANA I L in M
1501007230 LALHMANGAIHZUALA SAILO II
1501007231 LALHRIATPUIA RALTE II
1501007232 LALPEKKIMA I L in Mz
1501007233 LALREMRUATA RALTE I L in M,Sc
1501007234 LALRINFELA II
1501007235 LALROSANGA II
1501007236 MALSAWMDAWNGZUALA \
D L in M,Sc
1501007237 R. VANLALRUATFELA II
1501007238 RONALD LALHRUAIZELA I
1501007239 ROSANGLIANA II
1501007240 VANRAMMAWIA SAILO I
PRIVATE
Appear-76, Pass-36
1501007241 BABY LALROHLUPUII III
– 61 –
1501007242 BERNE HMANGAIHZUALI SAILO III
1501007245 CHRISTINA LALMUANPUIIIII
1501007246 CLARA LALMUANKIMI
KHIANGTE III
1501007248 EMILY ZARZOSANGI III
1501007249 FREDA VANLALHRIATPUII
TOCHHAWNG III
1501007250 J. LALRAMCHHUANI III
1501007252 JUDY LALZAMLOVI III
1501007253 LALCHHANHIMI III
1501007254 LALDUHKIMI III
1501007256 LALHRUAIPUII III
1501007258 LALNGAIHZUALI III
1501007259 LALNUNSIAMI III
1501007267 MALSAWMTLUANGI PACHUAU
III
1501007272 SAIDINGPUII SAILO III
1501007273 SEPHINA LALHMANGAIHZUALI
III
1501007274 V LALMUANSIAMI III
1501007276 VANLALRINCHHANI III
1501007282 ZONUNTLUANGI III
1501007283 ZORAMSANGI RALTE III
1501007285 C. LALREMRUATA III
1501007286 DAVID LALRAMCHHANA II
1501007290 J LALCHAMLIANA II
1501007291 JOEL C LALTANCHHANA III
1501007292 JOSEPH LALNUNPUIA III
1501007295 K. LALREMRUATA III
1501007297 LALMALSAWMDAWNGLIANA
C(M)
1501007301 LALREMLIANA RALTE II
1501007304 LALROHLUA III
1501007308 LALZARZOLIANA III
1501007309 M S TLUANGA NGENTE III
1501007310 MALSAWMDAWNGZELA III
1501007312 MARCUS KHIANGTE III
1501007314 ROBERT LALREMRUATA III
1501007315 VANLALNGAIHAWMA HLONDO
III
1501007316 VANLALRINCHHANA
KHAWLHRING III
1501007317 VANLALRINLIANA
CHHAKCHHUAK II
CENTRE – AZL-34
MODERN ENG. HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-34, Pass-32
1501007320 C. LALRINPUII D L in M,Sc,Mz ,IIT
1501007321 CATHERINE LALREMPUII III
1501007322 CHRISTINA LALCHHANDAMI II
1501007323 CHRISTINA LALNUNMAWII II
1501007324 HELEN MALSAWMKIMI II L in E
1501007325 K. ROSANGLIANI II
1501007326 LALDUHAWMI II
1501007327 LALRINCHHANI III
1501007328 LALRUATKIMI II
1501007329 LALTHAHMINGMAWII III
1501007330 MERCY LALHMINGMAWII I L in Mz
1501007331 MONIKA DEY II L in M
1501007332 PB. LALHRUAITLUANGI III
1501007333 PC. LALNGAIHZUALI II
1501007334 PRIYA GUALA III
1501007335 PRIYANKA KUMARI III
1501007336 REBEK LALREMMAWII I
1501007337 ROSALYN LALRINMAWII
I L in Sc,IIT
1501007339 VANLALHMANGAIHI I
1501007340 VANLALHRUAII
D L in E,M,Sc,Mz ,IIT
1501007341 CH. AJAY KUMAR SINGH C(Hn )
1501007342 ERIC LALHLUPUIA I L in IIT
1501007343 ISAAK VANLALPEKA III
1501007344 JERRY LALDUHZUALA I L in Sc
1501007345 JOHN VANLALNGAIHSAKA III
1501007346 JONATHAN LALHMANGAIHA I
1501007347 K. RAMENGMAWIA I
1501007348 LALCHHANDAMA D L in E,M,Sc
1501007349 LALDAWNGLIANA COLNEY III
1501007350 LALENGKIMA III
1501007351 LALMAWIZUALA COLNEY I
1501007352 LALMUANPUIA II
1501007353 MICHAEL VL. ROSANGA III
PROVIDENCE HIGH SCHOOL
Appear-95, Pass-87
1501007354 B. LALRAMKHAWPUIMAWII II
1501007355 B. RAMENGMAWII III
1501007356 BIAKMUANPUII III
1501007357 C. CHAWNGAIHAWMI II
1501007358 C. LALHRIATRENGI III
1501007360 ELIZABETH LALDUHSAKI II
1501007361 EVELYN ZACHHINGPUII III
1501007362 GILLIAN SAIDINGPUII II L in E
1501007363 GOSPEL LALNUNTLUANGI I L in E
1501007364 H. LALHRUAIMAWII III
1501007365 H. LALNUNZIRI I
1501007366 H. VANLALCHHANHIMI II
1501007367 HMINGSANGZUALI I
1501007368 J.C. LALLAWMKIMI II
1501007369 JENNIFER LALMUANPUII III
1501007370 LALAWMPUII HNAMTE III
1501007371 LALBIAKDIKI III
– 62 –
1501007372 LALDUHSAKI SAILO II
1501007373 LALHRUAIKIMI II
1501007374 LALHRUAIZELI I
1501007375 LALMUANPUII I
1501007376 LALNUNZIRI II
1501007378 LALREMRUATI HMAR II
1501007379 LALREMRUATPUII II
1501007380 LALREMSANGI III
1501007381 LALRINFELI II
1501007382 LALRUATSANGI II
1501007383 LALTHANPUII II
1501007384 LAURA LALROHLUI II
1501007385 LISA LALNUNPUII II
1501007386 MALSAWMDAWNGI III
1501007387 MALSAWMDAWNGZUALI II L in E
1501007388 MALSAWMKIMI II L in E
1501007389 MALSAWMTLUANGI II
1501007391 MERCY LALTLANHLUI I L in E
1501007392 NGURBIAKSANGI III
1501007393 NICOLE LALLAWMAWMI II
1501007394 P.C. ZOREMSANGI C(SS)
1501007396 RAMDINPUII III
1501007397 RAMTHARNGHAKI II
1501007398 RUBY LALTLANHLUII II
1501007399 RUTHI LALRINAWMI III
1501007400 SABITA CHHETRI III
1501007402 T. LALBIAKVULI II L in E
1501007404 VANLALHRUAII II
1501007405 ZOMUANPUII I
1501007406 ANTHONY LALHRUAITLUANGA I
1501007407 C. LALNUNPUIA II
1501007408 DANIEL LALRAMMAWIA II
1501007409 DOMINIC LALNUNPUIA I L in E
1501007410 F. LALVENHIMA II L in E
1501007411 H. LALRINCHHANA I
1501007412 H.D. ZOTHANSANGA I
1501007413 HRANGLURA I
1501007414 JEFFREY ZONUNTLUANGAIII
1501007415 JEZREEL L. SAILO III
1501007416 JOEL LALRUATFELA III
1501007417 JOHN LALRINDIKA III
1501007418 JONATHAN VANLALCHHANA C(M)
1501007419 JOSEPH LALHRUAITLUANGA
RYMBAI II
1501007420 JOSEPH REMLALFAKA ZOTEI II
1501007421 K. LALHRIATPUIA II
1501007422 KEVIN LALLAWMKIMA III
1501007423 KHAMLIANDINGA II
1501007424 L.P. LALTHANGLIANA II
1501007425 LALCHHANCHHUAHA II
1501007426 LALCHHANCHHUAHA I L in Sc
1501007427 LALDINTHARA II
1501007428 LALHLIMPUIA III
1501007429 LALKROSMAWIA I L in Sc
1501007430 LALLIANKIMA I L in E
1501007431 LALMUANAWMA NGENTE I
1501007432 LALNUNHLUA I
1501007433 LALNUNPUIA I
1501007434 LALRAMNGHAKA III
1501007435 LALRAWNGBAWLZELA III
1501007436 LALREMPUIA FANAI I L in Sc
1501007437 LALRINHLUA I
1501007438 LALRUATNUNGA I
1501007439 LALRUATSAA I
1501007441 R. LALLIANMAWIA II
1501007442 ROHIT CHHETRI I L in M,Sc
1501007443 RONALD ROTHLENGLIANA II
1501007444 SHAMIR BHADUR CHHETRY
D L in Sc,Mz
1501007445 TH KAMGUNLET KHONGSAIII
1501007446 V. SUMTANSANG II
1501007447 VANLALHRUAIA II
1501007448 VANLALHRUAIA COLNEY III
1501007449 ZOSANGPUIA II
CENTENARY SCHOOL DAWRPUI CHURCH
Appear-61, Pass-56
1501007450 ANGELA LALROHLUI II
1501007451 C. LALRINTLUANGI II
1501007452 C. LALRINZUALI I
1501007453 C. ZOTHANTLUANGI II
1501007454 CORRINA LALHMINGLIANI II
1501007455 DOROTHY ZOTHANMAWII I
1501007456 H. LALVENHIMI I
1501007457 H. VANLALMALSAWMZELI I
1501007458 HMINGTHANSANGI II L in Mz
1501007459 JENNIFER ZORINTLUANGI I L in Mz
1501007461 LALBIAKFELI II L in Mz
1501007462 LALBIAKTLUANGI II
1501007463 LALNGAIHZUALI II
1501007464 LALPEKHLUI I L in Mz
1501007465 LALRAMDINPUII I
1501007466 LALRAMDINSANGI II
1501007467 LALREMPUII SAILO II
1501007468 LALRINAWMI II L in Mz
1501007469 LALRINDIKI SAILO II
1501007470 LALRINNUNGI II
1501007471 LALRINTLUANGI II
1501007472 LALRINZUALI I L in Mz
1501007473 LALROTLUANGI II
1501007474 LALSANGZUALI I
1501007475 LALTHLAMUANI FANAI II
1501007476 LALTLANMAWII SAILO C(M)
– 63 –
1501007477 LALVENPUII III
1501007480 MALSAWMTLUANGI III
1501007481 NGURNUNSANGI I
1501007482 R. VANLALPEKI III
1501007483 REBECCA LALREMRUATI II
1501007484 ROHLUPUII III
1501007485 SAIDINGPUII SAILO III
1501007486 STEFFI ZOBIAKZAMI II
1501007487 V. VANLALHRIATHLUI I L in E
1501007488 V.L. REMRUATPUII II
1501007489 V.L. RINNUNGI C(M)
1501007490 VANLALAWMPUII II
1501007491 VANLALRUATPUII II
1501007492 ZOSANGKIMI II
1501007493 C. RAMMUANPUIA II
1501007494 G. LALHRUAITLUANGA II
1501007495 ISAAC LALMUANAWMA I
1501007496 J.H. ZOMUANPUIA D L in Sc
1501007497 JOSEPH LALMUANPUIA II
1501007498 JOSEPH LALRINSANGA III
1501007499 LAL BIAKTLUANGA III
1501007500 LALHMINGHLUA I
1501007501 LALLAWMZUALA II
1501007502 LALMUANPUIA SAILO II
1501007503 LALRINMUANA ROKHUM
I L in Sc,Mz
1501007504 LALRUATDIKA II
1501007505 MALSAWMSANGA III
1501007506 NOAH LALROCHHARA III
1501007507 VANLALCHHUANAWMA I
1501007508 VARROSANGA II
1501007509 ZOLIANTLUANGA I L in E,Sc,SS
1501007510 ZOSANGKIMA I
OASIS HIGHERSECONDARY SCHOOL
Appear-27, Pass-26
1501007511 BABY LALTLUANGLIANI I
1501007512 C. LALDINPUII III
1501007513 C. LALNGAIHAWMI III
1501007514 C. LALRINNUNGI III
1501007515 C. VANLALFELI I
1501007516 ELIZABETH LALRINENGI II
1501007517 EMILY LALRUATTLUANGI II
1501007518 H.L. RINHLUI II
1501007519 JENNIFER RAMDINSANGI II
1501007520 LALLAWMSANGI II
1501007521 LALMUANPUII II L in Mz
1501007522 LALREMRUATI II
1501007523 LALTHAZOVI III
1501007524 MARY LALDINGNGHETI II
1501007525 VANLALFAKI III
1501007526 VANLALNGHAKI I L in Mz
1501007527 VANLALPEKZELI II
1501007528 ZODINTLUANGI III
1501007530 ISAAC LALMALSAWMKIMA II
1501007531 JACOB LALRINNUNGA III
1501007532 LALHRILTLUANGA I L in Mz
1501007533 LALNUNTLUANGA HNAMTE
I L in Sc
1501007534 LALROSIAMA III
1501007535 LALRUATSANGA III
1501007536 SAMUEL LALRINDIKA III
1501007537 ZOTHANSANGA III
PRIVATE
Appear-24, Pass-15
1501007539 C. LALRAMCHHANI III
1501007540 C. LALTHIANGHLIMI III
1501007541 C. ROZAMPUII III
1501007543 LALBIAKDIKI III
1501007544 LALNUNZIRI III
1501007545 LALRUATMAWII III
1501007547 PRISCILLA LALLAWMKIMIIII
1501007548 VANHLUPUII III
1501007549 VANLALHLANI C(SS)
1501007550 ZORAMMAWII III
1501007553 K. LALRINAWMA III
1501007554 K. REMLALNGHAKA C(SS)
1501007558 LALRINCHHANA C(SS)
1501007560 LALSIAMKIMA III
1501007562 R. ZONUNPUIA III
1501007563 RAJNISH KUMAR III
1501007564 ROCHAMLIANA III
1501007565 SUNNY LALHRIATPUIA III
CENTRE – AZL-35
GOVT. RATU HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-8
1501007567 ALICIA VANLALRUATI II
1501007568 CICILIA LALRINFELI II
1501007569 LALHMANGAIHKIMI II
1501007570 LALREMMAWII II L in Mz
1501007571 LALREMRUATI III
1501007572 LALRINTLUANGI III
1501007573 RAMKINLOVI III
1501007577 ZOHMANGAIHI C(M)
1501007578 LALROSIAMA II L in Mz
DAMDIAI SECONDARY SCHOOL
Appear-6, Pass-3
1501007582 EDDIE ZONUNTLUANGA
KHAWLHRING III L in Mz
1501007585 LALNGHAKLIANA III
1501007586 VANROHLUA HMAR III
– 64 –
SAILUTAR SECONDARY SCHOOL
Appear-4, Pass-4
1501007587 H. LALREMPUII I
1501007588 VANNUNMAWII III
1501007589 BENJAMIN LALMUANAWMA II
1501007590 MALSAWMDAWNGLIANA
III L in Mz
PRESBYTERIAN ENGLISH SCHOOL, RATU
Appear-12, Pass-9
1501007591 CINDY LALHRUAITLUANGI III
1501007592 K.LALHIMPUII II
1501007593 LALBIAKMAWII II
1501007594 LALHLIMPUII III
1501007595 LALHMANGAIHZUALI III
1501007596 LALHRUAIKIMI II
1501007597 LALROPUII C(M)
1501007598 TC.LALRAMDINSANGI I
1501007599 VANLALHRIATI II
1501007600 VANLALNGAIZUALI I L in Mz
1501007601 LALMUANPUIA C(M)
PRIVATE
Appear-19, Pass-1
1501007607 LALRAMBUATSAIHI III
1501007618 LALBIAKZUALA C(M)
1501007619 LALRAMHMACHHUANA C(M)
CENTRE – AZL-36
GOVT. ZOHMUN HIGH SCHOOL
Appear-52, Pass-42
1501007624 C. LALNUNSANGI III
1501007625 C. LALTHAPUII III
1501007626 DOROTHY C. ZOHLIMPUII III
1501007627 EIZABETH LALLUNGKHAMI III
1501007628 H. LALHLUPUII II
1501007630 KHAWPUIMAWII SAIVATE
II L in Mz
1501007631 LALDUHZUALI I
1501007632 LALENGZUALI III
1501007633 LALHMANGAIHTHANGI III
1501007635 LALHRUAIZELI III
1501007636 LALRAMENGI III
1501007638 LALRAMTHANPUII III
1501007639 LALREMPUII III
1501007640 LALRINHLUI II
1501007641 LALRINPUII II
1501007642 LALTHLAMUANGI III
1501007645 LINDA LALNUNTLUANGI II
1501007647 RAMFANGZAUVI I
1501007648 V. LALDAWMSANGI III
1501007649 ZOTHANMAWII CHANGSAN
II L in Mz
1501007650 BENJAMINA HRANGATE III
1501007652 C. LALSANGZUALA III
1501007653 C. ZONUNSIAMA III
1501007654 H. LALHMANGAIHZUALA III
1501007655 IMANUEL LALTHANFELA
D L in Sc,SS,Mz
1501007656 JOHN MALSAWMTLUANGA I
1501007657 JOSEPH LALRINTLUANGA III
1501007660 LALCHHUANGPUIA II
1501007661 LALDAWNLIANA III
1501007662 LALENGMAWIA II
1501007663 LALHMINGCHHUANGA HMAR II
1501007664 LALHMUDIKA III
1501007665 LALNUNTHIANGHLIMA III
1501007666 LALRAMCHHANA II
1501007667 LALRAMHLUTA I L in Mz
1501007668 LALRAMTHLIRA III
1501007673 LIANHMINGTHANGA III
1501007674 MALSAWMDAWNGZUALA
D L in E,Sc,SS,Mz
1501007677 RAMFANGLIANA III
1501007679 ROCHANMAWIA III
1501007680 ZAIREMMAWIA III
1501007681 ZOSANGLIANA III
N. TINGHMUN SECONDARY SCHOOL
Appear-11, Pass-11
1501007682 GOSPEL LALRAMLIANI III
1501007683 LALDUHSANGI III
1501007684 LALKROSTUARNANGAIHHLUPUII
III
1501007685 LALLAWMZUALI II
1501007686 LALNUNHLIM III
1501007687 SARRY SANGHMINGTHANG III
1501007688 VANHLUPUII III
1501007689 DAVID LALLAWMKIMA III
1501007690 LALRAMLIANA VARTE III
1501007691 S MALSAWMZUALA III
1501007692 VANLALRAMHMUAKA III
CENTRE – AZL-37
GOVT. SAIRANG HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-7
1501007693 JENETH LALBEISEII III
1501007694 K.LALRINZUALI III
1501007695 LALRINKIMI II
1501007696 NANCY LALRINDIKI III
1501007697 VANLALRUATDIKI III
1501007698 H.D.LALRAMNGHAKA II
1501007700 ZODINTLUANGA II
– 65 –
NGHALCHAWM SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-1
1501007705 VANLALENKIMA II L in Mz
KHAMRANG NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-3, Pass-3
1501007706 LALAWMPUII II
1501007707 LALNGAIHZUALI II L in E
1501007708 LALROHLUA II L in E
J.M HIGH SCHOOL
Appear-19, Pass-19
1501007710 CHANCHINMAWII I L in Mz
1501007711 CHAWNGTHANLIANI II
1501007712 H.LALFAMKIMI III
1501007713 JUDITH LALHMACHHUANI II
1501007714 LALHLUNCHHUNGI II
1501007715 LALRAMSANGI III
1501007716 MELODY LALRINNGHETI III
1501007717 SALEM MALSAWMTHARI II
1501007718 SELHLUPUII III
1501007719 VANLALFAMKIMI II
1501007720 VANLALFINGI II
1501007721 C.LALRINPUIA I
1501007722 FRANCIS LALRAMDINNGHETA II
1501007723 LALCHHUANMAWIA
I L in M,Sc
1501007724 MALSAWMDAWNGA I L in Sc
1501007725 MICHEAL LALNUNPUIA
D L in M,Sc,Mz
1501007726 PRADEEP DAS D L in M,Sc
1501007727 VANLALRUATKIMA II
1501007728 Z.C.LALREMSANGA I L in Sc
PHUNCHAWNG SECONDARY SCHOOL
Appear-6, Pass-3
1501007729 ELOHIM LALTHIANGHLIMI III
1501007731 LALNUNZIRI II
1501007733 LALRUATPUII III
PRIVATE
Appear-35, Pass-15
1501007740 K.LALFAKMAWII III
1501007743 LALMUANAWMI III
1501007746 LALRINTLUANGI III
1501007751 ALDRIN LALHLIMPUIA III
1501007752 ALIP CHARON KAIPENG III
1501007753 DENY LALMUANKIMA II
1501007754 DHARON ZOHMINGSANGA III
1501007755 GABRIEL LALRAMMUANA III
1501007757 LALBIAKLIANA I
1501007758 LALFAKZUALA III
1501007761 LALNUNFELA III
1501007765 LALTHANCHHUNGA III
1501007767 MARTIN LALTANPUIA III
1501007768 ROLUAHPUIA III
1501007771 VANLALSIAMA III
CENTRE – AZL-38
GOVT. HIGH SCHOOL, KEIFANG
Appear-18, Pass-8
1501007778 LALREMRUATI III
1501007783 R.LALRINKIMI II L in Mz
1501007785 TBC LALDINPUII I L in Mz
1501007786 DEPENDRA II
1501007788 JOHNY LALRINFELA III
1501007789 K.LALCHHANDAMA D L in
M,Sc,Mz
1501007790 LALHMINGHLUA II
1501007792 LALNUNHLUA III L in Mz
KEIFANG PRESBYTERIAN HIGH SCHOOL
Appear-37, Pass-37
1501007793 AGNES LALNUNHLUI
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501007794 K.VANLALMALSAWMTLUANGI II
1501007795 LALBIAKZUALI D L in Sc,SS,Mz
1501007796 LALDUHAWMI D L in SS,Mz
1501007797 LALHMINGHLUI D L in E,Sc,SS,Mz
1501007798 LALHRIATRENGI I L in M,Mz
1501007799 LALKROSMAWII I L in Mz
1501007800 LALMALSAWMI II
1501007801 LALMUANSANGI II
1501007802 LALTHLAMUANPUII II
1501007803 LALTLANMAWII I L in Mz
1501007804 LALZUITLUANGI D L in E,Sc,Mz
1501007805 MALSAWMTLUANGI I L in Sc,Mz
1501007806 NOEL LALREMRUATI II
1501007807 PC CHRISTABEL LALSANGMAWII
II
1501007808 VANLALBIAKDIKI III
1501007809 VANLALCHHUANAWMI III
1501007810 VANLALDUHAWMI I L in E,Sc,Mz
1501007811 VANLALHRUAII II
1501007812 VANLALREMRUATFELI II
1501007813 ZONUNMAWII III
1501007814 C.VANLALHMANGAIHA III
1501007815 CVL HMINGTHANSANGA II
1501007816 ISAK LALROPUIA I
1501007817 JEREMIA B.VANLALRUATAII
1501007818 LALBIAKHLUA III
1501007819 LALBIAKSANGA D L in Sc,Mz
1501007820 LALMUANZUALA I L in Mz
1501007821 LALRINCHHANA II
– 66 –
1501007822 LALRINHLUPUIA II
1501007823 MALSAWMHLUA III
1501007824 PAUL LALTANPUIA I L in Sc
1501007825 REUBEN VANROHLUA
D L in E,Sc,SS,Mz
1501007826 THANGBIAKMAWIA II
1501007827 VANLALNUNFELA I L in M,Mz
1501007828 VL REMRUATFELA II L in Sc
1501007829 ZOHMINGTHANGA I
GRACELAND ADVENTIST SCHOOL
Appear-19, Pass-13
1501007830 JULIE LALREMRUATI III
1501007831 LALCHHUANAWMI II
1501007833 LALRINAWMI I L in Mz
1501007834 LALRUATDIKI III L in Mz
1501007835 LALTHANPUII I L in Mz
1501007836 MALSAWMTLUANGI I L in Mz
1501007837 R.LALDINPUII II L in Mz
1501007840 VL REMRUATTHIAMI II L in Mz
1501007841 C.ZOSANGZELA III
1501007843 LALCHHUANSANGA II
1501007844 LALRINSIAMA II
1501007845 LALTHANSANGA III
1501007848 ZOREMPUIA III
PRIVATE
Appear-10, Pass-2
1501007854 VANLALDINPUII III
1501007855 JONATHAN ZOTHANSANGA III
CENTRE – CPI-01
GOVT. G.M. HIGH SCHOOL, CHAMPHAI
Appear-62, Pass-56
1501007859 B LALRAMMUANPUII III
1501007860 BIAKDINGLUAII III
1501007861 C LALRIMTUII III
1501007862 CHINLAMKIMI II
1501007863 H C LALRAMCHHANI III
1501007864 H LALROHLUI II
1501007865 J H LALHMUNMAWII II
1501007866 JANET RAMDINGNGHETI C(M)
1501007867 JESSICA ZOTLUANGPUII I L in E,Mz
1501007868 KAVY RAMENGMAWII HMAR
D L in E,Sc,Mz
1501007869 LALBIAKDIKI II L in Mz
1501007870 LALDUHAWMI III
1501007871 LALHMANGAIHZUALI
D L in E,Sc,Mz
1501007872 LALHRIATTLUANGI I L in Mz
1501007873 LALHRUAIZELI C(M)
1501007874 LALNUNSIAMI III
1501007875 LALNUNTHARI II
1501007876 LALNUNZIRI III
1501007877 LALTLANHLUI III
1501007878 LUCY LALTANPUII III
1501007879 MALSAWMKIMI III
1501007880 PHOEBIE LALHNEMKIMI I L in Mz
1501007883 ZONUNPUII I L in Mz
1501007884 ZORINPUII III
1501007885 ZOSANGPUII III
1501007886 ZOSANGZUALI III
1501007887 CS LALRONGURA II
1501007888 F LALMALSAWMA I
1501007889 H LALRUATKIMA II
1501007890 JH JOSEPH LALLAWMKIMA
I L in Mz
1501007891 JIMMY LALCHHANCHHUAHA
I L in Mz
1501007892 JOHN LALRUATFELA II
1501007893 K MAX III
1501007894 K ZOTHANSANGA I
1501007895 KHUPZAMUANA I L in Sc,Mz
1501007896 LALCHHANHIMA TLAU II L in Mz
1501007897 LALDAWNGLIANA III
1501007898 LALFAKZUALA II
1501007900 LALHRIATPUIA I L in Sc,Mz
1501007901 LALRAMMAWIA II
1501007902 LALREMRUATA III L in Mz
1501007903 LALREMRUATA I L in Sc
1501007904 LALREMSANGA II
1501007905 LALSIAMTHARA III
1501007907 MALSAWMTLUANGA III
1501007908 MALSAWMTLUANGA II
1501007909 MANGSUANKHAIA III
1501007910 R LALHRUAIMAWIA II L in Mz
1501007911 R MALSAWMKIMA I
1501007912 R RAMDINMAWIA II
1501007913 R VANLALRINCHHANA III
1501007914 RAMFANGZAUA II L in Mz
1501007915 RODUHAWMA I L in E,Mz
1501007916 ROHLUPUIA II
1501007917 THAWNGZALIANA II
1501007918 V LALREMPUIA I L in Mz
1501007919 VANLALMUANPUIA II
1501007920 ZAMDOKHUPA II
HMUNHMELTHA HIGH SCHOOL
Appear-17, Pass-15
1501007921 H.LALRAMPARI III
1501007922 K.LALDUHAWMI III
1501007923 LALBIAKZUALI III
1501007924 LALCHHUANGZELI II
1501007925 LALNUNTHARI II
– 67 –
1501007926 R.LALRINAWMI III
1501007927 RAMDINPUII II
1501007928 V.RAMENGMAWII II L in Mz
1501007929 C.RAMCHULLOVA III
1501007930 H.VANLALRUATTLUANGA II
1501007931 K.LALHMINGCHHUANA II
1501007932 K.LALREMSIAMA II
1501007935 VANLALNUNTHARA II
1501007936 VANLALREMCHHUNGA II
1501007937 VANLALROCHUNGA II
QUEENSLAND SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501007938 LALHMANGAIHZUALI III
1501007939 LALHRUAIZELI III
1501007940 LALNUNMAWII D L in M,Sc,Mz
1501007941 SULAM LENMAWII II L in Mz
1501007942 R.HUNTHARNGHAKA I
1501007943 VANLALHRIATTLUANGA II
1501007944 VANLALRUATFELA I L in E
GOVT. R.HRANGA HIGH SCHOOL
Appear-22, Pass-22
1501007945 CHINSIANNEM II L in Mz
1501007946 JENNY LALRAMMAWII II
1501007947 LALDANMAWII II L in Mz
1501007948 LALHMANGAIHTHARZELI III
1501007949 LALHRIATZUALI II L in Mz
1501007950 LALREMSANGI I L in Mz
1501007951 LALRINTLUANGI I L in Mz
1501007952 LALTLANHLUI II L in Mz
1501007953 LAWMSANGPUII II L in Mz
1501007954 MALSAWMDAWNGI I L in Mz
1501007955 OMEGA DUATPUII I L in Mz
1501007956 VANLALRUATPUII I L in Mz
1501007957 BENJAMIN SAMTE I L in E,Sc,Mz
1501007958 ISAAK LALREMRUATA I
1501007959 JOSEPH LALNUNSIAMA I L in Mz
1501007960 LALCHHANHIMA II
1501007961 LALFAMKIMA II
1501007962 LIANSANGPUIA I
1501007963 MALSAWMTLUANGA II
1501007964 RAMNUNSANGA II L in Mz
1501007965 VANLALMALSAWMTLUANGA II
1501007966 VANRAMENGMAWIA II L in Mz
B.C. LALTHLAMUANA ENG.ACADEMY
Appear-45, Pass-43
1501007967 B ZOREMSIAMI II
1501007968 C HMANGAIHSANGI I
1501007969 C LALRAMTHARNGHAKI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501007970 C LALRUATPUII II
1501007971 C ZONUNSIAMI III
1501007972 CATHERINE VANRAMNGHAKI III
1501007973 CHINGMUANKIMI I L in M
1501007974 F LALBIAKDIKI III
1501007976 LALHMANGAIHTHIANGHLIMI
I L in Mz
1501007977 LALLAWMPUII I
1501007978 LALNUNSANGI I
1501007979 LALREMFELI I
1501007980 LALREMTHANGPUII II
1501007981 LALRINPUII II
1501007982 LALTHANTLUANGI III
1501007983 LALZUITLUANGI II
1501007984 M LALDINPUII II
1501007985 MELODY CROSS POUDAIL I
1501007986 PC LALLIANMAWII II
1501007987 PC RAMNUNTHARI II
1501007988 R LALENGKIMI I
1501007989 R LALNUNSANGI II
1501007990 R LALZARMAWII II
1501007991 RAMHMINGZUALI I
1501007992 VANLALHMANGAIHDAWNGI I
1501007993 VANLALHMINGSANGI II
1501007994 VANLALMUANI I
1501007995 ZD ZORINPUII III
1501007996 ZOSANGPUII I L in Mz
1501007997 ZOTHANSANGI I
1501007998 B LALHMANGAIHSANGA III
1501007999 C LALDINSANGA I L in M,Mz
1501008000 CB LALTLANCHHUAHA I
1501008001 F MALSAWMSANGA III
1501008002 F VANLALZAWMA I L in M
1501008003 H LALRINFELA I L in Sc
1501008004 HC ZOCHHUANMAWIA I L in Mz
1501008005 JOHNATHAN LALHRIATPUIA
FANAI II
1501008006 KHUPSON PHAIPI II
1501008007 LALLIANA FANAI III
1501008008 LALRINHLUA III
1501008009 LALZAWMLIANA KHIANGTE I
1501008011 VL REMRUATFELA I
VENGSANG HIGH SCHOOL
Appear-33, Pass-30
1501008012 B. MALSAWMTLUANGI II
1501008013 B.P. MALSAWMTLUANGI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501008014 C. LALRAMMUANPUII II L in Mz
1501008015 C. ROSANGPUII II
1501008016 C.M.S.. DAWNGZUALI II
1501008017 K. LALTHLANPUII III
– 68 –
1501008018 LALHRUAITLUANGI III
1501008019 LALREMTLUANGI II
1501008020 LALRINPUII II
1501008021 VANLALRAMNUNTLUANGI III
1501008023 ZAITHANMAWII II
1501008024 ZOTHANMAWII II
1501008025 CHINSUANKHUALA II L in Mz
1501008026 DAVID LALZAWMLIANA III
1501008028 H. LALCHHANCHHUAHA III
1501008029 HUNTHARNGHAKA SAILO II
1501008030 J. LALHRIATPUIA II
1501008031 J. LALRINDIKA III
1501008032 JOSEPH VANLALTHAKIMAII
1501008033 LALFELKIMA III
1501008035 LALMUANKIMA II
1501008036 LALMUANPUIA III
1501008037 LALREMPUIA I
1501008038 LALTHAKIMA III
1501008039 M.C. LALRINKIMA III
1501008040 ROMUANPUIA II
1501008041 SAMUEL LALKHAWNGAIHA II
1501008042 VANLALNUNTHARA II
1501008043 VANLALREMRUATA II
1501008044 VANLALRINKIMA I
TUIPUI NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-9, Pass-8
1501008046 LALCHHUANAWMI III
1501008047 LALHLUNCHHUNGI II
1501008048 LALLAWMZUALI III
1501008049 LALTANPUII II L in Mz
1501008050 LALZAWNCHHUAHI II L in Mz
1501008051 P.C.ZODINPUII II
1501008052 VANLALTHANSANGPUII II
1501008053 VL MALSAWMTLUANGA II
N.KHAWBUNG HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-8
1501008054 CINDY LALHMANGAIHTLUANGI III
1501008055 J.LALNUNPARI III
1501008056 JENNY HMUNSIAMKIMI II
1501008057 LALAWMPUII C(ScT)
1501008058 LALRINMUANI I
1501008059 LALRINPUII II
1501008060 LAWMSANGPUII III
1501008061 REMRUATTLUANGI III
1501008062 VANLALTHLENKIMI III
VANGCHHIA HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-6
1501008063 LALVENHIMI III
1501008065 BIAKTHANSANGA III
1501008066 CHHANCHHUAHTHANGA III
1501008068 LALHRUAITLUANGA III
1501008069 LALMUANAWMA II
1501008071 LALROHLUA III
KING SOLOMON’S HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-16
1501008072 C.LALCHHANDAMI III
1501008073 C.ROHMINGLIANI I
1501008074 DEBORY VANLALHLUNPUII I L in SS
1501008075 F.LALCHHANHIMI I L in Mz
1501008076 LALNGURLIANI III
1501008077 T.LALSANGZUALI I
1501008078 VANLALFELI II
1501008079 VANLALRINPUII II
1501008080 VANLALRUATPUII D L in M,Sc,Mz
1501008081 C.LALROHLUNA II L in Mz
1501008082 CHHUANTHANGPUIA I L in Mz
1501008083 H.VANLALREMTHANGA II
1501008084 LALTLANCHHUAHA I L in Mz
1501008085 REMSANGZUALA I
1501008086 T.VANNEIHTLUANGA I L in Mz
1501008087 VANLALRINZUALA I L in Mz
PRIVATE
Appear-50, Pass-17
1501008091 CINDY LALREMRUATI III
1501008096 LALHRIATPUII III
1501008100 LALNUNTLUANGI II
1501008102 LALREMPUII III
1501008103 LALRINENGI III
1501008106 MALSAWMTLUANGI III
1501008111 ZOTHANPUII III
1501008113 C LALRINCHHANA III
1501008114 C LALRUATPUIA C(SS)
1501008115 C MALSAWMZUALA III
1501008116 C VANLALDINPUIA III
1501008118 LALCHHUANAWMA HNAMTE III
1501008127 MALSAWMSANGA III
1501008128 MARVIN BIAKNUNSANGA II
1501008130 P.C. RAMROPUIA III
1501008131 PETIT LALLAWMSANGA III
1501008132 S LIANDINGA III
1501008133 SAMUEL LALTANPUIA III
CENTRE – CPI-02
GOVT. CHAMPHAI HIGH SCHOOL
Appear-31, Pass-28
1501008140 BELINDA ZARLIANI III
1501008141 C.LALHRUAIPUII II L in Mz
1501008142 C.LALNEIHKIMI II L in Mz
– 69 –
1501008143 C.LALREMPUII II L in Mz
1501008144 F.LALROTHIANGI I L in Mz
1501008145 LALDINDIKI II
1501008146 LALHMANGAIHZUALI II
1501008147 LALHRUAITLUANGI I
1501008148 LALNGHAKLIANI II
1501008149 LALNUNPUII III
1501008151 MALSAWMDAWNGI II L in Mz
1501008152 ROLUAHKIMI II
1501008153 RUTHI B.VANLALNGHAKI III
1501008155 RUTHI LALNGAIHAWMI II L in Mz
1501008156 S.LALRUATPUII II
1501008157 VANLALSANGI II L in Mz
1501008158 VANRAMNGHAKI III
1501008159 ADONIRAM LALDINLIANA III
1501008161 C.LALDINGPUIA II
1501008162 C.VANLALPEKA III
1501008163 HMINGROPUIA III
1501008164 HUALRAMCHHANA III
1501008165 JH.RAMDINTHARA III
1501008166 LALCHHUANMAWIA III
1501008168 R.ZORINKIMA II
1501008169 RAMCHHANTHANGA II
1501008170 SIAMTHANGA CHHANGTEIII
1501008171 ZORAMMAWIA KHIANGTE III
GOVT. T.M. HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-8
1501008172 C LALBIAKZUALI III
1501008173 CHRISTINA LALRINZUALI II L in
Mz
1501008174 ELIZABETH LALRINDIKI III
1501008175 K ZORAMMUANI III
1501008176 LALHLUNMAWII II L in Mz
1501008177 LAWMSANGZUALI II
1501008178 RAMNUNMAWII III
1501008179 ZORAMNGHAKI III
TLANGSAM HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-11
1501008183 ZORAMMAWII II
1501008184 ZOTHANSANGI III
1501008185 HENRY LALMUANSANGA III
1501008186 ISRAEL LALHLIMPUIA II
1501008187 JH ROSIAMNGHETA II
1501008188 LALCHHANTLUANGA III
1501008189 LALCHHUANVAWRA III
1501008190 LALLIANNGHAKA III
1501008191 MALSAWMDAWNGA III
1501008192 RICHARD ZOHLIMPUIA III
1501008193 ZARZOKIMA II
HOLY CROSS SCHOOL
Appear-22, Pass-18
1501008194 FRANCISCA LALTANPUII III
1501008195 LALDINSANGI II
1501008196 PAULINA CHINGZENNIANGI III
1501008198 BENJAMIN HMINGTHANTLUANGA
II
1501008199 C.LALBEISEIA III
1501008201 ERIC LALNGHAKLIANA III
1501008202 FRANCIS LALRINZUALA I
1501008203 HENRY ZAMLIANSIAMA III
1501008204 JEROME CHINSIANMUANA III
1501008205 JOHN NANGZAKHAIA III
1501008206 KHAWNEIHTHANGA III
1501008207 LALSANGLIANA II
1501008208 NGURTLUANGPUIA III
1501008209 NICHOLAS C.S.PIANGA III
1501008210 NICKY LALREMMUANA III
1501008211 PATRICK PIANGSAWMPAUA I
1501008212 PAULIANLALA III
1501008215 ZONUNMAWIA II
BETHEL HIGH SCHOOL
Appear-24, Pass-20
1501008216 CHINGSIANMANGI III
1501008218 CK TULCHINGI III
1501008219 F AWITHANGPUII III
1501008220 FLORA MALSAWMDAWNGZELI III
1501008222 HMANGAIHDAWNGLIANI III
1501008223 K LALLAWMKIMI III
1501008224 LALNUNSANGI III
1501008225 LALRIMAWII III
1501008226 LALRINCHHANI III
1501008227 LALRINKIMI RALTE II
1501008228 LIANHMINGTHANGI III
1501008232 T DIMDEIHLIANI III
1501008233 TINGSIANNGAIHI III
1501008234 ZOTHANPARI III
1501008235 B KAMKHANLIANA II
1501008236 C LALCHHUANAWMA III
1501008237 DAVID C LALRUATMAWIA II
1501008238 DAVID LALROPUIA HMAR III
1501008239 JOHN NANGTHAWNLIANA II
1501008240 LALMALSAWMA III
1501008241 SB THANGLAMPAUA C(E)
BETHEL MISSION SCHOOL
Appear-28, Pass-28
1501008242 B. LALRINZAMI II
1501008243 CIIN SIAN DEIH D L in E,M,Mz
1501008244 ELLY LALDINMAWII II L in Mz
1501008245 LALHLUPUII D L in M,Sc,SS,Mz
– 70 –
1501008246 LALNUNMAWII I L in Mz
1501008247 LALRINHLUI I L in Mz
1501008248 LIANLAWMKIMI I
1501008249 NGURHLUNPUII I L in Mz
1501008250 R. VANLALNUNPUII
D L in M,Sc,SS,Mz
1501008251 SHARON K. VANLALPARI I
1501008252 THANGCHHINGPUII THANGLIAN I
1501008253 VL MALSAWMDAWNGLIANI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501008254 C. LALTHANZUALA D L in M,Sc
1501008255 C. LALVENPUIA D L in M,Sc,Mz
1501008256 C. VANLALZUILIANA I
1501008257 CHINKHANKHUPA II
1501008258 DALTHAWNTHANGA I
1501008259 HB LALHMANGAIHA I
1501008260 HB LALRINAWMA I
1501008261 ISAAC LALHRIATZUALA
D L in Sc,Mz
1501008262 LALENGKIMA I
1501008263 LALRAMHLUNA I L in Mz
1501008264 LALRAMNGHAKA I L in Mz
1501008265 LALTLANSANGA III
1501008266 LAWMSANGKIMA I L in M,Mz
1501008267 REUBEN LALRUATSANGA I
1501008268 RS ZORINSANGA I L in Mz
1501008269 THANGSAWMLIANA
D L in E,M,SS,Mz
VAPAR NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-4, Pass-4
1501008270 LIANHUAII III
1501008271 DAVID LALRINFELA III
1501008272 KAMKHANKHUALA III
1501008273 LALROSIAMA III
GOVT. NGUR HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-6
1501008274 H.LALRINSANGI III
1501008275 LALHMANGAIHSANGI III
1501008277 R.LALDINSANGI III
1501008278 R.ZODINPUII III
1501008279 RUTHI LALREMRUATI III
1501008280 TINGSUANNEMI III
CHAMPHAI VENGLAI SECONDARY SCHOOL
Appear-22, Pass-21
1501008281 B.LALRAMZAUVI II
1501008282 BIAKTHAMAWII III
1501008283 C.LALMALSAWMI II
1501008284 C.ZORAMMUANI III
1501008285 DONSIANNEM III
1501008286 H.LAWMSANGZELI III
1501008287 JH.LALRUATPUII III
1501008288 K.LALRUATKIMI III
1501008289 LALDINLIANI III
1501008290 LALRAMNIENGMAWII D L in M,Mz
1501008291 LALRINAWMI III
1501008292 LALTANPUII II
1501008293 SANGTHANGPUII III
1501008294 T.LALDINGLIANI II
1501008295 THANSANGPUII II
1501008296 VANLALMALSAWMDAWNGZELI
II
1501008297 VANNEIHMAWII C(M)
1501008298 ZAIREMPUII II
1501008299 F.ZONUNTLUANGA III
1501008300 LALLAWMSANGA III
1501008301 PC.VANLALNGHAKA II
1501008302 SAITLUANGPUIA SAILO II
HRUAIKAWN NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-7, Pass-6
1501008303 MALSAWMSANGI II L in Mz
1501008306 LALFAKZUALA III
1501008307 LALJEHOVA III
1501008308 LALRAMCHUANA III
1501008309 PC. LALHMINGTHANGA III
1501008310 RAMCHHUANPUIA II
PRIVATE
Appear-70, Pass-11
1501008332 LALRINMAWII III
1501008335 LALTLANSANGI III
1501008349 ZOBIAKTLUANGI III
1501008354 C LALROSANGA C(SS)
1501008356 C.LALHMINGSANGA III
1501008361 H.REMRUATPUIA III
1501008364 HMANGAIH JOHANA III
1501008372 LALHMINGHLUA III
1501008382 SIAMKUNGA III
1501008383 SIMON LALLAWMAWMA III
1501008387 VANLALENGA III
1501008389 VANLALHRUAIA III
CENTRE – CPI-03
GOVT. KAWLKULH HIGH SCHOOL
Appear-35, Pass-14
1501008391 ESTHER LALRUATFELI III
1501008392 H.LALNUNSIAMI C(M)
1501008393 LALHMANGAIHZUALI III
1501008395 LALMUANAWMI III
1501008398 LALRINPUII III
– 71 –
1501008407 VL.NGAIHSAKZUALI II
1501008408 FABIAN LALRAMDINZAUVA III
1501008411 K.LALFAKKIMA III
1501008412 LALCHHUANKIMA III
1501008413 LALCHHUANMAWIA II
1501008414 LALDUHTHLANA III
1501008415 LALDUHZUALA III
1501008416 LALHMINGHLUA III
1501008419 LALRINZUALA II
1501008420 LALTHAKIMA C(SS)
1501008422 VANLALFELA C(SS)
1501008423 VANLALRINCHHANA III
DULTE HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501008426 RTC.ZIRSANGZELI III
1501008427 V.LALNGILNEII II
1501008428 ZOTHANMAWII III
1501008429 JOHNYLALRUATFELA II L in Mz
1501008430 LALBIAKCHHAWNA III L in Mz
1501008431 LALNGHINGLOVA I L in SS,Mz
1501008432 LALRAMENGMAWIA II L in Mz
1501008433 LALREMRUATA III
CHHAWRTUI HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-6
1501008435 JENET ZOMUANPUII III
1501008436 LALHMUNSANGI III
1501008438 LALLAWMSANGA III
1501008439 LALSANGKIMA III
1501008441 R LALRAMMAWIA I
1501008442 RAMENGMAWIA C(SS)
1501008443 REMSANGPUIA III
PRESBYTERIAN ENGLISH SCHOOL,
KAWLKULH
Appear-7, Pass-4
1501008444 LALFAMKIMI II
1501008445 PS.LALRAMBEISEII II L in Mz
1501008448 NGURCHHUANMAWIA SAILO
II L in Mz
1501008450 SAITHANTLUANGA SAIAWI II
PRIVATE
Appear-23, Pass-2
1501008453 HMINGTHANSANGI III
1501008467 LALRAMCHHUANMAWIA III
CENTRE – CPI-04
GOVT. KHAWZAWL HIGH SCHOOL
Appear-41, Pass-35
1501008475 B.LALHLIMMAWII III
1501008476 BIAKREMMAWII C(M)
1501008477 ESTHER VL.CHHANHIMI II
1501008478 F.LALHMANGAIHZUALI III
1501008479 H.LALRINZUALI I
1501008480 JENNY LALTHLAMUANPUII III
1501008481 K.LALHRIATRENGI C(M)
1501008482 LALBIAKMAWII III
1501008484 LALHMANGAIHDAWNGI III
1501008485 LALNUNTLUANGI II
1501008486 LALREMPUII II
1501008487 LALRENGLIANI II
1501008488 LALRINMAWII II
1501008489 LALRINPUII I L in Mz
1501008490 LALRINPUII SAILO I L in Mz
1501008491 MALSAWMDAWNGI II
1501008492 MALSAWMKIMI III
1501008493 PC.JENETH ZODINMAWII
II L in Mz
1501008495 R.LALRINFELI III
1501008496 R.LALTHLAMUANPUII II
1501008497 RAMDINSANGI III L in Mz
1501008498 RAMNGHAHMAWII II
1501008499 REMSANGPUII II L in Mz
1501008500 THANGLIANSANGI II
1501008501 VANLALVENHIMI III
1501008502 B.LALBUATSAIHA II
1501008503 B.LALRUATFELA II
1501008504 C.LALBIAKTLUANGA II
1501008505 DINO MALSAWMTLUANGA II
1501008506 H.LALPEKHLUA III
1501008507 JH.LALHMANGAIHZUALA III
1501008508 JOSEPH CVL.CHHANCHHUAHA III
1501008509 LALHRIATRENGA I
1501008510 LALRINMAWIA III
1501008512 LALTLEIPUIA III
1501008513 LALVENTLUANGA C(M)
1501008514 REUBEN MALSAWMTLUANGA III
1501008515 SAINGURPUIA SAILO II
GOVT. CHAWNGTLAI HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-7
1501008518 JENNY LALLAWMSANGI III
1501008519 MALSAWMDAWNGKIMI III
1501008520 VANLALDIKI III
1501008521 VANLALPEKI II L in Mz
1501008522 C.LALRINAWMA III
1501008523 LALNUNSANGA III
1501008525 ROCHHARLIANA C(SS)
1501008526 ZORAMMUANA II
– 72 –
GOVT.RABUNG HIGH SCHOOL
Appear-4, Pass-4
1501008527 C VANLALHLIMPUII III
1501008528 LALNUNPUII III
1501008529 EMMANUEL LALZARMAWIA III
1501008530 VANNEIHTLUANGA III
MODEL HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-7
1501008531 LALHLIMPUII II
1501008532 LALHRIATKIMI C(SS)
1501008533 LALRINAWMI III
1501008534 LALTHAKIMI II
1501008535 LALRINSANGA II
1501008536 M.THAWNGSIANLAL III
1501008538 MALSAWMTLUANGA II
1501008539 ZOTHANMAWIA III
FAR-EAST EXPERIMENTAL SCHOOL
Appear-27, Pass-25
1501008540 H.LALTHARMAWII II
1501008541 JESSICA LALRINZUALI II
1501008542 K LALRINSANGI II L in Mz
1501008543 LALDINGLIANI III
1501008544 LALRAMTHLENGI II L in Mz
1501008545 LALRINFELI C(M)
1501008546 LALRUATDIKI III
1501008547 LALRUATKIMI II L in Mz
1501008548 LALTHIANGHLIMI II
1501008549 LALTLANZAUVI II
1501008550 PC LALREMMAWII II
1501008551 R.LALRAMTHARI III
1501008552 RAMTHANSANGI III
1501008553 VANLALHLUNMAWII III
1501008555 VANLALRUATI III L in Mz
1501008556 ZAIREMMAWII II
1501008557 ANDREW LALRUATFELA
I L in SS,Mz
1501008558 DAL SAWM MUNG III
1501008559 H.LALROSANGA III
1501008560 HS. LALMUANCHHANA II
1501008561 LALBIAKTLUANGA II
1501008562 LALHMANGAIHTLUANGA II
1501008563 LALHRIATPUIA II
1501008564 LALNUNFELA II
1501008565 ROSANGLIANA III
1501008566 T.LALSIAMKIMA I L in Mz
TUALTE HIGH SCHOOL
Appear-4, Pass-4
1501008567 LALHMANGAIHKIMI II L in Mz
1501008568 VANLALHLANKIMI II
1501008569 LALRAMHMANGAIHSANGA II
1501008570 VANLALTHLAMUANPUIA II
PRESBYTERIAN ENGLISH MEDIUM SCHOOL
Appear-22, Pass-22
1501008571 ANGELA LALREMPUII I
1501008572 JAEL VANLALTHLANGI I L in Sc
1501008573 JENNY LALDUHAWMI II
1501008574 JENNY LALRINZUALI II L in Mz
1501008575 K.LALHMANGAIHZUALI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501008576 LALRAMBUATSAIHI II
1501008577 LALRAMMAWII I
1501008578 LALRINFELI II
1501008579 LALRUATKIMI II
1501008580 LALRUATMAWII II
1501008581 MARINA LALHMINGHLUI II
1501008582 PC LALBIAKSANGI I L in E,Mz
1501008583 R.MALSAWMTLUANGI
D L in E,Sc,Mz
1501008584 RUTHI LALRAMMUANAWMI II
1501008585 VANLALPARMAWII I L in Mz
1501008586 JEREMY VANLALHRUAIA I L in SS
1501008587 JEROME LALBIAKDIKA I
1501008588 LALREMRUATA I L in Sc
1501008589 R.LALHMANGAIHSANGA I
1501008590 SAMUEL LALCHHUANMAWIA
I L in E,Mz
1501008591 TOBY LALHMANGAIHZUALA
I L in Mz
1501008592 VANLALREMRUATFELA III
NGAIZAWL HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-5
1501008593 LYNDA MANNGAIHHAU III
1501008594 M. VUNGLUNNIANG II
1501008596 BIAKHAWMUAN MALNEU II
1501008597 JUSTIN THANGZAKHAI DUHLIAN II
1501008598 LUKE THAWNGDEIHLANG II
PRIVATE
Appear-114, Pass-29
1501008601 BIAKHMINGMAWII III
1501008603 C.LALBIAKCHHINGI III
1501008613 K.RODINTLUANGI III
1501008619 LALHMANGAIHSANGI III
1501008627 LALNGHAKHLUII III
1501008628 LALNUNDIKI III
1501008633 LALZEDINGI II L in Mz
1501008638 P.C.LALTHIANGHLIMI III
1501008640 RAMENGMAWII III
1501008647 TLANHMINGTHANGI III
– 73 –
1501008648 VANLALHMANGAIHI III
1501008655 ZODINTHARI III
1501008657 ZOREMSANGI III
1501008662 ANDREW LALRINDIKA III
1501008672 H VANLALNGAIHSAKA III
1501008673 H VANLALREMRUATA III
1501008680 JONATHAN LALRAMTHARA C(SS)
1501008683 K ZOMUANSANGA III
1501008684 K.LALPARMAWIA III
1501008685 LALAWMPUIA III
1501008688 LALBIAKZAUVA III
1501008689 LALHLUNMAWIA III
1501008690 LALHMINGMAWIA III
1501008695 LALRAMKIMA III
1501008697 LALRAMPANMAWIA III
1501008698 LALREMPUIA III
1501008700 LALROPEKA C(E)
1501008702 LALTHANMAWIA III
1501008711 RAMTHARLUAHPUIA III
1501008719 VANLALHMANGAIHKIMA III
1501008722 VANLALROHLUA III
CENTRE – CPI-05
GOVT. NGOPA HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-4
1501008725 LALMUANPUII I
1501008727 LALTLANCHHUNGI II L in Mz
1501008728 VANLALDUATI III
1501008729 VUNGNUNSIAMI III
K. LALTHLAMUANA MEMORIAL HIGH SCHOOL
Appear-35, Pass-7
1501008737 LALDINPUII III
1501008739 MILINIUM LALREMSANGI
III L in Mz
1501008741 PC.VANLALHRUAITLUANGI
II L in Mz
1501008742 R.LALCHHANDAMI II
1501008752 JOHN SUANSIANTHANGA III
1501008753 LALDINSANGA III
1501008764 THANGROTHUAMA III
PRIVATE
Appear-16, Pass-0
CENTRE – CPI-06
GOVT. MIMBUNG HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-7
1501008787 KIMJENNY III
1501008788 MAWIRINCHHUNG III
1501008789 NEMSANGLAWMI III
1501008791 VUNGTHANPARI III
1501008794 L.KAMKHANSIAM III
1501008795 L.LALMUANKIMA III
1501008796 LIANLALJOHN III
1501008799 TLANGTHANZUALA C(M)
GOVT. KAWLBEM HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-7
1501008800 CHINGNUNSIAMI III
1501008802 LALLIANZUALI I
1501008803 NIANGSIANLAWMI III
1501008805 K SIAMRODINGA III
1501008806 LAIROTLUANGA II
1501008807 S.THANGRINTLUANGA III
1501008810 V.DALSIANLALA III
GOVT. TEIKHANG HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-7
1501008813 LALROENGI III
1501008815 SIAMMALSAWMI III
1501008816 LALJEMSON II
1501008817 LIANSANGDING III
1501008818 MANGKHANLIANA II
1501008819 THANGKHANMANG III
1501008820 ZAMZALANG II
MIMBUNG ENGLISH MEDIUM SCHOOL
Appear-10, Pass-9
1501008821 LAWMMALSAWM II
1501008822 MELODY LAL MUAN KIMI III
1501008823 NGAILAMCHING III
1501008824 G.KHUPLALMUAN III
1501008826 LIANZAKHUAL III
1501008827 MANGRODING III
1501008828 SONGBIAKMUAN III
1501008829 THANG MUAN DING III
1501008830 THANGLAWMZUAL I L in Sc
PRIVATE
Appear-52, Pass-16
1501008831 CATHERINE THANGROKIMI II
1501008833 CHING NUN SIAMI III
1501008837 CHINGSANGLAWMI II
1501008846 LUCY THANG PUII III
1501008847 NGAI SIAN MAN III
1501008856 VUNGLALRUATI III
1501008857 VUNGLUNKIMI III
1501008858 VUNGMUANCHING III
1501008861 G. SANGTHANMAWIA III
1501008864 GINSIANTHANG III
1501008868 KHAMCHINLIAN III
1501008869 KHENTUNGTUANG III
1501008871 LALTHAZUALA III
1501008872 LAM LUNG MUAN III
– 74 –
1501008878 PAUSIANMUANG HATZAW C(M)
1501008882 THANG LIAN DING III
1501008883 THANGCHHANLIANA III
CENTRE – CPI-07
GOVT. KHAWBUNG HIGH SCHOOL
Appear-29, Pass-25
1501008887 C.LALREMSIAMI I L in Mz
1501008889 H.LALHMINGTLUANGI I
1501008890 LALHRUAITLUANGI III
1501008891 LALLAWMKIMI III
1501008892 LALLAWMSANGPUII III
1501008893 LALMUANAWMI II L in Mz
1501008894 LALMUANPUII III
1501008895 LALRUATMAWII III L in Mz
1501008896 MALSAWMKIMI III
1501008897 MALSAWMTHARI II
1501008898 P.C.LALHRUAITLUANGI II L in Mz
1501008899 R.VANLALREMRUATI II L in Mz
1501008900 ROSANGZUALI I L in Mz
1501008901 VANLALNUNSIAMI III
1501008902 F.HMINGTHANTLUANGA III
1501008904 HENRY DOHMINGLIANA III
1501008905 HRANGTHANCHHUNGA II
1501008906 JEHO LALAWMPUIA I
1501008909 LALHRUAITLUANGA III
1501008910 LALROKIMA II
1501008911 LALSAWMLIANA III
1501008912 LALTHANGPUIA II
1501008913 LALTHATLUANGA II
1501008914 LALTHAWHPUIA III
1501008915 R.LALRINAWMA III
GOVT. BUNGZUNG HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501008916 K.LALHMUNMAWII II
1501008917 LALBIAKPUII II
1501008918 LALBIAKSIAMI II
1501008919 LALRINTHARI I L in Mz
1501008920 P.C.LALRAMMAWII I L in Mz
1501008921 PRECILLA LALHRUAITLUANGI
I L in Mz
1501008922 K.LALCHAMLIANA II
1501008923 LALMUANCHHANA I L in Mz
1501008924 LALREMRUATA I L in Mz
1501008925 REMLALMAWIA II
DUNGTLANG HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501008926 IMMANUEL CHANCHINMAWII I
1501008927 C.ZOTHANPUIA III
1501008928 LALBIAKZAUVA III
1501008929 LALHMINGTHANGA III
1501008930 LALRINZUALA III
1501008931 LALRUALTHANGA III
1501008932 REMLALFELA I L in Sc
GOVT. SAMTHANG HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-6
1501008935 LALREMSIAMI III
1501008937 RAMDINMAWII III
1501008940 CHUAUTHANGPUIA III
1501008941 LALTHLAMUANPUIA II
1501008942 VANLALNGAIHAWMA
D L in Sc,SS,Mz
1501008944 ZAITHANGMAWIA III
LEITHUM HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501008945 C.LALENKAWLI III
1501008946 F.LALPARMAWII II L in Mz
1501008947 LALRINPARI III
1501008948 VL.HRUAIMAWII III
1501008949 LALTHLANZAUVA I L in Sc,Mz
1501008950 RODINPUIA III
1501008951 ROTHANGPUIA II
KHUANGTHING HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-8
1501008952 CAROLENE LALMUANPUII III
1501008955 LALPEKTHANGI III
1501008956 LALRAMENGMAWII III
1501008958 LINDA RAMNUNSANGI III
1501008959 VANLALHLUI III
1501008960 VANLALRUATI II
1501008961 LALREMRUATA II
1501008962 LALROSANGA C(M)
1501008963 LALROZAMA C(M)
1501008964 VANLALCHHUANGA III
1501008965 ZOMUANSANGA C(M)
PRIVATE
Appear-38, Pass-5
1501008971 C.VANLALLAWMKIMI III
1501008981 LALHMASAI III
1501008986 LALTHANNGURI C(SS)
1501008994 LALHLIMAWMA III
1501009001 P.C.LALREMSIAMA III
1501009003 ZONUNSANGA III
CENTRE – CPI-08
GOVT. EASTERN HIGH SCHOOL, BIATE
Appear-32, Pass-28
1501009005 ANNI LALMUANCHHANI III
– 75 –
1501009007 C.LALNUNTLUANGI II
1501009008 C.LALRAWNGBAWLI III
1501009009 HMINGSANGZELI II
1501009010 LALCHHANDAMI C(SS)
1501009011 LALRAMNGHAKI III
1501009012 LALREMSANGI I L in Mz
1501009013 LALRINZUALI II
1501009014 LAWMSANGPUII I L in Mz
1501009015 MALSAWMTLUANGI II
1501009016 MALSAWMZUALI III
1501009017 MELODY LALRINDIKI III
1501009018 SANGHNUNI C(M)
1501009019 ZORAMMAWII III
1501009020 B.LALNUNSANGA II
1501009021 B.LALRAMCHHANA III
1501009022 C.ZOMUANSANGA III
1501009023 IMMANUEL LALKULHPUIA III
1501009024 JIMSON VANLALNUNA III
1501009025 JONATHAN LALPIANMAWIA III
1501009026 JOSEPH C.LALMUANAWMA I
1501009027 LALCHHUANAWMA II
1501009028 LALDUHAWMA III
1501009029 LALLUNGMUANA II
1501009030 LALLUNGMUANA III
1501009032 LALRUATMAWIA III
1501009033 MALSAWMMAWIA II
1501009034 R.LALCHHANTLUANGA III
1501009035 R.LALRUATSANGA III
1501009036 VANLALRUALA III
GOVT. SIALHAWK HIGH SCHOOL
Appear-30, Pass-19
1501009037 LALCHAWIMAWII III
1501009039 LALREMPUII III
1501009040 LALREMRUATI III
1501009041 LALRINDIKI III
1501009044 LALRUATKIMI III
1501009045 LALSIAMPUII I
1501009046 LALTHANMAWII II
1501009047 MELODY LALNUNMAWII II
1501009048 VANLALDINPUII I
1501009049 VANLALDUHZUALI I
1501009052 VANLALSIAMTHARI II
1501009054 LALHRIATKIMA III
1501009057 LALSAWIPUIA I
1501009058 LALTHANSANGA RENTHLEI II
1501009059 LALZAWNPUIA II
1501009060 MICHAEL LALNUNTLUANGA II
1501009063 VANLALHMANGAIHA III
1501009064 VANLALHRUAITLUANGA II
1501009067 VL HMINGMAWIA III
PRIVATE
Appear-10, Pass-1
1501009076 VANLALHRIATPUIA III
CENTRE – CPI-09
GOVT. THANCHHUMA HIGH SCHOOL,
FARKAWN
Appear-22, Pass-14
1501009078 EVA LALTLANLIANI III
1501009079 K LALTHANGMAWII III
1501009080 LALAWMPUII III
1501009081 LALENGMAWII III
1501009082 LALLIANPUII III
1501009083 LALNUNZIRI III
1501009084 LALRAMSANGI III
1501009089 T ROSIAMLIANI III
1501009090 VANLALDINI III
1501009091 VANLALNGHAKI III
1501009095 ZOSANGLIANI III
1501009096 B LALNUNSANGA I L in Mz
1501009098 LALTLUANGLIANA III
1501009099 VANLALCHHANCHHUAHA III
1501009100 VANLALNUNTLUANGA C(SS)
GOVT. CHHAKTIANG HIGH SCHOOL
Appear-17, Pass-10
1501009101 H.SAITHANGPUII III
1501009102 LALENGMAWII III
1501009103 LALRINMUANI III
1501009106 MARY LALNUNMAWII III
1501009109 F.LALCHAWILIANA II L in Mz
1501009110 JOEL LALRUATFELA II
1501009112 LALNIROPUIA II
1501009113 LALREMMAWIA II L in Mz
1501009114 LALRINNUNGA II
1501009115 MALSAWMTLUANGA III
1501009117 VANLALTLANMAWIA C(E)
LURHTLANG HIGH SCHOOL
Appear-3, Pass-2
1501009118 JUDY JH. VANLALHRIATI II L in Mz
1501009120 T. LALKHAWNGAIHI III
PRIVATE
Appear-37, Pass-7
1501009140 ANDREW BIAKSANGPUIA III
1501009143 H HMANGAIHTLUANGA III
1501009145 LALCHHUANPUIA III
1501009149 LALLAWMSANGA SAILO III
1501009151 LALNUNPUIA III
1501009152 LALRAMCHHUANA III
1501009157 T LALDUHZUALA III
– 76 –
CENTRE – CPI-10
GOVT. HNAHLAN HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-9
1501009162 K.VANLALDUHSAKI I L in Mz
1501009163 LALRINENGI II L in Mz
1501009164 C. LALCHHUANMAWIA II
1501009166 C.LALTLANPUIA II
1501009167 C.MALSAWMDAWNGKIMA II
1501009169 EBENEZER LALHMUDIKA III
1501009170 LALVULLIANA II
1501009171 VANLALMUANPUIA II
1501009172 ZORAMDINTHARA III
TUALCHENG HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-2
1501009174 LALLAWMKIMI III
1501009179 VANLALPUII III
SELAM HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-0
HNAHLAN ENGLISH MEDIUM SCHOOL
Appear-6, Pass-5
1501009189 C.VANLALZAMI III
1501009191 BENJAMIN THANGLIANSIAMA III
1501009192 CHINSIANPIANGA III
1501009193 GINMUNLIANA II
1501009194 ZENALMUNGA II
PRIVATE
Appear-33, Pass-14
1501009196 CHINGDEIHLUNI III
1501009197 D.NGAIHMUANI III
1501009199 KHAWLROMAWII III
1501009201 LALLAWMSANGI III
1501009204 LAWMTHARZUALI III
1501009209 THANGLALNUNPUII III
1501009210 THANGMUANKIMI III
1501009211 THANGSIANHUAII III
1501009213 VANLALHRIATPUII III
1501009219 HMINGTHANMAWIA HAUHNAR
III
1501009220 KENNETH VANLALHNEMAIII
1501009221 LALBIAKMUANPUIA III
1501009223 LALRINNGHETA III
1501009225 P.NGAIHZUALA III
CENTRE – CPI-11
GOVT. RUANTLANG HIGH SCHOOL
Appear-21, Pass-21
1501009231 C.LALENKAWLI III
1501009232 C.ZOTHANSANGI II
1501009233 CHALTHANSANGI III
1501009234 F.LALCHHANCHHUAHI II
1501009235 HMINGTHANTLUANGI III
1501009236 HT.LALREMSIAMI II
1501009237 JENNY MALSAWMKIMI III
1501009238 RAMDINSANGI I L in Mz
1501009239 TBC REMLALTHARI III L in Mz
1501009240 VANLALCHHUANMAWII II
1501009241 C.LALHMINGMAWIA III
1501009242 C.LALNUNMAWIA III
1501009243 C.LALREMRUATA II
1501009244 JONATHAN ZOREMPUIA III
1501009245 JOSEPH LALNUNTLUANGA III
1501009246 LALMUANPUIA III
1501009247 LALRINCHHUNGA II
1501009248 VANLALDUATPUIA II
1501009249 VANLALHMANGAIHZUALA II
1501009250 VANLALVENPUIA D L in Sc,SS,Mz
1501009251 ZOTHANPUIA III
SPRINGDALE ACADEMY
Appear-18, Pass-18
1501009252 C. LALHRIATPUII I L in E,Sc
1501009253 LAWMSANGPUII I L in SS
1501009254 LAWMSANGZUALI D L in M,Sc,Mz
1501009255 RAMDINTHARI II
1501009256 TRACY HMANGAIHZUALI III
1501009257 VANLALMALSAWMDAWNGI I
1501009258 BENJAMIN ZORAMCHHUANA I
1501009259 ELDETH I
1501009260 H. LALDINGNGHETA II
1501009261 K. LALLAWMPUIA II
1501009262 LALAWMPUIA I L in M,Sc
1501009263 LALMUANAWMA KHIANGTE
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501009264 LALMUANSANGA II
1501009265 MALSAWMKIMA \
D L in M,Sc,SS,Mz
1501009266 RAMPANSANGA II
1501009267 SAMUEL VANLALHMACHHUANA
I L in Sc,SS
1501009268 VANHMINGCHUNGNUNGA I
1501009269 VANLALHMANGAIHZUALA I
L in Sc
PINE HILL ADVENTIST ACADEMY
Appear-18, Pass-18
1501009270 LALHMINGMAWII II L in Mz
1501009271 LALNGAIZUALI II
1501009272 LALPEKHLUI II
1501009273 LALRAMTHARI II L in Mz
1501009274 LALTHAZUALI III
– 77 –
1501009275 LAWMSANGPUII III L in Mz
1501009276 MALSAWMTLUANGI I
1501009277 MARY LALCHHANMAWII
II L in Mz
1501009278 SALEMTHARI II
1501009279 VANLALHRUAII III
1501009280 DANIAL LALMALSAWMA III
1501009281 LALCHHANHIMA I L in Mz
1501009282 LALPEKTHARA II
1501009283 LALRINTLUANGA CHAWNGTHU II
1501009284 LALTLEIPUIA III
1501009285 MALSAWMTLUANGA III
1501009286 ROHMINGMAWIA III
1501009287 THAWNGSIANSANGA II
PRES.CHURCH ENGLISH MEDIUM SCHOOL,
ZOTLANG
Appear-31, Pass-30
1501009288 C.LALTANPUII I L in Mz
1501009289 DARRIMAWII D L in E,Sc,Mz
1501009290 HMINGSANGZUALI II
1501009291 JANETH LALREMKIMI D L in E,Sc
1501009292 LALFELKIMI II
1501009293 LALHMINGMAWII II
1501009294 LALLAWMSANGI III
1501009295 LALREMRUATI II
1501009296 LALRUATSANGI D L in E,Sc,SS,Mz
1501009297 MUNNI KUMARI II
1501009298 RAMHLIMAWMI HMAR
D L in Sc,SS,Mz
1501009299 RITA LALSANGMUANI I L in Mz
1501009300 VANLALRINDIKI III
1501009301 VANLALTHASANGI I L in Mz
1501009302 ZAIKUNGPUII I
1501009303 ZONUNTHARI I
1501009304 ZORINSANGI II
1501009305 ZOSANGPUII C(M)
1501009306 C.LALREMSANGA D L in Sc,SS,Mz
1501009307 H.LALZARMAWIA I
1501009308 JEHO MALSAWMA II L in Mz
1501009309 K.LALDUHAWMA I L in Sc,Mz
1501009310 LALBIAKMAWIA I L in Sc
1501009311 LALDUHSAKA I
1501009312 LALHRIATPUIA II
1501009313 LALHRILMAWIA I
1501009314 LALRAMLUAHPUIA I
1501009315 LALREMRUATKIMA III
1501009316 LALTHUTIAMTHLENGA II
1501009317 R.VANLALHMUCHHUAKA I
1501009318 ZORAMTHARA I
MELBUK HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-9
1501009319 JENNY RODINGLIANI III
1501009320 LALCHHANHIMI II
1501009321 LALNUNPARI II
1501009322 LALRAMMUANI II
1501009323 VANLALMUANPUII II L in Mz
1501009324 VANLALTHANGMAWII III
1501009325 LALRAMHMACHHUANA II
1501009326 LALRINNGHETA III
1501009327 VANLALRINMAWIA III
GOVT. KELKANG HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-3
1501009329 ENGTHUAMMAWII II
1501009331 LALRAMCHHANA III
1501009332 LALRAMZAUZELA III
ZOKHAWTHAR SECONDARY SCHOOL
Appear-26, Pass-25
1501009334 ELI D LIANMAWII II
1501009335 F LALREMRUATI III
1501009336 J LALTLANKIMI II
1501009337 JULIE LALCHHANKIMI II
1501009338 LALAWMPUII III
1501009339 LALCHHANHIMI II
1501009340 LALCHHARLIANI II
1501009341 LALHMANGAIHKIMI II
1501009342 LALLIANCHHINGI III
1501009343 LALLIANSANGI III
1501009344 LALNEIHPARI II L in Mz
1501009345 LALRAMMAWII II
1501009346 LALREMRUATI I L in Mz
1501009347 LALRINZUALI II L in Mz
1501009348 LALTHAPUII II
1501009349 MS ZODINPARI II
1501009350 ZAITHANMAWII III
1501009352 C VANLALPUIA II
1501009354 K LALBIAKMUANA III
1501009355 LALHMINGMAWIA II
1501009356 LALROPEKA II
1501009357 MALSAWMSANGA II
1501009358 PETER LALNUNSIAMA III
1501009359 VANLALMUANA III
1501009360 VL REMRUATSANGA III
PRIVATE
Appear-28, Pass-12
1501009362 LALCHAWISANGI III
1501009363 LALMALSAWMI III
1501009365 LALNGAIHZUALI III
1501009368 LALROPARI III
– 78 –
1501009369 LALROPARI III
1501009375 DAWNSIANMUANGA III
1501009376 H.LALRUATSANGA III
1501009380 LALBIAKDIKA III
1501009381 LALFAKAWMA III
1501009382 LALHMUNSIAMA III
1501009384 LALPEKHLUA III
1501009386 PETER LALNUNFELA III
CENTRE – CPI-12
GOVT. MIZO HIGH SCHOOL, KHAWHAI
Appear-34, Pass-24
1501009390 CICILY LALVULMAWII III
1501009391 CINDY LALREMZUALI I L in Mz
1501009392 K LALHMINGSANGI II
1501009393 LALDINGZELI III
1501009394 LALDUHSANGI C(ScT)
1501009395 LALENKAWLI III
1501009397 LALMUANAWMI III
1501009399 LALRAMDINSANGI II
1501009400 LALRAMNGHAKI II L in Mz
1501009401 LALREMTLUANGI II
1501009403 R LALMUANKIMI II L in Mz
1501009405 VANLALHMINGTHANZUALI III
1501009407 VANLALREMRUATFELI III
1501009408 VANLALRINDIKI III
1501009409 VANLALTANPUII II
1501009410 VANLALTHLAMUANPUII III
1501009411 ZODINGPUII C(ScT)
1501009413 EDENPARMAWIA III
1501009416 LALRINTLUANGA III
1501009417 LALRUATKIMA III
1501009418 LALTHUPUIA III
1501009419 NGURZAMPUIA III
1501009420 R LALRINPUIA II
1501009421 RAMNGHAKMAWIA III
1501009423 VANLALREMRUATA II L in Mz
1501009424 VANLALSANGA III
SAILOTHANGA MEMORIAL HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-6
1501009425 LALCHHANCHHUAHI III
1501009426 LALCHUAILOVI III
1501009427 LALRINTLUANGI III
1501009428 VANLALHMANGAIHI I L in Mz
1501009429 DOMINIC LALROSIAMA II L in Mz
1501009432 ZOTHANSANGA III
THANGKUNGA MEMORIAL HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-11
1501009433 LALDINPUII III
1501009434 LALHRIATZUALI III
1501009435 LALTHLENGLIANI III
1501009436 LINDA LALFAKAWMI C(ScT)
1501009437 MALSAWMZUALI II
1501009438 VANLALRINPUII III
1501009439 F LALMUANPUIA III
1501009440 LALMUANPUIA III
1501009441 LALTHLAMUANPUIA III
1501009442 LALTLANKIMA III
1501009443 MALSAWMDAWNGLIANAIII
1501009444 ZORAMMAWIA III
PRIVATE
Appear-33, Pass-15
1501009445 CYNTHIA LIANHLUPUII II
1501009446 F LALRINLIANI II
1501009447 GENEVIEVE RAMTHARNGHAKI III
1501009449 LALHLIRI III
1501009450 LALHMINGLIANI C(ScT)
1501009451 LALLAWMKIMI III
1501009457 RODY MALSAWMDAWNGI II
1501009461 ERIC LALRUATFELA III
1501009466 LALBIAKTLUANGA II L in Mz
1501009467 LALHMUNMAWIA III
1501009469 LALNUNHLUA III
1501009471 LALROKHUMA II
1501009472 LALRUATPUIA III
1501009475 ROSANGZUALA III
1501009477 VANLALNGAIHAWMA III
1501009480 ZODINPUIA PACHUAU II
CENTRE – CPI-13
GOVT. NE KHAWDUNGSEI HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-14
1501009481 CHALLIANKIMI II
1501009482 CHINGZAHOIH II
1501009483 GOUSANCHINGI III
1501009484 LALREMSIAMI I
1501009485 MARILYNE LALHLUNMAWII
II L in Mz
1501009486 RODAILOVI III
1501009487 SAIKUNGI III
1501009488 SANGLAWMMAWII I
1501009489 VANMALSAWMHLUI I L in Mz
1501009490 VANRAMENGMAWII III
1501009491 BENJAMIN LALRINAWMA I
1501009492 LALNUNHLIMA I
1501009493 LALNUNMAWIA III
1501009495 VANLALFAKKIMA II
CHIAHPUI HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-5
1501009499 JULIE MALSAWMZUALI III
– 79 –
1501009502 ZORAMPARI III
1501009504 GENHLUNMAWIA III
1501009506 K.LALTHANPUIA III
1501009507 LAITHANSIAMA II L in Mz
1501009509 ZAMSAWMMANGA C(E)
KHAWKAWN HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-4
1501009510 CHINGLIANNIANG III
1501009513 LALNUNTLUANGI II
1501009521 LALRINMAWIA III
1501009524 VANLALFAKA III
PRIVATE
Appear-12, Pass-3
1501009534 VANLALRINCHHANI III
1501009539 T. LAMSONLIANA III
1501009540 VANLALPEKA III
CENTRE – CPI-14
GOVT. HLIAPPUI HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-11
1501009544 JENNY LALRAMCHHANI III
1501009546 LALHLIMPUII III
1501009547 LALRUATHLUI III
1501009548 LALTHAZUALI III
1501009549 LUCY ZONUNPARI II L in Mz
1501009550 OPHEL LALMALSAWMI III
1501009551 VANLALRUATZELI II
1501009552 DAVID LALENGMAWIA I
1501009553 JOSEPH LALDINPUIA III
1501009554 LALCHHUANSANGA III
1501009555 LALREMRUATA III
1501009556 LALREMSIAMA C(E)
GOVT. SAICHAL HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-10
1501009557 C.LALHMANGAIHSANGI II
1501009558 C.VANLALZAMI II L in Mz
1501009560 KHAWNGAIHDAWNGI III
1501009562 VANRAMNGHAKI I
1501009563 ZOSANGZELI III
1501009564 LALCHHUANAWMA III
1501009567 LALRINAWMA II
1501009568 LALTHLANAWMA III
1501009569 PC LALREMRUATA III
1501009570 V.LALHRUAITLUANGA III
PAWLRANG HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-5
1501009573 H.ZOREMSANGI III
1501009574 K.LALHMNGMAWII III
1501009575 LALHRUAIZELI III
1501009576 PC.LALNUNKIMA III
1501009577 PC.LALROSANGA III
CHANGZAWL HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-3
1501009578 DEBORAH LALMUANPUII III
1501009582 VL.HMANGAIHEMEMI III L in Mz
1501009585 R .ZOTHANSANGA III
PRIVATE
Appear-20, Pass-0
CENTRE – CPI-15
GOVT. KHUANGLENG HIGH SCHOOL
Appear-29, Pass-28
1501009606 CHRISTINA LALDINTHARI II
1501009607 F.LALRINSANGI II
1501009608 F.REBECCA LALREMSANGI II
1501009609 H.LALFAKMAWII III
1501009610 LALHRIATPUII III
1501009611 LALNUNHLIMI III
1501009612 LALPIANMAWII III
1501009613 LALRAMHMACHHUANI III
1501009615 LALSAWIMAWII II
1501009616 LALTLANMAWII III
1501009617 MEGGIE LALHRIATPUII III
1501009618 OMEGA VANLALRUATI II
1501009619 R.VANLALSANGI III
1501009620 BIAKREMMAWIA III
1501009621 C.LALHMUNSIAMA III
1501009622 C.LALPEKMUANA I
1501009623 C.RAMNUNMAWIA III
1501009624 DAVID LALHMANGAIHA III
1501009625 LALHMINGTHANGA III
1501009626 LALRINHLUA II
1501009627 LALRUATDIKA HAUHNAR III
1501009628 LALSIAMTHARA III
1501009629 LALTHANPUIA II
1501009630 LALTHANZUALA III
1501009631 LALZARLIANA III
1501009632 NGURSANGPUIA III
1501009633 ROSANGPUIA II
1501009634 THALIANENGA III
GOVT. ORIENTAL HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-5
1501009635 K. ZONUNSIAMI III
1501009637 K. LIANTHANGPUIA II
1501009638 K. SAWMTLUANGA C(E)
1501009639 KAPSAWMDAWNGA III
1501009640 NGOCHHUANAWMA III
1501009642 THANGSAWMLIANA III
– 80 –
SESIH BORDER HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-14
1501009643 KT. NINGSAWMKIM I
1501009644 LALMALSAWMI II
1501009645 LALNGAIHAWMI II
1501009646 LALREMRUATI II
1501009647 SUANDEIHKIMI II
1501009648 TINGSIANHUNGLIANI III
1501009649 CHHUANTHANGA I
1501009650 GK.TLUANGA III
1501009651 H.LALMUANAWMA I
1501009652 KAPCHHUANTHANGA II
1501009653 LALDAWNGLIANA II
1501009654 NGOLIANKIMA II
1501009655 S.KAMTINDAWNGA II
1501009656 SP.SAWMLIANA II
LIANPUI HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-9
1501009657 C.LALHMANGAIHZUALI II
1501009658 LALNIPUII III
1501009660 REMTHANGPUII II
1501009661 SUINEIHTHANGI II
1501009662 FRANCIS LALHMINGMAWIA II
1501009663 LALCHAWISANGA II
1501009664 LALCHHANMAWIA II
1501009665 LALSIAMTHARA III
1501009666 ZAIHRUAITLUANGA II
GOVT. VANZAU HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-12
1501009667 LALHMINGSANGI III
1501009668 LALMUANSANGI II
1501009669 LALRAMSANGI III
1501009670 LALRAMSANGI II
1501009671 LALRUATDIKI III
1501009672 LALTLANKIMI III
1501009673 VANLALEDENTHARI III
1501009674 ZOTHANSIAMI III
1501009675 ISAC LALCHUNGNUNGA III
1501009676 LALNUNPUIA II
1501009677 LALTHAZUALA III
1501009678 RAMDINSANGA II
SAZEP HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501009679 DAISY LALLIANZUALI III
1501009680 LALBIAKENGI II
1501009681 LALRINPUII II
1501009682 LALRINSANGI II
1501009683 MALSAWMKIMI I L in SS
1501009684 ZONUNTHARI II
1501009685 CHANCHINMAWIA II
1501009686 THANGTHIAMA III
1501009687 VANLALFAKA II
1501009688 ZOSANGZUALA III
DILKAWN HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-15
1501009689 KAPHMINGTHANGI II
1501009690 LALHMINGCHUANGKIMI III
1501009691 LALHMINGLIANI I L in Mz
1501009692 LALHMUNSANGI III
1501009693 LALTHAZUALI I L in SS,Mz
1501009694 T.LALRUATMAWII II
1501009695 VANLALRINAWMI II
1501009696 ZOMUANPUII I
1501009697 BETHLEHEM LALLAWMAWMA II
1501009698 LALCHHANZOVA II
1501009699 LALCHHUANSANGA I
1501009700 LALELIZA II
1501009701 LALENGKIMA II
1501009702 LALRAMFANGZAUVA III
1501009703 VANLALHNEMPUIA II
PRIVATE
Appear-7, Pass-7
1501009704 HELEN VL HMANGAIHZUALI II
1501009705 LALMUANSANGI III
1501009706 LALREMTLUANGI III
1501009707 VANLALNUNFELI III
1501009708 ZORAMTHANSANGI II
1501009709 ZOSANGLIANI III
1501009711 TS.KHAMA III
CENTRE – KLB-01
ST. JOHN’S HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-121, Pass-120
1501009713 BABY KUMARI I
1501009714 C. LALHMINGMAWII I L in Mz
1501009715 C. LALRINFELI I L in E
1501009716 CICILIA LALRINDIKI II
1501009717 CINDY VANLALNGHAKI I L in M,Mz
1501009718 CYNTHIA LALRINHLUI KHIANGTE II
1501009719 ESTHER SAPMAWII SAILO II
1501009720 F. ZOREMSANGI II
1501009721 G. VANLALHRUAIZELI II L in Mz
1501009722 H. LALZOCHHUANI D L in Mz
1501009723 JACINTA LALREMRUATI III
1501009724 JESITA LALMUANPUII II
1501009725 JUDITHI LALHMINGSANGI I L in E
1501009726 JUDY H.L. TLINGI II
1501009727 JULIANA M.S. DAWNGZUALI
D L in M,Sc,SS,Mz
– 81 –
1501009728 K. VANLALHMINGHLUI III
1501009729 KATE LALHRUAITLUANGI II
1501009730 LALCHHINGPUII II
1501009731 LALCHUAILOVI I L in Sc,Mz
1501009732 LALCHUNGNUNGI II
1501009733 LALENKAWLI II
1501009734 LALFAKZUALI II
1501009735 LALHRIATPUII I
1501009736 LALHRIATRENGI I L in Mz
1501009737 LALHRUAITLUANGI I L in E,M,Mz
1501009738 LALHRUAIZELI II
1501009739 LALMUANKIMI II L in M
1501009740 LALMUANPUII III
1501009741 LALNGHAKMAWII II
1501009742 LALNUNHLIMI II
1501009743 LALNUNMAWII D L in Sc,SS,Mz
1501009744 LALRAMDINI I
1501009745 LALRAMHMANGAIHI III
1501009746 LALRAMMAWII D L in M,Sc,SS
1501009747 LALRAMNGHETI I
1501009748 LALREMPUII I
1501009750 LALREMRUATFELI III
1501009751 LALRINTLUANGI I
1501009752 LALRINZUALI II
1501009753 LALSIAMLIANI I L in E
1501009754 LALTLANHLUI II
1501009755 LUCY VANLALZAWNI II
1501009756 LUDI LALHRUAIZELI D L in E,Sc,Mz
1501009757 MALSAWMDAWNGZUALI II
1501009758 MALSAWMKIMI I
1501009759 MELODY K. VANLALRUATII L in Sc
1501009760 MIRIAM LALREMRUATI III
1501009761 PORBIN BEGAM MOZUMDER III
1501009762 PURNIMA THAPA II
1501009763 R. LALNUNSANGI III
1501009764 RALKAPZOVI I L in E,Mz
1501009765 RAMENGMAWII D L in M,Sc,SS,Mz
1501009766 RAMMUANSANGI II
1501009767 RAMNGHAHMAWII III
1501009768 REBEK MALSAWMTLUANGIII
1501009769 RUTH C. LALRUATDIKI II
1501009770 SHABNAM B.K. II
1501009771 SUSHMITA SAHI III
1501009772 T. LALNUNHLUI II
1501009773 T.B. MALSAWMTLUANGI I
1501009774 VANLALHRIATI FANAI I L in Mz
1501009775 VANLALHRIATPUII I L in Mz
1501009776 VANLALHRUAII TOCHHAWNG I
1501009777 VANLALMUANAWMI I
1501009778 VANLALNGHETI II
1501009779 VANLALPARI II
1501009780 VANLALRUATI III
1501009781 WENDY LALRUATKIMI II
1501009782 ZENEVI LALVENHIMI HUALNGO I
1501009783 AMOS M.S. DAWNGZUALA I
1501009784 ANDREW LALMAWIZUALA II
1501009785 ANDREW LALMUANAWMA II
1501009786 C. LALHRUAITLUANGA II
1501009787 C. LIANLALZAWMA II
1501009788 C. MALSAWMZUALA II
1501009789 DAVID H. LALRINPUIA II
1501009790 F. LALCHHANDAMA I
1501009791 GEDION RALCHHUANMAWIA III
1501009792 H. LALHRUAITLUANGA I L in Sc
1501009793 H. VANLALCHHANA II
1501009794 ISAAC LALRINPUIA I
1501009795 J. LARSON DARROHMANGA II
1501009796 JEREMIAH NGURHMINGLIANA
D L in E,Sc,SS
1501009797 JONATHAN LALCHHUANSANGA II
1501009798 JOSHUA LALBIAKSANGA I
1501009799 LALDINSANGA I
1501009800 LALHRIATPUIA II
1501009801 LALHRUAIMAWIA I
1501009802 LALNUNKIMA I
1501009803 LALRAMENGMAWIA D L in Sc,SS
1501009804 LALRINFELA II
1501009805 LALRINTLUANGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501009806 LALRUATPUIA D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501009807 LALRUATZELA III
1501009808 LALTHAKIMA D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501009809 LALTHANKIMA I
1501009810 MALSAWMDAWNGZELA
D L in M,Sc,SS
1501009811 MOIRANGTHEM CLINTON SINGH
I L in Sc,SS
1501009812 MOSES RAMENGMAWIA I L in SS
1501009813 NICHOLAS LALZAWMLIANA
I L in Sc
1501009814 PRAJITH P.S. I L in M,Sc
1501009815 R. LALHRUAITLUANGA II
1501009816 RAJ THAPA II L in Sc
1501009817 RAVI GURUNG III
1501009818 RESHAP L.C. III
1501009819 REUBEN LALDUHSAKA III
1501009820 REUBEN LALNUNRINGA I
1501009821 ROHMINGLIANA I L in Sc
1501009822 ROMALSAWMA I L in Sc
1501009823 ROSANGPUIA CHHANGTE
D L in M,Sc
1501009824 SAMUELA KHIANGTE I L in Sc
1501009825 SAPTARSHI KONER D L in M,Sc,SS
1501009826 SHAMBU BHAGAT I L in Sc
– 82 –
1501009827 TOMMY LALTLANMAWIAI L in M
1501009828 VANLALHRIATPUIA II
1501009829 VANLALNGHAKA HAUHULH II
1501009830 VIVEK GURUNG D L in M,Sc,SS,IIT
1501009831 WILLIAM SHNEN I
1501009832 YAMEEN AHMAD ASHFAQUE
I L in M,Sc
1501009833 ZODINTLUANGA III
HMAR VENG HIGH SCHOOL
Appear-39, Pass-30
1501009834 BIJAYA THAPA III
1501009835 C. LALHMANGAIHSANGI III
1501009836 C. LALRAMDINTHARI III
1501009837 CHAWNGREMI III
1501009838 JINO LALFANMAWII II
1501009839 LALDUHAWMI III
1501009840 LALENGZAMI III
1501009841 LALHRUAIKIMI III
1501009844 LALNUNSIAMI III
1501009845 LALRAMPANI III
1501009846 MACY ZOHMANGAIHSANGIIII
1501009847 MENEKA CHHETRI III
1501009848 REMLALNGHAKI III
1501009849 B. LALRUATPUIA III
1501009850 C. LALDUHAWMA III
1501009851 C. VANLALCHHANCHHUAHA III
1501009852 F. LALRINKIMA II
1501009853 K. LALREMRUATA C(M)
1501009854 K. ROSANGA III
1501009856 LALHMAHRUAIA III
1501009857 LALHRUAITLUANGA II
1501009861 LALPEKHLUA III
1501009862 LALRINCHHANA II
1501009863 LALRINKIMA III
1501009864 LALRINPUIA III
1501009866 LOUIS LALRUATKIMA II
1501009867 MALSAWMKIMA III
1501009868 R. MALSAWMTLUANGA III
1501009869 RICKY LALMALSAWMA III
1501009871 ROBERT LALTANDIKA III
1501009872 VANLALRUATA III
PRIVATE
Appear-87, Pass-39
1501009873 ANGIE MALSAWMKIMI III
1501009875 C.LALRAWNGBAWLI III
1501009876 C.VANLALRUATI II
1501009877 CHRISTINA LALRUATSANGI III
1501009880 ESTHER VANLALRUATI III
1501009881 FIONA VANLALRUATFELI III
1501009883 H.LALLAWMZUALI III
1501009884 H.LALNUNPUII III
1501009887 LALCHHANDAMI III
1501009888 LALHMINGMAWII II
1501009890 LALLAWMZUALI III
1501009907 RITA LALTLANZOVI III
1501009910 RUTHI LALTHAKIMI III
1501009911 SABINA PAHARIA III
1501009914 VANLALHMUAKI III
1501009916 ADARSH CHETRI III
1501009917 ANTHONY SAIDINGPUIA III
1501009918 BORIS LALHERLIANA III
1501009921 H.LALTHLAMUANA III
1501009923 IGNATIUS LALRUATKIMA III
1501009925 JOHN PAUL LALREMRUATA III
1501009929 LALAWMPUIA II
1501009932 LALDINSANGA III
1501009937 LALNUNHLIMA II
1501009938 LALNUNHLUA III
1501009942 LALRINFELA KHIANGTE III
1501009945 LALRUATSANGA III
1501009946 LALSANGZUALA RALTE III
1501009949 M.NIRMAN SINGH III
1501009950 MANGMINLUNA III
1501009955 R.LALRAMCHUANA II
1501009957 RAMHLUNCHHUNGA III
1501009959 SAMUEL LALHMACHHUANA III
1501009960 SILVESTER SYIH III
1501009961 STEPHEN VANLALHRUAIA II
1501009963 VISHAL THAPA III
1501009964 ZACHARIA LALRINNGHETA II
1501009965 ZODINMAWIA III
1501009966 ZOMUANPUIA III
CENTRE – KLB-02
GOVT. KOLASIB HIGH SCHOOL
Appear-32, Pass-28
1501009969 BERTILLA VANLALRUATI II
1501009970 ELINA LALHMANGAIHI III
1501009971 JESSICA LALVOHBIKI III
1501009972 KHAWLREBEKI III
1501009973 LALBIAKTLUANGI III
1501009974 LALMALSAWMDAWNGLIANI III
1501009976 LINDA LALHRIATCHHUNGI III
1501009977 MAGGIE VANLALHRIATPUII
III L in Mz
1501009978 RUTH LALNUNHLUNI III
1501009979 SUSAN VANLALCHHUANGI
II L in Mz
1501009980 TERESA LALMUANPUII II L in Mz
1501009981 VANLALENGMAWII III
1501009982 VANLALNGHAKI III
– 83 –
1501009983 VANLALSANGI III L in Mz
1501009984 ZODINTLUANGI II
1501009985 ANDREW VANLALHRUAIAII
1501009986 G LALREMTLUANGA III
1501009987 JONATHAN VL HRIATPUIAIII
1501009988 LALHRIATPUIA III
1501009989 LALLIANTLUANGA HNAMTE II
1501009990 LALNUNPUIA III
1501009991 LALRAMNGHAKA III
1501009992 LALRAMTHARA II
1501009993 LALRINAWMA ZOTE III
1501009995 LALZARLIANA III
1501009996 LEO LALRINNUNGA III
1501009998 PENTCOS THANGA III
1501009999 SANDIP BK III
H.T. HIGH SCHOOL
Appear-17, Pass-13
1501010001 ELIZABETH
MALSAWMDAWNGLIANI III
1501010002 LALBIAKKIMI III
1501010003 LALENGZUALI III
1501010004 LALHMINGPUII HAUHNARIII
1501010005 LALSANGZUALI III
1501010007 LUCY ZOENPUII III
1501010008 SAPNA RANA III
1501010012 LALRAMMUANA III
1501010013 LALTLANKIMA III
1501010014 NAVIN RANA III
1501010015 SANJAY GURUNG III
1501010016 VANLALPEKA III
1501010017 VISHAL CHHETRI II
PHAISEN NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-3
1501010018 C.LALHRUAIZELI III
1501010020 VANLALDINTHARI III
1501010022 LALZIAKHLUNA III
CHAWNGHMINGLIANI MEMORIAL SCHOOL
Appear-15, Pass-15
1501010023 H.D. LALMUANPUII II
1501010024 JACINTA LALRINCHHANI III
1501010025 K LALCHAMLIANI III
1501010026 LALHRUAIKIMI III
1501010027 LALNUNTLUANGI III
1501010028 LALPEKHLUI III
1501010029 LALPIANMAWII III
1501010030 LALRINFELI II
1501010031 RAMNUNSANGI II
1501010032 REBECCA LALTUAHREMI III
1501010033 DAVID LALRINPUIA III
1501010034 F. LALLAWMSANGA III
1501010035 GINLALTHUAMA III
1501010036 JOHN LALMUANSANGA III
1501010037 LALNGAIHSAKA III
RENGTEKAWN HIGH SCHOOL
Appear-23, Pass-23
1501010038 DARNEIHTLINGI III
1501010039 DEBORY LALRINGZOVI III
1501010040 JC LALTANPUII I L in SS
1501010041 JESSY RAMENGVARI II
1501010042 KIMTHAPUII III
1501010043 LALHRUAITLUANGI III
1501010044 LALRINHNEMI II L in Mz
1501010045 LALRONGURI II
1501010046 LALTANPUII II
1501010047 LALTHANGMAWII III
1501010048 LOISI LALENKAWLI II
1501010049 PHALLUCY III
1501010051 SANGEETA KUMARI III
1501010052 ZAIREMMAWII III
1501010053 BHARAT JAISHI III
1501010054 C LALHMUDIKA III
1501010055 LALCHAWIMAWIA III
1501010056 LALCHHUANLIANA III
1501010057 LALDUHSAKA III
1501010058 LALSANGLURA III
1501010059 MAHESH KUMAR SAHANI II
1501010060 RAYMOND C LALCHHUANVAWRA
I L in E,Sc,SS
1501010061 WILLIAM KERKETTA I L in Hn
PRIVATE
Appear-65, Pass-3
1501010080 MALSAWMHLUI III
1501010121 LALREMRUATA III
1501010130 MOSES LALSIAMLIANA
CHHANGTE III
CENTRE – KLB-03
GOVT. DIAKKAWN HIGH SCHOOL
Appear-43, Pass-34
1501010140 ANGIE LALAWMPUII III
1501010142 DOROTHY LALNUNHLUII III
1501010144 H.MALSAWMZUALI I L in E,SS,Mz
1501010145 HANNAH LALLAWMZUALI II
1501010146 JULIE LALRINGZOVI III
1501010147 K.LALDINPUII III
1501010148 K.VANLALFELI III
1501010150 LALFAKAWMI KHIANGTE III
1501010153 LALLAWMSANGI III
1501010154 LALRAMDINMAWII III
– 84 –
1501010155 LALRAMHLUNI III
1501010156 LALRAMTHARI III
1501010157 LALREMRUATI III
1501010161 LALTLANKIMI ROYTE III
1501010162 MARIA LALTHAFELI II
1501010163 P.C.LALHRUAITLUANGI III
1501010164 P.C.LALRINTLUANGI I L in Mz
1501010165 R.VANLALHRIATPUII I
1501010166 ROHMINGTHANGI III
1501010167 THIAMNGAIHZEMI III
1501010168 ZOCHHUANAWMI III L in Mz
1501010169 ZOHMINGLIANI III
1501010170 ZOTHANPUII III
1501010171 C.VANLALHRUAITLUANGA III
1501010172 FRANCIS LALHMANGAIHSANGA
II
1501010173 ISAK LALREMRUATA II
1501010174 LALHRUAITLUANGA III
1501010175 LALRINCHHANA III
1501010176 LALRINSANGA I
1501010177 LALTHAFAMKIMA I
1501010179 R.LALTHANMAWIA II
1501010180 VANLALHNUNA VARTE III
1501010182 VANLALSIAMMAWIA III
1501010183 ZODINSANGA III
GOVT.THINGDAWL HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-8
1501010184 C.LALBIAKDIKI III L in Mz
1501010185 LALBIAKDIKI III
1501010186 LALNUNFELI III
1501010187 LALRAMNGHAKI III
1501010188 LALRAMPANI III
1501010189 MARINA HMINGTHANSANGI III
1501010190 R.LALENPUII III
1501010192 K.LALRINHLUA I L in Mz
BUHCHANGPHAI HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-11
1501010195 ANGELA LALRUATSANGI I
1501010196 LALDINSANGI III
1501010197 LALDINTLUANGI III
1501010199 ZOREMTLUANGI III
1501010200 C.LALREMMUANA III
1501010201 JOHNY K LALRAMNGHAKA III
1501010203 LALFAKZUALA III
1501010204 R.K RODINSANGA III
1501010205 VANLALCHHUANGA III
1501010206 VANLALDARHZAUVA III
1501010207 ZOTHANSANGA III
GOVT. N.HLIMEN HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501010208 JC.LALTHAFAMKIMA
D L in E,Sc,SS
1501010209 LALNGILNEIA III
1501010210 LALRAMTHARA III
1501010211 LALREMLIANA III
1501010212 LALSANGZUALA III
1501010213 LALTLUANGLIANA I
1501010214 SONLIANA III
1501010215 ZOMUANPUIA I
SUSANNE DOWNS BOARDING SCHOOL
Appear-11, Pass-5
1501010216 C.ZOMUANPUII II
1501010218 LALRAMHLUNI II L in Mz
1501010221 VANLALTHAPUII C(ScT)
1501010224 C.ZOTHANMAWIA II
1501010225 LALTHANCHAMA III
1501010226 MALSAWMDAWNGZELA II
KOLASIB VENGTHAR SECONDARY SCHOOL
Appear-3, Pass-0
PRIVATE
Appear-35, Pass-3
1501010238 LALTLANSANGI III
1501010253 ISACK LALMUANPUIA C(M)
1501010267 ROTLUNGTHARA III
1501010269 T.VANLALHRUAIA III
CENTRE – KLB-04
GOVT. KAWNPUI HIGH SCHOOL
Appear-25, Pass-24
1501010275 BABY ZOREMSANGI III
1501010276 C. LALNUNSIAMI II
1501010277 ESTHER LALNUNTHARI II
1501010278 HMINGHLUPUII II
1501010279 LALBIAKNII I
1501010280 LALBIAKZUALI III
1501010281 LALHMANGAIHZUALI III
1501010282 LALHRIATHLUI III
1501010283 LALRINKIMI I
1501010284 LALRUATSANGI II
1501010285 REBEK VANLALAWII III
1501010287 ROLUAHSANGI I
1501010288 VANROHLUI II
1501010289 ZOTHANZAMI I
1501010290 DAVID MALSAWMTLUANGA I
1501010291 H. LALENGKIMA III
1501010292 LALDINTLUANGA III
1501010293 LALNUNHLUA III
1501010294 LALRAMTHARA III
1501010295 LALREMDIKA III
– 85 –
1501010296 LALSIAMTHARA II
1501010297 R. THANGLIANTHUAMA III
1501010298 RAMNUNSIAMA I
1501010299 VANLALHUMHIMA II
GOVT.HORTOKI HIGH SCHOOL
Appear-25, Pass-20
1501010300 BIAKSANGZUALI II L in Mz
1501010301 LALBIAKTLUANGI III
1501010302 LALBIAKZAMI III L in Mz
1501010303 LALHRIATKIMI III
1501010304 LALLENPUII III
1501010305 LALRINTLUANGI III
1501010306 LALRINZUALI II L in Mz
1501010307 LALROLUAHPUII II L in Mz
1501010309 LALRUATKIMI III
1501010310 LALSAWMKIMI III
1501010312 VANLALAWMPUII III
1501010313 VANLALKHAWNGAIHI II L in Mz
1501010315 ZOSANGZUALI III
1501010316 C LALHMACHHUANA III
1501010317 DAVID LALCHHUANAWMA III
1501010318 ERIC ZONUNSANGA II
1501010319 HMINGTHANSANGA III
1501010320 LALCHHUANMAWIA III
1501010321 LALHRIATPUIA III
1501010323 SAMUEL LALREMSIAMA III
GREEN HILLS HIGH SCHOOL
Appear-50, Pass-48
1501010325 DARZOPUII I L in Sc,Mz
1501010326 ELIZABETH LALMUANAWMI
D L in M,Sc,Mz
1501010327 ESTHER LALRINMAWII II
1501010328 H.LALRINZUALI I
1501010329 HT VANLALDUHSAKI II
1501010330 JUDY VANLALNGHAKI II
1501010331 JULIET LALRINDIKI II
1501010332 LALAWMPUII II
1501010333 LALBIAKNUNGI III
1501010334 LALFAKZELI D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501010335 LALHMANGAIHZUALI II
1501010336 LALHMANGAIHZUALI III
1501010337 LALHRIATKIMI II
1501010338 LALHRIATRENGI III
1501010339 LALHRUAITLUANGI D L in SS,Mz
1501010340 LALMALSAWMI III
1501010341 LALNUNHLUI D L in M,Sc,Mz
1501010342 LALNUNTLUANGI III
1501010343 LALRAMENGMAWII III
1501010344 LALRINFELI III
1501010345 LALRINTLUANGI III
1501010346 LALRINZUALI HNAMTE II
1501010347 LINDA HMINGTHANPARI II
1501010348 LINDA LALMUANAWMI III
1501010350 MARY LALBIAKDIKI III
1501010351 MIMI LALROKIMI III
1501010352 RAMDINTLUANGI II
1501010353 RAMENGMAWII III
1501010354 RITA LALRINTLUANGI III
1501010355 VANLALCHHANCHHUAHI II
1501010356 VANLALNGHAKI III
1501010357 VL MAWII III
1501010358 VL MAWIPUII III
1501010360 BENJAMIN MALSAWMZELA III
1501010361 C.LALRAMCHHANA II
1501010362 C.LALREMRUATA III
1501010363 C.MALSAWMKIMA II
1501010364 H.VANLALHRIATKIMA III
1501010365 HK LALRUATSANGA III
1501010366 HMINGCHUNGNUNGA III
1501010367 JAMES VANLALPEKA III
1501010368 JOSEPH H.VANLALHRUAIAIII
1501010369 JOSEPH MALSAWMTLUANGA
PACHUAU III
1501010370 LALRUATTHARA II
1501010371 R.LALNUNHLIMA II
1501010372 SRIBASH RAY III
1501010373 VANLALCHHANHLUA III
1501010374 ZOSANGLIANA II
NEW HIGH SCHOOL
Appear-4, Pass-1
1501010376 MANOJ CHHETRI III
1501010378 SHYAM CHHETRI C(M)
BUALPUI ‘N’ NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-14, Pass-13
1501010379 LALNUNMAWII II
1501010380 LALRUATKIMI II
1501010381 LALSANGLIANI III
1501010382 LALSIAMMAWII C(M)
1501010383 LALTHAFALI III
1501010384 LALTLANKIMI II
1501010385 LOISY VANLALHRUAII III
1501010386 RHEA LALRINKIMI III
1501010387 RHINA CHHETRI III
1501010388 SARINA VANLALPEKI III
1501010389 BENJAMIN LALDUHAWMA II
1501010390 JH LALHRIATPUIA II
1501010391 LALRINCHHANA II
1501010392 RAHUL CHHETRI III
– 86 –
PRIVATE
Appear-90, Pass-9
1501010400 LALCHHANCHHUAHI III
1501010415 LALREMMAWII III
1501010442 GOVINDA RAY III
1501010443 H.LALHMINGHLUA III
1501010446 JOEL LALRUATSANGA III
1501010453 LALHMACHHUANA III
1501010464 LALREMMAWIA III
1501010470 LALRINCHHANA C(M)
1501010480 SANTOSH KUMAR YADAV III
1501010484 VANLALPEKHLUA III
CENTRE – KLB-05
GOVT. T. ROBERT HIGH SCHOOL,
BILKHAWTHLIR
Appear-23, Pass-23
1501010490 CHRISTINA LALBIAKFELI II
1501010491 K. LALRAMMAWII III
1501010492 LALDUHSAKI II
1501010493 LALLAWMKIMI II L in Mz
1501010494 LALNUNTHARI I L in Mz
1501010495 LALRAMMUANPUII I L in Mz
1501010496 LALRAMPANI III
1501010497 LALREMMAWII III
1501010498 LALREMRUATI III
1501010499 LAWMSANGZUALI III
1501010500 LUCY LALHRUAITLUANGI III
1501010501 PC. LALNUNPUII II
1501010502 THELMA J. REMRUATFELI I L in Mz
1501010503 VANLALHMANGAIHI I L in Mz
1501010504 VANLALHRUAII III
1501010505 VANRINPUII KHIANGTE II L in Mz
1501010506 LALRAMDINSANGA II
1501010507 LALREMMAWIA II
1501010508 LALREMMAWIA PACHUAU II
1501010509 LALRINAWMA II
1501010510 RK. ZONUNMAWIA II
1501010511 ZORAMTHANGA III
1501010512 ZORINMAWIA III
BILKHAWTHLIR HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-13
1501010513 ANGELA RAMHMUNMAWII II
1501010514 JENNY ZONUNSANGI III
1501010515 K.LALDINMAWII III
1501010516 LALHRIATPUII I
1501010519 LALRINFELI III
1501010520 R.L.LALHRIATSANGI III
1501010521 ZODINMAWII I L in Mz
1501010522 LALHMANGAIHSANGA III
1501010523 LALREMLIANA II
1501010524 LALREMSIAMA II
1501010525 LALTLUANGKIMA III
1501010526 VANLALDUHZUALA III
1501010527 VANLALSAWMA II
PRIVATE
Appear-52, Pass-24
1501010529 C. VANLALHNAIHI III
1501010552 SAIZAMPUII SAILO III
1501010553 VANLALENKAWLI III
1501010554 C. LALRINZUALA III
1501010556 H.LALMALSAWMA III
1501010562 K. LALRAMLIANA III
1501010563 K.LALRAMNGHAKA III
1501010564 K.ZODINMAWIA III
1501010565 KHIANGMAWIA KHIANGTE III
1501010566 LALCHHANCHHUAHA III
1501010567 LALCHHUANMAWIA III
1501010568 LALDINSANGA III
1501010569 LALFAKAWMA III
1501010570 LALNUNKIMA III
1501010571 LALNUNPUIA III
1501010572 LALNUNPUIA III
1501010573 LALPAWLLIANA III
1501010574 LALRAWNGBAWLA I
1501010576 LALREMSANGA III
1501010578 LALRUATDIKA III
1501010581 R.K.LALMUANAWMA II L in Mz
1501010582 R.LALHMINGMAWIA III
1501010583 SAMUEL LALPEKHLUA III
1501010585 ZARZOKIMA III
CENTRE – KLB-06
GOVT. VAIRENGTE HIGH SCHOOL
Appear-25, Pass-18
1501010588 ELON LALRINMAWII III
1501010589 HK LALSIAMTHARI III
1501010592 LALNUNPUII III
1501010593 LALNUNSIAMI III
1501010594 LALREMRUATI II
1501010595 LALRINDIKI III
1501010596 LALRINMAWII II
1501010597 LALRUATPUII III
1501010598 REBEC LALHRUAIKIMI III
1501010599 SAWMHUN III
1501010601 ZOHMINGLIANI ZOTE III
1501010602 ZONUNSIAMI III
1501010604 H.LALHRIATKIMA III
1501010605 HMINGTHANMAWIA III
1501010606 LALHRUAITLUANGA III
1501010607 LALHUMHIMA III
1501010608 LALSIAMTLUANGA II L in Mz
1501010610 NGURDINSANGA III
– 87 –
GOVT.HIGH SCHOOL SAIPHAI
Appear-6, Pass-5
1501010612 LALRAMSIAMI III
1501010614 GEORGE PAUKHAWLUNA III
1501010615 JAMES LALHMAHRUAIA III
1501010616 LALNUNNGILA III
1501010617 ROCHANHLUA III
VAIRENGTE HIGH SCHOOL-II
Appear-31, Pass-30
1501010618 ANGELA LALDINTHARI II
1501010619 CHRISTINA LALROHLUI I L in Mz
1501010620 IRENE LALNUNPUII HRAHSEL
I L in Mz
1501010621 JENNEY LALZARMAWII RALTE I
1501010622 LALDINTHARI II
1501010623 LALZAMLOVI PAUTU II
1501010625 NANCY LALPARMAWII
III L in Mz
1501010626 NANCY RONGMEI II
1501010627 ROZAMPUII D L in Sc,SS,Mz
1501010628 RUTHI LALRINFELI KHIANGTE II
1501010629 RUTHY LALRUATPUII SAILO
I L in Mz
1501010630 SERENA LALCHHANDAMI I L in Mz
1501010631 VANLALROLUAHPUII III
1501010632 WYENDA LALRINNGHETI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501010633 ZOHMINGMAWII I L in M,Sc,Mz
1501010634 ZULIET KABUI III
1501010635 DAVID LALTLANKIMA II
1501010636 JAMES LALHRUAITLUANGA III
1501010637 JEHOVA LALMALSAWMA
III L in Mz
1501010638 JH.LALAWMPUIA I
1501010639 K.LALREMRUATA D L in E,M,Sc,Mz
1501010640 LALCHAWIMAWIA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501010641 LALCHHUANLIANA III
1501010642 LALCHHUANMAWIA II L in Mz
1501010643 LALHMINGHLUA I
1501010644 LALROHLUA III
1501010645 LALROLUAHPUIA I
1501010646 V.LALFAKMAWIA II
1501010647 VANLALHRIATPUIA I
1501010648 ZD.LALLAWMAWMA I L in Sc,SS
SAIPUM HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-8
1501010649 E. LALHMUNREM III
1501010650 H.LALRINFELI III
1501010652 LALRAMHNEMI II L in Mz
1501010655 MARY LALRINGZOVI III
1501010656 PIALRALKIMI III
1501010657 ROBONY. RAMSIAMMAWII III
1501010658 SALOM NGURTHANGMAWIIIII
1501010659 B. LALPIANMAWIA II
ST. HENRYS’ SCHOOL
Appear-17, Pass-17
1501010660 BONNY LALHLIMPARI I L in Mz
1501010661 DEBBIE VANLALPEKI I L in Mz
1501010662 H.LALLUNGHNEMI I L in SS,Mz
1501010663 MARIA LALMAWIZUALLI II
1501010664 REBEK LALHLIMPUII I
1501010665 C.LALRINLIANA II
1501010666 ERIC LALNUNPUIA D L in E,Sc,Mz
1501010667 HENRY LALRINDIKA II
1501010668 JEROME LALCHHUANAWMA
D L in Sc,SS,Mz
1501010669 LALHRUAITLUANGA II
1501010670 LALNUNSIAMA D L in M,Sc,Mz
1501010671 MALSAWMKIMA II
1501010672 NGURDINGLIANA D L in M,Sc,SS,Mz
1501010673 NITESH KUMAR II
1501010674 PIJUSH DUTTA D L in Sc,SS
1501010675 RICKY LALRUATFELA II
1501010676 WELBORN CHONGLOI III
PMS ENGLISH HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-13
1501010677 DOROTHY K. BUONGNEIMAWII
I L in M
1501010678 EDEN LALTHAMAWII II
1501010679 K. LALHRIATKIMI II
1501010680 LALTHAMAWII III
1501010681 RACHEL LALHMANGAIHZUALI II
1501010682 RAMDINTHAR KHAWBUNG III
1501010683 JOEL RORELLIANA II
1501010684 LALLIENMAWI III
1501010685 LALNGHATLIANA I
1501010686 LALRAMSANGA III
1501010687 LALRAWNGBAWLA II
1501010688 LALRUOTFEL THIEK I
1501010689 RICKY LALHMINGMAWIA III
PHAINUAM SECONDARY SCHOOL
Appear-3, Pass-3
1501010691 LALLAWMKIMI III
1501010692 NGURTHANPUII III
1501010693 LALMALSAWMA III
VAIRENGTE NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-4
1501010694 LALHRIATRENGI III
– 88 –
1501010695 LALRAMCHUANI III
1501010696 R.VANLALHRUAII III
1501010698 MESAK LALNEIHSANGA III
PRIVATE
Appear-79, Pass-26
1501010714 K.LALRINTLUANGI II L in Mz
1501010717 LALHRUAIZELI III
1501010718 LALLAWMZUALI III
1501010719 LALMUANPUII III
1501010725 LALRINFELI III
1501010726 LALTHAKIMI III
1501010731 MARYLIN LALSANGNEII II
1501010734 PC.LALNUNPUII III L in Mz
1501010735 PC.LALSIAMMAWII II
1501010738 ROHLUPUII III
1501010739 ROSLYN LALFAMKIMI III
1501010744 VERONICA ZOTHANSANGI III
1501010750 C.LALPEKHLUA III
1501010751 C.LALTLANLIANA III
1501010753 DAVID LALHLANSANGA III
1501010756 HK.HMINGTHANSANGA III
1501010760 JOHN KAMSANGLEN HONGSAI II
1501010761 JOHN MIKAEL III
1501010763 JOSEPH LALRINMAWIA III
1501010770 LALROENGA II
1501010771 LALROHLUA III
1501010772 LALRUATDIKA III
1501010773 LALTANPUIA III
1501010776 LALVULMAWIA III
1501010779 RAMENGMAWIA III
1501010784 ZONUNSANGA III
CENTRE – KLB-07
GOVT. P.M.HIGH SCHOOL, LUNGDAI
Appear-16, Pass-2
1501010799 LALSANGKIMA III
1501010800 VANLALPEKA II
LALTHANHAWLA HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-5
1501010801 LALHMINGMAWII III
1501010802 LALREMRUATI I L in Mz
1501010803 LALRAMHLUNA II
1501010804 R.VANLALRUATSANGA II
1501010805 RAMDINMAWIA II L in Mz
SNOW WHITE HIGH SCHOOL
Appear-24, Pass-23
1501010806 C RAMNUNMAWII
D L in E,M,SS,Mz
1501010807 CATHERINE LALLAWMAWMI I
1501010808 ESTHER LALMALSAWMI I L in Mz
1501010809 LALHMINGCHHUANGI I
1501010810 LALHMINGMAWII I L in Mz
1501010811 LALHRIATPUII I L in Mz
1501010812 LALREMSANGI I
1501010813 LILY LALDINPUII I L in Mz
1501010814 RAKEL LALCHHANDAMI
I L in E,SS,Mz
1501010815 RODY LALHRUAITLUANGI II
1501010816 ZOMUANTHANGI I
1501010817 AZARIA MALSAWMHLUA
II L in Mz
1501010818 B LALBIAKZAMA II
1501010819 B LALRAMDINTLUANGA II
1501010820 B LALRINTHANGA I L in Mz
1501010821 C LALHMINGLIANA II
1501010822 CHAWNGDINGPUIA III
1501010823 FEBBRY LALREMRUATA I L in SS
1501010824 ISRAEL LALTLANMAWIA I L in Mz
1501010825 LALLAWMKIMA I
1501010826 LALLUNGKHAMA III
1501010827 LALTHAFAMKIMA D L in M,Mz
1501010828 LALTLANKIMA C(M)
1501010829 ZONUNTLUANGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
LUNGMUAT NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-3, Pass-3
1501010830 LALRUATFELI II
1501010831 GILBERT ZODINPUIA III
1501010832 LALTLUANGKIMA II
GOVT. NISAPUI HIGH SCHOOL
Appear-3, Pass-2
1501010833 HMANGAIHZUALI II
1501010835 LALREMRUATA II
N CHALTLANG SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-5
1501010837 HRILRUALKIMI III
1501010838 LALNGAIHZUALI III
1501010840 C.CHAWNGSANGZELA III
1501010842 LALREMPUIA III
1501010843 VANLALRUATZELA III
PRIVATE
Appear-55, Pass-26
1501010844 BRIGITTE ZOMUANPUII SAILO II
1501010850 LALBIAKNGHETI III
1501010851 LALBIAKZUALI III
1501010852 LALCHENPUII II
1501010854 LALCHHANDAMI II
– 89 –
1501010858 LALNUNNGILI III
1501010861 LUCY MALSAWMDAWNGIII
1501010864 P.C.LALREMPUII III
1501010866 RAMMUANPUII III
1501010867 ROSANGKIMI RALTE III
1501010873 ZOREMSANGI ZOTE II
1501010875 C.LALRUATSANGA II
1501010876 H LALREMPUIA III
1501010877 JAMIE MALSAWMKIMA II
1501010878 JOHN RAMNEIHTHANGA III
1501010880 LALDINMAWIA III
1501010881 LALHMINGLIANA II L in Mz
1501010883 LALHMINGTHANGA III
1501010886 LALMUANPUIA II
1501010887 LALNUNFELA III
1501010890 LALREMKIMA III
1501010891 LALREMPUIA PAUTU I
1501010893 LALRINMAWIA III
1501010897 LALTHAFAMKIMA III
1501010898 LALTHANTLUANGA III
1501010899 RAMDINGLIANA III
CENTRE – KLB-08
GOVT. HIGH SCHOOL, BAIRABI
Appear-21, Pass-7
1501010901 JENNY LALREMKUNGI III
1501010902 LALBIAKFELI III
1501010903 LALDINSANGI III
1501010904 LALHRUAIKIMI II
1501010905 LALNUNPARI III
1501010910 LYNI RUALTHANKIMI C(M)
1501010912 VANLALFAKAWMI III
1501010917 JOSEPH VANLALRUATA III
MEIDUM SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-3
1501010922 IRENE LALPARVULI THIEK III
1501010923 PC ZODINMAWII III
1501010926 LAMBOI GANGTE III
SUARHLIAP NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-3, Pass-0
PRIVATE
Appear-28, Pass-1
1501010943 BISHNU GIRI III
CENTRE – LLI-01
GOVT. LUNGLEI HIGH SCHOOL
Appear-101, Pass-73
1501010962 C LALCHAMLIANI III
1501010963 C LALNUNMAWII II
1501010964 C LALRINNUNGI III
1501010965 C VANLALREMI III
1501010967 H LALBEISEII III
1501010968 HMACHHUANMAWII II
1501010969 J LALTLANKIMI III
1501010970 JENNIFER LALROPUII III
1501010971 K LALREMSANGI III
1501010972 K LALRINAWMI III
1501010974 LALAWMPUII III
1501010975 LALDINPUII III
1501010980 LALRAMMAWII I L in Mz
1501010982 LALREMSIAMI III L in Mz
1501010983 LALRINDIKI III
1501010984 LALRINMAWII SAILO III
1501010986 LALRINPUII PAUTU II
1501010987 LALRINZUALI III
1501010991 LALTHASIAMI II
1501010992 MIMI ZOTHANSANGI III
1501010993 PC LALREMSANGI III
1501010994 R LALRUATFELI III
1501010997 ROSANGPUII II L in Mz
1501010998 RUTHI LALREMRUATI II L in Mz
1501010999 SAIDINGPUII SAILO III
1501011000 T LALDINSANGI III
1501011001 V ZONUNSANGI III
1501011002 VANLALDUHI III
1501011005 ZD LALHMINGSANGI C(M)
1501011007 B LALREMLIANA II
1501011010 C HMANGAIHENLAIA III
1501011011 C LALLAWMSANGA III
1501011012 C LALLAWMZUALA II
1501011013 C LALNEIHHLUA II
1501011015 C LALRAMNUNSANGA III
1501011016 C LALTANPUIA III
1501011017 C VANLALRINDIKA I L in Mz
1501011018 CHATUANLALROPUIA III
1501011019 ELOHIM LALRUATPUIA I
1501011020 F LALNGAIZUALA III
1501011021 F LALRINFELA III
1501011022 F LALTHANLIANA II
1501011023 FREDDY VANLALRINCHHANA II
1501011024 H ROSANGPUIA II
1501011025 H ZOTHANMAWIA III
1501011026 J LALDINTLUANGA III
1501011029 JACOB T ZODINPUIA I L in Sc,Mz
1501011030 JASON LALRAMTHANGA III
1501011032 JUSKITY LALMUANAWMA III
1501011033 K LALDINSANGA II
1501011034 K LALHRIATPUIA II
1501011035 K LALNUNTHARA III
1501011036 K LALRAMHLUNA III
1501011037 KENEDY LALREMNGHETA III
– 90 –
1501011039 LALAWMPUIA II
1501011040 LALCHUNGNUNGA I L in Sc
1501011042 LALPEKHLUA III
1501011043 LALRAMTHLAMUANPUIAIII
1501011044 LALREMLIANA III
1501011046 LH LALRINFELA III
1501011048 PINTU CHOUDHURY III
1501011049 R LALREMRUATA I
1501011050 ROBIN MALSAWMKIMA III
1501011051 RUATDIKA CHAWNGTHU III
1501011052 SAITHANGPUIA SAILO II
1501011053 SILVERTHANGA III
1501011054 SUKESH KUMAR RAY III
1501011056 V LALRINZUALA I
1501011057 VANLALNGHENCHHANA III
1501011058 VANLALROLUAHPUIA III
1501011059 VANLALTHAFAMKIMA III
1501011060 ZOKAISANGA II
1501011061 ZONUNSANGA FANAI III
1501011062 ZORINPUIA II
GOVT. THEIRIAT HIGH SCHOOL
Appear-18, Pass-17
1501011063 C.LALBIAKNUNGI III
1501011064 C.LALRAMMAWII I
1501011065 F.LALHMANGAIHTHANGI III
1501011066 F.MALSAWMHLUI III
1501011067 P.LALTLANKIMI II L in Mz
1501011069 S.LALREMRUATPUII II
1501011070 T.LALHMINGSANGI III
1501011071 C.RAMENGMAWIA III
1501011072 C.VANLALTANPUIA III
1501011073 C.ZORAMMAWIA III
1501011074 DAVID LALROMAWIA III
1501011075 J.LALPEKHLUA III
1501011076 JACOB VANLALDIKA III
1501011077 K.LALTLANSANGA III
1501011078 LALRINAWMA HRAHSEL III
1501011079 LALRINCHHANA CHHAKCHHUAK
II
1501011080 ZOMUANZUALA II
GOVT. LIANTAWNA HIGH SCHOOL
Appear-4, Pass-4
1501011082 H.LALMUANAWMI II
1501011083 KAWNGKHARMAWII III
1501011084 LALDINHLUA III
1501011085 P.LALTANPUIA III
SAM DA BEN HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501011086 CAROLINE LALMUANPUII
KHIANGTE III
1501011087 H LALZAMLIANI III
1501011088 LALRINZUALI III
1501011089 P C LALHMINGMUANI III
1501011090 ISAAC LALDUHAWMA II
1501011092 LALDINPUIA SAILO II
1501011093 VANINMAWIA III
PUTLUNGASIH HIGH SCHOOL
Appear-3, Pass-3
1501011094 C ROSANGLIANI III
1501011095 JOICHONDRO III
1501011096 LALHLIMAWMA III
SILVER MOUNT SCHOOL
Appear-29, Pass-24
1501011097 BIAKCHAMPUII III
1501011098 C.LALRAMMAWII II
1501011099 CHRISTINA ZONUNSANGI II
1501011101 DOROTHY LALRINSANGI III
1501011102 ESTHER LALHRIATPUII III
1501011103 H.LALNUNPUII III
1501011104 KALA SOGI CHAKMA II
1501011105 LALDUHSANGI II
1501011106 MUANI CHAKMA III
1501011107 R.MALSAWMDAWNGKIMIII
1501011108 RITA CHAKMA III
1501011111 SIMRAN CHHETRI II
1501011112 T.LALNUNMAWII III
1501011113 T.LALRINKIMI III
1501011114 WENDY R.LALHRIATZUALI III
1501011115 F.LALHMANGAIHSANGA III
1501011116 H.RAMDINMAWIA III
1501011119 JOHN K. VANLALHUAPZAUVA III
1501011120 LALDINPUIA I L in SS
1501011121 OMRIA VANLALROPEKSANGA III
1501011122 PC.LALRAMHMAHRUAIA II
1501011123 R. LALROZAWNA III
1501011124 ZODINSANGA ZOTE II
1501011125 ZORINPUIA II L in Mz
EDEN THAR SCHOOL OF LIFE
Appear-13, Pass-7
1501011131 GAGAN RAI I
1501011132 H.LALLIANHRANGA III
1501011134 LALDINLIANA SAILO III
1501011135 LALHRIATKIMA III
1501011136 RAMDINLIANA III
1501011137 SAMUEL VANLALHRIATPUIA III
1501011138 T.C LALREMRUATA III
BETHESDA HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-13, Pass-12
1501011140 C. MALSAWMTLUANGI I L in Mz
– 91 –
1501011141 DOREEN K. LALREMRUATI III
1501011142 H.LALVENSANGI III
1501011143 K.VANLALRUATI II L in Mz
1501011144 MIRIAM LALTHANPUII II
1501011145 R.LALTLEIPUII III
1501011146 A. LALTLANKIMA III
1501011147 HS REMSANGPUIA I
1501011148 LALRUATDIKA FANAI III
1501011149 LP VANLALHRUAITLUANGAII
1501011150 R.MALSAWMSANGA II
1501011151 SAMUEL LALROTLUANGAII
LAWITLANG HIGH SCHOOL
Appear-25, Pass-21
1501011152 DARROSIAMI III
1501011154 JESSICA LALDUHAWMI II
1501011155 L.H.REMRUATDIKI III
1501011156 LALFAKAWMI II L in Mz
1501011157 LALNUNSANGI III
1501011158 LALRINDIKI FANAI I L in Mz
1501011159 R LALREMRUATPUII III
1501011160 T LALNUNPUII I L in Mz
1501011161 V LALDUHSAKI II
1501011162 VANSANGKIMI I L in Mz
1501011163 A LALROKUNGA II
1501011164 F LALRAMNGAIA II L in Mz
1501011165 F VANLALTANPUIA I L in Mz
1501011167 H VANLALDAMPUIA I L in Mz
1501011168 J ROHLUZUALA III
1501011169 K VANNEIHTHANGA I
1501011170 LALREMRUATPUIA I L in Mz
1501011171 LALZAMLIANA I L in Mz
1501011172 MALSAWMDAWNGLIANAII
1501011173 MALSAWMHLUA III
1501011175 V LALRUATDIKA II
SOUTHERN FLOWER SCHOOL
Appear-41, Pass-40
1501011177 B.V.L. RAMLUAHSANGI I
1501011179 C. LALNUNTLUANGI I
1501011180 CINDY LALRINDIKI I L in E
1501011181 ESTHER LALNUNHLUI III
1501011182 H LALHMINGCHHUANGI III
1501011183 H. VANMALSAWMI III
1501011184 JF JUDITH L.R.H. HUALVELIII
1501011185 K LALFAKZUALI II
1501011186 K. LALRAMNGHAKI III
1501011187 LALBIAKDIKI II
1501011188 LALDUHSANGI III
1501011189 LALREMPUII CHAWNGTHU II
1501011190 LALREMSANGI I L in SS
1501011191 LALRINPUII II
1501011192 LALROHLUPUII II
1501011193 LALRUATDIKI II
1501011194 MONISHA CHAKMA III
1501011195 NGURNUNSANGI I
1501011196 ROSY LALRUATMAWII HMAR II
1501011197 SAINGURPUII II
1501011198 ZOMUANSANGI II
1501011199 ZOMUANSANGI RENTHLEI II
1501011200 ZOREMPUII I L in E,Sc
1501011201 B. LALHLIMPUIA II
1501011202 C. LALRAMCHHUANA II
1501011203 C. LALTHAZUALA II
1501011204 EMMANUEL C. VANLALHLANA II
1501011205 FREDDY LALRUATDIKA III
1501011206 H. LALAWMPUIA III
1501011207 H. LALROCHANA I
1501011208 JOSEPH LALTANPUIA II
1501011209 K. ZODINPUIA II
1501011210 L. VABEIHNEIRO II
1501011211 LALHMINGLIANA II
1501011212 LALMUANAWMA HNAMTE II
1501011213 LALRINFELA III
1501011214 R. LALCHHUANAWMA II
1501011215 R. LALREMRUATA III
1501011216 R.F. ZOSANGZUALA
D L in Sc,SS,Mz
1501011217 SAMUEL LALRAMMUANPUIA I
GOVT. CHANMARI HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-7
1501011218 LALNUNTLUANGI III
1501011220 LALRUATDIKI III
1501011222 BVL ZORAMMUANA II
1501011225 C LALRUATKIMA III
1501011227 LALNUNDIKA III
1501011228 MALSAWMZUALA III
1501011229 MORIS K THANGDAILOVA III
GOVT. RAMTHAR HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-3
1501011230 C LALREMSIAMI II
1501011234 MELORY LALCHHUANMAWII C(M)
1501011236 J.LALREMRUATA II
1501011238 LALMUANPUIA III
BRILLIANT BOARDING SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501011239 C.SANDY VANLALTANPUII II
1501011240 J.LALHRUAIMAWII II
1501011241 LALMUANZUALI II
1501011242 REBEC LALHMANGAIHI I L in E
1501011243 S.LALNUNPARI I L in SS
– 92 –
1501011244 ANTHONY CHAKMA III
1501011245 C.LALCHHUANAWMA II
1501011246 LALCHHANDAMA I
1501011247 LALRAMBUATSAIHA III
1501011248 VANLALPEKHLUA II
SAPHRANGA MEMORIAL SCHOOL
Appear-3, Pass-2
1501011249 H.ABEENA III
1501011250 PURNIMA DEVI II
PRESBYTERIAN ENGLISH SCHOOL
Appear-22, Pass-21
1501011252 C. LALTLANMAWII II
1501011253 CH. NGURTHANSANGI II
1501011254 ESTHER HMINGTHANSANGI
ROKHUM I L in E
1501011255 K. ROSANGPUII II
1501011256 LALNGAIHAWMI II
1501011257 LALNUNPUII I L in Mz
1501011258 PC. LALHRIATCHHUNGI II
1501011260 S. LALNGAIHZUALI III
1501011261 T. VANDINGLIANI II
1501011262 ZOTHASANGI II
1501011263 BENJAMIN LALROSANGA II
1501011264 BENJAMIN LALRUATPUIA I L in Mz
1501011265 C LALRAMHLIMPUIA I L in Mz
1501011266 C. HUALROZAMA III
1501011267 C. LALTHANZUALA II
1501011269 JOHN DAWHTHEIZUALA III
1501011270 K. LALVENPUIA III
1501011271 K. LAWMSANGZUALA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011272 LALHUAPZOVA III
1501011273 MALSAWMTLUANGA SAILO III
1501011274 VANLALVENHIMA II L in Mz
D&D ENGLISH MEDIUM SCHOOL
Appear-22, Pass-22
1501011275 C.LALREMRUATPUII II
1501011276 CHRISTINE LALRUATDIKI II
1501011277 F.LALLAWMSANGI III
1501011278 F.LALNGILNEII III
1501011279 IMMANUEL LC LAIHLUTPUII
D L in M,Sc,SS,Mz
1501011280 JENNY LALMUANPUII II
1501011281 LALCHHANLIANI II
1501011282 LALENGZAMI III L in Mz
1501011283 LALNEIHPUII III L in Mz
1501011284 LALNUNSIAMI II L in Mz
1501011285 MALSAWMSANGI I L in Sc,Mz
1501011286 MIRIAMY LALMUANPUII III
1501011287 PC VANLALLAWMI III
1501011288 VANLALREMI III
1501011289 B.LALCHANTLUANGA III
1501011290 B.RODINTHANGA II
1501011291 B.VANLALRENGPUIA II L in Mz
1501011292 ERIC LALBIAKKIMA II
1501011293 J.ROTHANGLIANA II
1501011294 LIANDANGA LEIHANG II
1501011295 PC LALREMPUIA III
1501011296 ZOMUANSANGA III
F.LALKHAMA MEMORIAL ENGLISH SCHOOL
Appear-25, Pass-25
1501011297 AMBER LALMUANPUII FANAI
I L in Mz
1501011298 C.LALRINPUII D L in E,Mz
1501011299 DIGOLI CHAKMA II
1501011300 ESTHER REMLALLIANI I L in Mz
1501011301 JENNY LALRUATFELI D L in M,Mz
1501011302 JULIE CHAKMA II
1501011303 K.POSONI D L in E,M,Sc,SS
1501011304 LALNUNKIMI JONGTE I L in Sc
1501011305 MARY ZOMUANPUII I
1501011306 PC VANLALRUATI II
1501011307 RANAJITA CHAKMA III
1501011308 T.ARUNA CHAKMA
D L in E,Sc,SS,Ae
1501011309 ZIENISHA CHAKMA I
1501011310 BENJON DEV BURMAN I
1501011311 C.VANLALHRUAIA I
1501011312 JONATHAN F.LALTHAPUIA
I L in M
1501011313 KM LALTANPUIA I
1501011314 LALAWMPUIA PUNTE II
1501011315 LALKOHBIKA I
1501011316 LALTLANZOVA I
1501011317 MICHAEL LALRINSANGA FANAI
D L in M,Sc,Mz
1501011318 R.LALRUATKIMA D L in M,Sc,SS,Mz
1501011319 R.REMLALLIANA I L in Sc
1501011320 SANDIP SAPKOTA I
1501011321 SAVIOUR LALCHHANCHHUAHA I
PUBLIC HIGHER SECONDARY STUDY CENTRE
Appear-9, Pass-4
1501011325 H.LALMUANAWMA III
1501011326 LALDINTLUANGA III
1501011327 LALHMANGAIHSANGA III
1501011329 LALRINSANGA III
D.M. HIGHER ACADEMY
Appear-5, Pass-5
1501011331 RUNA DEVI III
– 93 –
1501011332 C.LALDUHAWMA III
1501011333 C.LALVENHIMA II
1501011334 K.LALRINNUNGA II
1501011335 LALREMRUATA SAILO III
TE-A MEMORIAL ENGLISH SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501011336 F. LALDINPUII II
1501011337 LALHMANGAIHZAUVI III
1501011338 OLIVIA LALDINMAWII KHIANGTE
III
1501011339 P.C. VANLALRINZUALI II
1501011340 SANTI REKA III
1501011341 VANRAMNGAII III
1501011342 ZODINPUII PUNTE III
1501011343 Z.D. LALHRIATPUIA III
FARM VENG LUNGLEI SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-5
1501011344 H.LALRINNGHETI III
1501011345 JENNY LALDINPUII AINEH III
1501011348 VANLALDUATI III
1501011351 PUITULIANA III
1501011352 VANLALDUATA III
VAISAM SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-1
1501011361 ZRC LALREMRUATA III
NAZARETH ACADEMY
Appear-8, Pass-8
1501011362 B. ELI II
1501011363 ELIZABETH HMINGTHANSANGI I
1501011364 LALREMKIMI I
1501011365 PC. LALNGAIHZUALI I L in Mz
1501011366 R. LALRUATFELI II
1501011367 VANLALRUATDIKI I L in Mz
1501011368 D. LALHMINGMUANA I L in SS
1501011370 LALTHOLEHA I
MILLEMIUM REAL LIFE SCHOOL
Appear-14, Pass-4
1501011372 DOROTHY NUNMAWII II
1501011375 LALHRIATRENGI III
1501011376 LALNUNTLUANGI SAILO III
1501011377 LALRINTHARI II
PRIVATE
Appear-90, Pass-28
1501011393 C.LALHMANGAIHZUALI III
1501011396 F LALFINGKIMI III
1501011397 F LALTANPUII III
1501011399 H. RAMNGAIHAWMI III
1501011400 J LALRAMNGHAKI III
1501011401 JENNIFER LALRINSANGI III
1501011404 K LALHLIMPUII III
1501011406 LALDUHKIMI C(SS)
1501011423 R.MALSAWMKIMI III
1501011425 RUALTHANKHUMI III
1501011427 RUTHI LALREMRUATI III
1501011428 S.LALREMRUATPUII III
1501011431 T LALHLUPUII III
1501011432 T LALRINSANGI III
1501011434 T ROLUAHPUII III
1501011443 C VANLALNUNFELA III
1501011446 DANIEL LALTANPUIA III
1501011448 FC LALRUATFELA III
1501011449 H.S. VANLALVENA II
1501011450 IMMANUEL VL THLAMUANPUIA
III
1501011451 J LALHMANGAIHSANGA III
1501011452 J LALPEKHLUA III
1501011454 JOHNY LALPEKHLUA III
1501011455 JOSEPH VANLALDIKA III
1501011460 LALLIANMAWIA III
1501011461 LALMALSAWMA III
1501011473 R LALRUATFELA III
1501011474 R MALSAWMKIMA III
1501011477 ROHMINGLIANA C(E)
1501011478 ROWLANDS R LALRAMCHHANA
III
CENTRE – LLI-02
GOVT. LEITLANGPUI HIGH SCHOOL
Appear-20, Pass-18
1501011494 C. LALRAMKIMI III
1501011495 C.LALRAMMUANI III
1501011496 ELIZABETH LALDINPUII
II L in Mz
1501011497 HELEN LALREMRUATI SAILO II
1501011498 JENET LALREMRUATI II
1501011500 LALRAMHLUNI III
1501011501 LALTHASANGI II
1501011502 MARINA ZOTHLAMUANPUII I
1501011503 ROSY LALHREZUALI III
1501011504 SONARI MOLSOM III
1501011505 T. RAMNGAIHSANGI III
1501011506 V. BIAKHMINGTHANGI III
1501011507 VANLALHMINGHLUI III
1501011508 JOSEPH C. LALPEKHLUA III
1501011509 LALMUANPUIA SAILO II
1501011510 LH. LALTHANSANGA II
1501011511 VANLALHRUAITLUANGA III
1501011512 ZOSANGPUIA III
– 94 –
GOVT. LUNGSEN HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-9
1501011513 C. LALRINSANGI III
1501011515 LALDINFELI II
1501011517 LALSANGZUALI I
1501011519 P. LALRINHLUI III
1501011522 B. LALNUNMAWIA D L in Sc,Mz
1501011523 BIJOY I
1501011524 LALRINPUIA III
1501011526 REMLALNGHAKA III
1501011527 SANTI PRIYO III
SACRED HEART SCHOOL
Appear-83, Pass-83
1501011528 B.LALDAMCHHANI I L in Mz
1501011529 BABY LALLIANKIMI II
1501011530 C.LALFAKHLENI I
1501011531 C.LALNGAIHAWMI I
1501011532 C.LALRUATDIKI II L in IIT
1501011533 C.LILYPARI II L in IIT
1501011534 C.MALSAWMKIMI
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011535 C.VANLALNGAIHSAKI I
1501011536 C.VANLALRUATI II
1501011537 CHAWNGTHANZUALI
CHAWNGTHU II
1501011538 CHRISTINA LALRUATDIKI II
1501011539 ESTHER B.LALAWMPUII
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011540 F.LALHMANGAIHKIMI I L in SS,IIT
1501011541 H.C LALHMANGAIHZUALI I
1501011542 H.LALRUATPUII I
1501011543 K.LALNUNSIAMI II
1501011544 K.LALRAMDINZELI II
1501011545 L.H.LALMUANZUALI I L in E
1501011546 L.P.LALRINDIKI I L in SS,Mz
1501011547 LALDINZUALI SAILO I L in Mz
1501011548 LALHRUAITLUANGI
VANCHHAWNG D L in Sc,SS,IIT
1501011549 LALLAWMZUALI CHHANGTE I
1501011550 LALLUNGTIAWII RALTE I
1501011551 LALMUANPUII III
1501011552 LALNUNPUII I L in E
1501011553 LALRAMTHARNGHAKI
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011554 LALROHLUZUALI D L in E,M,Sc
1501011555 LALROKIMI D L in M,Sc,SS,Mz
1501011556 LUCY VANLALHRUAICHHUNGI
II L in IIT
1501011557 MALSAWMDAWNGZUALI I L in IIT
1501011558 MALSAWMKIMI PACHUAU I
1501011559 MOZIDA KHANAM II
1501011560 NAOM LALAWMPUII II
1501011561 NEETA ROY II
1501011562 P.LALNUNPUII I L in E
1501011563 POONAM KUMARI I L in Hn
1501011564 R.LALCHHANHIMI I L in Sc
1501011565 R.VANLALRUATI II
1501011566 RUTHI LALRUATDIKI II
1501011567 RUTHI ZONUNSANGI II
1501011568 STELLA C.ZOTHANKHUMI
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011569 V.L ROHLUNI PACHUAU I L in Mz
1501011570 VANLALHMANGAIHI II
1501011571 ALEX LALRINPUIA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011572 AMOS LALMALSAWMKIMA II
1501011573 AUGUSTINE BIAKTHANSANGA
NGENTE D L in M,Sc,SS
1501011574 B.L.ROSANGA I L in IIT
1501011575 BENJAMIN C.LALREMRUATA
I L in Sc
1501011576 C.LALRINAWMA II
1501011577 C.LALRUATDIKA III
1501011578 CHANCHINMAWIA MUALCHIN III
1501011579 DEEPEN CHAKMA II
1501011580 F.LALDAWNGKIMA I
1501011581 ISAK ZOTHANSANGA KHIANGTE II
1501011582 ISHAN SINHA D L in Sc,Ae
1501011583 JONATH CHAKMA III
1501011584 JOSEPH LALVENSANGA III
1501011585 JOSEPH VANLALREMA I
1501011586 K.L.RAMDINSANGA I L in Mz
1501011587 K.LALMUANKIMA I
1501011588 K.VANLALDUHAWMA I L in SS
1501011589 K.ZARZOLIANA D L in E,Sc
1501011590 LALHMANGAIHZUALA SAILO II
1501011591 LALMALSAWMA I L in IIT
1501011592 LALREMKIMA I
1501011593 LALREMPUIA RENTHLEI I
1501011594 LALRUATKIMA I
1501011595 LALTHAZUALA RENTHLEI III
1501011596 PINAK BHATTACHARJEE
D L in E,Sc,SS,Hn,IIT
1501011597 R.LALFAKAWMA
I L in SS,Mz ,IIT
1501011598 R.LALLIANSANGA II
1501011599 R.LALNUNHLUA I
1501011600 R.LALRINZUALA I L in Mz
1501011601 R.ROCHANHLUA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011602 RAJIB CHOUDHURY
D L in E,Sc,SS,Hn,IIT
1501011603 SANDEEP PRAJAPATI I
– 95 –
1501011604 SOLOMON MUNGMUANSANGA III
1501011605 THOMAS RAMFANGZAUVA
II L in IIT
1501011606 V.LALFAKZUALA I
1501011607 VANLALSIAMA I
1501011608 ZOLIANA VALTE D L in E,Sc,SS,Mz
1501011609 ZORINMAWIA HRAHSEL II
1501011610 ZOSANGLIANA I
VENGHLUN HIGH SCHOOL
Appear-17, Pass-8
1501011611 C.VANLALHRUAII III
1501011615 K.LALHRUAIZELI III
1501011616 LALRAMLUAHPUII III
1501011617 LALRAMPARI SAILO III
1501011619 ROSIAMKIMI III
1501011622 JH. LALREMRUATA C(ScT)
1501011623 JOHN LALSIAMMAWIA III
1501011624 LALDUHSANGA III
1501011627 R.LALNGHINGLOVA III
HAURUANG HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-9
1501011629 C.LALHRUAITLUANGI III
1501011631 JENET SAIZAMPUII III
1501011632 LALAWMPUII SAILO III
1501011633 LALHMACHHUANI III
1501011634 PC.ROSANGPUII III
1501011636 LALCHHANHIMA II L in Mz
1501011637 LALHMANGAIHKIMA III
1501011638 LALRINSANGA C(M)
1501011639 LIANHMINGTHANGA I
1501011640 PC.LALHLIMPUIA III
GOVT. ELECTRIC VENG HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-6
1501011641 K.MALSAWMKIMI III
1501011642 LALRAMNGHETI III
1501011643 LALTHAZUALI III
1501011644 VANLALMALSAWMI KHIANGTE
II
1501011645 PHUNONG CHAND II
1501011646 THEODORE LALNGHAKMAWIA
III
GRACELAND HIGH SCHOOL
Appear-22, Pass-20
1501011647 A Z DISANA II
1501011648 C.LALMUANZUALI III
1501011649 CHRISTINA VANLALMUANI III
1501011650 H.LALRINSANGI III
1501011651 JENIFER VANLALRUATPUIIII
1501011652 JENNY LALTHANZAMI III
1501011653 LALREMRUATI III
1501011654 LALRINAWMI III
1501011655 LALROHLUZUALI III
1501011656 LH ZOMUANPUII III
1501011657 NGURTHANSANGI I L in SS
1501011660 SHIKA CHAKMA III
1501011662 GAUTAM CHAKMA II
1501011663 H.LALHRIATPUIA II
1501011664 JOSOBANT CHAKMA II
1501011665 K.ZOREMSANGA II
1501011666 LALDUHTHANGA II
1501011667 LALVENPUIA SAILO I L in Sc
1501011668 T.ZOHMINGSANGA II
1501011669 TC LALLAWMZUALA III
SOLOMON’S HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-6, Pass-6
1501011670 C. LALRINPUII III
1501011671 SAITLUANGPUII SAILO I L in SS
1501011672 LALNUNTLUANGA III
1501011673 VANLALHMANGAIHKIMA II
1501011674 VLMS ZOSANGZUALA III
1501011675 ZONUNMAWIA RALTE II
CHHIMTLANG ACADEMY
Appear-19, Pass-16
1501011678 C.LALKROSTHANGI II
1501011679 C.ZOSANGLIANI III
1501011680 JENIFER VANLALTHARI III
1501011682 LALREMRUATI II
1501011683 LALSANGZUALI KHIANGTE III
1501011684 LINDA LALNGHAKMAWII I
1501011685 RUTHI C.VANLALRUATI I
1501011686 SAIDINGPUII SAILO III
1501011687 C.VANLALHRUAIA II
1501011688 FRANCIS ZONUNMAWIA III
1501011689 ISAAK ROTHANGPUIA III
1501011690 LALHRUAITLUANGA III
1501011691 LALTLANMAWIA II
1501011692 R.LALSANGZELA III
1501011693 V.LALNGAIHAWMA III
1501011694 ZODINPUIA II
HOLY FAITH SCHOOL
Appear-26, Pass-26
1501011695 BABY LALROSANGI I L in SS,Mz
1501011696 C.HMINGTHANZUALI
I L in SS,Mz
1501011697 C.RAMENGMAWII I
1501011698 CHRISTINA VL.MUANPUII I L in E
1501011699 DAPHNE LALTHAKIMI I L in Mz
1501011700 JUDY ROCHANMAWII I L in E,Mz
– 96 –
1501011701 K.VANLALRUATI D L in E,M,SS,Mz
1501011702 LALHMANGAIHZUALI
D L in M,SS,Mz
1501011703 LALHRIATPUII D L in E,M,SS,Mz
1501011704 LALLAWMSANGI D L in M,Sc,SS,Mz
1501011705 LALNEIHTLUANGI SAILO I
1501011706 LALZARZOVI D L in M
1501011707 MS.DAWNGKIMI HRAHSEL II
1501011708 PC.LALDIKKIMI I L in Mz
1501011709 R.LALRUATPUII I L in SS,Mz
1501011710 REBECCA LALTHANMAWII
I L in SS,Mz
1501011711 ZD.VANLALFELI I L in M
1501011712 HENRY LALVENHIMA SAILO
I L in M
1501011713 HVLMS.ZARZOKIMA D L in M,Mz
1501011714 JACOB LALAWMPUIA I
1501011715 K.LALHMINGSANGA I L in Mz
1501011716 LALMUANPUIA I
1501011717 LALMUANZUALA PACHUAU
D L in SS
1501011718 LALRUATPUIA D L in M,SS,Mz
1501011719 VANLALCHAKA D L in M,Sc,SS,Mz
1501011720 ZOTHANMAWIA HNAMTE
D L in M,Sc,SS,Mz
CHRISTIAN EDUCATION CENTRE
Appear-16, Pass-15
1501011721 C. LALRAMNGHAKI II
1501011722 EDENTHARI II L in Mz
1501011723 JENNY C. LALROHLUI I
1501011724 KC LALRAMNGHAKI II
1501011725 LALCHHANHIMI II
1501011726 LH. LALSANGLIANI I
1501011727 MELISSA LALCHHANHIMI III
1501011729 NITU RAI III
1501011730 RODY LALTHANZUALI I L in Sc,Mz
1501011731 T. LALRINZUALI I L in Mz
1501011732 ZOTHANSANGI III
1501011733 B. LALREMRUATA II L in Mz
1501011734 LC JERRY II
1501011735 PC. LALHMINGMAWIA II
1501011736 RAMTIAMMAWIA III
ZAWLPUI SECONDARY SCHOOL
Appear-4, Pass-3
1501011737 LALLAWMAWMI III
1501011739 ALBERT TOITHERAI III
1501011740 RINNGHAKMAWIA II
RANGTE SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-3
1501011741 LALRAMVUANI III L in Mz
1501011743 ROSY LALROENGI III
1501011745 ZION RAMMAWIA III
PHAIRUANGKAI SECONDARY SCHOOL
Appear-4, Pass-0
1501011748 F.LALFAKZUALA C(M)
R. ZAKHUMA MEMORIAL SCHOOL
Appear-7, Pass-5
1501017828 VANLALRINCHHANI II
1501017829 H.LALTLANKIMA III
1501017830 K.LALVENHIMA II
1501017831 MANOJ KUMAR GHOSE III
1501017832 RAJ KUMAR CHAKMA III
PRIVATE
Appear-47, Pass-9
1501011754 EVELYN PAWKHO III
1501011771 C.LALRINDIKA II L in Mz
1501011779 KEVIN VANLALSIAMKIMA II
1501011789 SANDEEP RAI III
1501011792 ZAIREMMAWIA C(M)
CENTRE – LLI-03
GOVT. BAZAR HIGH SCHOOL
Appear-19, Pass-17
1501011794 JACQUILYN LALLAWMZUALI
II L in Mz
1501011795 LALHRIATPUII PAUTU II L in Mz
1501011796 LALNUNPARI III
1501011797 LALTHANZUALI NGENTE I L in Mz
1501011798 MALSAWMTLUANGI III
1501011799 MELODY ZODINPUII II L in Mz
1501011801 PC.LALAWMPUII C(M)
1501011802 PC.LALROKIMI III
1501011803 R.LALRUATFELI III
1501011804 T.LALNUNMAWII III
1501011805 H.HMINGTHANSANGA III
1501011807 MALSAWMTHANGA III
1501011808 MALSAWMTLUANGA II
1501011809 PETER LALREMMAWIA III
1501011810 R.LALDINMAWIA III
1501011811 R.VANLAWMA III
1501011812 ROBERT LALRINPUIA III
1501011813 ZD.LALPEKHLUA III
GOVT. VENGLAI HIGH SCHOOL
Appear-18, Pass-10
1501011814 A.LALHLIMAWMI III
1501011815 BIAKMUANAWMI II
1501011817 J.LALHMINGTANI II
– 97 –
1501011818 JANET LALRUATSANGI III
1501011819 LALDINPUII III
1501011820 LALHMANGAIHKIMI III
1501011821 LALRINCHHANI II
1501011822 MARINA LALREMPUII III L in Mz
1501011823 MARY C.LALNUNPUII II
1501011830 R.ZONUNMAWIA III
1501011831 VANLALHRIATPUIA C(M)
GOVT. RAHSI VENG HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-2
1501011833 LALMUANZUALI II
1501011837 LALTHAKIMA III
GOVT. BUNGHMUN HIGH SCHOOL
Appear-4, Pass-3
1501011839 K.LALRUATKIMI II
1501011840 LALHMINGDUHAWMI II
1501011841 LALHRUAIZELI III
VANHNE HIGH SCHOOL
Appear-20, Pass-13
1501011843 CAROLINE LALCHHINGPUII III
1501011845 LALNEIHTHANGI I L in Mz
1501011846 LALRAMFAWNI III
1501011847 LALRINFELI SAILO III
1501011848 LALRUATDIKI III
1501011849 LUCY VL.MALSAWMKIMI II
1501011852 VENUS R.LALMUANPUII III
1501011854 AEIGEM CHAKMA III
1501011856 LALBIAKNUNGA II
1501011857 LALDINZUALA HMAR III
1501011859 LH.LALFELKIMA III
1501011861 SHOMAR CHAKMA III
1501011862 TOZIM CHAKMA III
SERTE HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-2
1501011864 LALHMUNMAWII SAILO C(E)
1501011866 VANLALTHAZUALI III
1501011868 TBC LALCHAMLIANA III
THUAMPUI RMSA SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-1
1501011869 J. LALFAMKIMI III
CHAWNGFIANGA MEMORIAL SCHOOL
Appear-14, Pass-5
1501011875 C LALRINSANGI II
1501011877 LALRAMENGMAWII III
1501011878 MALSAWMTLUANGI III
1501011884 MON SANTI CHAKMA II L in SS
1501011886 SOUMAN CHAKMA III
ADVENTIST ENGLISH SCHOOL
Appear-13, Pass-8
1501011891 CINTA C. LALRUATSANGI III
1501011892 LALRINKIMI III
1501011893 LALRINSANGI III
1501011895 PURNIMA CHAKMA III
1501011897 JONA RAMENGMAWIA II
1501011898 LALRAMMUANA II
1501011899 LALVENPUIA III
1501011900 SUNIL BIKASH CHAKMA III
PRIVATE
Appear-25, Pass-1
1501011909 LALRAMPANI HNAMTE I L in E
CENTRE – LLI-04
BAPTIST HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-81, Pass-78
1501011932 C. LALCHHANCHHUAHI II L in E
1501011933 C. LALLAWMZUALI I L in Sc
1501011934 C. LALNUNPUII II L in Mz
1501011935 C. LALRUATPUII D L in E,Sc,Mz
1501011936 C. RAMDINPUII D L in Sc,SS,Mz
1501011937 C.LALNUNFELI D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011938 CAROLINE V. LALHRIATI
I L in E,Mz
1501011939 ESTHER LALRINPUII I L in Mz
1501011940 H. LALHRIATPUII II
1501011941 H. LALNUNSANGI II L in Mz
1501011942 HANI LALNUNHLUI SAILO I L in Mz
1501011943 JENNIFER VANRAMMAWII
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011944 JESSICA VANLALHRUAII PACHUAU
I L in Sc,Mz
1501011945 K. LALRAMMUANPUII
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011946 K. LALRINMAWII II
1501011947 K. RAMDINGLIANI I L in Mz
1501011948 LALDUATPUII I L in Mz
1501011950 LALHMANGAIHZUALI
CHAWNGTHU D L in M,Sc,SS,Mz
1501011951 LALHMANGAIHZUALI CHINZAH
III
1501011952 LALHMINGLIANI FANAI II
1501011953 LALNUNZIRI HAUHNAR II
1501011954 LALREMRUATPUII FANAI II
1501011955 LALRINPUII KAWLNI I
1501011957 LAWMSANGKIMI III L in Mz
1501011958 LIANZAMPUII II
1501011959 MALSAWMKIMI I L in Mz
– 98 –
1501011960 MALSAWMTLUANGI KHIANGTE
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011961 MALSAWMZUALI FANAI I L in Mz
1501011962 MIRIAM C. VANLALRUATI
D L in Sc,SS,Mz
1501011963 MIRIAM LALREMRUATI
D L in E,Sc,SS,Mz
1501011964 MONTI DEY III
1501011965 P.C. MALSAWMSANGI I L in Mz
1501011966 PHOEBE LALRINHLUI I
1501011967 R. LALLAWMSANGI III
1501011968 R. LALLILIPARMAWII I L in E,Mz
1501011969 R. LALMALSAWMI D L in E,Sc,Mz
1501011970 R. LALNUNZIRI I L in Mz
1501011972 R. VANLALROPUII D L in Sc,SS,Mz
1501011973 REBECK ZAIREMMAWII I L in Sc
1501011974 REMRUATKIMI KHAWLHRING II
1501011975 ROSANGLIANI II L in Mz
1501011976 ROSANGZUALI D L in E,Sc,Mz
1501011977 S. LALSANGLURI II
1501011978 SAIDINGPUII SAILO II
1501011979 SARAH LALREMRUATPUII I L in Mz
1501011980 T. ZORINSANGI I L in E
1501011981 V. VANLALRUATFELI I L in Sc,Mz
1501011982 BENJAMIN LALRUATPUIA II
1501011983 C. LALPEKHLUA I L in Mz
1501011984 C. LALREMRUATA II
1501011985 EPHRAIM LALDINMAWIA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011986 F. VANLALHRIATZUALA
II L in Mz
1501011987 HMANGAIHA I L in Sc,Mz
1501011988 ISAAC LALREMLIANA III
1501011989 J. LALHLIMPUIA I
1501011990 JONATHAN LALRINAWMA
I L in Sc
1501011991 K. LALRINCHHANA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011992 K. LALRINTLUANGA I L in Mz
1501011993 LALLIANZUALA CHHANGTE
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501011994 LALRAMZAUVA HAUHNAR III
1501011995 LALREMKIMA I L in Sc
1501011996 LALRINHLUA HRAHSEL I
1501011997 LALRUATDIKA SAILO I
1501011998 OBADIA LALNEIHTLUANGA
I L in Mz
1501011999 P.C. LALREMRUATA I
1501012000 P.C. LALROHLUA I L in Sc
1501012001 R. LALDINSANGA D L in Sc,Mz
1501012002 RAMDINMAWIA HNAMTE II
1501012003 ROHLUZUALA CHAWNGTHU I
1501012004 SAMUEL ROHLIMPUIA CHHANGTE
II
1501012005 T.H. RAMENGMAWIA I
1501012006 TIMOTHY LALRUATDIKA II
1501012007 V. LALKRAWSHLUA I L in Mz
1501012008 VANLALPEKA I
1501012009 VANLALRINMAWIA PAIHTE II
1501012010 Z.D. LALSANGLIANA III
1501012011 Z.D. LALTLUANGLIANA I L in Sc
1501012012 ZODINSANGA RALTE I
GOVT. ZOHNUAI HIGH SCHOOL
Appear-18, Pass-0
GOVT. ZOTLANG HIGH SCHOOL
Appear-17, Pass-6
1501012032 B.LALHMUNSIAMI III
1501012036 LALRINAWMI TLAU III
1501012041 DAVID C.LALMUANPUIA III
1501012044 LALRINHLUA II
1501012046 RAMROPUIA III
1501012047 ZD.MALSAWMZUALA III
GOVT. PUKPUI HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-6
1501012049 H.LALDUHZUALI II L in Mz
1501012051 K.ZOTHANMAWII III
1501012056 REBEC.R.ZOMUANPUII III
1501012057 ZORAMSANGI II
1501012058 K.LALREMTLUANGA III
1501012059 LALMALSAWMA III
EKLAVYA MODEL RESIDENTIAL SCHOOL
Appear-16, Pass-12
1501012064 C. LALREMRUATI D L in E,Sc,Mz
1501012065 C. LALROSANGI II L in Mz
1501012066 F. LALRUATDIKI III
1501012067 J. LALHRUAITLUANGI II L in Mz
1501012068 MELODY M.C. ZONUNSANGI C(ScT)
1501012069 T. LALRINSANGI I L in Mz
1501012070 EMANUEL LALTHLENGLIANA
II L in Mz
1501012071 FP. LALMUANPUIA II
1501012072 JOHN ROHMINGTHANGA
FANCHUN D L in Sc,Mz
1501012073 K. LALMUANZELA III
1501012074 K. LALTLANSANGA II
1501012075 MANGALA KANTI CHAKMA C(M)
1501012076 PRADIP RANJAN CHAKMA III
1501012077 VICTOR LALREMPUIA CHINZAH
III
– 99 –
PRIVATE
Appear-63, Pass-31
1501012079 C. LALHMINGMAWII III
1501012080 C. LALHRIATPUII III
1501012081 C. LALTHLENGLIANI III
1501012082 C. VANMLALNGHAKI II
1501012083 C.LALBIAKZUALI III
1501012087 ESTHER ZOREMSANGI II L in Mz
1501012089 K. LALDINTLUANGI III
1501012091 LALRINSANGI KHIANGTE III
1501012092 LALRINZUALI CHHANGTE III
1501012093 LALTHLAMUANPUII KHIANGTE III
1501012096 R. LALAWMPUII III
1501012097 R. LALMUANAWMI III L in Mz
1501012101 R.LALREMKIMI III
1501012102 RAMNGAIHAWMI PACHUAU II
1501012103 REBECCA LALLAWMPUII II
1501012106 Z.D. LIANCHAMPUII II
1501012107 BENJAMIN LALMUANAWMA
SAILO III
1501012108 C. LALMUANAWMA II
1501012110 C. ROBERT III
1501012113 C.LALSANGPUIA III
1501012114 DAVID LALPIANMAWIA III
1501012115 DAVID C. LALRINSANGA III
1501012116 HENRY LALLAWMAWMA III
1501012121 K. MALSAWMKIMA II
1501012122 LALHMINGHLUA III
1501012125 LALRAMHLUNA II
1501012130 NG.LALNUNTLUANGA III
1501012131 R. LALAWMPUIA II
1501012135 SAMUEL LALRINKIMA II
1501012137 VANLALHRIATPUIA CHHANGTE II
1501012140 ZOSANGZUALA III
1501012141 ZOTHANZUALA FANAI C(M)
CENTRE – LLI-05
GOVT. HNAHTHIAL HIGH SCHOOL
Appear-29, Pass-29
1501012142 C.LALRINPUII III
1501012143 F.LALHUNGCHHUNGI III
1501012144 J.VANLALAWMPUII II
1501012145 K.HMINGTHANSIAMI III
1501012146 LALDINGLIANI III
1501012147 LALENGCHHUNGI III
1501012148 LALMUANPUII II
1501012149 LALREMRUATFELI PULAMTE
D L in SS,Mz
1501012150 LALREMRUATI II L in Mz
1501012151 LALROMAWII II L in Mz
1501012152 LIANTLUANGPUII II
1501012153 ROHLUZUALI I L in Mz
1501012154 RUTHI ZAITHANMAWII III
1501012155 T.LALFAKZUALI I L in Mz
1501012156 ZARZOLIANI I
1501012157 B.LALCHAWIMAWIA II
1501012158 C.LALREMLIANA III
1501012159 C.VANLALRINCHHANA III
1501012160 F.LALHRIATHLUA III
1501012161 F.LALZARMAWIA II
1501012162 H.LALNUNTLUANGA I L in SS
1501012163 H.LALTHANZUALA III
1501012164 HC.LALRUATPUIA III
1501012165 LALBIAKDIKA III
1501012166 LALFELFAMKIMA II
1501012167 LALMAWIPUIA II
1501012168 LALTHAKIMA II
1501012169 MC.LALRINMAWIA II
1501012170 VANLALPEKA II
GOVT. SOUTHERN HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-9
1501012171 F.LALNUNHLUI II
1501012172 H.T.LALRAMTHARI III
1501012173 K.LALNUNHRILI III
1501012174 R.ZOMUANPUII II
1501012175 VANLALAWMPUII III
1501012176 F.HRANGTHANZUALA III
1501012177 HARDY ROLUAHPUIA HNAMTE III
1501012178 JOSEPH LALMUANKIMA III
1501012179 MALSAWMZUALA III
GOVT. THILTLANG HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501012180 C.HUALNUNCHAMI II
1501012181 C.LALDAWNGLIANI II L in Mz
1501012182 C.LALLIANTLUANGI II
1501012183 C.LALNUNTLUANGI II L in Mz
1501012184 F.LALROTLUANGI III
1501012185 GOSPEL LALHMUCHHUAKI III
1501012187 RUTH LALNUNFELI II L in Mz
1501012188 V.LALTLANPUII II L in Mz
THANKHUMA SAILO HIGH SCHOOL
Appear-33, Pass-31
1501012189 C VANTHARPUII I L in Mz
1501012190 CINDY LALDUHAWMI PACHUAU II
1501012191 F MALSAWMTLUANGI III
1501012192 K LALHUNMAWII I
1501012193 LALCHHANCHHUAHI III
1501012194 LALRAMPARMAWII III
1501012195 LALTHANZUALI II
1501012196 LALTHANZUALI III
1501012197 MALSAWMSANGI II
– 100 –
1501012198 P LALNUNTLUANGI III
1501012199 R ROSANGLIANI II
1501012200 RODY LALRAMDINTHARI II
1501012201 V.VANLALHMINGLIANI II
1501012202 VANLALZAIPUII D L in E,M,Sc,SS
1501012203 B LALDINPUIA III
1501012204 F LALDAMPUIA II
1501012205 HMINGTHANMAWIA III
1501012207 ISAK VANLALPEKHLUA II
1501012208 JOSEPH VANLALHRUAIA
CHHAKCHHUAK III
1501012209 K LALRINFELA I L in Sc
1501012210 K LALRINMAWIA III
1501012211 K ROCHANHLUA III
1501012212 K VANLALMALSAWMDAWNGA II
1501012213 LALREMRUATPUIA III
1501012214 LALRINHLUA JONGTE III
1501012215 LALTHANPUIA C(M)
1501012216 MC LALLIANKIMA III
1501012217 P LALRUATFELA II
1501012218 PC LALNUNHLIMA II
1501012220 RAMDINSANGA II
1501012221 TOMMY LALRINSANGA II
1501012222 VANLALVENPUIA HNAMTE
I L in Sc
1501017834 VANLALVENHIMA III
LALHNUNI HIGH SCHOOL
Appear-4, Pass-4
1501012223 LALLAWMKIMI III
1501012224 LALRINDIKI III
1501012225 LILYPARMAWII III
1501012226 SAIDINGPUII III
Z.ROSANGA HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-10
1501012227 C. LALTHAZUALI II
1501012228 F. LALRAMCHHANI II
1501012229 F. LALRUATDIKI II
1501012230 H. LALAWMPUII III
1501012231 LALDUHTHLANI II
1501012232 LALRINSIAMI II
1501012233 LH LALDINMAWII II
1501012234 T. LAWMTHANGPUII III
1501012235 ZORINPUII II
1501012236 K. LALROTLUANGA III
KHAWHRI HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-9
1501012237 JUDY LALTLANCHHUNGI II
1501012238 LALBIAKSIAMI II L in Mz
1501012239 LALNUNFELI II
1501012240 LALTLANHLUI II L in Mz
1501012241 LIANDINGPUII III
1501012242 VANLALHRIATI II
1501012243 H. LALSANGZELA III
1501012244 JOSEPH LALLAWMSIAMA III
1501012245 LALTLANZOVA III
MORIAH PUBLIC SCHOOL
Appear-22, Pass-22
1501012246 K. LALHMANGAIHSANGI II
1501012247 K. LALRAMCHUANPUII II
1501012248 LALHLIMPUII III
1501012249 LALPEKHLUI II
1501012250 MC. LALDINLIANI II
1501012251 ROHLUPUII II
1501012252 B. LALRAMSANGA I
1501012253 B. ROCHANPUIA II
1501012254 C. LALREMRUATA II
1501012255 F. LALBIAKDIKA II
1501012256 HARDY LALNUNMAWIA
CHHAKCHHUAK I
1501012257 JOEL K. VANLALDUHSAKA
D L in M,Mz
1501012258 JONATHAN K. LALRINPUIA III
1501012259 JUNIA ZIRSANGLIANA III
1501012260 K. LALROZUALA III
1501012261 LALRAMCHHANA HLONDO III
1501012262 LALRAMDINMAWIA III
1501012263 LALRAMHNAIHZUALA FANAI III
1501012264 LALROKIMA II
1501012265 R. GOSPEL CHANCHINMAWIA I
1501012266 ROCHANHLUA D L in M,Sc
1501012267 ROSANGLIANA KHIANGTE I
TARPHO HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-6
1501012268 K.LALMUANPUII III
1501012269 LALMUANZUALA III
1501012270 LALRAMMUANA III
1501012271 LALRAMNGHAKA III
1501012272 LALREMRUATA III
1501012273 VANENGLIANA III
ROTLANG ‘E’ NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-12, Pass-5
1501012275 H. LALTLANSANGI III
1501012276 H.VANLALHRIATPUII II
1501012277 HC. KRISTA LALROLUAHPUII III
1501012279 HT. LALVENSANGA III
1501012283 LALNUNHRILA HNAMTE III
– 101 –
PRIVATE
Appear-50, Pass-26
1501012286 C.ROHLUPUII III
1501012287 DEBBIE LALHRIATCHHUNGI C(E)
1501012291 F.LALHMANGAIHKIMI III
1501012293 JENET LALRAMLUAHPUII III
1501012294 K LALRAMBUATSAIHI III
1501012295 K.LALLAWMSANGI III
1501012300 LALNGHAKLIANI ZINHLAWNG III
1501012301 LALPEKHLUI III
1501012302 LALRAMNGHETI C(E)
1501012303 LALRUATKIMI III
1501012304 LALTHLAMUANZUALI III
1501012306 PC LALTLANHLUI III
1501012308 R. LALNUNMAWII III
1501012309 REMSANGPUII III
1501012310 RUTHI LALHRIATPUII C(E)
1501012311 T.LALCHHUANAWMI II
1501012314 VANLALZAMPUII III
1501012317 BENJAMIN RAMDINTHARA C(E)
1501012318 C LALHRIATZELA III
1501012319 C. LALDINPUIA III
1501012321 F.LALSANGZELA III
1501012323 HD.RAMLUAHPUIA III
1501012324 JACOB LALRINNGHETA III
1501012326 LALBIAKNIA III
1501012328 LALHMINGHLUA III
1501012330 LALHRUAIZELA III
1501012331 LALNUNSANGA III
1501012337 LALZAMLIANA KHIANGTE C(E)
1501012340 RICKY LALRINZUALA III
1501012342 VANLALCHANCHINMAWIA III
CENTRE – LLI-06
GOVT. THINGSAI HIGH SCHOOL
Appear-32, Pass-31
1501012345 BIAKDINLIANI III
1501012346 C.BIAKSANGI III
1501012347 CAROLINE LALNEIHPUII III
1501012348 CH.LALRUATPUII II
1501012349 DAISY LALRINNUNGI III
1501012350 F.LALLAWMZUALI II L in Mz
1501012351 F.LALNUNPUII III
1501012352 F.LALNUNZIRI III
1501012353 JEMINAI III
1501012354 K.LALZIKPUII III
1501012355 LALLAWMPUII III
1501012356 LALPARMAWII III
1501012357 LALRAMCHUANI II
1501012358 LALROZAMI II
1501012359 LILYPARI III
1501012361 MALSAWMTHANGI III
1501012362 MALSAWMZUALI II
1501012363 ROSY LALRAMNGHAKI SAILO II
1501012364 ZONUNPARI III
1501012365 ALBINA ZODINTLUANGA III
1501012366 B.LALNUNZIRA III
1501012367 C.LALRUATPUIA II
1501012368 C.ZOTHANZUALA III
1501012369 F.LALHRIATKIMA III
1501012370 F.LALNGAIHZUALA III
1501012371 JOSEPH LALNUNZIRA II
1501012372 LALDUHZUALA III
1501012373 LALHRUAITLUANGA III
1501012374 LALNUNFIMA II
1501012375 MESAC LALTHLENGLIANAIII
1501012376 ROBERT LALRAMCHHANA III
BUALPUI ‘H’ HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-9
1501012377 C. VANLALKIMI III
1501012378 FANCY LALHRIATKIMI III
1501012379 K. MALSAWMZUALI II L in Mz
1501012380 VANLALNGAIHSAKI III
1501012381 ERIC LALTHARMAWIA III
1501012382 JEREMY ZOTHANKIMA III
1501012383 LALTHANMAWIA III
1501012384 LIANCHUNGNUNGA III
1501012385 RICHARD LALCHAWISANGA III
PRIVATE
Appear-18, Pass-1
1501012390 LALHRIATKIMI III
1501012400 LALMUANAWMA C(M)
CENTRE – LLI-07
GOVT. CHERHLUN HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-12
1501012407 K.VANHLUPUII III
1501012408 LALAWMPUII III
1501012409 LALKROSMAWII III
1501012410 LALNUNNEMI III
1501012412 SINDY VANLALKHAWNGAIHI III
1501012413 THELMA LALAWMPUII III
1501012414 ZIRNUNCHAMI III
1501012415 B.LALLAWMCHHUNGA III
1501012416 C.LALTHIANGHLIMA III
1501012418 IMANUEL LALROZUALA III
1501012419 NGURSANGZUALA III
1501012420 P.LALNGHINGLOVA III
NEW NGHARCHHIP HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-11
1501012426 LALRINZUALI III
– 102 –
1501012427 LALRINZUALI TLAU II
1501012428 VANLALNGHAKI II
1501012429 ZOHLUNPUII CHINZAH III
1501012430 DAVID ZATHUAMLIANA III
1501012431 J LALNEIHMAWIA III
1501012432 K ZODINSANGA II
1501012433 LALHMANGAIHA CHINZAH III
1501012434 LALHMINGSANGA III
1501012436 MC LALREMPUIA III
1501012437 SOLOMON MS DAWNGLIANA III
RUNZAWL HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-8
1501012439 MC LALRUATSANGI III
1501012440 FC LALTHLAMUANA III
1501012441 LALROSIAMA III
1501012443 LALZIDINGA III
1501012444 M GOBINJO III
1501012445 MESAK LALVENSANGA III
1501012446 OBIDA ROCHANHLUA III
1501012449 VANLALCHAMA II
S.CHAWNGTUI HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-7
1501012450 LALHMINGCHHUANI TLANGLIAN
III
1501012452 BIAKNUNMAWIA III
1501012453 H.LALCHHANCHHUAHA III
1501012455 LALREMMAWIA III
1501012456 LALRINKIMA III
1501012457 LIANDINGPUIA III
1501012458 REMSANGPUIA III
CENTRE – LLI-08
GOVT. S VANLAIPHAI HIGH SCHOOL
Appear-19, Pass-17
1501012460 C.LALRINKIMI III
1501012461 F.LALMUANSIAMI III
1501012462 H.LALRAMNUNMAWII III
1501012464 LALREMRUATI III
1501012466 N.LALROCHANI II
1501012467 PC.LALRINFELI III
1501012468 C.LALMUANPUIA III
1501012469 DAVID.B.LALREMPUIA III
1501012470 F.LALRAMTHARA III
1501012471 F.LALRINDIKA III
1501012472 FH.LALNEIHSANGA III
1501012473 H.LALRAMNGHAKA III
1501012474 H.ZORINPUIA III
1501012476 LALMUANPUIA II
1501012477 LALSANGZUALA III
1501012478 T.HMANGAIHCHHUNGA III
1501012479 V.VANLALHLUTA III
GOVT. SAWIKUNGA HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-4
1501012480 F. LALCHHANHIMI II L in Mz
1501012481 K. LALRINSANGI III
1501012483 ROCHAMPUII PACHUAU III
1501012484 VANLALHNEMI III
GOVT.MUALLIANPUI HIGH SCHOOL
Appear-19, Pass-18
1501012487 ABISAK LALNIENGI III
1501012488 BETHSY LIANDINGPUII III
1501012489 C.VANHLUPUII III
1501012490 F.ROSANGZUALI C(SS)
1501012491 HMINGTHANZUALI III
1501012492 LALDINCHHUAHI III
1501012493 LALDUHSANGI II L in Mz
1501012494 LALHMACHHUANI I L in M,Mz
1501012495 LALRUATSANGI III
1501012496 VANLALHLANI II L in Mz
1501012497 ZODINSANGI III
1501012498 ZOREMPUII III
1501012499 ZORINTHARI III
1501012500 C.REMSANGZUALA III
1501012501 LALBIAKLIANA III
1501012502 LALHMACHHUANA III
1501012503 LALNIENGMAWIA II
1501012504 LALVENSANGA III
1501012505 ZONUNFELA III
PRIVATE
Appear-12, Pass-8
1501012506 F.LALREMRUATI III
1501012507 LALRINZUALI III
1501012509 MALSAWMTLUANGI III
1501012510 C.LALHRIATPUIA III
1501012511 F.LALHMINGTHANPUIA III
1501012512 F.LALREMRUATA III
1501012515 LALHNEHZAUVA III
1501012516 LALLAWMKIMA III
CENTRE – LLI-09
GOVT. HAULAWNG HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-5
1501012518 CHAWNGHLUNCHHUNGI III
1501012522 LYNDA.C.ZOMUANPUII III
1501012525 S.LALMUANPUII III
1501012528 R.LALLUNGMUANA II
1501012529 R.LALRINZUALA III
– 103 –
GOVT. MUALTHUAM N HIGH SCHOOL
Appear-21, Pass-17
1501012532 B.LALHMANGAIHSANGI III
1501012534 C.LALLAWMAWMI III
1501012536 K.LALRUATFELI I L in Mz
1501012537 LALREMPUII SAILO III
1501012538 MALSAWMKIMI III
1501012539 P.C.HMINGTHANPUII III
1501012540 P.C.LALRUATPUII III
1501012541 PC.LALRINSANGI II L in Mz
1501012542 R.LALHMINGSANGI III
1501012543 R.LALNEIHPUII III
1501012544 R.LIANSANGPUII III
1501012545 V.ZONUNPARI II
1501012547 ZD.LALZARZOVI II
1501012548 JONATHAN
MALSAWMDAWNGKIMA II
1501012549 K.LALNUNPUIA II
1501012550 PC.LALDINGLIANA II
1501012551 R.LALNUNPUIA III
GOVT. AIDED HIGH SCHOOL, HAULAWNG
Appear-17, Pass-13
1501012553 C. LALRINPUII I L in SS,Mz
1501012554 ESTHER ZOTHANPUII III
1501012555 LALHRUAITLUANGI III
1501012557 PC. VANLALZAIPUII III
1501012558 RUTHI HMINGTHANSANGI
D L in E,SS,Mz
1501012561 CHANROPUIA PUILO III
1501012562 KH. VANHMINGTHANGA III
1501012563 LALREMRUATA II
1501012564 LALRUATKIMA II
1501012566 PC. LALREMKIMA II
1501012567 R. LALMUANAWMA III
1501012568 VANLALRUATA III
1501012569 ZODINSANGA III L in Mz
ZOTUITLANG HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-6
1501012570 BABY VANLALNGHAKI II
1501012571 EMMA LALNUNRUATI II
1501012572 LALREMRUATI II L in Mz
1501012573 LALTHAFAMKIMI II
1501012575 RODY LALRUATSANGI II L in Mz
1501012576 V.ZODINSANGI I L in Mz
RAMLAITUI HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-6
1501012577 LALENKAWLI II L in Mz
1501012578 LALMAWIZUALI II
1501012579 LALRAMLIANI III
1501012580 MIKEE LALRINPARI III
1501012582 R.VANLALSANGA III
1501012583 R.VANLALTHLAMUANPUIA III
PRIVATE
Appear-25, Pass-1
1501012601 C.LALROPIANGA C(M)
1501012609 RAMSIAMLIANA III L in Mz
CENTRE – LLI-10
GOVT. BUARPUI HIGH SCHOOL
Appear-28, Pass-25
1501012610 B LALNEIHPUII III
1501012611 C VANLALNUNSIAMI II
1501012612 F ZOTHANPUII III
1501012613 LALDINPUII TOCHHAWNG II L in Mz
1501012614 LALHLIMPUII II L in Mz
1501012615 LALLAWMAWMI III
1501012616 LALRUATPUII TOCHHAWNG III
1501012617 LALVENHIMI III
1501012618 LAWMSANGZELI II
1501012619 PC LALBIAKDIKI II
1501012621 R RAMDINTHARI III
1501012622 R ZORINPUII II
1501012623 RUTHI LALTLANSAI II L in Mz
1501012625 H REMRUATFELA III
1501012626 JOHAN LALNUNCHAMA III
1501012627 JOSEPH LALROHLUA II
1501012628 LALHRUAITLUANGA III
1501012629 LALPEKKIMA III
1501012630 LALRINDIKA III
1501012631 LALSANGKIMA II
1501012633 LALTLANMAWIA III
1501012634 MALSAWMTLUANGA III
1501012635 R LALHRUAIZELA II
1501012636 VANLALDUATA II
1501012637 VANLALTLUANGA III
GOVT. SERTLANGPUI HIGH SCHOOL
Appear-2, Pass-2
1501012638 JACOB LALHRIATPUIA III
1501012639 LALRUASANGA II
THENHLUM HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-16
1501012640 C.LALHRUAITLUANGI III
1501012641 HMANGAIHZAMVELI III
1501012642 LALLAWMSANGI III
1501012643 PC LALLAWMSANGI III
1501012644 RAMHMINGLIANI III
1501012645 SAIHMINGMAWII II
1501012646 BIAKHMINGMAWIA III
– 104 –
1501012647 DANY LALLIANSANGA III
1501012648 ISACK LALTHANZUALA III
1501012649 JIMMY LALMUANZUALA III
1501012650 K LALHMINGHLUA II
1501012651 LALLAWMAWMA SAILO II
1501012652 LALNUNMAWIA III
1501012653 MOSES LALRINFELA III
1501012654 NOEL LALTLANSANGA III
1501012655 ROMALSAWMA SAILO III
DENGSUR SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-5
1501012657 LALDINSANGI III
1501012658 LALHRIATPUII III
1501012661 LALTHANGPUIA II
1501012662 VANLALHMUAKA III
1501012664 ZAIREMMAWIA III
PRIVATE
Appear-17, Pass-10
1501012665 C LALDUHAWMI III
1501012666 H LALDUHAWMI III
1501012672 LALRINZUALI SAILO III
1501012674 C LIANTHANGPUIA II
1501012675 C.LALDINTLUANGA III
1501012677 J LALSAWMLIANA III
1501012678 LALFAKZUALA III
1501012679 MALSAWMDAWNGLIANA III
1501012680 SAMSON LALVENHIMA III
1501012682 VANLALSANGA III
CENTRE – LLI-11
GOVT. TLABUNG HIGH SCHOOL
Appear-22, Pass-18
1501012683 BINA CHAKMA II
1501012684 C. LALREMRUATI I L in Mz
1501012685 JUDITHY C. ZOMUANZUALI II
1501012686 LALNUNTLUANGI I
1501012687 LH. LALENKAWLI I L in Mz
1501012688 PC. RAMDINPUII I L in SS,Mz
1501012689 PURNIMA BURMAN III
1501012691 RAKHEE CHAKMA III
1501012692 VANZAIPUII III
1501012693 ARUN BIKASH CHAKMA C(E)
1501012694 B. LALDINSANGA II
1501012695 CHARU BIKASH CHAKMA C(E)
1501012696 JACKSON R. LALTLUANGLIANA II
1501012697 JOEL LALMUANZUALA II
1501012698 JOSHIM CHAKMA II
1501012699 KAMAL CHAKMA III
1501012700 LALCHAMLIANA III
1501012701 PC. LALRAMHLUNA III
1501012702 SANTI BIKASH CHAKMA C(B )
1501012703 TYSON ZONUNMAWIA III
1501012704 VANLALAWMPUIA III
GOVT. TIPPERAGHAT HIGH SCHOOL
Appear-19, Pass-7
1501012706 CHANDRA KELA CHAKMA C(E)
1501012707 HOJALI CHAKMA C(E)
1501012708 REMI CHAKMA III
1501012709 SEPALI CHAKMA III
1501012710 ANISH KUMAR I L in M,Sc
1501012711 BORUN KUMAR CHAKMA C(E)
1501012712 JEEBAN CHAKMA C(E)
1501012713 KUMBA RAJ CHAKMA C(E)
1501012714 MONTAK CHAKMA II
1501012718 ROHIN CHAKMA III
1501012722 SHYAMAL KUSUM CHAKMA III
1501012723 SIVA CHAKMA III
MODERN HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-9
1501012728 Z.D.LALVENSANGI II
1501012729 C.LALNUNPUIA III
1501012730 JAMES LALRUATPUIA III
1501012731 LALKHAWNGAIHHLUA II
1501012732 MADAN KUMAR CHAKMA I L in B
1501012733 MARTIN ZIRSANGZUALA II
1501012735 SAGAR CHAKMA III
1501012736 SAJEN III
1501012737 SUBO CHAKMA III
TABLABAGH HIGH SCHOOL
Appear-26, Pass-2
1501012756 GYANA KUMAR CHAKMA III
1501012764 SUJOY CHAKMA III
PUANKHAI SECONDARY SCHOOL
Appear-13, Pass-3
1501012767 DEEPALI CHAKMA III
1501012768 LUCKY CHAKMA III
1501012772 GOUTOM CHAKMA III
KHOJOYSURY SECONDARY SCHOOL
Appear-51, Pass-6
1501012812 JIBAN CHAKMA III
1501012813 JODINDRA CHAKMA III
1501012818 LAXMAN CHAKMA III
1501012829 PREM JYOTI CHAKMA III
1501012841 SUNITY BIJOY CHAKMA III
1501012846 UDAYAN CHAKMA III
– 105 –
NUNSURI SECONDARY SCHOOL
Appear-19, Pass-16
1501012847 BISHAKA CHAKMA III
1501012848 GOPATARA CHAKMA III
1501012849 KARUNA CHAKMA II
1501012850 LILA CHAKMA III
1501012853 T. UDANDHI CHAKMA III
1501012854 D. POLIM CHAKMA III
1501012855 DHARMA JYOTI CHAKMA III
1501012856 INDRA KISWAR CHAKMA C(E)
1501012857 JABUR SINGH CHAKMA III
1501012858 LABA CHAKMA III
1501012859 NIBARON CHAKMA III
1501012860 PUNYOLAL CHAKMA III
1501012861 RUPEN CHAKMA III
1501012862 SANJOY JOTI CHAKMA III
1501012863 SAWZARPANDIT CHAKMA III
1501012864 SUNIL MOY CHAKMA III
1501012865 ZOSIAMA CHAKMA III
SYNOD HOME MISSION SCHOOL, CHAWNPUI
TLABUNG
Appear-1, Pass-1
1501012866 LALRINKIMI II
PRIVATE
Appear-75, Pass-2
1501012902 BINOY KANTI CHAKMA III
1501012923 MONGOLA MOHAN CHAKMA III
CENTRE – LLI-12
GOVT. ZOBAWK HIGH SCHOOL
Appear-32, Pass-32
1501012955 A. LALRAMNGAIHAWMI I
1501012956 A. LALTHANZUALI I
1501012957 A. VANLALDIKI D L in Sc,Mz
1501012958 C. LALRINDIKI II L in Mz
1501012959 C. ROHLUPUII I
1501012960 F. LALDINPUII D L in E,Sc
1501012961 F. ZOMUANPUII III
1501012962 K. LALFAKAWMI III
1501012963 LALBIAKHLUI III
1501012964 LALHMINGMAWII SAILO II
1501012965 LALRAMTIAMI D L in E,M,Sc
1501012966 LALROHLUZUALI I
1501012967 LALTLANNUNGI I
1501012968 LALVENPUII I
1501012969 R. LALLAWMAWMI III
1501012970 RUTHI. LALRINKIMI II
1501012971 V. RAMDINMAWII III
1501012972 ZD. LALRAMCHHANI III
1501012973 ZONUNPARI II
1501012974 AKASH. LALMALSAWMA II
1501012975 ALDRIN.A.LALRUATTLUANGA II
1501012976 C. LALDINSANGA II
1501012977 H. LALMUANPUIA II
1501012978 JEFFREY LALREMTLUANGA II
1501012979 LALDUHAWMA SAILO II
1501012980 LALRAMDIKA III
1501012981 LALRAMNGHINGLOVA I
1501012982 LP. LALRUATDIKA I L in SS
1501012983 R. LALCHHANHIMA III
1501012984 R. LALHMANGAIHSANGA II
1501012985 ROSANGLIANA PACHUAU I
1501012986 THOMAS. LALLAWMZUALA II
DISCIPLESHIP ENGLISH SCHOOL
Appear-18, Pass-18
1501012987 B.LALREMSANGI II
1501012988 BABY LALRUATPUII I L in E
1501012989 LALBIAKCHHAWNI III
1501012990 LALPIANPUII III
1501012991 MELODY LALNUNPUII II
1501012992 ROHLUZUALI II
1501012993 V.VANLALPEKI II
1501012994 VANLALPIANPUII II
1501012995 ZOTHANMAWII II
1501012996 C.LALNUNHLUZUALA I
1501012997 EMANUEL C.LALROPUIA II
1501012998 H.ZORINPUIA III
1501012999 LALHRUAITLUANGA II
1501013000 MALSAWMTLUANGA FANAI II
1501013001 PC.LALRUATPUIA II
1501013002 R.LALHMANGAIHZUALA II
1501013003 R.MALSAWMKIMA III
1501013004 T.LALTHLAMUANPUIA II
ZAKHUMA MEMORIAL SCHOOL
Appear-44, Pass-43
1501013005 C LALHMANGAIHSANGI III
1501013006 C. LALRINKIMI D L in E,Sc,SS
1501013007 CHRISTINA LALRINHLUI II
1501013008 DEBORAH LALDIKKIMI I L in E
1501013009 F. VANLALLAWMZUALI II
1501013010 H. RAMTHARNGHAKI I
1501013011 H. REMSANGPUII II
1501013012 K. LALDINGLIANI D L in E,SS,Mz
1501013013 LALRAMDINPUII D L in E,M
1501013014 LALRAMNUNTHARI I
1501013015 MARY LALFAKZUALI I
1501013016 MONICA K. VANLALREMI II
1501013017 PB LALBIAKDIKI III
1501013018 PC ROSANGLIANI I L in E
1501013019 R. LALAWMPUII II
– 106 –
1501013020 R. LALREMPUII II
1501013021 S. LALNUNHLIMPUII I
1501013022 SAIHMINGPUII SAILO III
1501013023 SAILOPARI SAILO I
1501013024 VANLALCHHANHIMI III
1501013025 VANLALRUATI I L in E
1501013026 C. LALHMIMGMUANPUIA II
1501013027 C. LALREMRUATA III
1501013028 C. MALSAWMTLAUNGA II
1501013029 D. LALMUANZOVA III
1501013030 F CHATUANRORELLIANA II
1501013031 F LALHLIMPUIA III
1501013032 FREDDY LALHMINGSANGA I
1501013033 IMANUEL VANLALHRUAIA FANAI
III
1501013034 ISAAC MALSAWMZELA II
1501013035 L LALRUATSAKA D L in E,Sc,SS
1501013036 LALLAWMKIMA SAILO III
1501013037 LALMUANKIMA RENTHLEI III
1501013038 LALMUANPUIA HRAHSEL II
1501013039 LALRAMNGHAKA II
1501013040 LALREMRUATA I
1501013041 LALROZUALA CHAWNGTHU II
1501013042 LALTHANZAMA SAILO II L in E
1501013044 RL MALSAWMDAWNGA I L in E
1501013045 RONNIE LALREMSIAMA III
1501013046 S ZODINPUIA III
1501013047 T VANLALVENHIMA II
1501013048 VICTOR LALDUHZUALA I
DARPHAWKA MEM HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-6
1501013049 F ZOTHANPUII II
1501013050 K LALREMPUII II
1501013052 MARIAN VANLALRUATI II
1501013053 H LALRINMAWIA II
1501013054 H VANLALCHHANCHHUAHA III
1501013055 MALSAWMKIMA RENTHLEI III
LITTLE FLOWER HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-6
1501013057 ANTHONY VANLALTLUANGA III
1501013059 CHRISTOPHER
C.LALDAWNGLIANA III
1501013062 K.LALHMINGSANGA III
1501013063 K.LALRUATKIMA III
1501013064 LALRINFELA PACHUAU III
1501013065 T. LALTHANSANGA III
1501013066 TIMOTHY LALRUATKIMA C(M)
RALVAWNG NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-6
1501013068 LALREMSIAMI II L in Mz
1501013069 R.LALFAKMAWII II L in Mz
1501013070 R.ZONUNMAWII II
1501013071 DANNY F.LALHRIATZUALA I L in E
1501013072 ENOK LALTLANSANGA III
1501013073 F.LALREMDIKA III
HRANGCHALKAWN SECONDARY SCHOOL
Appear-9, Pass-8
1501013075 F.LALTHANGMAWII III
1501013077 LALREMRUATI II
1501013078 PC.LALHLIMPUII II
1501013079 S.LALRUATDIKI III
1501013080 T.ZOTHANPARI III
1501013081 VANLALRINI III
1501013082 C.ZAIHLIMPUIA III
1501013083 F.VANLALDUATMAWIA III
HRANGCHAL ACADEMY
Appear-6, Pass-5
1501013085 DAVID R.LALHLIMPUIA III
1501013086 ELRYN III
1501013087 EMANUEL R.LALHLIMPUIA III
1501013088 F.LALREMSANGA II
1501013089 ZOSANGZUALA III
MOUNT OLIVE ENGLISH SCHOOL
Appear-7, Pass-6
1501013090 JENNIFER R.LALHRIATPUII
D L in E,Sc,SS,Mz
1501013091 KATHY LALRINCHHANI I
1501013092 LALTLANMAWII III
1501013094 F.LALLAWMAWMA I
1501013095 LALDUHAWMA III
1501013096 MC. LALNGAIHZUALA III
PRIVATE
Appear-31, Pass-11
1501013099 C. LALCHAMLIANI III
1501013103 H. ROHLUZUALI III
1501013104 K. LALMUANKIMI III
1501013105 K. LALROTLUANGI C(M)
1501013111 LALNUNMAWII III
1501013113 PC.LALLAWMSANGI III
1501013118 K. LALDUHSAKA III
1501013121 LALROHLUPUIA II
1501013122 LALTHANPUIA III
1501013123 R HUNLAWMAWMA III
1501013124 R. LALRAMZAUVA C(M)
1501013125 R.LALRINAWMA C(M)
1501013129 VANLALRUATA III
1501013130 VANLALSANGA III
– 107 –
CENTRE – LLI-13
GOVT. PANGZAWL HIGH SCHOOL
Appear-18, Pass-17
1501013131 B LALRUATFELI I L in Mz
1501013132 C LALHMANGAIHZUALI I
1501013133 C LALRUATPUII I
1501013134 J LALVENSANGI III
1501013135 LALNUNFELI II
1501013136 LALRUATSANGI II
1501013137 MELLIS H RAMENGMAWII II
1501013138 NOEL LALBIAKDIKI SAILO III
1501013139 R LALLAWMPUII II
1501013140 REMLALHMUAKI II L in Mz
1501013141 ROHLUPUII III L in Mz
1501013142 VANLALFELI II
1501013143 VANLALNUNPUII II
1501013144 ZORAMTHARI III
1501013146 LALHRUAITLUANGA I L in Sc
1501013147 LALLAWMKIMA I L in Mz
1501013148 PC LALREMRUATA III
RAWPUI HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-15
1501013149 LALHMINGHLUNI III
1501013150 LALHMUNMAWII III
1501013151 LALTLANMAWII III
1501013152 PC LALHRIATSANGI III
1501013153 PC VANLALLIANI III
1501013154 R LALRAMCHULLOVI III
1501013155 RUTHI VANLALRUATDIKI III
1501013156 C LALENGZUALA III
1501013157 HMINGCHUNGNUNGA III
1501013158 K LALCHHANCHHUAHA III
1501013159 K LALLAWMKIMA II
1501013160 R KAWLHMINGLIANA II
1501013161 REMLALNGHAKA III
1501013162 SAMUEL LALMUANPUIA RALTE III
1501013163 VANLALHRUAIA II
PRIVATE
Appear-22, Pass-17
1501013164 C LALRENGPUII III
1501013165 C MALSAWMTLUANGI III
1501013166 C ROSANGPUII III
1501013167 ESTHER LALHMINGMUANI III
1501013168 ESTHER LALRAMTLUANGI III
1501013169 HT LALTANPUII III
1501013170 HT VANLALHREZUALI III
1501013171 IRINE LALHMANGAIHZUALI III
1501013172 LALHMANGAIHZUALI III
1501013173 LALHRIATPUII III
1501013174 LALRINMAWII III
1501013175 LALRUATPUII III
1501013177 LP LALTHANPARI III
1501013179 F LALROHLUA III
1501013181 RAMHLUNMAWIA III
1501013182 ROHLUZUALA III
1501013183 VANLALDIKA III
CENTRE – LLI-14
GOVT. TAWIPUI N HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-8
1501013186 C LALREMSANGI II
1501013188 F LALRUATFELI III
1501013189 J VANLALRUATI III
1501013195 ISAK LALRINAWMA III
1501013197 LALRINPUIA III
1501013198 R LALDINSANGA III
1501013199 REMRUATPUIA KHIANGTE III
1501013200 SAMSON LALRUATFELA
ZAWNGTE II
GOVT. THINGFAL HIGH SCHOOL
Appear-21, Pass-11
1501013201 F.LALRINKIMI III
1501013202 H.LALRAMENGMAWII III
1501013203 IMMANUEL LALTANPUII II
1501013205 L.LALRUATKIMI III
1501013206 LINDA LALZAWMDIKI III
1501013208 VANLALHRIATI III
1501013211 J.LALNUNPUIA III
1501013213 K.LALNGHAKLIANA III
1501013216 LALRAMDINMAWIA III
1501013218 LALZUISANGA III
1501013220 SUMEON LALHLIMPUIA III
GOVT. TAWIPUI S HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-8
1501013222 C.VANLALHRIATPUII III
1501013224 HMANGAIHZUALI II
1501013225 REBECCA LALNUNMAWII III
1501013226 VANLALHRUAIPUII II
1501013227 ZORINPUII II
1501013228 EDWARD LALHMANGAIHKIMA III
1501013229 K.LALREMRUATKIMA III
1501013230 M.C.ZOTHANSANGA III
BUALTE HIGH SCHOOL
Appear-20, Pass-7
1501013232 BABITA LALNUNPUII III
1501013233 H. LIANTHANGPUII III
1501013234 LALNUNTHARI III
1501013237 R. ROLUAHPUII III
1501013238 R. VANLALHNEMI III
– 108 –
1501013239 ROHLUPUII ROKHUM C(M)
1501013240 ROSALYN LALROLUAHI C(M)
1501013242 VANLALTHAKIMI III
1501013244 H LALDINSANGA C(E)
1501013250 K VANLALZIKA III
GOVT. AIDED MUALTHUAM ‘S’ HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-8
1501013254 H.LALRINAWMI III
1501013255 HC.HMUNBUATSAIHI III
1501013256 K.LALTLANMAWII II
1501013257 K.ZODINMAWII III
1501013259 H.LALRAMSANGA III
1501013260 LALRAMDIKA SAILO II
1501013262 T.LALRUATDIKA III
1501013263 Z.LALLIANNGAIA III
MUALCHENG ‘S’ HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-3
1501013264 H.LALTLANRUALI III
1501013265 ABRAHAM LALMALSAWMA
SAILO III
1501013266 C.MALSAWMTLUANGA III
1501013272 TH.LALHMANGAIHA C(M)
1501013273 VANLALHRIATA C(M)
TAWIPUI ‘N’-II PRIVATE HIGH SCHOOL
Appear-21, Pass-16
1501013276 KC. LALRINPUII C(M)
1501013277 LALDUHAWMI III
1501013278 LALNGAIHSAKI III
1501013280 PC.ZOMUANPUII I L in Mz
1501013281 T.LALHUNMAWII II
1501013282 T.LALMUANPUII II
1501013283 T.LALROCHHUANGI III
1501013284 A.LALBIAKNUNGA III
1501013285 ISAAK VANLALDUHSAKA III
1501013286 J.LALAWMPUIA III
1501013287 J.LALHRIATKIMA III
1501013288 JACOB J.MALSAWMTLUANGA III
1501013290 LALMUANKIMA III
1501013292 PC. MALSAWMTLUANGA III
1501013293 PC.LALRAMENGMAWIA III
1501013294 T.LALDINLIANA III
1501013296 ZOTHANSANGA III
PRIVATE
Appear-8, Pass-8
1501013297 PC LALVENHIMI II
1501013298 V.LALHLUZUALI I
1501013299 V.LALRINZUALI II
1501013300 ZORINPUII HNAMTE II
1501013301 F VANLALHRUAIA III
1501013302 LALROHMINGTHANGA III
1501013303 N.VANLALPEKA III
1501013304 ROBERT LALDINSANGA III
CENTRE – LTI-01
GOVT. REGION HIGH SCHOOL
Appear-50, Pass-32
1501013307 B.LALTHARLIANI D L in Sc,SS
1501013311 GOSPEL H.LALCHULLOVI I
1501013312 H.LALRUATDIKI II
1501013315 HILDA S.LALTLUANGLIANI C(M)
1501013316 JULIANA LALDINGPUII C(M)
1501013317 JULIE K.LALLAWMSANGI C(M)
1501013318 JULIET V.LALHMUNSANGI C(M)
1501013321 LALKHAWNGAIHZUALI III
1501013322 LALNUNMAWII III
1501013323 LALRINSANGPUII SATHING III
1501013324 LALROZAMI III
1501013325 LALTANPUII III
1501013327 LALZUITHANGI II
1501013328 LC LALPARMAWII II
1501013330 RAKIL K.LALTHLANMAWII III
1501013331 REBECCA LALMUANKIMI III
1501013333 ROSANGLIANI II
1501013334 RUTHI C.ROSANGPUII III
1501013335 SONAM KUMARI III
1501013336 VANLALHRUAII III
1501013337 ZOCHHUANPUII III
1501013338 F.VANKULHA II
1501013339 H.LALVENPUIA III
1501013340 HASHAN AHMED III
1501013341 ISRAEL LALZAHAWMA II
1501013342 JACOB LALDINPUIA III
1501013343 K.LALRUATKIMA III
1501013344 KENNEDY RUALLIANTHANGA C(M)
1501013345 KULHPUINGHETA III
1501013346 LALDINPUIA III
1501013350 MARTIN LALSANGLIANA III
1501013351 MOSES LALCHHANDAMA III
1501013352 ROBERT ROHLUPUIA III
1501013353 VANLALHMANGAIHROPUIAIII
1501013354 VANLALTHAKIMA III
1501013355 ZAIAWNMAWIA III
1501013356 ZOTHANMAWIA III
GOVT.LAIRAM HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-0
GOVT. CHANDMARY HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-4
1501013368 LS. VL. HMACHHUANSANGI III
– 109 –
1501013369 MARI. NUNTHIANGHLIMI III
1501013375 LALCHHUANFELA III
1501013376 LALHRUAITLUANGA III
GOVT. SOUTHERN PUBLIC HIGH SCHOOL
Appear-23, Pass-12
1501013391 PB VANLALCHUNGNUNGI III
1501013392 R. LAITHANCHHUNGI III
1501013393 R. VANLALHLUZUALI II
1501013394 V. LALRINPUII III
1501013395 ZORAMMAWII III
1501013397 H. MALSAWMDAWNGA III
1501013398 J LALHMINGSANGA III
1501013399 JACOB LALBUANTHANGAIII
1501013400 JEROME LALFAKZUALA III
1501013401 LALAWMMAWIA III
1501013402 RAWNGBAWLTHANGA III
1501013403 SANGUKTHANGA III
1501013405 V L HLAWNCHEUVA C(E)
NGURNUNSANGI HIGH SCHOOL
Appear-31, Pass-31
1501013406 BABY LALRAMDINPUII I
1501013407 BETHSEBI HMINGTHANPUII II
1501013408 CHRISTBOON SAVANG II
1501013409 ESTHER C ZORINPUII I
1501013410 JENNIFER LIANDINGPUII CHINZAH
I L in SS
1501013411 JOSEPHINE LALBIAKNUNGI I
1501013412 K LALCHHANDAMI II
1501013413 KATTIE RAMHMASAWNI
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501013414 LALNUNKIMI II
1501013415 LALPEKHLUZUALI II
1501013416 OINAM KALPANA II
1501013417 REMTINIANGI II
1501013418 ROSIE ROHLUMAWII II
1501013419 RUTH C LALCHHANCHHUAHI
I L in M
1501013420 SANDRA C ZOMUANPUII II
1501013421 T.LALRAWNGBAWLI I
1501013422 TAMARA LALRAMHLUNMAWII
II
1501013423 VANKHAWPUIMAWII I L in Mz
1501013424 VANLALAWMPUII I L in Mz
1501013425 VANLALVENPUII AINEH II
1501013426 VASTI LALTHAPUII I L in M,Mz
1501013427 A.SADHU JOY II
1501013428 B.LALROHLUA II
1501013429 DAVID LALRINGZELA II
1501013430 JOHN LALNGURLIANA I L in M
1501013431 LALREMRUATPUIA I L in M
1501013432 LALRUATFELA II
1501013433 C.LALRINFELA I L in M,Mz
1501013434 SAMUEL B. LALHRIATPUIA I L in E
1501013435 VANLALHMANGAIHROPUIAII
1501013436 VANLALRILIANA AINEH I L in M
DOWNTOWN HIGH SCHOOL
Appear-60, Pass-59
1501013437 ANGEL C.HMINGTHANZUALI II
1501013438 BABIE VL FELPUII II
1501013439 BAIGIOTI II
1501013440 BIAKREMPUII II
1501013441 BIAKSUICHHINI I
1501013442 C. LALHUNDIKI II
1501013443 C. LALNUNMAWII II
1501013444 C. LALRINDIKI II
1501013445 CAROLYN L. HMINGHLUZUALI I
1501013446 CATHERINE LALRAMLIANI II
1501013447 ELIM F. HMINGTHANSIAMI
I L in Mz
1501013448 EMELY LALDINMUANI I
1501013449 ESTHER LALCHHANHIMI I L in Mz
1501013450 ESTHER LR CHINZAH III
1501013451 H. LALLIANSANGI II
1501013452 HRANGTHANPUII CHENHRANG II
1501013453 JENNY LALRINDIKI I
1501013454 K. RAMHLUPUII I
1501013455 LALHNEHSANGI II
1501013456 LALPIANTHANGI I L in E,Mz
1501013457 LALRAMNGAIHZUALI I L in Mz
1501013459 LALRINHLUI III
1501013460 MALSAWMTLUANGI I L in Mz
1501013461 MARINA LALRUATMAWII II
1501013462 MELODY LALREMRUATI II
1501013463 R. ZODINMAWII II
1501013464 REBECCA LALRAMNUNPUII II
1501013465 SYLVIA VL HMANGAIHI II
1501013466 V. LALCHAMLIANI I L in Mz
1501013467 VANLALREMSANGI II
1501013468 VANRAMMAWII II
1501013469 VASTI LALREMTLUANGI II
1501013470 ZOHMANGAIHI III
1501013471 C. LALRAMMUANA I
1501013472 C. LALVENHIMA II
1501013473 H. LALVENHIMA II
1501013474 H. ZOTHANPUIA I
1501013475 IMMANUEL LR DINGNGHETA II
1501013476 ISAC LALCHHANCHHUAHA I
1501013477 JAMES LAWMZUALA II
1501013478 K. ZORAMDINLIANA II
1501013479 LALHMINGCHHUANGA
KHENGLAWT D L in E,M,Mz
– 110 –
1501013480 LALHUMHIMA II
1501013481 LALPIANGA III
1501013482 LALRAMMAWIA CHINZAH II
1501013483 LALRAMMUANPUIA FANCHUN III
1501013484 LALRAMSIAMA II
1501013485 LALRINSIAMA I
1501013486 LALTHAWMLIANA FANCHUN
I L in E,SS
1501013487 LALTHLENGLIANA I
1501013488 MOSES LALFAMKIMA VUANGTU
II
1501013489 R. VANLALPEKA I
1501013490 REUBEN PC ZOTHANTLUANGA
I L in E,SS,Mz
1501013491 S. ZORAMMUANA I L in E
1501013492 SAMUEL VANLALRINCHHANA II
1501013493 VANLALRINCHHANA II
1501013494 VINCENT LALRINFELA II
1501013495 W. LALHERODA II
1501013496 Z. LALLIANMAWIA II
GOVT. KALADAN HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-4
1501013499 ANDREW LALHUALHIMA II
1501013500 DOMINIC HC LALFAMKIMA III
1501013505 LALNUNSANGPUIA III
1501013506 ZOTHANSANGA III
THINGKAH HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-7
1501013507 C. LALHUMHIMI III
1501013509 HC. LALVULENGI III
1501013511 RACHEL LALRUATKIMI III
1501013515 H. VANNEIHSANGA II
1501013519 PHELEMON VABEIHNEISA
HLYCHHO III
1501013520 V. SIANGKAILIANA III
1501013521 Z. LALRAMTHAZUALA III
DON BOSCO HIGH SCHOOL,LAWNGTLAI
Appear-59, Pass-53
1501013522 ABHIGAIL LALTHANNGURI
I L in Sc,Mz
1501013523 B. LALRUATFELI I L in Mz
1501013524 B. LALRUATPUII II L in Mz
1501013525 BABY LALREMRUATI II
1501013526 CHRISTY LALTHLAMUANI
II L in Mz
1501013527 CORDELIA C. LALMUANAWMI II
1501013528 ELIZABETH WAHENGBAM III
1501013529 H. LALZUIMAWII III
1501013530 H. VANLALRUATI I L in Mz
1501013531 H.C. LALREMRUATI I L in Mz
1501013532 HMINGTHANTLUANGI TLUMANG
D L in Sc,Mz
1501013533 J. MALSAWMTLUANGI II
1501013535 K. VANLALREMRUATI II
1501013536 LALMAWIZUALI I L in Mz
1501013537 LALRINKIMI KHIANGTE III
1501013538 LALRINZUALI D L in E,Sc,SS,Mz
1501013539 LALSAITLUANGI I L in Mz
1501013540 LINDA B. LALTHANSANGI II
1501013541 MARIANA MANGZACHHINPARI I
1501013542 MERCY C. ZOTHANPARI I
1501013543 MERCY LALHMANGAIHZUALI
I L in Mz
1501013544 NANCY LALVENPUII II
1501013545 PRISKIL VANLALPEKHLUI II
1501013546 R. VANHLUMAWII I
1501013547 RUTHI C. LALRAMLIANI III
1501013548 RUTHI J. LALRENGPUII III
1501013549 S. LALRAMNUNMAWII III
1501013551 TRACY G. LIANI GUITE II
1501013552 VANLALHMINGTHAZUALI III
1501013553 B. LALNGHILHLOA III
1501013556 C. LALFAKAWMA III
1501013557 C. LALRAMNGAIA III
1501013558 C. LALRUATDIKA II L in Mz
1501013559 CHRISTOPHER ROSANGPUIA II
1501013561 DENNIS LALPEKMAWIA CHINZAH
III
1501013562 H. LALRINCHHANA III
1501013563 H. VANLALCHHUNGA III
1501013564 HC. RONALD LIANKUNGA II
1501013565 HENRY K. VANLALMALSAWMA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501013566 J. LALCHUNGNUNGBERA I
1501013567 JACOB LALHMINGHLUA
I L in Sc,Mz
1501013568 JOEL LALRINKIMA T III
1501013569 K. LALDINTHARA III
1501013570 K. MULLER VENSANGPUIA II
1501013571 L. ZONUNPUIA II L in Mz
1501013572 LALREMRUATPUIA II
1501013573 LALROHLUPUIA II
1501013574 LALTLUANGKIMA PACHUAU II
1501013576 R. LALHRIATPUIA III
1501013577 REMRUATKIMA SATHING III
1501013578 V. LALENDINGA III
1501013579 VL. KHAWPUIMAWIA III
1501013580 ZONUNTLUANGA AINEH III
– 111 –
SOUTH HEATH ACADEMY
Appear-19, Pass-17
1501013581 B. LALROHLUPUII I L in Mz
1501013582 C. LALHRIATPUII II
1501013583 K. LALTHLAMUANPUII III
1501013584 LALRINTLUANGI II
1501013585 RUTHI HVL HRIATCHHUNGI II
1501013586 A. VANLALAWMPUIA II
1501013587 ELISA LALDUHAWMA II
1501013588 ENOK RAMROPUIA III
1501013589 F. LALRAMNGHAKHLELA III
1501013591 JERRY HMS DAWNGLIANAIII
1501013592 JOSEPH LALDUHSAKA III
1501013593 LALMUANPUIA III
1501013594 LALRUATSAKA III
1501013595 PC LALMUANPUIA II
1501013596 R. LALTHANPUIA III
1501013597 ROCHAMLIANA C(SS)
1501013599 V. LALNGAIHAWMA III
1501013600 VANLALCHHUNGLIANA III
RULKUAL NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-9, Pass-8
1501013601 C.LALCHHANLIANI III
1501013602 EMANUEL F.RAMTHIANGHLIMI I
1501013603 J.LALBIAKDIKI II
1501013604 C.LALRAMROPUIA II
1501013605 JEFFERY K.LALRAMBUATSAIHA III
1501013606 JONATHAN LALNUNPUIA III
1501013607 K.LALNUNTHIANGHLIMA I
1501013609 VANLALTAWMPUIA III
SIHTLANGPUI NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-1
1501013610 KELLY LALRAMSANGI C(M)
1501013611 RITA RAMNGAIHSANGI III
M.L.JUNIOR ENGLISH SCHOOL
Appear-22, Pass-20
1501013615 B. LALDINPARI III
1501013617 CELESTE LALNUNTLUANGI I
1501013618 DAISY LALRINTLUANGI I L in Mz
1501013619 ELLI LALTANPUII II
1501013620 F. VL.MALSAWMDAWNGLIANI
I L in Mz
1501013621 LALNUNDINGI II
1501013622 MELODY LALAWMPUII III
1501013623 PHILIA LALHLUNCHHUNGI II
1501013624 SANGTINHNEMI III
1501013625 V. LALRINTLUANGI II
1501013626 VANLALHMANGAIHKIMI
MUALCHIN II
1501013627 VANRAMMAWII II
1501013628 H. LALHMINGLIANA I
1501013629 JONATHAN LALHUNMAWIA
I L in Sc
1501013630 LALTHLAMUANA II
1501013632 MOSES MALSAWMTLUANGA II
1501013633 ROHNIANGA II
1501013634 STEPHEN LALRINCHHANA II
1501013635 T. NGURNUNZUALA III
1501013636 VANLALZAWMA III
JEHOVAH-JIREH ENGLISH SCHOOL
Appear-32, Pass-25
1501013638 ESTHER LALRAMBUATSAIHI III
1501013639 F. LALDINGPUII III
1501013641 J. ZOREMSIAMI III
1501013642 K. KROSSMAWII III
1501013643 K. LALRINNGHETI II
1501013644 LALRAMDINZUALI III
1501013645 LALSIAMKIMI II
1501013646 LALTHLAMUANI III
1501013647 MERCY HC LALCHHANCHHUAHI
III
1501013649 T. RUNRENHSANGI III
1501013650 V. LALRINENGZUALI III
1501013651 VANLALHMANGAIHVELI
II L in Mz
1501013652 VANLALPEKHLUI I L in Mz
1501013653 ABRAHAM LALREMRUATA III
1501013654 C. LALNUNFELA II
1501013655 ENOK LALREMRUATA II L in Mz
1501013656 F. LAILIANKULHA I
1501013657 FREEDY REMLALLIANA III
1501013658 J. LALNUNDIKA III
1501013661 LALFAKMAWIA III
1501013663 LIDIAN LALVENHIMA III
1501013664 LORRAIN VANLALHLIMPUIA III
1501013666 T. LALRAMHLUNA III
1501013667 T. LALTHANZUALA II
1501013668 VANLALHMAHRUAIA III
PROVIDENCE ENGLISH SCHOOL
Appear-5, Pass-1
1501013671 LALENGKIMA C(M)
1501013672 OMEKA ROSANGPUIA III
PRIVATE
Appear-13, Pass-1
1501013683 LALREMRUATA III
– 112 –
CENTRE – LTI-02
GOVT. KAMALANAGAR HIGH SCHOOL
Appear-40, Pass-38
1501013690 BABYKA CHAKMA III
1501013691 BISHAKHA TONGCHANGYA III
1501013692 DEVI CHARABANA CHAKMA II
1501013693 GANGA DEVI CHAKMA III
1501013694 JAMINI CHAKMA II
1501013695 LOKHI MAYA CHAKMA III
1501013696 MITA CHAKMA III
1501013699 RADHIKA CHAKMA III
1501013700 RIMIZIMI CHAKMA III
1501013701 ROBINA CHAKMA III
1501013702 RUPA CHAKMA II
1501013703 SARITA CHAKMA II
1501013704 SHAD JEETA CHAKMA II
1501013705 SOJINA CHAKMA III
1501013706 SOMIT BALA CHAKMA III
1501013707 SONALI CHAKMA II
1501013708 SUNITY MALA CHAKMA II
1501013709 SURJYO DEVI CHAKMA II
1501013710 VALEDI CHAKMA III
1501013711 AMIT KUMAR CHAKMA II
1501013712 ANANDA CHAKMA III
1501013713 B. ROHIT CHAKMA III
1501013714 BIJOY CHAKMA III
1501013715 GABBAR SINGH CHAKMA III
1501013716 GUNA DHAN CHAKMA II L in SS
1501013717 GYANA MUNI CHAKMA III
1501013718 JUNU CHAKMA II
1501013719 NAYAN JYOTI CHAKMA II
1501013720 NISHAN CHAKMA II
1501013721 NOBIN KANTI CHAKMA II
1501013722 POLIM CHAKMA I L in SS
1501013723 PUNYO JYOTI CHAKMA II
1501013724 RITON CHAKMA II
1501013725 ROSIM CHAKMA II
1501013726 ROYAL CHAKMA I L in SS
1501013727 SANTA SIL CHAKMA II
1501013728 SUMITI RANJAN CHAKMA III
1501013729 TARUM CHAKMA II
RADHA MOHN HIGH SCHOOL
Appear-45, Pass-43
1501013731 BINATI CHAKMA III
1501013732 CHONDRO HELA II
1501013733 HOJOLI CHAKMA I
1501013734 KRISHNA CHAKMA II
1501013735 LOKKI MALA II
1501013736 MINAXI CHAKMA II
1501013737 NABANIKHA CHAKMA II
1501013738 NAKKYOPUDI CHAKMA II
1501013739 PRISHA CHAKMA I L in SS
1501013740 RINISHA CHAKMA II
1501013741 SADHANA DEVI CHAKMA III
1501013742 SAPNA DEVI CHAKMA II
1501013743 SHEIKHASINA CHAKMA II
1501013744 SUJATA CHAKMA D L in Sc,SS,Hn
1501013745 THABANA CHAKMA I L in SS
1501013746 AGAME CHAKMA II L in SS
1501013747 AGOSH CHAKMA II
1501013748 AMAR BIJOY CHAKMA III
1501013749 ANANDA BIKASH CHAKMAII
1501013750 ANIL KANTI CHAKMA I L in SS
1501013751 ANIL KANTI CHAKMA II
1501013752 BABU CHAKMA I
1501013753 CHANDRA SADHAN CHAKMA II
1501013754 DEXSON CHAKMA I L in M
1501013755 DHANA CHAKMA II L in M
1501013756 DHANA MONI CHAKMA II
1501013757 DILIP KUMAR CHAKMA II
1501013758 JOTI MOY CHAKMA II
1501013759 JOTIN CHAKMA III
1501013761 MANGLA CHAJI CHAKMA II
1501013762 MEYA CHANDRA CHAKMA II
1501013763 NUTAN BIKASH CHAKMA III
1501013764 OMAR DON II
1501013765 RUPAYAN CHAKMA II
1501013766 SAJAN CHAKMA II L in SS
1501013767 SAMMONI CHAKMA II
1501013768 SHANTI BIKASH CHAKMA II
1501013769 SHANTI JOY CHAKMA II
1501013770 SHYMAL KANTI CHAKMA III
1501013771 SUKRA SEN CHAKMA II
1501013772 SUKRO MUNI CHAKMA II
1501013773 SWAPAN CHAKMA I
1501013774 TARUN MOY CHAKMA C(E)
1501013775 UDAY BIR CHAKMA II
LONGPUIGHAT HIGH SCHOOL
Appear-38, Pass-37
1501013776 ARTY DEVI TONGCHANGYA III
1501013777 BAGGO DEVI CHAKMA III
1501013778 BHASONA DEVI CHAKMA III
1501013779 BINOYMALA TONGCHANGYA II
1501013780 CHANCHANA DEVI
TONGCHANGYA III
1501013781 F.MISS SUROMALA III
1501013782 HC LALNUNTLUANGI II
1501013783 JOSHSONA DEVI CHAKMA III
1501013784 MONGABI TONGCHANGYAII
1501013785 PRANITA CHAKMA II
1501013786 AMAR JIT TONGCHANGYAII
1501013787 AMLAN CHAKMA II
– 113 –
1501013788 ARJUN TONGCHANGYA III
1501013789 ARUN BIKASH CHAKMA III
1501013790 BHAGYO ROVI CHAKMA III
1501013791 BIJOI TONGCHANGYA II
1501013792 BIPON TONGCHANGYA I
1501013793 DHARMENDRA CHAKMA II
1501013794 KALA DHAN CHAKMA III
1501013795 KASHOR KUMAR CHAKMA II
1501013796 KRISHNA RATTAN TONGCHANGYA
I
1501013797 LOKKHI TONGCHANGYA III
1501013798 MANGAL JYOTI CHAKMA III
1501013799 MANOBENDRA CHAKMA III
1501013800 MEHIR TONGCHANGYA II
1501013801 NIROD TONGCHANGYA II
1501013802 PRIYO KUMAR TONGCHANGYA II
1501013803 PRIYOMOY TONGCHANGYA II
1501013804 RAMESH CHAKMA II
1501013805 RAVI CHAND CHAKMA I L in SS
1501013806 RUPEN CHAKMA I L in SS
1501013807 SHAHIL CHAKMA III
1501013808 SHANTI MOY CHAKMA II
1501013809 SHANTI PRIYO TONGCHANGYA II
1501013810 SIAMON TONGCHANGYA II
1501013811 SOMIR CHAKMA C(E)
1501013812 SONJOY CHAKMA II
1501013813 UDAV CHAKMA III
DULORAM PUBLIC SCHOOL
Appear-45, Pass-42
1501013814 ANNY CHAKMA I L in SS
1501013815 B. COSY CHAKMA I L in SS
1501013816 BAI CHALI CHAKMA I L in SS
1501013817 DB. ZINDA CHAKMA I L in SS
1501013818 DEBONGSHI CHAKMA II
1501013819 INGELIKHA CHAKMA II
1501013820 JIDALI CHAKMA II
1501013821 L. AISHA CHAKMA II
1501013822 LOBIODI CHAKMA C(Ae )
1501013823 MAMTA CHAKMA II
1501013824 MANISHA CHAKMA I
1501013825 MONIKA DEVI II
1501013826 PREMA CHAKMA II
1501013827 RAJITA TONGCHANGYA II
1501013828 RIDDHI CHAKMA I L in SS
1501013829 S. TINA CHAKMA II
1501013830 SHIJI CHAKMA II
1501013831 TUNTU CHAKMA III
1501013832 AKASH CHAKMA II
1501013833 ALORAN CHAKMA II
1501013834 AMAR JIT CHAKMA III
1501013835 AMESH KANTI CHAKMA II
1501013836 APON CHAKMA II
1501013837 ASHOK KUMAR CHAKMA II L in M
1501013838 BENJAMIN LALCHHANCHHUAHA
C(E)
1501013839 D. BIPUL CHAKMA II L in M
1501013840 JAGADISH CHAKMA II
1501013841 JAGADISH CHAKMA II
1501013842 JALI CHAKMA III
1501013843 JAMES ANTON CHAKMA III
1501013844 JATTAN CHAKMA I
1501013845 JHUN CHAKMA D L in M,SS,Hn
1501013846 JIBON BIKASH CHAKMA II
1501013847 KANAK BARAN CHAKMA II
1501013848 NIMON CHAKMA I L in SS
1501013849 PARAN DHAN CHAKMA I L in SS
1501013850 PUNYA CHANDRA CHAKMAII
1501013851 PUNYO SUR CHAKMA II
1501013852 RAJENDRA CHAKMA II
1501013853 RAJESH BIKASH CHAKMA II
1501013854 ROBINSON CHAKMA I L in SS
1501013855 ROHIT CHAKMA D L in M,Sc,SS,Hn
1501013856 SOBAR BUSHAN CHAKMA I
1501013857 SUMITTRO CHAKMA C(E)
1501013858 SUNIL KUMAR CHAKMA II
NIRVAN RESIDENTIAL SCHOOL
Appear-20, Pass-20
1501013859 ASHA CHAKMA III
1501013860 CHIM CHIM CHAKMA III
1501013861 HAPPY CHAKMA II L in SS
1501013862 K. LALRUATPUII II L in SS
1501013863 K.B. SEBANA CHAKMA II
1501013864 MOHNJURONI CHAKMA III
1501013865 NOBINA CHAKMA III
1501013866 PREMIKA CHAKMA III
1501013867 RAKHI CHAKMA II
1501013868 RENISHA CHAKMA II
1501013869 SAHOJI CHAKMA II
1501013870 TULICA CHAKMA I L in SS
1501013871 AMAR BIZOY CHAKMA II L in SS
1501013872 ANTAR CHAKMA III
1501013873 H .RASHEL CHAKMA I L in SS
1501013874 RAJU CHAKMA I L in Sc,SS
1501013875 RIPON CHAKMA I L in SS
1501013876 SNEHA KUMAR CHAKMA I
1501013877 SODIP CHAKMA I
1501013878 VANLALRINGNGHETA III
PRIVATE
Appear-90, Pass-70
1501013880 ANMOL CHAKMA III
1501013881 BASONA CHAKMA III
– 114 –
1501013882 DHARMA ROTI CHAKMA III
1501013883 DIPTY CHAKMA III
1501013885 GANGA DEVI CHAKMA III
1501013886 GEETA CHAKMA III
1501013887 HUJOLI CHAKMA II
1501013888 JORINA CHAKMA II
1501013891 JYOSTNA CHAKMA III
1501013892 MINOTI CHAKMA III
1501013893 PADMA NANDI CHAKMA III
1501013894 PRIYO SONA CHAKMA III
1501013895 PURNYO LOKHI CHAKMA II
1501013896 RIMI CHAKMA I L in SS
1501013897 RIMIJIMI CHAKMA II
1501013898 RINA CHAKMA I L in SS
1501013899 RINA CHAKMA III
1501013900 RINTU CHAKMA II L in SS
1501013902 ROSYABI CHAKMA II
1501013904 SARATI CHAKMA III
1501013905 SHANTI LOKHI CHAKMA III
1501013906 SHYAMALIKA CHAKMA III
1501013907 SIMA CHAKMA III
1501013909 SOBINA III L in SS
1501013910 SONABI CHAKMA III
1501013911 SONITA CHAKMA III
1501013912 SUMTHEINING JAJIN CHIRU III
1501013913 SUNIKA CHAKMA II
1501013914 TAWBAWNA CHAKMA II
1501013916 UJONI CHAKMA III
1501013917 ADOR CHAKMA II L in SS
1501013918 AMAR CHAKMA III
1501013919 AMAR JOTY CHAKMA III
1501013920 AMARJYOTI CHAKMA II L in SS
1501013921 ANANTA JIBAN CHAKMA III
1501013922 ANIL MOY CHAKMA II
1501013923 ANTHON CHAKMA III
1501013924 B. PRAKASH CHAKMA III
1501013925 BIBOSU CHAKMA II L in SS
1501013926 BINDU CHAKMA III
1501013927 BINOY SHANKAR CHAKMA II
1501013928 BUDDHA BIKASH CHAKMA III
1501013929 BUDDHA KUMAR III
1501013930 C.SUNIPUN CHAKMA III
1501013931 CHIRANJIT CHAKMA III
1501013932 DEPON CHAKMA III
1501013933 DG.BHAGYO RANJAN
TONGCHANGYA III
1501013934 DINESH KUMAR TONGCHANGYA
III
1501013935 DIPAK CHAKMA II
1501013936 DIPEN KANTI TONGCHANGYA
II L in SS
1501013937 GOBIND CHAKMA III
1501013939 JACKIE MASSION CHAKMA
II L in SS
1501013940 JAGADISH CHAKMA II L in SS
1501013943 KRIPA MOY TONGCHANGYA III
1501013944 LOKHI BIJOY CHAKMA III
1501013945 LOKI BIKASH CHAKMA III
1501013946 LOKKI JOY CHAKMA III
1501013947 MICHAEL CHAKMA III
1501013948 MICLE JACSON C(E)
1501013949 MITU CHAKMA III L in SS
1501013950 MUKTO KUMAR CHAKMA
II L in SS
1501013951 NATUN JOY CHAKMA C(E)
1501013952 NATUN KUMAR CHAKMA III
1501013953 NIRUNDHAN CHAKMA III
1501013955 NITI MOY CHAKMA III
1501013956 PHORANTU CHAKMA III
1501013957 PRITY MOY CHAKMA III
1501013960 REVENGE CHAKMA III
1501013962 ROHIN CHAKMA III
1501013963 ROMAL CHAKMA C(E)
1501013967 SHANTI NAYAN CHAKMA III
1501013969 SUHEL CHAKMA III
1501013970 SURESH BIKASH CHAKMAC(E)
1501013972 ZAWM ZAWM CHAKMA
III L in SS
CENTRE – LTI-03
GOVT. DILTLANG HIGH SCHOOL
Appear-38, Pass-38
1501013973 ESTHER LALMUANKIMI II
1501013974 IRENE LALPEKHLUI II
1501013975 JENETH LALROSANGI II
1501013976 K. NUNNAPANGPARMAWII II
1501013977 LALHRIATCHHUNGI III
1501013978 LALNUNMAMI III
1501013979 LALREMRUATFELI II
1501013980 R. REMCHHINGPUII III
1501013981 RAMDINTLUANGI II
1501013982 ROSALINN VARPARHI I
1501013983 VANLALLAWMPUII II
1501013984 A.LALROTHUAMA II
1501013985 BASUDEV III
1501013986 C. LALZAHAWMA III
1501013987 C. THANDA II
1501013988 CHALLIANA II
1501013989 DANIEL LALRINFELA III
1501013990 FELLIC ZAIHMINGTHANGA III
1501013991 HMINGTHANZUALA III
1501013992 JACOB PC.MALSAWMZUALA
I L in SS
1501013993 JEREMIA LAWMZUALA III
1501013994 KC.LAIROSANGZUALA III
– 115 –
1501013995 KROSSCHANSANGA III
1501013996 LALAWMPUIA II
1501013997 LALPEKSANGA III
1501013998 LALRAMFANGZAUVA III
1501013999 LALRAMMAWIA II
1501014000 NIBARON CHAKMA III
1501014001 PUNYADHAN CHAKMA III
1501014002 RAEKHUI III
1501014003 RAMDINTHARA III
1501014004 ROBIMOHON III
1501014005 RONJOY III
1501014006 SUJIT III
1501014007 T. ROSANGLIANA II
1501014008 THEODORE FRANKY
LALROSIAMA III
1501014009 VANLALHRUAIZELA III
1501014010 VANLALNGHETA III
MAMPUI HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-16
1501014011 C. LALKROSMAWII III
1501014012 LALHRIATPUII III
1501014013 LALRINDIKI II
1501014014 MIRIAM LALAWMPUII III
1501014015 A. LALCHHANDAMA III
1501014016 C. RAMMUANPUIA III
1501014017 HC LALHMINGMAWIA III
1501014018 JACOB LALMALSAWMA III
1501014019 JESSY ZONUNMAWIA III
1501014020 K LALRAMZAUVA III
1501014021 K. LALRUATSANGA II
1501014022 LALDINHLUA III
1501014023 LALHLUPUIA III
1501014024 LALHMINGTANZUALA III
1501014025 M. LALROZAMA III
1501014026 S. ROHLUZUALI III
KHAWMAWI SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501014027 LALRENGPUII III
1501014028 REBECCA SAIMAWII II
1501014029 SARONPARI III
1501014030 T.ZAIHMINGTHANGI II
1501014031 ADAM VANLALAUVA III
1501014032 LALMALSAWMA III
1501014033 LALRAMDINTHARA III
1501014034 ZION RAMTHIANGHLIMA III
NGENGPUIKAI NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-17, Pass-13
1501014035 BETSEBI LALRAMFAWNI C(E)
1501014036 LALLIANTLUANGI III
1501014037 LALMUANPUII III
1501014038 LALRINFELI III
1501014040 RAMTHANSANGI III
1501014042 ZUNGHNEMPARI III
1501014043 ALFRED H. LAILIANKUNGA III
1501014044 DAVIDA VANLALNEIHMAWIA III
1501014045 FC. ROHMINGLIANA III
1501014047 HT. LALTHLANGKIMA II
1501014050 LALTHANZUALA III
1501014051 R. LALVENHIMA III
1501014052 REMNALALA III
1501014053 ZAIREMMAWIA III
PRIVATE
Appear-32, Pass-17
1501014055 C. LALNITHANGI III
1501014056 F. LALRAMCHULLOVI III
1501014057 LALFAKMAWII III
1501014058 LALNUNFELI III
1501014059 LALRINPARI III
1501014062 LALTLEIPUII III
1501014063 PC.VANLALVENI III
1501014065 RUTHI LALHRUAIZELI III
1501014066 UNIKI LALRINLIANI III
1501014069 B.JEHO LALHUMHIMA III
1501014072 HC.LALSANGZUALA III
1501014074 K.TLUANGTHANMAWIA III
1501014076 KT.REMLALNGHAKA III
1501014079 LALKHUMSANGA III
1501014080 LALNUNSANGA III
1501014081 LALTLUANGMAWIA C(E)
1501014082 RECHARD ROTLUANGLIANA III
1501014083 ROPEKHLUA III
CENTRE – LTI-04
GOVT. CHAWNGTE HIGH SCHOOL
Appear-26, Pass-23
1501014091 BABY VANLALREMRUATFELI II
1501014093 C LALRUATFELI II
1501014094 GOSPEL LALDINGNGHETI II
1501014095 K CHATUANLALLIANI II
1501014096 K LALVENHIMI I
1501014097 LALRINZUALI II
1501014098 MARYLIN ZOMUANAWMI I
1501014099 MELODY LALHRUAITLUANGI II
1501014100 PL LALNUNPUII II
1501014101 VANLALDINTLUANGI II L in SS
1501014102 VANLALREMSANGI II
1501014103 VANLALRINCHHANI II
1501014104 VANLALZAWNI I L in SS
1501014105 BENJAMIN VANLALKROSMAWIA
II
– 116 –
1501014106 BETHLEHEM ARSIMAWIA II
1501014107 DAVID LALCHHUANMAWIA III
1501014110 MALSAWMTLUANGA III
1501014111 MALSAWMZUALA I
1501014112 MITHUN CHAKMA III
1501014113 PC VANLALREMRUATDIKA III
1501014114 PC VANLALRUATA C(E)
1501014115 PC VANLALTHAHLUA III
1501014116 RUALKHAWMTHANGA III
1501014117 STEVEN LALRAMTLUANA III
GOVT. CHAWNGTE ‘L’ HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-11
1501014118 C.LALRUATDIKI II
1501014119 MALSAWMKIMI III
1501014120 V. VANTHARNGHAKI C(E)
1501014121 C.LALMALSAWMA II
1501014122 CHIRANJIT CHAKMA II
1501014123 DAVID.LALDINPUIA III
1501014124 DOYELAL III
1501014125 JACOB.LALNUNPUIA III
1501014126 LALRAMMUANA ZADENGII
1501014128 NIKASH CHAKMA III
1501014129 SANTI MOY CHAKMA III
1501014130 VANHNUNA III
LUNGRANG HIGH SCHOOL
Appear-17, Pass-14
1501014131 C. LALBIAKCHHAWNI I
1501014132 JENNY LALLAWMZUALI I
1501014133 K. LALRUATMAWII I L in SS
1501014134 LALRAMNGHAKI I L in SS
1501014135 LALREMMUANI II L in Mz
1501014136 PP. LALRAMTHLENGI II
1501014137 R. LALZAWMDIKI I
1501014138 VANNEIHSIAMI III
1501014139 ZORAMTHARI II
1501014140 B. LALHMINGHLUA III
1501014141 HMINGTHANSANGA III
1501014144 LALLIANCHAMA III
1501014146 LH. LALRUATFELA III
1501014147 T. LALHMINGHLUA III
SAIZAWH WEST HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-6
1501014149 VANLALDIKI C(E)
1501014150 VANLALMALCHHUANI C(E)
1501014153 LOKHI RANJAN CHAKMA C(B )
1501014154 MADAN MOHAN CHAKMA III
1501014155 RAJESH CHAKMA III
1501014156 ROCKY KROSTHANZAUVAIII
1501014157 SAMIR KANTI CHAKMA III
1501014158 SONDON MITRU II
1501014159 V.LALTANPUIA III
SAKEILUI HIGH SCHOOL
Appear-1, Pass-0
PRIVATE
Appear-50, Pass-26
1501014162 GOSPEL RINTHANGPUII III
1501014163 JACQUILINE P.LALRAMDINSANGI
II
1501014164 JENNY LALCHHANHIMI I L in M
1501014166 LALBIAKNUNGI III
1501014167 LALREMPUII III
1501014168 LALREMRUATI C(E)
1501014169 LALRUATKIMI III
1501014170 LALTHLAMUANPUII III
1501014172 R LALHRUAITLUANGI III
1501014173 ROSY VANLALZAIREMMAWII III
1501014177 ZAITHANKIMI III
1501014178 A LALROHLIRA III
1501014179 AJAN CHAKMA III
1501014180 ANILIA III
1501014182 B VANLALZAHAWMA C(E)
1501014184 BIPUL CHAKMA III
1501014187 C LALHRUAITLUANGA II
1501014188 C LALZAWMPUIA II
1501014191 DAVID LALKHAWNGAIHA III
1501014194 GOPALBAR III
1501014195 JEFFERSON RAMDINMAWIA III
1501014196 K LALRAMPANA I
1501014198 LALROPEKA II
1501014199 LALVULMAWIA III
1501014200 LOKI RONJON III
1501014202 MALSAWMDAWNGKIMA C(E)
1501014203 NILO SANKAR CHAKMA C(B )
1501014204 PC MALSAWMTHANGA III
1501014211 SUSIL KUMAR CHAKMA C(E)
1501014212 TIRIDIP III
1501014213 VANLALTHAFAMKIMA III
CENTRE – LTI-05
BAPTIST BOARDING SCHOOL
Appear-17, Pass-14
1501014215 A PURNA KUMAR TONGCHANGYA
III
1501014216 B.AHAMAN CHAKMA II
1501014217 BANABIR CHAKMA II
1501014218 BIJOY KUSUM CHAKMA III
1501014219 F LALRUATSANGA III
1501014220 FRANCIS LALLAWMAWMA II
1501014222 LALHUMHIMA II
– 117 –
1501014224 M.GOSPEL ROHLUPUIA II
1501014225 NAMARATNA CHAKMA III
1501014226 RONALD LALCHAWIKIMAIII
1501014227 SAMAR JOY CHAKMA III
1501014228 SHANTA SIL CHAKMA II
1501014229 SONA KUMAR TONGCHONGYA
I L in Sc
1501014230 VANLALRUATA I
GOVT. BORAPANSURY HIGH SCHOOL
Appear-18, Pass-7
1501014236 SANJORITA CHAKMA III
1501014237 USHA RANI CHAKMA II L in M
1501014240 DEKSON CHAKMA I L in M
1501014243 HEMANTA CHAKMA I
1501014246 SHARIT BORCHEG CHAKMA
D L in M,Sc
1501014247 SUMENTU CHAKMA I
1501014248 SURAN KUMAR CHAKMA III
UDALTANA HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-0
NEW ANGEL PUBLIC SCHOOL
Appear-42, Pass-21
1501014260 ANTORA CHAKMA III
1501014261 B.MILONI CHAKMA III
1501014263 BHABISA CHAKMA III
1501014265 KALIKA CHAKMA III
1501014269 MILLISA CHAKMA III
1501014271 NEHA CHAKMA II
1501014272 PRIYONKA KISHA III
1501014275 SUCHITRA CHANDA III
1501014277 SUTAPA NATH C(E)
1501014278 TANISHA CHAKMA II
1501014279 THUNGOBI TONGCHANGYA III
1501014283 AJAL CHAKMA I L in M
1501014284 AKASH CHAKMA II
1501014287 CHETAN TONGCHANGYA II
1501014288 DAVID CHAKMA III
1501014292 KALAJOY TONGCHANGYA I L in M
1501014293 KARMAJYOTI CHAKMA III
1501014295 RINTU CHAKMA III
1501014298 SAMRAT CHAKMA III
1501014299 SUBO MAY CHAKMA I
1501014300 SUNDORJOY TONGCHANGYA III
1501014301 TANAK CHAKMA III
PRIVATE
Appear-13, Pass-2
1501014302 C.LALDINLIANI III
1501014303 CAROLYN HMINGTHANMAWII III
CENTRE – LTI-06
GOVT.BLUE MT. HIGH SCHOOL, SANGAU
Appear-25, Pass-22
1501014315 B.LALRINTHARI II L in Mz
1501014316 BRINDA ZODINLIANI II L in Mz
1501014317 DAWTTHAHNEMI II L in Mz
1501014318 ENGMAWII III
1501014319 LALHMINGLIANI II
1501014320 LALHRUAISANGPUII II
1501014321 LALRINAWMI II L in Mz
1501014322 LALTHAPARI II
1501014323 LALTHASIAMSANGI I
1501014324 LALTHUTHLUNGMAWII II L in SS
1501014325 LINY LALNUNPUII I L in SS
1501014326 MATHLUAISUNGI II
1501014327 RAMTHARMAWII III
1501014328 RUNTHARENHSANGI III
1501014329 SARI LALENKAWLI I L in Mz
1501014330 VANLALHMACHHUANI III
1501014331 VANLALVENHIMI II
1501014333 B. LALROKHUMA III
1501014334 C. LALDINGLIANA C(ScT)
1501014335 F. ROLUAHSANGA III
1501014336 FRANCIS LODEN II
1501014338 JONATHAN B. LALREILIANA II
1501014340 LALLAWMZELA III
GOVT. MODERN HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-8
1501014341 BIAKTHAIANGI II
1501014342 HS. KALVARIMAWII II
1501014343 JULIE LALNEIHMAWII III
1501014344 LALHMUNSANGI III
1501014345 LALRINHLUI III
1501014346 B. LALCHHANCHHUAHA III
1501014347 C. VANSANGA III
1501014348 H. LALHMINGKIMA III
GOSPEL CENTENARY HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-12
1501014352 CATHERIN HMINGHLUPUII II
1501014353 H.LALHUNGCHHUNGI II
1501014354 LAICHHINGPUII I L in Mz
1501014355 LALHMANGAIHKIMI I
1501014356 LALNUNGLIANI I L in SS,Mz
1501014357 LALROCHAMI I L in SS,Mz
1501014358 MELI LALTLANSANGI I
1501014359 VANLALHRUAIZELI II L in Mz
1501014360 CHURCHILL LALHMINGTHANGA
III
1501014361 K.ZOENGMAWIA I L in Mz
1501014362 LALENGKIMTITHEIA I L in Mz
1501014363 VANLALDUATA I L in Mz
– 118 –
BLUE MOUNTAIN ENGLISH SCHOOL
Appear-47, Pass-41
1501014364 C. BAWITHATINSUNGI II L in Mz
1501014365 DUHCHHINSANGI II L in Mz
1501014366 EMALIN RAMTHANGHAKI
D L in E,Sc,Mz
1501014367 ESTHER LALENGMAWII C(SS)
1501014369 H. LALHRUAILIANI II
1501014370 H. RAMENGMAWII I L in E
1501014371 HEAVEN VANLALCHHUANGI II
1501014372 LALHRILVELI II
1501014373 LALKUNGLIANI II
1501014374 LALRAMHNEMI II
1501014375 LALRAMNUNMAWII II
1501014376 MALSAWMTLUANGI II
1501014377 MARIA LALDINFELIb II L in Mz
1501014378 MC. LALTHANGPUII II
1501014379 MERILYN V. HMINGTHANSIAMI III
1501014381 RENHZAMAWII II L in Mz
1501014384 VANLALMALSAWMSANGII L in Mz
1501014385 VANLALTANSANGI I L in E,Mz
1501014386 B. HRUAILIANTHANGA III
1501014387 B. LALHRUAITLUANGA II
1501014388 B. LALRILIANA II
1501014389 BAWIHUTHANGA III
1501014391 C. HMINGLIANA III
1501014392 CHUNGLIANUKA III
1501014393 F. BIAKTHASANGA II
1501014394 F. LALRUATMAWIA II
1501014395 FREDICK VANLALTLANZAUVA
II L in Mz
1501014396 H. ROSIAMA III
1501014397 H. ZOSANGLURA I L in E
1501014398 HC. LALHLIMPUIA II
1501014399 JACOB BIAKHMINGSANGA II
1501014400 K. LALREMDIKA I L in E,Mz
1501014401 LALDANMAWIA II
1501014402 LALENGMAWIA III
1501014403 LALLIANNGHAKA III
1501014404 LALRAMCHHANA III
1501014406 LALREMRUATSANGA III
1501014407 LALRINCHHANA II
1501014408 RAMCHUNGNUNGSANGA III
1501014409 RAMSANGZUALA II
1501014410 RICHARD T. LALHMANGAIHKIMA
III
1501014411 ZABIAKHLIRA III
GOVT. AIDED BETHEL HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-8
1501014412 LALHLUZUALI II
1501014413 LALNUNPUII II
1501014414 LALRINTHARI III
1501014415 LALZAHAWMI II
1501014417 JONATHAN LALCHAWISANGA
II
1501014418 K.L ROTLUANGA III
1501014419 NGURSANGLIANA III
1501014420 THACHUNGLIANA III
PRIVATE
Appear-27, Pass-6
1501014422 BIAKTHAHNEMI III
1501014424 H. LALCHAWILIANI III
1501014426 HARDY IANGTHAPARI III
1501014437 VANLALNUNMAWII III
1501014439 B. LALKHAWNGAIHZUALA III
1501014441 C.LALRINAWMA C(SS)
1501014447 ROHRIATPUIA III
CENTRE – LTI-07
GOVT. BUALPUI ‘NG’ HIGH SCHOOL
Appear-37, Pass-24
1501014452 C.NGURTHANPARI III
1501014453 CATHERINE RAMENGMAWII II
1501014454 GRACE LALNUNFELI II
1501014455 H.LALSAKLIANI III
1501014456 LALCHHUANMAWII III
1501014458 LALHMAHRUAII III
1501014459 LALKHAWNGAIHZUALI III
1501014460 LALLIANPUII III
1501014461 LALMALSAWMI III
1501014463 LALRAMVULMAWII III
1501014466 LOISI LALNGILNEII I L in Mz
1501014471 T.VANLALREMPUII II
1501014472 VERONICA VANKUNGPUII III
1501014473 C.EDWARD LALHMINGTHANGA II
1501014474 HMANGAIHSANGA III
1501014475 JEROME THANGCHUNGNUNGA III
1501014476 K.LALRAMMAWIA III
1501014477 LALRINCHHANA III
1501014478 LALROPUIA III
1501014480 LALZINGLIANA III
1501014481 N.LALHMINGCHHUANGA III
1501014482 RAMDINGLIANA III
1501014483 TC.VANLALHRUAIZELA III
1501014485 VANLALRINZUALA II
GOVT. RAMTHAR HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-7
1501014487 BETHLEHEMPARMAWII III
1501014488 LALHREZUALI III
1501014490 NGURREMZUALI III
1501014491 HMINGCHUNGNUNGA III
– 119 –
1501014493 LALHMANGAIHSANGA III
1501014494 LALHMINGZUALA III
1501014495 LALKHAWNGAIHCHHUNGA II
GOVT.LAI HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-6
1501014506 LALBIAKHUMA III
1501014509 LALRUATFELA III
1501014510 MANGBAWIHNINA III
1501014511 T THANGMAMA II
1501014512 VANBAWITHANGA III
1501014513 VANBAWITHANGA III
SOUTH POINT SCHOOL
Appear-28, Pass-28
1501014514 FC. ROCHE III
1501014515 HC. KRISMASS PAWTI III
1501014516 JASPI MH. LUNGHLUMAWII III
1501014517 LYSO KHITHIE III
1501014518 MARTINA C. LALTHAZUALI III
1501014519 MINIKIN III
1501014520 PRETTY BH. SIARILI III
1501014521 SANGPARI AZYU II
1501014522 SHARON LALREMRUATI III
1501014523 ZEREPHINA BYHNADAORILI III
1501014524 BEISOCHAI CHOZAH III
1501014525 C. LALREMRUATA III
1501014526 DAVID BEIKHAIHRIA II
1501014527 H. MALSAWMKIMA II
1501014528 HC. LALRAMDINLEHA III
1501014529 HS. KOSABEINARA III
1501014530 JACOB KIBY III
1501014531 K. HALLELUIA VABEICHHUAKHAI
III
1501014532 K. THATIPHA JUBILEE III
1501014533 K. VAPATHAI III
1501014534 LALRAWNGBAWLA PAUTU III
1501014535 LALRUATLIANA III
1501014536 LORRAIN LC. HROPATHAI III
1501014537 P. ELVIS FERSON HMOPHA III
1501014538 ROBERT LALHRUAITLUANGA
III
1501014539 RONEY LALRAMLIANA III
1501014540 SIMEON AZYU III
1501014541 VANLALRAMCHHANA III
LUNGZARHTUM HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-4
1501014543 E. SAPSANGI III
1501014545 T. LALTLUANGLIANI III
1501014546 C. LALSIAMMAWIA C(M)
1501014547 E. LALCHHUANKIMA C(M)
1501014548 E. LALTHANGLUAIA II
1501014550 P.T LALNGHAKSANGA III
SIACHANGKAWN NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-12, Pass-5
1501014552 C. ROSANGPUII III
1501014553 GRACE LALHRIATRENGI III
1501014554 LIANTHLANGPUII III
1501014555 LODY LALHMINGPUII III
1501014556 MELODY NGURNUNTLUANGI III
PRIVATE
Appear-27, Pass-9
1501014563 C.ROSANGPUII III
1501014565 EDENTHARI III
1501014566 F.LALZIKPUII III
1501014571 T.LALKHAWNGAIHZUALI III
1501014573 VANLALRUATI III
1501014576 BENJAMIN C.LALBIAKKIMA III
1501014582 LALFAMKIMA III
1501014588 T.ROMALSAWMA III
1501014591 ZONUNSANGA III
CENTRE – LTI-08
GOVT. BUNGTLANG ‘S’ HIGH SCHOOL
Appear-19, Pass-5
1501014593 HC.LALHUALHIMI III
1501014594 HMANGAIHLALRAMCHHUANI III
1501014595 HMANGAIHZAMVELI III
1501014597 K.VANZAIMAWII C(E)
1501014598 LALHLIMZAUVI III
1501014599 LALMASTHANGI C(E)
1501014603 H.LALEDENTHARA III L in SS
NAZARETH HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-4
1501014611 A.ZODINPUII C(E)
1501014612 JENNIFER LALSANGLAWMI II
1501014615 RUTHI C.LALVOHBIKI III
1501014616 C.HMINGHLUPUIA C(E)
1501014617 C.LALDIKZUALA III
1501014618 C.LALTANLIANA III L in SS
GREENLAND HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-0
1501014621 LALHLIMPUII C(E)
1501014625 K.VANLALRUATA C(E)
HMAWNGBU HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-3
1501014628 B. LALDINHUALI C(E)
1501014632 H.C. LALTHLENGLIANI C(ScT)
– 120 –
1501014634 REBEK H. LALTHANSANGI C(E)
1501014635 ZINGPARSIAMI II
1501014636 B. LALBIAKZAUA C(E)
1501014637 C. LALHRIATZUALA II
1501014638 C. LALROHLUA II
TUITHUMHNAR NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-4, Pass-1
1501014643 JEROME N LALRAMFANGZAUVA
II L in SS
REV. SAIBANGLOVA MEMORIAL ENGLISH
SCHOOL
Appear-20, Pass-2
1501014653 DIGACHANDRO C(E)
1501014654 GONE CHANDRO C(E)
1501014656 HRANGHMINGSANGA III
1501014660 LALTHATLUANGA III
CHAMDUR ‘P’ SECONDARY SCHOOL
Appear-33, Pass-9
1501014670 H.LALCHUAILOVI II
1501014672 J.LALNEIHTLUANGI III
1501014673 JASMIN VL HRUAII C(M)
1501014677 LALBIAKDIKI III
1501014678 LALRINHLUI C(E)
1501014679 MAXY LALHMANGAIHTLUANGI
II
1501014680 MIMI R.LALMUANSANGI
II L in SS
1501014683 V.VANLALLYLYCHAMI III
1501014684 ZODINGLIANI III
1501014687 C.LALDINPUIA III
1501014697 LC CHHUAKHAI III
1501014698 R.LALHRIATPUIA C(M)
SYNOD HOME MISSION SCHOOL
Appear-3, Pass-1
1501014706 LALBIAKFELI RENTHLEI II
AGOMONI HIGH SCHOOL, BETBONYA
Appear-82, Pass-11
1501014717 SHANTI DEVI CHAKMA III
1501014720 ABHI JIT CHAKMA III
1501014724 ANIL BARAN CHAKMA C(M)
1501014730 BAGHABANYA II
1501014743 D. SUKRO KUMAR CHAKMA III
1501014752 K. MANEK KUMAR
TONGCHANGYA III
1501014756 MADAN KUMAR CHAKMA III
1501014757 MANIKO CHAKMA C(B )
1501014760 MONGOL GANDI CHAKMAIII
1501014774 RAHUL CHAKMA III
1501014781 S.LOKKI KANTA CHAKMA III
1501014782 SAHADEV CHANDRA CHAKMA
C(M)
1501014786 SATTYO RAJ CHAKMA III
1501014789 SHANTI JIBAN CHAKMA III
PRIVATE
Appear-33, Pass-5
1501014801 AMY.LALDINCHHUNGI VANDIR III
1501014811 RUATTHIANGI III
1501014812 RUTH.LALRINDIKI COLNEY III
1501014817 H. LALCHAWISANGLIANA III
1501014820 HNEHTU.RAMNEIHLIANA III
CENTRE – LTI-09
COMPREHENSIVE HOME MISSION SCHOOL
Appear-49, Pass-35
1501014836 BIRNOTI III
1501014837 CHAN CHANA DEVI CHAKMA III
1501014838 F.LALTANENGI III
1501014839 JONAKI CHAKMA III
1501014840 JUDI LALNGAIHZUALI III
1501014841 LALNUNSANGI III
1501014843 LILIPARI III
1501014844 REBEKI III
1501014846 SOBOTI III
1501014847 TARASUNDARY TONGCHANGYA III
1501014848 UZAITI III
1501014849 VANLALHRIATCHHUNGI III
1501014850 VANLALREMI III
1501014851 A. BIDAIHAM III
1501014855 BALERAI III
1501014856 BIKENJOTY III
1501014857 BINOD KUMAR CHAKMA III
1501014858 C.LALRINMAWIA III
1501014860 COLIN T. VANLALHRIATA III
1501014861 DAVID ZORINSANGA III
1501014863 ENDROMONY III
1501014864 GYNA MONGOL CHAKMA II
1501014865 HENRY LALRINMAWIA II
1501014866 J.JOHN MARSHAL III
1501014867 J.LALNUNTHARA III
1501014868 JITENDRO TONGCHANGYA III
1501014871 LALRINTLUANGA III
1501014872 M.LALRINCHHANA III
1501014873 MALSAWMDAWNGA III
1501014874 MP.KUMAR III
1501014876 POBON CHONDRO III
1501014877 PULU III
1501014879 RANDO III
1501014880 ROTHORAI III
1501014884 T.VANLALHRUAIA III
– 121 –
NGHALIMLUI NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-29, Pass-21
1501014886 KANANA DEVI CHAKMA III
1501014887 M.ANJOYNA KUMARI
TONGCHANGYA III
1501014888 MOHA RANI CHAKMA III
1501014890 POTTYA MAYA CHAKMA III
1501014891 ROMBA PUDI TONGCHANGYA III
1501014892 SAPPNA DEVI CHAKMA III
1501014893 SARON LALTHANPARI III
1501014895 AJ.REYNACARLOS III
1501014897 AMITA BARAN CHAKMA III
1501014899 F.RAJIV CHAKMA III
1501014902 KANJAN KUMAR TONGCHANGYA
III
1501014903 KRISHNA CHANDRA CHAKMA III
1501014904 LALRINFELA III
1501014905 MOHESH CHAKMA III
1501014906 NATUN KUMAR III
1501014907 POLOTIC CHAKMA III
1501014908 PUNYACHAND CHAKMA III
1501014909 RAJ KUMAR CHAKMA III
1501014910 RAJ KUMAR CHAKMA III
1501014912 SUKROJOY CHAKMA III
1501014914 VICTOR TONGCHANGYA III
GOVT. PARVA HIGH SCHOOL
Appear-68, Pass-46
1501014915 BANDANA CHAKMA III
1501014916 GOVINA CHETRY CHAKMAC(Hn )
1501014917 JASMI MALA III
1501014918 JAYANTI CHAKMA III
1501014919 KRIPA RANI CHAKMA III
1501014920 MINEKA CHAKMA III
1501014922 NEATU CHAKMA III
1501014923 NOMITA CHAKMA III
1501014927 ROSHMI TONGCHANGYA III
1501014929 SHOMA CHAKMA II
1501014930 SONGITA CHAKMA III
1501014931 SONIA CHAKMA III
1501014932 SOPNA DEVI TONGCHANGYA C(Ae )
1501014933 SUSIRITA CHAKMA III
1501014935 AMAR DHAN CHAKMA III
1501014936 AMAR JOY CHAKMA III
1501014937 AMAR JYOTI CHAKMA III
1501014938 ANANTA MOY TONGCHANGYA III
1501014941 ARPEL TONGCHANGYA III
1501014942 ARUN BIKASH CHAKMA III
1501014943 ASOK KUMAR CHAKMA III
1501014945 BANGALLYA CHAKMA III
1501014946 BINOY CHAKMA II L in SS
1501014947 BORUN TONGCHANGYA II
1501014948 D.H. SAHADEV CHAKMA III
1501014949 DILAT TONGCHANGYA III
1501014950 DINESH TONGCHANGYA III
1501014951 DOYA RAJ CHAKMA III
1501014953 GITI MOY CHAKMA III
1501014954 INDRA JEET CHAKMA III
1501014955 JAYANTA CHAKMA II
1501014956 JEBON TONGCHANGYA III
1501014958 K. RAJ KUMAR TONGCHANGYA III
1501014961 LOKKI JOY CHAKMA III
1501014962 M. LALTANMAWIA III
1501014963 MANGAL LAL III
1501014964 MONGLA JOY TONGCHANGYA III
1501014965 PRIYO MOY CHAKMA III
1501014966 PROBIN BIKASH CHAKMA III
1501014967 RAJ KUMAR CHAKMA III
1501014968 RAKESH CHAKMA III
1501014969 RAMESH KUMAR CHAKMA III
1501014970 RANGA TONGCHANGYA III
1501014971 RATRI KANAN TONGCHANGYA III
1501014972 RIPOM CHAKMA II
1501014981 SANTI MOY CHAKMA III
1501014987 SUJAN KUMAR III
1501014988 SUKRO KUMAR CHAKMA III
DEVASORA ‘S’ SECONDARY SCHOOL
Appear-44, Pass-35
1501014990 B.P.SEPALIKA CHAKMA III
1501014991 BAJONI CHAKMA III
1501014992 BUDDHA MUGI CHAKMA III
1501014993 DEVIKA CHAKMA III
1501014994 GINUK MALA CHAKMA III
1501014995 JORNA CHAKMA III
1501014996 LOKI DEVI III
1501014997 LOKKHI DEVI CHAKMA III
1501014998 MONISHA CHAKMA III
1501014999 PEHELI CHAKMA III
1501015002 RANGABI CHAKMA III
1501015003 RISHMA CHAKMA III
1501015004 ROSMITA CHAKMA III
1501015005 SAJONI CHAKMA III
1501015007 SONA REKA CHAKMA III
1501015008 ANIL BIKASH CHAKMA III
1501015009 B.AKSHAY CHAKMA III
1501015010 B.JOVIAL CHAKMA III
1501015011 B.KABIL CHAKMA III
1501015012 BIJOY KETAN CHAKMA II
1501015013 BILLION CHAKMA II
1501015014 BINOD CHAKMA II L in SS
1501015015 C.BONISON CHAKMA III
1501015016 D.NOSIB CHAKMA III
1501015017 DAVID TONGCHANGYA III
– 122 –
1501015018 DHANA CHAKMA III
1501015019 GITAYAN CHAKMA III
1501015020 GYANA RATTAN CHAKMA III
1501015021 KAMALA RANJAN CHAKMA II
1501015022 KRISHNA III
1501015023 KUMAR JANU CHAKMA III
1501015024 NIROMOY TONGCHANGYAIII
1501015026 RABIN CHAKMA III
1501015027 RAHIM CHAKMA III
1501015030 SHANTA CHAKMA C(E)
1501015031 SHANTI JEEBAN TONGCHANGYA
III
HERMON COMPREHENSIVE HIGH SCHOOL
Appear-31, Pass-26
1501015036 D LALREMPUII III
1501015037 DEVA LOKHI CHAKMA III
1501015038 LALFAKZUALI II
1501015039 LALMUANPUII BETLU II
1501015040 LALNUNNEMI III
1501015041 PURNI MALA III
1501015042 PURNORUNG III
1501015043 RUPABOTI III
1501015044 SINAMRUNG II
1501015045 A PAINJIHAM II
1501015046 AMAR CHANDRA III
1501015047 BIMAL KANTI TONGCHANGYA III
1501015048 BUDHA LILA II
1501015049 DILIP KUMAR III
1501015050 GADHADON III
1501015053 J ROBICHONDRO C(E)
1501015054 JACOB LALRAMDINTHARA III
1501015055 JOHN APETO III
1501015056 JOY KUMAR TONGCHANGYA III
1501015057 JUNENTU CHAKMA III
1501015058 K DAVID LALDINPUIA III
1501015059 KOLCHAND TONGCHANGYA II
1501015060 KOMANDA TONGCHANGYA III
1501015061 RATHAN KUMAR TONGCHANGYA
III
1501015062 RONGGOMONI C(E)
1501015063 SAINT JOHN III
1501015065 T LALRAMMAWIA III
1501015066 VANTHANGPUIA III
PRIVATE
Appear-28, Pass-24
1501015068 POMPI CHAKMA II
1501015069 SANTONA CHAKMA II
1501015070 SOBITA RANI CHAKMA III
1501015071 SUCHITRA CHAKMA III
1501015072 AMARJIT CHAKMA III
1501015073 AMARKANTI CHAKMA III
1501015075 BADI CHAND CHAKMA III
1501015076 BIBARAN CHAKMA III
1501015077 BRISOSEN CHAKMA III
1501015078 BS. NEHEMIA III
1501015079 H. VANLALAUVA III
1501015082 K.LAMBAKULA III
1501015083 KALI KUMAR CHAKMA II L in SS
1501015084 KETU BABU CHAKMA III
1501015085 LALREMSANGA III
1501015086 M.HRUAIZELA III
1501015087 MEIADON III
1501015088 MONGOLO KUMAR III
1501015089 NIRMAL TONGCHANGYA III
1501015090 PREMJIT CHAKMA II L in SS
1501015091 RAJESH CHAKMA III
1501015092 SAMAR BIJOY CHAKMA III
1501015094 SUBIR CHAKMA III
1501015095 SURESH DEWAN CHAKMAIII
CENTRE – MMT-01
GOVT. MAMIT HIGH SCHOOL
Appear-32, Pass-28
1501015096 CICILYA LALRINZAMI III
1501015097 DIANA LALRAMMAWII III
1501015098 F.LALNUNKIMI III
1501015100 LALCHHUANTLINGI III
1501015101 LALHRIATPUII III
1501015103 LALROCHAMI III
1501015104 LINDA LALTHANSANGI III
1501015105 MALSAWMDAWNGKIMI III
1501015106 RUNREMSANGI III
1501015107 RUTHI LALNUNMAWII II
1501015108 VANLALDUATI II
1501015109 VANLALNUNSANGI III
1501015110 VL RUATSANGI III
1501015111 ZOTHANPUII III
1501015112 BOBBY ZOMUANSANGA III
1501015113 C.LALRINSANGA II
1501015114 CT LALMALSAWMA II
1501015115 FRANCIS LALTHAKIMA III
1501015116 H.LALNUNCHHUNGA II
1501015117 HENRY LALREMSANGA III
1501015118 LALCHHANCHHUAHA III
1501015119 LALHLUPUIA III
1501015120 LALREMPUIA III
1501015122 LALRUATMAWIA III
1501015123 LAWMPUIA III
1501015125 RODINPUIA III
1501015126 UTTAR KUMAR RAI III
1501015127 VANLALRINCHUNGNUNGAIII
– 123 –
MAMIT HIGH SCHOOL-II
Appear-9, Pass-6
1501015128 JOSEPHINE RAMENGMAWII III
1501015129 JULIET ZOREMSANGI II
1501015131 LALBIAKNII III
1501015132 LALREMPUII III
1501015133 CHUAUDINGLIANA III
1501015136 VL MALSAWMSANGZELA III
ST. FRANCIS OF ASSISI
Appear-30, Pass-30
1501015137 ELIZABETH
MALSAWMDAWNGKIMI I L in E
1501015138 ESTHER NGURZIKPUII I
1501015139 KRITTIKA CHAKMA II
1501015140 LALBIAKHLUI I L in E
1501015141 LALNUNMAWII I
1501015142 LALRINFELI III
1501015143 LALTHANKUNGI RALTE II
1501015144 LUCY LALBIAKTLUANGI I
1501015145 RAMTHANSANGI I L in Mz
1501015146 ROCHANPUII II
1501015147 ROSANGPUII RALTE II
1501015148 VANLALHMACHHUANI I
1501015149 ZODINPUII HMAR D L in E,M
1501015150 ALEX NGURTHANTHIANGA II
1501015151 C. LALRINDIKA II
1501015152 DAVID HMINGTHAPUIA I L in E
1501015153 H. LALREMSIAMA I
1501015154 HMANGAIH JOHANA I
1501015155 JEREMY MALSAWMTLUANGA II
1501015156 LALRAMTHAKIMA I L in E
1501015157 LALREMRUATA I L in E
1501015158 LALRINTLUANGA L in Sc,Mz
1501015159 LALROHLUA III
1501015160 LALRUATTLUANGA II
1501015161 LALRUATTLUANGA SAILOI
1501015162 LALZARZOLIANA III
1501015163 SAMSON LALAWMPUIA I L in E,Sc
1501015164 V.L HRUAIZELA D L in E,Sc
1501015165 Z. LALTHLANAWMA II
1501015166 ZOTHANMAWIA I L in Sc
NEW MAMIT SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-6
1501015168 LALAWMPUII III
1501015169 LALNUNHLIMI III
1501015170 LALREMKIMI III
1501015172 C.LALSANGPUIA III
1501015173 LALTANPUIA I L in SS
1501015174 MALSAWMDAWNGLIANAIII
PRESBYTERIAN ENGLISH SCHOOL, MAMIT
Appear-16, Pass-13
1501015175 JEMINA CHORKHY II
1501015176 LALMUANPUII III
1501015179 REMLALLAWMI III
1501015180 ROHMINGLIANI TOCHHAWNG III
1501015181 VANLALHRIATKIMI I L in E,Mz
1501015182 ZODINTHARI II
1501015183 HMINGTHANSANGA II
1501015184 LALHMINGLIANA CHAWNGTHU I
1501015185 LALNUNSANGA II
1501015186 R.LALBIAKZUALA II
1501015187 REMSANGPUIA I L in E
1501015189 ZOTHANMAWIA II
1501015190 ZOTHANSANGA II
DAMPUI HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-4
1501015191 DUATTHAIANGI III
1501015192 LALRAMTHIANGHLIMI III
1501015193 LALSANGZELI I L in Mz
1501015197 LALREMRUATA III
NEW DIAMOND SCHOOL
Appear-8, Pass-7
1501015198 ROSANGKIMI II
1501015200 C.H.JOEL ZAIREMMAWIA III
1501015201 JOHN LALLIANCHAMA II
1501015202 LALLAWMKIMA II
1501015203 LALMUANAWMA HMAR II
1501015204 MRINAL MANDAL III
1501015205 ZOREMSANGA II
PRIVATE
Appear-43, Pass-8
1501015216 LALRINCHHANI II
1501015224 ROSIAMPUII II
1501015230 C. VANLALDUATA III
1501015233 F.LALENGKIMA II
1501015237 KL.BIAKCHUNGNUNGA III
1501015241 LALDAWNGKIMA III
1501015249 LALRINTLUANGA RALTE C(M)
1501015253 LALRUATSANGA II
1501015257 PHILIP LALREMSANGA III
CENTRE – MMT-02
GOVT. WEST PHAILENG HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-14
1501015260 H.LALNUNFELI II
1501015261 LALCHAWIMAWII III
1501015262 LALENPUII HRAHSEL II
1501015263 LALMUANSANGI III
– 124 –
1501015264 RK.LALRINAWMI I L in E
1501015265 VANLALMUANPUII III
1501015266 ZAITHANVAWRI III
1501015267 ERIC C.LALCHHANCHHUAHA I
1501015268 GOBHIN CHAKMA III
1501015269 JOTIN BIKASH CHAKMA III
1501015270 LALRAMNGHAKA III
1501015271 LALROHLUA II
1501015272 PC.MALSAWMTLUANGA III
1501015273 PC.VANLALNGHETA II
GOSPEL CENTENERY HIGH SCHOOL
Appear-23, Pass-22
1501015275 CINDY LALRAMNGAIHZUALI
II L in Mz
1501015276 K.TLUANGMAWII II
1501015278 LALHMANGAIHSANGI I
1501015279 LALMUANSANGI III
1501015280 PRISCILLA LALRINZUALI II
1501015281 RUTHI LALRUATKIMI II
1501015282 ANGELA USHOY III
1501015283 B.LALLAWMTLUANGA II
1501015284 BENJAMIN LALDINPUIA III
1501015285 BETHEL LALDINLIANA III
1501015286 C.LALLIANTLUANGA III
1501015287 C.LALRAMTHARA III
1501015288 C.LALRINPUIA II
1501015289 LALCHHUANGLIANA II
1501015290 LALHMANGAIHA III
1501015291 LALHRUAISANGA I L in Sc
1501015292 LALHRUAITLUANGA III
1501015293 LALNUNSANGA III
1501015294 LALRAMZAUVA III
1501015295 RICHARD LALHRUAIZELA II
1501015296 USHA MOY CHAKMA II
1501015297 VANLALRENGA I L in Sc
BCM. COMP. HIGH SCHOOL
Appear-3, Pass-3
1501015298 BELINDA LALTLANMAWII III
1501015299 C. GOSPELA III
1501015300 LALHUNTHARA III
RAJIV NAGAR RMSA SECONDARY SCHOOL
Appear-7, Pass-4
1501015302 ARUN BIKASH CHAKMA III
1501015306 SADHAN BIKASH CHAKMA III
1501015307 SUGOMOY CHAKMA III
1501015308 SUKRO KUMAR CHAKMA III
SAITHAH NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501015310 JENNY LALNUNKIMI III
1501015311 LALHMINGSANGI II
1501015312 LALNUNMAWII III
1501015313 LALTHANSANGI III
1501015314 ZOHMINGMAWII III
1501015315 LALHRIATTLUANGA III
1501015316 LALLAWMAWMA III
1501015317 VANLALNGAIHSAKA III
GOVT. LALLEN HIGH SCHOOL
Appear-3, Pass-2
1501015318 LALCHANGLIANA II
1501015319 MALSAWMTLUANGA III
CHHIPPUI HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501015321 LALHMINGCHHUANI III
1501015322 LALNGENPUII III
1501015323 LUCY LALRINHLUI II
1501015324 REMLALMUANI II
1501015325 VANLALMALSAWMDAWNGLIANI
III
1501015326 H.LALRAMFANPUIA
I L in Sc,Mz
1501015327 LALTHLAMUANPUIA II
SALEM BOARDING SCHOOL
Appear-10, Pass-5
1501015333 BISOMONTRO II
1501015334 BRUSISA III
1501015335 JOHNY ZONUNSANGA III
1501015336 LALDUHAWMA III
1501015337 TUIKHOH CHORKHY III
PRIVATE
Appear-58, Pass-11
1501015346 LALNUNSIAMI III
1501015353 LALRUATKIMI II
1501015354 LINDA LALBIAKDIKI II
1501015358 MERCY SAITHANGPUII SAILO III
1501015359 METALI SAIKIA III
1501015360 RUTH VANLALPEKI III
1501015375 LALCHHUANTHANGA III
1501015388 NGURSANGZELA SAILO III
1501015389 PORANCHAL CHAKMA III
1501015392 PREMLAL CHAKMA III
1501015393 RAMHLUNMAWIA III
CENTRE – MMT-03
GOVT. KAWRTHAH HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-9
1501015404 CINDY LALTHANPUII C(M)
– 125 –
1501015405 H LALDINPUII C(M)
1501015406 LALRAMTANI III
1501015407 LALRINPUII CHAWNGTHU III
1501015408 LALTHAZUALI III
1501015409 MALSAWMZUALI I L in Mz
1501015410 SAIDINGPUII SAILO I
1501015413 LALBIAKENGA III
1501015415 LALREMRUATA II
1501015416 LALTHLAMUANPUIA III
1501015417 SANJIT KUMARA III
GOVT. RENGDIL HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-8
1501015418 K.LALBIAKNII II L in Mz
1501015419 LALNUNSANGI II L in Mz
1501015421 LALTHANPUII II L in Mz
1501015422 LALTLANMAWII III
1501015423 VANLALFAKI III
1501015424 VANLALSIAMI C(SS)
1501015425 LALREMRUATA III
1501015426 REMRUATKIMA II L in Mz
1501015427 VANLALDUHAWMA III
KAWRTHAH HIGH SCHOOL-II
Appear-10, Pass-7
1501015429 C.LALRAMDINPUIA III
1501015432 LALPIANFELA III
1501015433 LALRAMNUNSANGA III
1501015434 LALRINFELA III
1501015435 VANLALAWMPUIA III
1501015436 VANREMPUIA III
1501015437 ZOENSANGA III
PRIVATE
Appear-15, Pass-7
1501015439 LALDUHSANGZUALI III
1501015441 LALNUNPUII III
1501015442 LALNUNPUII III
1501015449 LALDIKA III
1501015452 LALTLEIPUIA III
1501015453 RAMHMUNMAWIA III
1501015454 VAN LALLUNGMUANA III
CENTRE – MMT-04
GOVT. KAWRTETHAWVENG HIGH SCHOOL
Appear-23, Pass-8
1501015459 LALBIAKZUALI III
1501015461 LALDINTLUANGI III
1501015466 MALSAWMPARI III
1501015467 RAKIL BIAKNUNPUII II L in Mz
1501015470 VANLALNGHAKI III
1501015471 LALBIAKDIKA D L in SS,Mz
1501015475 LALRINZUALA III
1501015477 M.S.DAWNGLIANA III
GOVT. TUIDAM HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-1
1501015483 LALCHHANDAMA III
W.BUNGHMUN HIGH SCHOOL
Appear-2, Pass-1
1501015487 ZOSANGZUALA III
DARLAK SECONDARY SCHOOL
Appear-9, Pass-8
1501015488 HMANGAIHZUALI II
1501015490 VANLALTHATPUII II
1501015491 VANLALZIKPUII III
1501015492 HMINGDAILOA II
1501015493 LALHRUAITLUANGA III
1501015494 RAMDINTLUANGA II
1501015495 THANGLALMUANA I
1501015497 VANLALROCHHARA II
SERHMUN SECONDARY SCHOOL
Appear-12, Pass-8
1501015500 LALRINHLUI III
1501015502 LALTHAPUII III
1501015503 LINDA LALTHAZUALI III
1501015505 ZODINPUII II
1501015506 C.LALRINHLUA III
1501015507 CHUAUHMINGTHANGA III
1501015508 HENRY LALRAMNUNPUIA III
1501015509 VANLALTHAHLUA III
PRIVATE
Appear-24, Pass-7
1501015511 CHRISTABELI III
1501015513 LALNUNMAWII III
1501015520 VANLALMALSAWMKIMI III
1501015523 HMINGTHASANGZUALA III
1501015525 JERUSALEM LALAWMMEKA III
1501015527 LALBIAKNUNA III
1501015531 LALRINPUIA III
CENTRE – MMT-05
GOVT. K.R. HIGH SCHOOL, ZAWLNUAM
Appear-16, Pass-11
1501015537 HMINGCHUNGNUNGI II L in Mz
1501015538 HMINGHLUPUII I L in M,Mz
1501015541 LALREMPUII II L in Mz
1501015542 LALZARMAWII III
1501015543 LALZIDINGI III L in Mz
1501015544 RUTH VANLALHUMI II
– 126 –
1501015546 ZOTHANPUII II L in Mz
1501015547 K.LALREMTLUANGA III
1501015548 LALFAKAWMA III
1501015549 LALLAWMSANGA II
1501015551 M.S.DAWNGKIMA III
GOVT. KANHMUN HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-1
1501015554 LILYPARMAWII III
GOVT. BORAI HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-5
1501015562 C.VANLALRUATFELI I
1501015563 J.DEBBY II L in Mz
1501015564 LALNUNKIMI III
1501015568 R.LALHLIMPUIA III
1501015570 ZARZOLIANA III
THINGHLUN HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-5
1501015571 LALMALSAWMI HRANGKHOL III
1501015572 VANBULLI SAKACHEP III
1501015573 ALOYSIUS VIVEK CHOREI III
1501015574 NEIHOILIANA SAKACHEP III
1501015575 ROBIN CHOREI II
HRIPHAW HIGH SCHOOL
Appear-7, Pass-3
1501015577 LALDUHAWMI CHAWNGTHU III
1501015580 ANTHONY MALSAWMTLUANGZELA
RALTE III
1501015581 BONY LALTHAHLUANA III
GOVT. ZAMUANG HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-5
1501015584 LALHUNGCHHUNGI III
1501015586 ROHMINGLIANI II
1501015587 ZOTHANSANGI III
1501015589 K LALLAWMKIMA III
1501015592 VANLALPEKKIMA CHHANGTE III
GOVT. BUNGTHUAM HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-3
1501015593 C.LALTHATPUII III
1501015594 EMMANUEL RUNREMPUII C(M)
1501015595 J.LALHRUAITLUANGI III
1501015598 LALREMPUIA III
ST. FRANCIS XAVIER’S HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-15
1501015599 GEROSA LALZIKPUII I L in E,Mz
1501015600 LALLAWMZUALI II
1501015601 LALMALSAWMI I
1501015602 LALMUANPUII II
1501015603 MARGARETH LALMUANZUALI
III
1501015604 MARTHA LALNUNTLUANGI
MOLSOM II
1501015605 PRECILLA NIANGBIAKMOI
SIMTE I L in Mz
1501015606 RAMDINGPUII III
1501015607 ROHLUPUII I L in SS,Mz
1501015608 SUNANDA CHAKMA III
1501015609 VANLALHMANGAIHTLUANGKIMI
I L in Mz
1501015610 VANLALRUATI I L in E,Mz
1501015611 ANDREW LALNUNPUIA II
1501015612 AUGUSTINA HRANGKHAWL II
1501015614 STEPHEN HALAM III
PRIVATE
Appear-59, Pass-12
1501015622 CINSANVUNG III
1501015626 FELINA NGULLALHOI HRANGKHOL
III
1501015635 LALNUNZUALI III
1501015637 LALREMTLUANGI III L in Mz
1501015647 REBECK ZOHMINGSANGI III
1501015649 RUTHI TARA III
1501015650 SOJITA MOLSOM III
1501015655 CROSS CHANCHINMAWIA III
1501015668 LALNUNMAWIA III
1501015669 LALREMKIMA III
1501015677 SAMSON LALNUNZUALA III
1501015678 ZIRSANGZELA III
CENTRE – MMT-06
GOVT. RAWPUICHHIP HIGH SCHOOL
Appear-19, Pass-18
1501015680 J.LALCHANSANGI III
1501015681 LALAWMPUII III
1501015682 LALBIAKZAUVI III
1501015683 LALDINPUII III
1501015684 LALHRIATCHHUNGI II
1501015685 LALHRUAIZELI III
1501015686 LALMUANPUII III
1501015687 LALNUNTLUANGI III
1501015689 RAWITHANPUII II L in Mz
1501015690 SAIHMINGLIANI II
1501015691 ZODINTLUANGI III
1501015692 ALBINA LALMUANPUIA III
1501015693 LALREMRUATA III
1501015694 LALRINHLUA III
1501015695 LALTANPUIA I L in Sc
– 127 –
1501015696 THUAMLIANDINGA II
1501015697 VANLALMUANPUIA III
1501015698 VANLALTANPUIA III
DAPCHHUAH NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-3, Pass-3
1501015699 LALNIVARMAWII III
1501015700 LALDAWNGLIANA II L in Mz
1501015701 LALTHLAMUANA III
HMUNPUI HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-10
1501015702 C.LALKROSCHHUANGI III
1501015703 H.LALRINDIKI III
1501015704 LALCHHUANMAWII III
1501015705 LALMUANAWMI III
1501015706 LALTHLENGLIANI III
1501015707 LINDA LALLIANNGURI SAILO III
1501015710 K.LALCHHANCHHUAHA III
1501015711 LALCHHUANAWMA II
1501015712 LALHRUAIMAWIA II L in Mz
1501015714 ZOTHANSANGA II
PRIVATE
Appear-13, Pass-3
1501015718 T.ZOREMTLUANGI II
1501015722 LALLIANMAWIA III
1501015723 LALREMRUATA COLNEY III
CENTRE – MMT-07
GOVT. HIGH SCHOOL PHULDUNGSEI
Appear-9, Pass-6
1501015728 JANET LALDINPUII III
1501015729 LALREMRUATI III
1501015732 VANLALCHHANHIMI II
1501015733 LALHRUAITLUANGA II
1501015734 RICHARD LALRINKIMA C(M)
1501015735 RODINGPUIA III
1501015736 SAIHMINGLIANA II
W. PHULPUI NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-9, Pass-3
1501015744 MELODY LALNUNFELI III
1501015745 ISAIA III
1501015747 ROBERT LALRUATPUIA II
GOVT. MARPARA HIGH SCHOOL
Appear-12, Pass-9
1501015748 CHAMPA CHAKMA III
1501015749 MONU MAYA CHAKMA III
1501015750 RUPA CHAKMA III
1501015752 BRISHU KETU CHAKMA III
1501015753 DHANA RATTAN CHAKMA III
1501015755 NIZEN CHAKMA III
1501015756 SHYAMAL KANTI CHAKMA III
1501015758 SUNIL BIKASH CHAKMA III
1501015759 SUNIL KUMAR CHAKMA III
PUKZING NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-5
1501015760 H LALRAMDINSANGI II
1501015761 LALENPUII III
1501015762 LALTLANHLUI II
1501015763 SAIDINGPUII I
1501015764 JOSEPH LALHRUAILIANA III
PRIVATE
Appear-20, Pass-2
1501015782 LALMAWIZUALA III
1501015783 LALREMTLUANGA III
CENTRE – SHA-01
GOVT. SAIHA HIGH SCHOOL
Appear-44, Pass-34
1501015789 B. NITHANI II
1501015790 ELI NOHRO C(E)
1501015791 ESTHERI III
1501015792 ESTHERI III
1501015793 H.ROHLUPUII II
1501015794 J.ASLEEN II
1501015795 JESSICA LALPIANMAWII III
1501015796 JOICE J BEICHHITHARILI C(E)
1501015797 K LALDUHSAKI III
1501015798 K RODINGI III
1501015799 LALCHHANCHHUAHI I
1501015800 LALDINGNGHETI C(E)
1501015801 LALTHAKIMI II
1501015802 LERICA C GALILI II L in SS
1501015803 MC KALVARI III
1501015804 NGOZI T AZYU C(E)
1501015805 P JEBADI II
1501015806 ROSE MARY II
1501015807 ROSEPARMAWII I
1501015808 SABINA ROSE C LALREMRUATI II
1501015809 STEFFI ZONUNMAWII CHINZAH
C(E)
1501015810 SUNDAY VAPAWPI SOLO II
1501015812 TT BEIBYHNANGIA II
1501015813 VANLALMAMI III
1501015814 ZOSANGLIANI II
1501015815 ZOSANGLIANI C(E)
1501015816 ZT BEINOHNIARILI II
1501015817 B JOEL II
1501015818 C VANLAL MS DAWNGLIANA C(E)
– 128 –
1501015819 FC BEICHOCHHUA II
1501015820 H LALZATLUANGA I L in Sc,SS
1501015821 H ROHMINGMUANA III
1501015822 HMOSIA SYHLY III
1501015823 HMOPHA SYHLY III
1501015824 JACOB III
1501015825 JOHN DENVER II
1501015827 LALNUNPUIA III
1501015828 MANASIA H THYUTLIAKHOCHHI
III
1501015829 NICHOLAS C DORIS III
1501015831 SAMSON VANLALRUATA II
1501015832 VANLALRUATA II
LITTLE DIAMOND ENGLISH SCHOOL
Appear-91, Pass-77
1501015833 ABISAGI I
1501015834 BIAKMAWII C(E)
1501015835 C. VANGOTHIE III
1501015836 C.LALDUATZUALI III
1501015837 DINAII II
1501015838 H.C. LALROPUII I L in SS
1501015839 H.C.LALNUNHLIMI I L in SS
1501015840 R.LAWMSANGPUII II
1501015841 H.LALREMRUATI II
1501015842 H.T. ZONUNSANGI III
1501015843 HC.VANLALROCHHARLIANI II
1501015844 J.RINALI C(E)
1501015845 JENETH VANLALHLIMPUII II
1501015846 JENNY LALRINTHANGI I L in Sc,SS
1501015847 JUDY LALRINSANGPUII II
1501015848 K.COMED LALRINNGHETI II
1501015849 K.NIBORI II
1501015850 KC. LALPIANPUII I
1501015851 KESIBA LALHUNTHARMAWII
I L in Sc
1501015852 KHOSIPAW II
1501015853 KHUSBU KUMARI C(E)
1501015854 L.NGOSIALI II
1501015855 LALBIAKNUNGI II
1501015856 LALHRIATPUII D L in Sc,SS,Mz
1501015857 LALHRUAISANGI II
1501015858 LALHRUAIZELI III
1501015859 LALHUNSANGI III
1501015860 LALRAMPARVULI III L in Mz
1501015861 LALREMLENGI II
1501015862 LALREMRUATI SAILO III
1501015863 LALTHAKIMI I L in Sc
1501015864 LALTHANZUALI C(E)
1501015865 LALTLUANGKIMI III
1501015866 LIANCHHINGPUII III
1501015867 LINCY II
1501015868 LINDA S.ZOTHANMAWII II
1501015869 LISA LALTHAKIMI III
1501015870 M.LALHMACHHUANI III
1501015871 MANEMI III
1501015872 MEDAL VANLALDAWNGI III
1501015873 MERRY ZOSANGLIANI II
1501015874 NOSO III
1501015875 OSIS LALRAMHLUNI III
1501015876 ROCHANGLIANI II
1501015878 S. JENIFER III
1501015879 T.T. ROSTY ALINI III
1501015880 TC. RAKIL RAMHMACHHUANI
I L in SS
1501015881 THANCHHINGPUII II
1501015882 VANLALROHLUZUALI II
1501015883 VLHMS. DAWNGLIANCHHUNGI
I L in SS
1501015884 ZAIHLUPUII III
1501015885 ZAIKUNGPUII III
1501015886 ZD.LALTHLAMUANI III
1501015887 ZIRHLUPUII II
1501015888 ZONGURLIANI II
1501015889 ANDAN LALNGAIHZUALA I
1501015890 B.LALLIANMAWIA I
1501015891 B.LIANTHANGPUIA II
1501015892 F.BEIHRONGIA I
1501015893 FC.LOVYN MARA KHOCHI I
1501015894 FC.NGOLAITHA II
1501015895 FREDY. F. ZOTHANGLIANA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501015896 H.LALMAMZUALA II
1501015897 HC.BERNARD III
1501015898 HC.MALSAWMSANGA C(SS)
1501015899 HC.MALSAWMTLUANGA III
1501015900 HC.OBEDA LALHRUAITLUANGA
III
1501015902 JEREMY MALSAWMDAWNGA I
1501015903 JOSEPH C.H LALDINTHARA III
1501015904 K.LALVENHIMA II
1501015911 LALNEIHTLUANGA III
1501015912 LALRINFELA II
1501015913 LALTHAZUALA II
1501015914 PT.LALHMINGCHUNGNUNGA III
1501015915 RICKY RODINGLIANA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501015916 RONY ZODINSANGA II
1501015917 SALEMTHARA III
1501015918 SANGTHANNGURA II
1501015919 T. LALDUHBIKA II
1501015921 VANLALNGHAKDIKA I
1501015922 VANLALROHLIMPUIA I L in E,SS
1501015923 VB.MOCHHUA II
– 129 –
ELIM PUBLIC SCHOOL
Appear-23, Pass-23
1501015924 C. LALCHHUANKIMI I L in Sc
1501015925 C.SUIZINGI II
1501015926 H.LALPEKHLUPUII I
1501015927 H.PAWRILI III
1501015928 K.MILLESIA LALDINTHARIII
1501015929 LALRAMPARI II
1501015930 LC.LYNISIA II
1501015931 M.LALRINZUALI III
1501015932 VANLALRINCHHANI CHINZAH
I L in E,Sc
1501015933 C.KAPSANGA III
1501015934 C.LALENGLIANA II
1501015935 EDENTHARMAWIA SAWTHLY III
1501015936 F.LALNGAIZUALA II
1501015937 ISAAC. R.LALTLANFELA II
1501015938 K.BEIRALA II
1501015939 K.C.ZAHU II
1501015940 K.LALREMSANGA II
1501015941 K.SOLOMON III
1501015942 L.REMRUATSANGA II
1501015943 M.C.DERRICK III
1501015944 M.C.LALRINCHHANA I
1501015945 S.SPENCER LALCHHANCHHUAHA
D L in M,SS
1501015946 T.RAHA II
SAIHATLANGKAWN HIGH SCHOOL
Appear-52, Pass-24
1501015947 BEINGIAZI III
1501015948 BYHNAZINGIA J II L in SS
1501015949 DALEY HT BEIPINGIA III
1501015950 EVELYN S CICILIA II
1501015951 HARINI II
1501015955 LINUS BEINOPHA III
1501015957 POOJA KUMARI II
1501015958 RUTHI LALTHAZUALI III
1501015968 C JOHN BUNYAN III
1501015969 C PEREZA LALHUNRUATA II
1501015970 ELJOHN LALCHHANCHHUAHA III
1501015972 F LALLAWMPUIA II
1501015973 GABRIEL BEIKHOTHA C(ScT)
1501015974 HERBIN KHAIPHA III
1501015975 HMANGAIHROPUIA C(ScT)
1501015977 JAKOBA III
1501015982 KT AUGUSTINE III
1501015989 M LALRONUNGA II
1501015992 MIKHEL III
1501015993 N THOMPSON BYHNADAOSA II
1501015996 S BEISIATHA III
1501015997 S LALHRIATPUIA II
1501015998 STEVE KHAIPHA I L in SS
1501015999 VANBIAKLIANA III
1501016000 VT JOHN KALEBA III
1501016001 Z LALNUNPUIA C(E)
1501016002 ZAWNNEIHTHANGA II
CHRISTIAN HIGH SCHOOL
Appear-28, Pass-21
1501016004 GOSPEL THANGRIMAWII II
1501016006 HMINGTHANMAWII III
1501016008 JOSEPHINE B.ROSANGPUII III
1501016009 JUDITH LC HNAINO III
1501016010 K.VANLALROPEKHLUI II
1501016011 LALHRUAIZELI C(ScT)
1501016012 LALNGILNEII III
1501016013 LALNUNPUII III
1501016016 S.BEIPIENGIA II
1501016017 S.BEIPIENGO II
1501016018 S.MARY MADALI II
1501016019 SHALOM LALRAMDAWNGLIANI
II
1501016020 C.LAWMSANGZUALA III
1501016021 C.RODINGNGHETA II
1501016023 E.KAWNGKHARMAWIA III
1501016026 LAIKUNGLIANA II
1501016027 MESAK LALAWMPUIA II
1501016028 REUBEN HNIALUM II
1501016029 ROBERT HRANGTHANPUIA II
1501016030 S.BEIKHOTLY C(E)
1501016031 T.LALHMINGMUANA II L in SS
1501016032 THYSAKHAI II
1501016033 VANLALTHALIANA II L in SS
NIAWHTLANG HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-10
1501016034 B. VULMAWII II
1501016035 DUHHNEMI II
1501016036 JENEVI CHANCHINTHATHANGI C(E)
1501016038 LALTHUKIMI III
1501016039 BAWICHEULIANA III
1501016040 H.C. CHANCHINTHAA II
1501016041 H.LALDUHSAKA III L in SS
1501016043 LALLUAHTHANGA III
1501016044 LALNGHAKSANGA III
1501016045 LALTHATHANGA III
1501016046 ZORAMTHANGA II
PRIVATE
Appear-45, Pass-21
1501016047 A BEINOPHA II
1501016049 BEIBIESORILI C(E)
1501016050 CINDY LALMUANZUALI CHINZAH
III
– 130 –
1501016053 J LALFAKMAWII III
1501016055 JORIS J.SARON PAWNGIA C(E)
1501016061 LALNUNFELI III
1501016062 LALPEKKIMI III
1501016063 LALREMRUATFELI C(E)
1501016064 LC LALHMINGMAWII III
1501016065 M MELETI III
1501016067 NGUNTHAPARI C(E)
1501016069 ROHLUPARI III
1501016071 S CISERY BEILILIPAWNGIA C(E)
1501016073 SUNGCHHINPARI C(E)
1501016074 TIALSUII C(E)
1501016078 C RAMDINTHARA III
1501016079 CL VABEIHRUALAI III
1501016080 H BEIBIEPHA III
1501016081 HC LALTHANGHLUNA III
1501016082 JACOB LALRAMZAUVA III
1501016083 JAMES KHULIA III
1501016085 KAPHMINGTHANGA III
1501016086 LALCHHUANGZELA III
1501016087 LALHUALMAWIA III
1501016089 LALSIAMHLUA C(E)
1501016090 LH ROTHANGPUIA C(E)
1501016091 MOODY N BEIMOKHA III
1501016093 VABEICHHITHA NOHRO III
1501016094 VANLALHUMA III
1501016095 VANLALRUATFELA III
CENTRE – SHA-02
DONBOSCO HIGH SCHOOL, SAIHA
Appear-82, Pass-73
1501016098 ANGELY VANLALPEKHLUI II
1501016099 BABY BINA MARGARET II
1501016100 BT NODI II
1501016101 C ANITA BYHNAPIEKI I
1501016102 C LALHMINGMAWII II
1501016103 C LALRAMCHANCHINTHAHRILZELI
I
1501016104 C LALZIDINGI D L in Sc,SS,Mz ,IIT
1501016105 C MARJE KRISTINA III
1501016106 CASEY ZOMUANSANGI II
1501016107 CATHERINE J NANA I
1501016108 ELIANI HLYCHHO II
1501016109 ELIZABETH HALAM II
1501016110 ESTHER T SIZILI C(SS)
1501016111 EVLYN V CHUSARILI II
1501016112 GETHSMANI SYHLY III
1501016113 HC LALRUATFELI III
1501016114 HC VASOH III
1501016115 HT LALTHAKIMI II
1501016116 IRENE MC BEINGIAZI I
1501016118 J ESTHERI I
1501016119 JECINTA B BEIHROZI I
1501016120 JENETH BYHNAPAWNGIA III
1501016122 K BEIHRONGIA I
1501016123 K DORIS NGOKHIPITHIE I
1501016124 K REBECCA II
1501016125 K T MARAPAWNGIA C(ScT)
1501016126 L HRONAPAWNGIA III
1501016128 LALFAMKIMI SOLO II
1501016129 LALHRIATPUII II
1501016130 LALRUATFELI I L in M
1501016131 LH TLUADI II
1501016132 LS THEKLA-I I
1501016133 MANISHA KUMARI
D L in M,Sc,SS,Ae
1501016134 MARIA H LALRAMHNAII III
1501016136 MARY K NGOPAWSIA II
1501016137 MILLENNIUM KVL NGHAKSANGI II
1501016138 MIRIAM B NGOZU I
1501016139 MISSIONI SOLO I L in M
1501016140 N SAMARI II
1501016141 NITU KUMARI I
1501016142 PAWPHAZI II
1501016143 PRISCILLA SAINO HLYCHHO III
1501016144 RODY VANLALTHLAMUANPUII III
1501016145 ROSHNI T TIGGA II L in IIT
1501016146 SOPHIE BEIRYUSO HLYCHHO III
1501016148 T BEIREISI III
1501016149 TERESA SYUHLO III
1501016150 V SAIRILI I L in Mz
1501016151 VT RYUTOSO III
1501016152 ALAN LALVENHIMA SINGSON I
1501016153 AUGUSTINE C BEIRAPATHAI III
1501016154 BYHNADAOLAI CHOZAH III
150 1016155 C ABRAHAM III
1501016156 C LALHRUAILIANA III
1501016157 CHRISTOPHER RAMDINTHARA II
1501016159 JAMES MALSAWMSANGAIII
1501016160 L C ZIONTLANGTHANGA III
1501016161 MALSAWMDAWNGZELA
THIHLUM II
1501016163 N LALCHAMPUIA III
1501016164 NG LALBIAKNUNGA I L in Sc
1501016165 NICHOLAS PAKHAI A KHAILAH II
1501016166 P CALVIN CUNGBUITHONG III
1501016167 PAPA CHRISTOPHER CHOZAH II
1501016168 ROBERT REMRUATPUIA I L in Sc,IIT
1501016169 ROZAMA III
1501016170 S CHATUANRAMROPUIA III
1501016171 SAMUEL VYTUCHHO II
1501016172 SHASHWAT KUMAR II L in IIT
1501016173 SIBARAJ LALREMZAUA III
1501016174 SIMEONA SOLO II
– 131 –
1501016175 SL RAYMER KHAILAH III
1501016176 T BEICHHUADY II
1501016177 TOPA CANADA D L in Sc,Mz
1501016178 WILLIAM HLYCHHO II
1501016179 Z CHHUAHMO I
GOVT. CHAKHANG HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-0
ZASAIA MEMORIAL SCHOOL
Appear-4, Pass-2
1501016197 LALNUNSIAMI III
1501016203 C JEFFREY LALCHHANHIMAIII
HILL GATE SCHOOL
Appear-37, Pass-36
1501016204 C RUBENI I L in SS
1501016206 F C VANLALPEKI II
1501016207 GEN AMILONE I L in Sc,SS
1501016208 H C JEVELYN III
1501016209 HRONAKHAI II
1501016210 J KHAINASIA I L in Sc,SS
1501016211 J LALFAMKIMI III
1501016212 K KANAAN PARMAWII II
1501016213 K MONICA II
1501016214 L C NGORILI III
1501016215 L C WELDENI II
1501016216 L JUDITH KHAINGIARILY I
1501016217 LALRINHLUI D L in Sc,SS,Mz
1501016218 NGOKHIPINGIA I L in Sc,SS
1501016219 ROSE LINDA I
1501016220 S RUTHI II
1501016221 SUNDAY ROWENI III
1501016222 VENUS KHUCHHO II
1501016223 BEIKHAIZACHHIE II
1501016224 BEITHACHAI I L in Sc,SS
1501016225 C LALREMRUATA II
1501016226 CLEMENT J LALREMKIMA II
1501016227 DAVIDA F C LALCHHUANVAWRA
I L in Sc,SS
1501016228 EPHRAIM KHITHIE I L in SS
1501016229 GIRSON V VABEIRONA
D L in Sc,SS,Mz
1501016230 HEZEKIA LALRUATMAWIA II
1501016231 J B ERIC LALMUANPUIA II
1501016232 J H LALHMUFELA D L in E,Sc,SS
1501016233 JACOB LALLAWMPUIA
D L in E,Sc,SS,Mz
1501016234 K C BEILOCHAI I L in Sc
1501016235 KIDIA II L in Mz
1501016236 LALRAMZAUA D L in Sc,SS
1501016237 M BYHNAHMOSA II
1501016238 S LALNUNMAWIA D L in Sc,SS,Mz
1501016239 T L BEIRAKI I L in Sc,SS
1501016240 VANLALPEKA III
AUXILIUM ENGLISH SCHOOL
Appear-18, Pass-13
1501016241 CAGILA B. ZAWTHA II
1501016243 CORIN NGORAI HLYCHHO III
1501016244 GENEVIEVE SOLO II
1501016245 JELENI NOTLIA II
1501016246 LIZZIE LYNO II
1501016247 LOISY K. LALRINNGHETI II
1501016249 B. DATHE III
1501016250 F. LALHMINGTANA II
1501016252 JOVIAL S. BEICHATLAISA III
1501016253 K. BEIPASASA III
1501016254 KL BEIRAOLAI III
1501016256 PAUL ZIRSANGZELA C(E)
1501016257 PHILEMON VAHROSA NOHRO II
1501016258 VABEIHNEI CHOZAH III
ADVENTIST ENGLISH ACADEMY
Appear-17, Pass-17
1501016259 CINDY LALHMANGAIHZUALI I
1501016260 CRUSADE BOHIA II
1501016261 F VANLALDIKI II
1501016262 LALRAMHMANGAIHSANGI III
1501016263 PT MARGARET KHOKI II
1501016264 ROSELYNE LALCHHANDAMI II
1501016265 ROSY MALSAWMTLUANGI II
1501016266 V PAWRILI I
1501016267 VERONICA NG LYNAPAWSO III
1501016268 BRANIGAL BEIMOPATHA RIAPHA
III
1501016269 C SAMSON I L in Mz
1501016270 H LALHRUAITLUANGA I
1501016271 JACOB J LALDUHSAKA II
1501016272 LALSANGKIMA D L in M,Sc,Mz
1501016274 RUALSANGLIANA I
1501016275 T MAWILEHZUALA II
1501016276 Z JONATHAN LALZARZOVA
D L in Sc
KAWLCHAW NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-14, Pass-0
NIAWHTLANG SECONDARY SCHOOL
Appear-6, Pass-0
– 132 –
PRIVATE
Appear-53, Pass-36
1501016300 A. MARINA MALSAWMTHANGI
C(M)
1501016301 ABISHEK LALCHHANCHHUAHI
C(M)
1501016302 ALICE LALSANGPUII III
1501016303 ANGILLA MARAPAWNGIA III
1501016304 ARIS LALRINDIKI II
1501016306 C RODDY BEIHRONGIA III
1501016309 CELIA VANGOSIA III
1501016310 FLORIDA HRUAZI BOHIA III
1501016311 H DINA III
1501016313 H VERONICA III
1501016314 HC APRILLY III
1501016315 JEDIVE III
1501016316 K HUNLAWMAWMI III
1501016317 K. MELITA LYNANOKHAI III
1501016319 L ERODY KYPACHARILI III
1501016320 L KROSSPAWNGIA III
1501016321 LC THIAZI II
1501016322 MERINY SOLO III
1501016324 N ELISI III
1501016325 S. NGONGIAZI III
1501016326 T BEINGIARILI II
1501016327 T SUNEMI III
1501016328 TLANTHIANGHLIMI III
1501016329 VANLALDUATI III
1501016330 AUGUSTINE LALRUALKHUMA III
1501016336 CLEMENT LALNUNSENA III
1501016337 EPHRAIM BIERAHA CHOZAH III
1501016340 J VABEIHLA II
1501016341 JACOB BEITA III
1501016342 JACOB CHOZAH III
1501016346 KIMMINTHANG GANGTE III
1501016347 NGURNUNSANGA II
1501016348 PARMENA CHHAIHLO III
1501016350 S BEIZAHNEITHA III
1501016351 ST BEINGIATHAISA III
1501016352 T BEIBIEKHAI III
1501016354 TT THAWPI III
1501016355 V ABRAHAM BEIZAWZILAI III
CENTRE – SHA-03
ECM HIGHER SECONDARY SCHOOL, SAIHA
Appear-39, Pass-39
1501016357 B.PAWNGIARILI III
1501016358 C.NAOMI III
1501016359 C.VADAWNATHLIE II
1501016360 C.VADAWNGIA III
1501016361 DINAI CHOZAH III
1501016362 EMILI LALBIAKDIKI III
1501016363 FC.BYHNADAOKI III
1501016364 H.ZELDEN PAWNGIA III
1501016365 HASOZI III
1501016366 HC.NAOMI LYNANGOPHIE III
1501016367 HC.RUTHI LYNANGODAO III
1501016368 HC.VANLALKROSSTHIANGHLIMI
III
1501016369 JENIFER A.PAWNGI MARA II
1501016370 JOCELYN BEINGOZI II
1501016371 LALNUNHLIMI II
1501016372 LALRINCHHANI II
1501016373 LUCY NGOPATHAI CHOZAH III
1501016374 MARGARETH P.NGOPHA III
1501016375 NANCY S.LALFAKZUALI III
1501016376 NIKKI CHHACHHAI II
1501016377 NT.GENEVIEVE I
1501016378 ROSHNI II
1501016379 S.IRODY NGOSAPIA II
1501016380 S.ZINGIA III
1501016381 TT.HNEIZI II
1501016382 TT.SABINA II
1501016383 A.HAMANA III
1501016384 BEIHRODO II
1501016385 C.LALKIMA III
1501016387 DANVER HLYCHHO III
1501016388 H.BEIHROPHA III
1501016389 HC.ALIAS MOPHA I L in M
1501016390 HC.BEIKHOCHHI III
1501016391 JEHU II
1501016392 K. ALLEN ZAWSI III
1501016393 LALHRUAIZELA II
1501016394 LALTHACHUNGA II
1501016395 SOLOMON LALPEKROPUIA I
1501016396 SUDAN Z.VABEISIALUA III
GOVT. GREENLAKE HIGH SCHOOL
Appear-18, Pass-15
1501016397 GRACE JENETH VANHMINGLIANI
III
1501016398 HC.ZAELKIMI III
1501016399 HMINGSANGZELI III
1501016400 K.NGOHNA III
1501016403 MENISIA III
1501016404 ROSELYN KHITHIE III
1501016405 S.DIHELI III
1501016406 S.PRISCILLA III
1501016407 VAKHINGIA HLYCHHO II
1501016408 ALFRED M.BEIDUAPHA II
1501016409 BEIPITHAI C(E)
1501016411 K.BEIHMOLAI C(E)
1501016412 MELVINA BEIRASAI III
1501016413 N.BEIHROPATHAI III
– 133 –
1501016414 S.BEIBIEPHA III
1501016415 S.BEIHLAOTLO III
1501016416 TIMOTHY VB.RAPANGAI III
REHOBOTH SCHOOL
Appear-13, Pass-13
1501016417 C. LALFAKAWMI III
1501016418 C. ZION PARMAWII III
1501016419 K. LALRUATPUII II
1501016420 LALTHANCHAMI II
1501016421 LALVENHIMI III
1501016422 RUTHI LALNUNHLIMI III
1501016423 BEINGIACHHIE III
1501016424 C. LALRAMMAWIA III
1501016425 FC GABRIEL BEICHHOSA III
1501016426 J VANLALHRIATA I
1501016427 JERRY LALHMINGLIANA II
1501016428 LALDINLIANA II
1501016429 MALSAWMSANGA SINGSON I
GOVT. MAUBAWK HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-9
1501016430 DENELEY LALRINSANGI III
1501016431 DEVALEEN III
1501016432 GOLDEN JUBILEE LALTHASANGI
II
1501016433 J.LUCY III
1501016434 JIDELY NOHRO III
1501016435 N.HMINGTHANSANGI III
1501016436 B.VABEIHROKHEI III
1501016437 J.LALDINPUIA II
1501016438 MALSAWMZUALA III
PEACE MEMORIAL SCHOOL
Appear-5, Pass-4
1501016440 KATY P. VANLALVENKIMI III
1501016441 RAHABI SEVENDAY I
1501016442 TRACY V. SUINEITHANGI III
1501016443 CLIVE K. LALTHLAMUANA III
CHHUARLUNG HIGH SCHOOL
Appear-3, Pass-2
1501016445 LC.ARONA III
1501016446 SAHLO III
GOVT. PHURA HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-5
1501016447 K.B.FAMILY III
1501016448 LALDINTHARI III
1501016450 NGIARILI III
1501016451 SAHLAO TAKAPAW III
1501016455 H.C.BEICHOLAI III
1501016456 H.V.VABEIPATHA C(E)
1501016458 SAMUEL BEINGASA C(E)
RAWMIBAWK SECONDARY SCHOOL
Appear-10, Pass-6
1501016460 T. BEIKHAIRILI III
1501016461 T. MISSIONARY III
1501016462 T. NGOHA III
1501016464 AZ. VL. NGAITLAWMA II
1501016465 HC. VABEIHLACHHI III
1501016467 K. BEICHHUATHA C(E)
1501016468 TC. BEINGACHHA III
PRIVATE
Appear-42, Pass-25
1501016470 AUGUSTINE III
1501016471 B.BEIDAITIKI III
1501016474 H. CAROLYNE III
1501016475 J. LALROSANGPUII III
1501016476 JENNY LALNUNZIRI III
1501016477 JERUSALEM LAPI III
1501016478 JOICY LALRINDIKI III
1501016481 LC HNEISI III
1501016483 LH.DELILA BEIPIELYRILI III
1501016485 MALSAWMKIMI III
1501016486 NGEDELI III
1501016487 S. JENIFER LALNUNPUII III
1501016488 S.BEISIAKHAI III
1501016489 S.NGIAZI III
1501016490 SINORITA BEINOHRO III
1501016491 T.MARY III
1501016492 VAHRONGIA III
1501016494 AB.DAOLAI III
1501016496 B.ZONESA III
1501016501 HC BEIPAHNOKHEI III
1501016502 HC.BEIHMOHA C(E)
1501016503 HC.BIAKROPUIA II
1501016504 ISRAEL ZOCHHUANAWMA II
1501016505 K. HENRY HMINGROPUIA C(E)
1501016506 K.LALNEIHDIKA III
1501016507 LALREMRUATPUIA III
1501016509 ROCKY HC.MALSAWMA II
1501016510 S. BYHNADAO C(E)
1501016511 S.BEIRAHNIA C(E)
CENTRE – SHA-04
GOVT. TUIPANG HIGH SCHOOL
Appear-25, Pass-20
1501016515 ABISHAKI II
1501016516 B.BEIBIEDOZI III
1501016517 B.LALREMLIANI III
1501016518 B.LALRINZAUVI III
– 134 –
1501016519 C. VANHLUPUII III
1501016520 HC.VANLALLAWMTLUANGI III
1501016521 K. GESTHMANI III
1501016523 LEENY K.T.SARON PAWPATHAI II
1501016524 LIZZIE LALRINSIAMI II
1501016528 B. LALREMTLUANGA III
1501016529 C. VACHHUA III
1501016530 FABIAN K. BEIBIEPHA III
1501016531 GOSPELTHANGA III
1501016533 JOSEPH LALRINPUIA III
1501016534 K. BEIRYKHEI III
1501016535 L. SIABEI III
1501016536 LALREMRUATA NOHRO III
1501016537 ROLAND VABEIHLA III
1501016538 ST. LALRINHLUA III
1501016539 TEITHIE SOLO III
GOVT. ZAWNGLING HIGH SCHOOL
Appear-14, Pass-13
1501016540 AHINO III
1501016541 B. HROZILI II
1501016542 BEISONGIA III
1501016543 K. SIMELI III
1501016544 MINALI III
1501016545 PHIAZI III
1501016546 ROZENI III
1501016548 B. HACHHUA III
1501016549 BEIHROLAI BOHIA III
1501016550 K. VABEIBIEPATHAI III
1501016551 M. VABEIPADUAKHEI III
1501016552 S.T. BEIDAOTHIE III
1501016553 S.T. MAUKE III
NEW LIGHT HIGH SCHOOL
Appear-27, Pass-27
1501016554 B. LALNGHAKHLELSANGI III
1501016555 C. JECYLINE II
1501016556 DORCAS LILY PARMAWII I L in Sc
1501016557 EUNICE K. VANLALDUATI I
1501016558 H.J. ROSETY V.L. REMRUATKIMI II
1501016559 J. LALDINKIMI II
1501016560 J.H. RODDY MALSAWMI II
1501016561 K. HEPHZEBY II
1501016562 K. ZONUNVULI I
1501016563 KRISTINE MARINA I
1501016564 L. NGOHIA III
1501016565 LALRINFELI I
1501016566 NC. ELISIA II
1501016567 RILLY BOHIA I
1501016568 ROSE LALRINTLUANGI III
1501016569 VABEIZISIA III
1501016570 H. LALHLANZOVA II
1501016571 K. JEROME I L in Mz
1501016572 K. LALHMINGCHHUANGA
I L in Sc,Mz
1501016573 K. SEMA I
1501016574 MATHEW M. VANLALZUIMAWIA
I L in Sc,Mz
1501016575 R. VANLALRUATA I L in E,Sc
1501016576 S. LALTHUPUANA I
1501016577 STEPHEN S. CHHUAKHAI I L in Sc
1501016578 T.T. NOHMO I L in Sc,SS,Mz
1501016579 T.T. NOKO I L in Sc
1501016580 VT. BISMARCK III
TUISIH HIGH SCHOOL
Appear-21, Pass-14
1501016581 B. ABIKAI III
1501016582 B. KENELI III
1501016583 ELINI PAWSIA III
1501016585 K. PAWKHONGIA III
1501016586 NGIAPAW NOHRO III
1501016587 NGOPAWNGIA III
1501016588 NUNU BEASANTI I L in SS
1501016589 S. BYHNAPAWNGIA III
1501016593 C.C. BEIHMOTAOTHEITHATLO
RIAPHA II L in Mz
1501016594 JAMES THAICHHUA SYUHLO III
1501016595 N. STEPHEN III
1501016596 NG. JERAMIA II
1501016597 RICHARDSON II
1501016599 S. BEIPIEHNEIRO III
Z.M. HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-11
1501016604 FC.CHIETEI III
1501016607 K. ELESMI III
1501016608 KT. MERARI III
1501016609 S. BEIKYPACHARILI III
1501016611 C. BIEHREIPATHAI III
1501016612 CARLOS K. KHAIMA II
1501016613 DERICK HAOTEI CHOZAH II
1501016614 K. LAIHLU II
1501016615 K. LAIVE II
1501016617 N.H.BEIMOCHHUA III
1501016618 S. TIMOTHY III
BORDER HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-8
1501016619 ANGELA K. NGOSAPIA III
1501016620 B.MERILYN III
1501016621 C.VAPAWNGIARILI III
1501016625 K.BEIBYHNADAOHLU III
1501016626 K.BEILYMA III
– 135 –
1501016627 K.BETHEL III
1501016628 L.GIDEONA III
1501016630 ROBERT MULLER III
TIPA ‘L’ SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-7
1501016632 ALLEN LALTHANPUII III
1501016633 C. ROTHANGPUII III
1501016634 H. LALCHHANDAMI III
1501016635 JENET LALHMINGPUII III
1501016637 RUTHI LALRINDIKI III
1501016638 SARAH LUNCHING III
1501016639 LALPEKDIKA III
THEIRI SECONDARY SCHOOL
Appear-10, Pass-4
1501016640 N. ROSE MERRY III
1501016642 ZISIANI III
1501016646 L. EBENEZER III
1501016647 N. HOSIA III
PRIVATE
Appear-15, Pass-6
1501016655 N. KROSSTHATINGIA III
1501016661 B. NAISA III
1501016662 H.T. BEIMONGIACHAI III
1501016663 KT. GEORGE BUSH III
1501016664 L.C. GABRIEL II
1501016666 LUCAS V.T. BEIRAHIA II
CENTRE – SHA-05
GOVT. SIAHA HIGH SCHOOL
Appear-72, Pass-67
1501016671 B.SUIHLA III
1501016673 BLENDY HLYCHHO III
1501016674 C.JOAN MALSAWMDAWNGI III
1501016675 C.SARAH III
1501016676 CINDY C.BEINGIACHHIE II
1501016678 FC.BEIAWRILI III
1501016679 H.SISALI III
1501016680 HC.JUDITHI III
1501016681 K.BEIBAONGIA III
1501016682 K.MAIZA III
1501016683 K.NGOSADI III
1501016684 KRISTA THYUHEI III
1501016685 KROSSLYNA III
1501016686 KT.PAWHIE II
1501016687 L.BYHNANGIA III
1501016688 L.EDENI III
1501016689 LALRINTHANGI III
1501016690 LALTHLAMUANI III
1501016692 MARTHA SOLO III
1501016693 MASIDONIA III
1501016694 MONICA K.HNIESIKHAI III
1501016695 N.LALTLANSANGI III
1501016696 NAZARI NC.DELLICY III
1501016697 NGOSAPIA III
1501016698 P.LEDENI II
1501016699 PS PAWDEI III
1501016700 R.LALREMTHANGI III
1501016701 ROSE LYNE LV.NOZAI III
1501016702 RUBY NC.KHIZAWTHIE III
1501016703 RUTHI MALSAWMZUALI III
1501016704 S.TITI.PAWNGIARILI III
1501016705 T.RONALD ROSE III
1501016707 VATHIENGIA III
1501016708 ZONUNMAWII III
1501016709 ZT.RAMESO III
1501016710 ALFRED K.BEICHHUASA III
1501016711 ALFRED K.DAOLAI II
1501016712 B.BEIPALYSA II
1501016713 BEIHALAI III
1501016714 BEILYPHA SIAKHAI III
1501016715 C.BEIHROHNEI III
1501016716 H.BEINGACHHUA III
1501016717 H.BEISIAKI II
1501016718 IMANUEL KHITHIE II
1501016719 J.HOSIA III
1501016720 J.NGOHRO III
1501016721 K.BEIHAZI III
1501016722 K.BEIHNEIKHAI III
1501016723 K.GEORGE VABEICHOTHA III
1501016724 K.JONATHAN ROLUAHPUIA III
1501016725 KL.VABEIBYHNADAORONA II
1501016726 KT.BEIZALE III
1501016727 L.BEICHAKAO III
1501016728 L.BEIPHAKHEI II
1501016729 L.HNEIPHA III
1501016730 LALRAMHLUNA III
1501016731 M.ONESIMA II
1501016732 N.ZAWSUA III
1501016733 NT.BEIPADUA III
1501016734 NT.BYHNAKHAIPHA III
1501016735 S.BEIRATOTHA II
1501016736 S.MICHAEL II
1501016737 S.ZEDIDIA III
1501016738 T.ZAIREMSANGA III
1501016739 VABEIBIEHNEI III
1501016740 VATU KHAIMEICHHO III
1501016741 ZAWSEKA T AZYU I
CHILDREN TRAINING SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501016742 HEDILA NGOPATHAI III
– 136 –
1501016743 M.NGOHLANGIA III
1501016744 NGOPAWPHA III
1501016745 PP SUSAN I
1501016746 RC.LALTHANMAWII II
1501016747 S.NGOPAWPI II
1501016749 M.ROLAND THATIPHALUALAI II
1501016750 REUBEN III
GOVT. MARA HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-10
1501016751 ELYSH.Z.LIANO III
1501016752 KT.PAHNO THAINO III
1501016753 MEZILI III
1501016755 NGOJUBILEE III
1501016756 NGORILI III L in SS
1501016757 S.MERRYNI III
1501016758 ALEXANDER III
1501016759 BEITHAPHALY III
1501016760 NICOLSON HNAIHLY III
1501016761 ZT.BEIHRUATHIE CANDY III
EDUCATION VAIH SAIHA SECONDARY
SCHOOL
Appear-11, Pass-6
1501016762 C.AMAWRI III
1501016764 FC.ROSY LALCHHANHIMI III
1501016765 NGOSEDI III
1501016767 ROSLYN J.MAHNIANG III
1501016770 FC. BEIKHAIPHA III
1501016771 K. BEIRAPATHA III
NEW COLONY HIGH SCHOOL
Appear-40, Pass-32
1501016775 AZ. ROSETINE III
1501016776 B.LYNAKI III
1501016777 BEITLUASO II
1501016778 C.MARAPAWNGIA III
1501016779 HC.PAWKHAI III
1501016781 K.NOVA III
1501016782 KT.BEINOTHIE II
1501016783 M.LALBIAKMUANI II
1501016784 N.TLUASO III
1501016786 S.NOTHIE C(E)
1501016787 S.UNIKI II
1501016788 S.ZENERY III
1501016789 BEIBIEPATHA III
1501016790 C.VULMAWIA II
1501016791 HC.LYNARONA III
1501016792 JOHN KHAIMEICHHO III
1501016793 JOHN SILTON II
1501016794 JOHNSON K BEIHNEIRONA II
1501016795 K.KROSS PAHNIE III
1501016797 K.MOTHA III
1501016799 KT.BEIRASA II
1501016800 L.VABEIHNEIRO II
1501016801 LC.VANLALRUATFELA III
1501016802 LD.KHAWCHHING III
1501016803 MARVIN B.HMOSATHEI II
1501016806 PS.BEIKHOSA III
1501016807 R.LALNUNZIRA III
1501016808 S.VANLALPEKA II
1501016809 SALMONA SAWTHLY III
1501016810 TIMONA FACHHAI III
1501016811 V.SONASA III
1501016812 VABEIHROSA II
1501016814 ZV.ELSON VABEINGIA II
SPRINGFIELD ENGLISH SCHOOL
Appear-16, Pass-14
1501016815 J.CHHUANGIA II
1501016817 KC.EDOMI C(E)
1501016818 LYNAPAWPI ROHPAHAH III
1501016819 T.EUNISE III
1501016820 B.BEIRATHA III
1501016821 BEINGIACHHIE KHAIMEICHHO
II
1501016822 C.LAIKO II
1501016823 FC.BEIPISA III
1501016824 FC.ELIASA I
1501016825 K.BEIHMOSA II
1501016826 K.BEIMOPHA II
1501016827 LF.BEILYCHHI I L in SS
1501016828 N.BEIPAZI II
1501016829 S.MALAKHAI III
1501016830 VICTOR K.SADAO III
PRIVATE
Appear-29, Pass-25
1501016831 CHRISTINA LP LALNUNTLUANGI
III
1501016832 ELLINI KHITHIE II
1501016833 GALILI III
1501016834 H.NATHANI III
1501016835 H.ROZILIS III
1501016836 JENETH TA.KYHPACHARILI II
1501016839 LALZUIDIKI III
1501016840 NGOTHLARAW III
1501016841 NT.VANGOHUA III
1501016842 S.LYNAPAWPI III
1501016843 THLAHI C(E)
1501016844 A.LALMALSAWMDAWNGA II
1501016845 ALDEN BEIPHATHA II
1501016846 BEIPIELAI HLYCHHO II
1501016847 C.BEIKROSSPATHA III
– 137 –
1501016848 HC ELIAZAR III
1501016849 HC MARSHAL C(E)
1501016850 HMINGLIANA II
1501016851 J BEIBIEPHA III
1501016852 K.BEIBIELY C(E)
1501016853 K.MIKA III
1501016854 K.RATIA II
1501016855 KT.KHITHIE III
1501016856 L.VARO III
1501016857 LALRAMMUANPUIA III
1501016858 LALRUATKIMA II
1501016860 NT.BYHNADAOSA III
1501016861 S.BEIBIEHRO III
CENTRE – SRP-01
GOVT. SERCHHIP HIGH SCHOOL
Appear-53, Pass-44
1501016864 BIAKTHARLIANI II L in Mz
1501016865 C VANRAMNGHAKI III
1501016866 CATHERINE MALSAWMSANGI
C(M)
1501016867 DELPHIN LALMUANKIMI III
1501016868 LALBIAKDIKI III
1501016869 LALCHHUANAWMI III
1501016870 LALENGKIMI III
1501016871 LALFAKAWMI III
1501016873 LALLUNGMUANI III
1501016874 LALNGAIHAWMI III
1501016875 LALNUNMAWII II
1501016876 LALNUNPUII III
1501016877 LALNUNTHUAMI I
1501016878 LALNUNZAMI II
1501016879 LALRAMNGHAKI II L in Mz
1501016880 LALRINPUII III
1501016883 LALTLUANGPUII III
1501016885 NGURTHANPARI III
1501016886 NGURTHANSANGI SAILO II
1501016887 REBEK LALRAMMAWII III
1501016888 TERESI MALSAWMSANGI II
1501016889 VANLALBIAKMAWII I L in Mz
1501016891 VANLALCHHANCHHUAHI
II L in Mz
1501016892 VANLALHMANGAIHI II L in Mz
1501016893 VANLALHRIATRENGI III
1501016895 VANLALNUNPUII III
1501016896 VANNEIHMAWII II L in Mz
1501016898 ZONUNSANGI III
1501016900 ZOTHANSANGI III
1501016901 CHRISTOPHER LALHRIATZELA II
1501016902 DARCHHUANA I L in Sc,Mz
1501016903 DAVID LALHMANGAIHZUALA III
1501016904 F LALTHASANGZUALA II
1501016905 H LALREMRUATA III
1501016906 ISAAC LALHRUAISANGA I
1501016907 J VANLALMUANSANGA III
1501016908 JOHN LALRUATSANGA III
1501016909 K VANLALAWMPUIA III
1501016910 LALDINENGA II
1501016911 LALHUNRUATA III
1501016913 LALRINSANGA III
1501016914 LALROTHUAMA III
1501016915 MARK ZOTHANPUIA II
1501016916 P VANLALHRUAIA III
1501016917 VANLALHMUAKA III
GOVT. J.M. HIGH SCHOOL
Appear-16, Pass-13
1501016918 B. LALRUATSANGI II
1501016920 LALCHHANCHHUAHI CHERPUT III
1501016921 LALDINTLUANGI III
1501016922 LALTHANCHHUNGI III
1501016923 MELODY LALHRUAITLUANGI III
1501016924 RAMTHIANGHLIMI III
1501016925 REMRUATPUII III
1501016926 SYLVIA LALRINMAWII II L in Mz
1501016927 VANLALCHANSANGI III
1501016928 VANLALENPUII C(M)
1501016930 IMANUEL LALAWMPUIA III
1501016931 LALBIAKHLUA III
1501016932 LALRINDIKA I
1501016933 ZONUNTLUANGA III
GOVT. KHAWLAILUNG HIGH SCHOOL
Appear-17, Pass-10
1501016934 C. LALHLIMPUII III
1501016935 HRUAITHANGPUII III
1501016936 JENNY LALRUATSANGI III
1501016937 K. TERESY LALNGILNEII II
1501016938 LALCHHAWNZAMI III
1501016939 LALTHUDIKI III
1501016942 TERESY LALPARMAWII II L in Mz
1501016944 ZONUNTLUANGI III
1501016945 H. LALDAWMPUIA III
1501016949 ZOMUANSANGA III
MARIAN HIGH SCHOOL
Appear-43, Pass-43
1501016951 ANDREA LALCHHANCHHUAHI
D L in M,Mz
1501016952 BRENDA V.L THAZUALI I
1501016953 C. VANLALNUNPUII I L in Mz
1501016954 ELIZABETH LALTHAKIMI
I L in M,Mz
1501016955 ESTHER ZIRNUNSANGI I
– 138 –
1501016956 FIDELIA LALRINDIKI
D L in M,Sc,SS,Mz
1501016957 JUDY VANLALHRIATRENGI II
1501016958 LALHRIATKIMI ROKHUM
D L in M,Sc,SS,Mz
1501016959 LALHRUAITLUANGI BOIHTHANG
II
1501016960 LALLIANMAWII II
1501016961 LALRAMENGMAWII II
1501016962 LALREMPUII GUITE I L in Mz
1501016963 LALRINMAWII CHHANGTE
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501016964 LALTLANKIMI D L in M,Sc,SS,Mz
1501016965 LALZUITLUANGI SAILO
I L in M,Mz
1501016966 MALSAWMDAWNGI JINHLAWNG I
1501016967 MARINA ZONUNPUII SAILO II
L in Mz
1501016968 MARY LALTHANSIAMI I L in Mz
1501016969 P.C VANLALREMRUATPUII I L in SS
1501016970 VANLALHMANGAIHZUALI
FANAI I
1501016971 VANLALRINPUII KAWLNI I L in Mz
1501016972 ZOTHANPARI PAUTU I L in Mz
1501016973 ZOTHANPUII CHHANGTE I L in Mz
1501016974 ZOTHANSANGI VUITE I L in Mz
1501016975 AMOS LALRUATKIMA I
1501016976 BRITTO LAWMSANGZUALA I
1501016977 FRANCIS LALDINGPUIA I
1501016978 HMINGTHANSANGA I
1501016979 JOEL LIANSIAMA I
1501016980 JONATHAN VANLALREMRUATA I
1501016981 LALCHHANTLUANGA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501016982 LALDUHPUIA I
1501016983 P.C LALCHAMLIANA I L in SS
1501016984 REMSANGPUIA I
1501016985 ROCHANHLUA II
1501016986 SAIDINGLIANA SAILO II
1501016987 SAMUEL LALHMANGAIHSANGA
I L in Sc
1501016988 SAMUEL MALSAWMZUALA
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501016989 SAROJ KUMAR SINGH
D L in E,M,Sc,SS
1501016990 T.H MOMOCHA MEITEI I L in E
1501016991 THEODORE
C.LALHMANGAIHZUALA I
1501016992 VANLALZAWNA II
1501016993 ZOTHANMAWIA KAWLNI II
ZOLUTI MEMORIAL HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-7
1501016994 LALNUNFELI III
1501016995 LALRINMAWII II
1501016997 LALVENHIMI III
1501016998 MONICA LALHRIATPUII III
1501016999 LALTHLAMUANA II
1501017001 ZODINMAWIA III
1501017002 ZOTHANSANGA RALTE III
PRESBYTERIAN ENGLISH SCHOOL, SERCHHIP
Appear-27, Pass-27
1501017003 F.ZADINGPUII I
1501017004 H.LALCHHANHIMI I
1501017005 H.LALHRUAITLUANGI I L in E,SS
1501017006 J LALREMLIANA I L in E
1501017007 LALBIAKDIKA I
1501017008 LALCHHUANAWMI SAILO
D L in E,Sc,SS
1501017009 LALDINPUIA I L in SS
1501017010 LALHMUCHIANGI
D L in E,M,Sc,SS,Mz
1501017011 LALRAMSANGI I
1501017012 LALRINZUALI II
1501017013 MALSAWMDAWNGKIMI I L in E
1501017014 MARY LALFAKZUALI II
1501017015 RL MALSAWMDAWNGKIMI
D L in E,Sc,SS,Mz
1501017016 VANLALRAMMUANI II
1501017017 ZAITHANMAWII II
1501017018 ZARZOKIMI I
1501017019 AMOS BIAKRINZUALA I
1501017020 C LALCHHANHIMA I
1501017021 C LALTHANMAWIA I L in Sc,SS
1501017022 LALRUATSANGA I
1501017023 MOSES LALRINCHHANA
D L in E,Sc
1501017024 PC MALSAWMZELA I
1501017025 PC ZOHMINGTHANGA I
1501017026 ROMALSAWMA D L in Sc,SS,Mz
1501017027 VANLALMUANPUIA I L in E,Sc
1501017028 ZORAMTHARA I L in Sc
1501017029 ZOTHANSANGA I
PRIVATE
Appear-65, Pass-14
1501017038 LALNUNPUII III
1501017039 LALRAMNGHAKI III
1501017045 LALRINPUII III
1501017051 MONICA RIKIASON C(M)
1501017052 P.C LALBIAKDIKI C(M)
1501017053 POONAM LALVENHIMI III
– 139 –
1501017069 C.LALRUATFELA III
1501017073 H LALHMANGAIHSANGA III
1501017079 LALHRUAITLUANGA III
1501017084 LALRAMNUNSANGA III
1501017085 LALREMRUATA III
1501017088 LALRINTLUANGA III
1501017092 MALSAWMTLUANGA III
1501017093 MALSAWMZELA III
1501017095 P.C VANLALKIMA II
1501017099 VANLALRUATKIMA RALTE III
CENTRE – SRP-02
ST.PETER’S HIGHER SECONDARY SCHOOL
Appear-36, Pass-36
1501017102 C VANLALNGHAKI III
1501017103 C ZORAMTHANPUII I L in E
1501017104 CATHERINE LALNUNFELI
I L in E,Mz
1501017105 DEBBIE ZONUNPUII II
1501017106 ESTHER MALSAWMHLUI
II L in E,IIT
1501017107 JOAN V L HRUAIZELI II
1501017108 LALHRUAITLUANGI II
1501017109 LALRINZUALI II L in IIT
1501017110 LALTHLAMUANI
D L in E,M,Sc,Mz ,IIT
1501017111 LINDA LALSANGPUII II
1501017112 LINDA LALSAWIMAWII II
1501017113 MALSAWMTLUANGI II L in Mz
1501017114 R LALROHLUI I L in Mz
1501017115 RUTHI LALHRIATPUII II
1501017116 SARI LALZAHAWMI II
1501017117 VANLALTLANI III
1501017118 VANRAMPARI III
1501017119 ALDRIN LALMUANZUALA I
L in E,Mz ,IIT
1501017120 ANKUR AMAN D L in E,M,Ae ,IIT
1501017121 B LALRINZUALA I
1501017122 BRENDON VANLALNUNPUIA
D L in M,Mz ,IIT
1501017123 C LALROKIMA D L in E,M,Mz ,IIT
1501017124 C ROHLUPUIA II L in E
1501017125 LALHRIATZUALA I L in E,M
1501017126 LALMALSAWMA I
1501017127 LALRUATPUIA II L in IIT
1501017128 LALRUATZUALA CHHANGTE II
1501017129 LOJIT MAIREMBAM I
1501017130 MICHAEL LIANSANGA II
1501017131 P C VANLALBIAKTHARA I
1501017132 PC VANLALBEISEIA II
1501017133 RAGHUBANSH SINGH I L in M,SS
1501017134 VANLALCHHANTLUANGA I
1501017135 VANLALHNEHZOVA II
1501017136 VANLALRUATZELA ROYTE II
1501017137 VANLALTHLAMUANA II L in E
GOVT. CHHINGCHHIP HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-4
1501017139 RAMFANGKIMI III
1501017143 K.VANLALCHHUANA III
1501017144 LALCHHANDAMA III
1501017146 LALREMTLUANGA II
LIANCHHUNGA HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-5
1501017148 CATHERINE LALLIANKIMI
II L in Mz
1501017150 LALRAMCHHANI II L in Mz
1501017151 LALRAMNGHAKI III
1501017152 LALNEIHKIMA II
1501017153 LALRUATSANGA III
KHAWBEL NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-11, Pass-11
1501017154 LALHUNMAWII III
1501017155 LALRINHLUI II L in Mz
1501017156 LINDA ZORINPUII III
1501017157 M. ZODINPUII I L in Mz
1501017158 ZORINSANGI III
1501017159 ZOTHANSANGI II L in Mz
1501017160 ALEX LALTHLANAWMA I
1501017161 CHRISTOPHER LALROMAWIA
D L in M,SS,Mz
1501017162 LALBIAKHLUA D L in M,SS,Mz
1501017163 LALREMSANGA I
1501017164 RAMDINGLIANA II
HUALLIANA HIGH SCHOOL
Appear-8, Pass-8
1501017165 ABISAK ZAITHANTLUANGI
III L in Mz
1501017166 LALHMUNSIAMI III
1501017167 RODINGPUII D L in M,Mz
1501017168 C. LALHRUAITLUANGA III
1501017169 JOSEPH LAWMSANGKIMA II
1501017170 LALREMSANGA III
1501017171 VANLALDIKA D L in M,Sc,Mz
1501017172 ZOREMMAWIA II
PRIVATE
Appear-58, Pass-33
1501017173 AGATHY LALRUATMAWII III
1501017174 ANGELY ZAITHANMAWII II
1501017175 C ZOTHANKIMI III
1501017176 CICILY LALREMRUATI III
– 140 –
1501017177 F LALNUNFELI II
1501017179 JULIANA LALMUANAWMIIII
1501017180 K VANLALHRUAIZELI III
1501017181 LALBIAKSANGI III
1501017182 LALHUNGCHHUNGI III
1501017183 LALTANPUII III
1501017188 MERCELYN ZODINPUII III
1501017189 MERILYN ZOSANGZUALI II
1501017190 PC LALRINFELI III
1501017193 RITA VANLALCHHANCHHUAHI
III
1501017198 VANRAMDUHI III
1501017200 ZOTHANSIAMI SAILO III
1501017204 C LALHRUAITLUANGA III
1501017205 C LALRUATSANGA III
1501017206 C VANLALRUATA III
1501017209 G F LALTLANKIMA III
1501017212 J LALMALSAWMA III
1501017213 JOHN ZORUATSANGA III
1501017214 KEVIN LALREMPUIA II
1501017216 LALNUNFIMA II L in Mz
1501017217 LALNUNTHIANGHLIMA III
1501017218 LALRAMBUATSAIHA III
1501017220 LALREMSANGA III L in Mz
1501017221 LALRINTLUANGA III
1501017226 ROTHANGPUIA II
1501017227 STEPHEN LALTANPUIA III
1501017229 ZOMUANPUIA III
1501017230 ZORINSANGA III
1501017231 ZOSANGZUALA III
CENTRE – SRP-03
GOVT. E.LUNGDAR HIGH SCHOOL
Appear-32, Pass-30
1501017233 HLIMNATHARI III
1501017234 HMARHLUPUII III
1501017235 LALAWMPUII BAWITLUNG III
1501017236 LALHMACHHUANI II
1501017237 LALNUNFELI III
1501017238 LALNUNKIMI III
1501017239 LALSANGZUALI CHHANGTEII
1501017240 MALSAWMTHARI III
1501017241 R. LALNUNMAWII III
1501017242 SAIZIKPUII II
1501017243 T. LALNUNHIMI III
1501017244 TERESSA LALREMSANGI II
1501017245 V. LALTHANPUII III
1501017246 V. ZORAMENGI III
1501017247 C. LALHRUAIZELA III
1501017248 F. VANLALNGHAKA III
1501017249 H. LALHRUAITLUANGA III
1501017250 H. LALRINAWMA III
1501017251 HMINGTHANMAWIA III
1501017252 JONATHAN LALROPEKA II
1501017253 LALAWMPUIA III
1501017254 LALHRUAIZELA II
1501017255 LALREMRUATA II L in E
1501017256 LALRINAWMA III
1501017257 MALSAWMKIMA I
1501017258 PC. MALSAWMSANGA II
1501017260 R. LALTHANSANGA III
1501017261 R. MALSAWMZUALA II
1501017262 T. LALRAMCHHANA III
1501017263 ZODINPUIA III
N.MUALCHENG HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-9
1501017264 LALDINTHARMAWII II
1501017265 TBC LALFAKHUNI II
1501017266 TLANCHHUNGPUII III
1501017267 HMINGTHANTLUANGA I
1501017268 JH LAWMTLUANGA II
1501017269 LALDINGPUIA II L in Mz
1501017270 LALRUATKIMA I L in E
1501017271 LALTHANGPUIA III
1501017272 VANLALHRUAICHHUAHA III
LENG HIGH SCHOOL
Appear-9, Pass-4
1501017273 ANGEL LALVOHBIKI II
1501017276 KANAN RAMMAWII III
1501017277 LALHRIATPUII III
1501017281 SAMUEL V.L.HRIATPUIA III
HIGH LIGHT HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-4
1501017282 LIANDINGPUII III
1501017283 RAMDINSANGI III
1501017284 SAICHHINGPUII II
1501017286 ROPEKMAWIA III
PRESBYTERIAN ENGLISH SCHOOL
Appear-9, Pass-8
1501017287 B.MALSAWMKIMI III
1501017288 BABY LALRINZUALI III
1501017289 C.LALTLANZELI III
1501017290 H.LALHLIMPUII II
1501017291 LALCHAWIMAWII III
1501017292 MALSAWMTLUANGI III
1501017294 ZOTHANPUII III
1501017295 JACOB LALMALSAWMA III
– 141 –
PRIVATE
Appear-37, Pass-10
1501017296 DIANA LALRINPUII III
1501017299 JULIE KANANTHARI III
1501017300 K. LALHLUNI II
1501017303 LALKHAWNGAIHZUALI C(M)
1501017307 MELODY LALHMANGAIHI III
1501017308 NUNHLUPUII III
1501017309 REMLALRUATI III
1501017318 GARETH REMMAWIA TLAU III
1501017324 LALHRUAIMAWIA III
1501017328 LALROSANGA III
1501017332 VANLALBELA III
CENTRE – SRP-04
GOVT. N.VANLAIPHAI HIGH SCHOOL
Appear-20, Pass-9
1501017338 JENNY REMRUATSANGI III
1501017347 DANIELA CHINZAH C(E)
1501017348 F.LALHRIATPUIA II
1501017349 F.LALREMRUATA II L in E
1501017350 J.LALHMANGAIHZUALA III
1501017354 LALSANGLIANA III
1501017355 REMLALLIANA RALTE
D L in E,Sc,Mz
1501017356 ROSANGLIANA II
1501017357 VANLALAWMPUIA II
1501017358 ZODINSANGA II
LUNGCHHUAN HIGH SCHOOL
Appear-5, Pass-4
1501017359 DIANA LALNUNFELI II L in Mz
1501017360 LALREMRUATI III
1501017361 MARILYN LALNUNTHARI III
1501017362 RAMENGMAWII III
1501017363 LALBIAKHLUNA C(M)
HRANGTURZO HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-5
1501017370 T.LALRINFELI I L in Mz
1501017371 VANLALNUNCHANPUII II
1501017376 LALMUANSANGA III
1501017377 LALRINPUIA III
1501017378 REUBEN LALMUANSANGA III
LUNGKAWLH HIGH SCHOOL
Appear-4, Pass-3
1501017380 LIANTLUANGPUII II
1501017381 C.LALDINMAWIA II
1501017382 C.VANLALHRIATPUIA I L in Mz
A & M GRANDCHILD SCHOOL
Appear-8, Pass-7
1501017383 DAISY LALTHAKIMI II L in Mz
1501017384 LALHRUAITLUANGI II
1501017385 RAMDINTHARI I
1501017386 VANLALZAHAWMI III
1501017387 B.MALSAWMKIMA C(M)
1501017388 K.LALHRUAITLUANGA III
1501017389 LALSIAMKIMA I L in E,Mz
1501017390 VANHMINGLIANA I
PRIVATE
Appear-22, Pass-3
1501017399 LALMUANKIMI III
1501017406 VANLALMALSAWMTLUANGI III
1501017410 JOHN LALPEKHLUA III
CENTRE – SRP-05
GOVT. THENZAWL HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-5
1501017421 MALSAWMDAWNGZUALI
II L in Mz
1501017422 MELODY VANLALRINTLUANGI III
1501017426 DANIEL ROMALSAWMA III
1501017427 F.LALTLUANGKIMA III
1501017429 LALTANPUIA II L in Mz
GOVT. LALLENGVUNGA HIGH SCHOOL
Appear-15, Pass-14
1501017432 B.LALVENPUII III
1501017433 ESTHER VL.HMANGAIHSANGI III
1501017434 H.LALTHAZUALI II
1501017435 LALDINTHARI II
1501017436 LALENGZAMI SAILO III
1501017437 LALMUANKIMI III
1501017438 LALTLANSANGI III
1501017439 NOEL ZONUNTLUANGI III
1501017440 R.RINSANGZUALI III
1501017442 LALHLIMPUIA III
1501017443 LALRAMFAWNPUIA III
1501017444 LALREMRUATA III
1501017445 LALRUATFELA III
1501017446 R.LALRINLIANA III
KANGHMUN ‘S’ NEW SECONDARY SCHOOL
Appear-7, Pass-7
1501017447 MELODY ZOTHANPARI III
1501017448 NGURTHANSANGI III
1501017449 RUTHI V.L.HMANGAIHI II
1501017450 VANLALTLEIPUII III
1501017451 ZOHMINGMAWII III
1501017452 FRANCIS LALNUNZIRA SAILO III
1501017453 MALSAWMDAWNGZELA II
– 142 –
VANTAWNG HIGH SCHOOL
Appear-25, Pass-22
1501017454 C. LALMAWIZUALI III
1501017455 LALBIAKKIMI III
1501017457 LALSANGMUANI III
1501017458 LALTHANPUII II
1501017459 MALSAWMKIMI III
1501017461 R. LALBIAKSANGI III
1501017463 VANLALLAWMPUII III
1501017464 VANLALSANGI I L in Mz
1501017465 Z.D. LALREMSANGI I L in Mz
1501017466 ZONUNPARI III
1501017467 C. RAMDINTHARA III
1501017468 EPHRAIM LALAWMAWIA II
1501017469 GEDEON VANLALHMANGAIHA II
1501017470 MALSAWMKIMA III
1501017471 P.C. REMSANGPUIA III
1501017472 R. LALRINCHHANA III
1501017473 RAMTHIANGHLIMA II L in E
1501017474 RINSANGZUALA SAILO II
1501017475 SAIZAMLIANA SAILO II
1501017476 VANLALREMA III
1501017477 Z.D. LALNUNHLUA III
1501017478 ZOHMANGAIHSANGA III
BUANGPUI SECONDARY SCHOOL
Appear-5, Pass-5
1501017479 LALDINPUII III
1501017480 LALSANGTHANGI I L in Mz
1501017481 LALTHANPUII II L in Mz
1501017482 MELODY LALHMANGAIHZUALI II
1501017483 FRANCIS LALDUHKIMA II L in Mz
PRIVATE
Appear-20, Pass-2
1501017504 REMLALNGHAKA III
1501017505 VICTOR LALRINMUANA III
CENTRE – SRP-06
GOVT. BAKTAWNG HIGH SCHOOL
Appear-18, Pass-18
1501017506 CAROLINE ZORINPUII II
1501017507 CATHERINE LALBIAKZUALI II
1501017508 FLORENCE LALROMAWII II
1501017509 J.HMINGDUHAWMI HMARII
1501017510 L.H.DAWNGZELI II
1501017511 LALHRUAIZELI SAILO III
1501017512 LALRUATDIKI II L in Mz
1501017513 LALRUATMAWII II
1501017514 MALSAWMKIMI I L in Mz
1501017515 RAMENGCHIANGI D L in Sc,SS,Mz
1501017516 ROSANGKIMI III
1501017517 SAIDINGPUII III
1501017518 THELMA LALNEIHSANGI II
1501017519 JOHAN LALTLANKIMA II
1501017520 LALREMRUATA I
1501017521 MALSAWMZELA III
1501017522 PAZAWNA II
1501017523 STEPHEN LALRINNUNGA II
GOVT. DEMOCRATIC HIGH SCHOOL
Appear-13, Pass-13
1501017524 F.LALTLANDIKI I
1501017525 JENNY LALHMANGAIHSANGI
D L in M,Sc,Mz
1501017526 LALREMPUII II
1501017527 LALREMSANGPUII II
1501017528 LALRUATFELI II
1501017529 MALSAWMZUALI D L in M,Sc,Mz
1501017530 ZOMUANSANGI I
1501017531 HENRY LALREMKIMA I
1501017532 ISRAEL LALHRIATTIRA II
1501017533 LALAWMPUIA I
1501017534 LALRAMNGHINGLOVA I L in M,Sc
1501017535 LALRUATMAWIA III
1501017536 LALSANGPUIA II
H.T. HIGH SCHOOL, CHHUANTHAR
Appear-15, Pass-14
1501017538 CHHUANCHHINGI II
1501017539 HMANDIKRELI I
1501017540 HMUCHIANGZELI II
1501017541 HNAMNUNSIAMI II
1501017542 LALRAMHMUCHIANGI III
1501017543 LALRAMZUANI II
1501017544 LALVENDILI II
1501017545 NT HLANZELI II
1501017546 NUNTHARZIRZELI II
1501017547 RAMTHLIRDIKI C(M)
1501017548 RECORDTHARI II
1501017549 CHHUANSIAMVELA III
1501017550 GUARDZELA II
1501017551 RECORDSANGA II
1501017552 THARZELA II
PRIVATE
Appear-24, Pass-12
1501017554 F.VANLALNEIHI III
1501017555 HT NUNZAWNI III
1501017556 K.ZODINGLIANI III
1501017557 LALAUZELI III
1501017560 RAMHERLIANI III
1501017561 RAMHUALLIANI III
1501017562 RAMNGAIZELI III
1501017566 CHHUANZARLIANA III
– 143 –
1501017567 F. LALNUNTLUANGA III
1501017570 IMMANUEL LALTLANZOVA III
1501017573 MALSAWMDAWNGKIMA III
1501017574 R LALRAWNGBAWLA III
CENTRE – SRP-07
GOVT. PCR HIGH SCHOOL, NEW SERCHHIP
Appear-32, Pass-25
1501017578 A.G.LALRINPUII III
1501017579 B.LALREMRUATI III
1501017580 C.LALBIAKDIKI III
1501017581 C.LALRINTHANGI III L in Mz
1501017582 CHRISTINA LALZUIMAWII III
1501017583 DIANA LALENGZAMI III
1501017585 HUNLAWMAWMI III
1501017587 LALHRILMAWII III
1501017589 LALNGAIHSAKI III
1501017590 LALREMRUATI II
1501017591 LALRINMAWII III
1501017592 LALROHLUI II
1501017593 LALROSIAMI III
1501017595 LALTHAZUALI III L in Mz
1501017596 LALTLANSANGI II
1501017597 RACY REMSANGKIMI II
1501017598 C.RUNREMSANGI II
1501017601 JOHAN LALHMANGAIHZUALA III
1501017602 JOHN KETY LALENKAWLAIII
1501017603 LALHRIATPUIA III
1501017604 LALREMRUATFELA III
1501017606 LALTLANHLUA III
1501017607 LAWRENCE ZIRLIANTHANGA III
1501017608 MICHAEL
VANLALCHHUANMAWIA II
1501017609 R.LALSANGPUIA III
GOVT. CHHIAHTLANG HIGH SCHOOL
Appear-21, Pass-17
1501017610 C.LALTHANFELI II
1501017611 LALRAMNUNTHARI II
1501017613 LALREMRUATI II
1501017616 SINTA LALNUNHLIMI II L in Mz
1501017617 VANHLUPUII III
1501017618 VERONICA K.LALNUNSAWMI
D L in E,Mz
1501017619 ZONUNMAWII III
1501017620 C.ZONUNMAWIA III
1501017621 F.LALHRIATKIMA III
1501017622 J.LALREMSANGA III
1501017623 JOEL VANLALSANGA III
1501017624 K.LALRAMHMACHHUANA III
1501017625 K.LALROHLUA III
1501017626 LALHMINGTLUANGA II
1501017627 RAMCHUANMAWIA III
1501017628 VANLALHRIATRENGA C(M)
1501017629 VANLALHRIATRENGA I L in Sc
1501017630 VANLALRUATA D L in M
GOVT. LUNGPHO HIGH SCHOOL
Appear-24, Pass-20
1501017631 ELVY LALLAWMAWMI III
1501017632 K. LALHRIATPUII II
1501017633 LALCHHANDAMI III
1501017634 LALDAMPUII III
1501017635 LALREMPUII III
1501017636 LALRINNGHETI I
1501017638 LALTHATLUANGI II L in Mz
1501017639 RAMDINPUII III
1501017640 REMLALHRUAII II
1501017641 RINSIAMPUII II
1501017642 SAIDINGPUII SAILO III
1501017643 ZOTHANPUII I
1501017644 C. ZONUNMAWIA III
1501017645 LALCHAMLIANA III
1501017646 LALRAMCHHANA III
1501017647 LALRAMCHHUANA III
1501017650 LALTLANSANGA III
1501017652 ROSANGPUIA III
1501017653 ZORINSANGA I L in Sc,Mz
1501017654 ZOSANGPUIA III
MILLENNIUM HIGH SCHOOL
Appear-6, Pass-6
1501017655 C.VANLALFAKZUALI III
1501017656 JANET ZOTHANPARI II
1501017657 C.LIANSANGZUALA III
1501017658 CALEBA HMINGTHANSANGA III
1501017659 LALNUNZUALA I
1501017661 LALZAMLOVA I
NEW SERCHHIP SECONDARY SCHOOL
Appear-7, Pass-6
1501017663 ESTHER ZONUNSIAMI III
1501017665 BENJAMIN VANLALNGHAKA III
1501017666 FERRY LALKHAWNGAIHA III
1501017667 JIMMY LALHRIATRENGA II
1501017668 LALHRUAIKIMA II
1501017669 P. ZOTHANSANGA II
SIALHAU SECONDARY SCHOOL
Appear-8, Pass-4
1501017670 LALRINSANGI II
1501017674 LALRAMNGAIHZUALA III
1501017676 PC RAMDINMAWIA II
1501017677 ZOENGMAWIA III
– 144 –
THINGLIAN SECONDARY SCHOOL
Appear-12, Pass-0
PRIVATE
Appear-33, Pass-4
1501017700 LALHRIATPUII III
1501017702 LALREMMAWII III
1501017703 LALRUATKIMI III
1501017707 LUCY LALHRIATZUALI III
CENTRE – SRP-08
GOVT. CHHIPPHIR HIGH SCHOOL
Appear-20, Pass-15
1501017727 CVL REMRUATFELI III
1501017728 ESTHER LALNUNHLUPUII III
1501017729 H. VANLALRINCHHANI II
1501017730 LALHMINGHLUI II
1501017731 LALRAMSIAMI II
1501017732 LALRAMTHARI II
1501017733 MIRIAM LALNUNPUII II
1501017734 PC LALRUATSANGI II
1501017735 R. LALNUNSANGI II
1501017736 R.LALCHHANDAMI I
1501017739 ELVIS LALTHAZUALA III
1501017740 GEORGE LALSANGZUALA III
1501017742 MARTIN LALNUNPUIA III
1501017743 R. LALHMINGHLUA II
1501017744 RAMROPUIA III
BUALPUI ‘V’ SECONDARY SCHOOL
Appear-12, Pass-8
1501017747 LALBIAKENGI III
1501017751 LALRAMNGHAKI II L in Mz
1501017752 LALRINPUII II L in Mz
1501017753 R. LALRINZUALI II
1501017754 ISRAEL LALHRIATPUIA III
1501017755 R. VANLALHLANA II L in Mz
1501017756 VANLALMUANA III
1501017757 VANLALSAWMLIANA III
GOVT. CHALKAMLOVA HIGH SCHOOL
Appear-10, Pass-6
1501017758 C LALREMMAWII III
1501017759 H LALTHANZUALI III
1501017760 K LALREMRUATSANGI III
1501017761 V VANLALHRUAII III
1501017762 F ZORAMTHARA III
1501017767 R LALMUANPUIA III
PRIVATE
Appear-16, Pass-3
1501017769 C. VANLAWMI III
1501017776 TC REMLALFAKI III
1501017780 LALRINPUIA III
CENTRE – SRP-09
GOVT. BUNGTLANG HIGH SCHOOL
Appear-26, Pass-26
1501017784 F.LALHRIATCHHUNGI III
1501017785 H.LALRINSIAMI II
1501017786 LALRAMPUII I L in Mz
1501017787 LALRUATTHARI II
1501017788 LALTLUANGKIMI I L in Mz
1501017789 R.LALDINTLUANGI II L in Mz
1501017790 R.LALRUATPUII I L in Mz
1501017791 R.VANLALCHHUANGI III
1501017792 T.ROCHANHLUI III
1501017793 VANLALNGHILHLOVI III
1501017794 VANLALREMRUATI I L in Mz
1501017795 ZORAMSIAMI D L in E,Sc,Mz
1501017796 HOSAN LALSANGLURA II L in Mz
1501017797 IMANUEL LALHLIMAWMA I
1501017798 LALNUNSANGA I
1501017799 LALRUATDIKA I
1501017800 LALRUATZELA II L in Mz
1501017801 LALSAILOVA SAILO II
1501017802 MALSAWMSANGA II
1501017803 R. LALRINCHHANA I L in Sc,Mz
1501017804 REUBEN LALMUANAWMA I L in Sc
1501017805 V. LALBIAKLIANA I L in Mz
1501017806 V. LALRAMTHARA II L in Mz
1501017807 VANLALHRIATCHHUNGA II L in Mz
1501017808 VANLALNUNFELA II
1501017809 VANLALRAMENGMAWIA III
GOVT. KEITUM HIGH SCHOOL
Appear-11, Pass-8
1501017810 C.LALCHHANPUII III
1501017811 C.LALLAWMPUII II
1501017814 LALNUNTHARA III
1501017815 LALTHLANAWMA I
1501017816 MARIC LALCHHUANAWMA
I L in Sc,Mz
1501017817 ROBONI VANLALTLUANPUIA III
1501017818 SAMUEL LALRUATFELA III
1501017819 V.LALTLUANGPUIA II
PRIVATE
Appear-4, Pass-2
1501017824 LALDINSANGA III
1501017826 LALZAWMLIANA III

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s